fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby: Wataha Zielona Góra 25-0 Legia Warszawa (walkower)

Woytek, źródło: Legionisci.com

Mecz 7. kolejki I ligi rugby pomiędzy Watahą Zielona Góra i Legią Warszawa nie doszedł do skutku. Drużyna ze stolicy poinformowała gospodarzy, że nie dotrze w sobotę do Zielonej Góry. Oznacza to, że gospodarze wygrali 25-0 i zdobyli 5 punktów, a legioniści otrzymali -1 punkt. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Rugby.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
eL - 24.06.2018 / 15:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

zamiast się mądrzyć, zapraszam na trening, piątek 20:30 na bocznym boisku, zobaczymy czy dzieci internetu będą wtedy takie gadatliwe. Gówno wiecie, na ch**j bzdury piszecie.

odpowiedz
do hm - 18.06.2018 / 08:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

prawda...

odpowiedz
rayo76 - 17.06.2018 / 11:44, *..nat.bolimow.net

Zamiast durnych komentarzy może lepiej wesprzeć sekcje w organizacji ostatniego meczu przed wakacjami?! Chłopaki mają grać derby z AZS-AWF w przyszłą sobotę o 13 na stadionie Skry i pewnie każda pomoc w tej ciężkiej sytuacji by się przydała!

odpowiedz
R - 17.06.2018 / 06:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W sporcie jak ktos oddaje mecz walkowerem powinien byc dyskwalifikowany. To najwieksze dziadostwo bez wzgledu na okolicznosci

odpowiedz
Ponti - 17.06.2018 / 00:51, *..dynamic.chello.pl

Walczyć Trenować !!

Tak ciężkie czasy że może być tylko lepiej !!
Najlepszego !!

odpowiedz
hm - 17.06.2018 / 00:04, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Gdzieś w Internecie czytałem, że stracili sponsora i nie mają pieniędzy. Czy to prawda?

odpowiedz
Ea - 16.06.2018 / 23:26, *..play-internet.pl

Brawo Legia! Duma i sława walkower oddała!
Wstyd!

odpowiedz
NFL - 16.06.2018 / 22:23, *..42.ipv4.supernova.orange.pl

Ze co K .... !!! Zaorać i nie siać !!!

odpowiedz