Jose Kante będzie nowym piłkarzem Legii - fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com
REKLAMA

Kante zostanie zawodnikiem Legii

Woytek

Jose Kante będzie nowym napastnikiem Legii Warszawa. Jak poinformował na twitterze "Janekx89", stołeczny klub ustalił już warunki kontraktu z zawodnikiem. Umowa gwinejskiego piłkarza z Wisłą Płock wygasa 30 czerwca, więc mistrzowie Polski nie będą musieli płacić za niego "Nafciarzom".

W ostatnim sezonie Kante wystąpił w 31 meczach i strzelił 9 goli.

Do Ekstraklasy trafił wiosną 2016 roku, gdzie przez pół sezonu reprezentował barwy Górnika Zabrze (16 meczów, 0 goli), w sezonie 2016/17 bronił barw Wisły Płock (32 mecze, 10 goli). Wcześniej występował cypryjskim AEK Laranaka.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (148)

tomiacab - 12.06.2018 17:20:28, *.151

Ręce opadają

lolek - 12.06.2018 17:22:38, *.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

czyzby brzeczek sprowadzal sobie zawodnikow na przyszly sezon?

dolek - 12.06.2018 17:25:26, *.210

Mioduski amator.... kolejny szrot

Martin - 12.06.2018 17:25:37, *.centertel.pl

I to jest wiadomość! Od roku pisałem, że powinni go zakupić, moim zdaniem najlepszy piłkarz Płocka i jeden z lepszych w lidze, nie wiem czemu bardzo niedoceniany a gość szybki, silny, dobry technicznie - wymiata! Transfer bardzo na plus i szybko przyniesie korzyści!

Hehe - 12.06.2018 17:27:39, *.19

Łooo zesz chyba wzmocnienie dla rezerw żeby w przyszłym sezonie Na spokojnie się utrzymać

Kobolt - 12.06.2018 17:27:49, *.centertel.pl

Na pewno lepszy transfer niż Brzeczka. Ciągnął im grę cała wiosnę, ale czy pasuje do Legii to osobny temat.

Michal - 12.06.2018 17:27:58, *.internetdsl.tpnet.pl

hehe czy to żart?

Cisse - 12.06.2018 17:28:06, *.dynamic.chello.pl

Rewelacja transfer! Piłkarza o takim profilu brakowało, świetnie potrafi się utrzymać przy piłce. Brakujący element układanki w ataku. Teraz w maju na meczu z Wisłą było widać jaki to zawodnik. Wielkie brawo a na dodatek za darmo. Klasa

Super - 12.06.2018 17:29:11, *.dynamic.chello.pl

W ekstraklapie grał dobrą piłkę. Jak sprawdzi się w Legii znaczy że trzeba kupować wyróżniających sie z ekstrapatoklapy a nie z zagranicy

Cch - 12.06.2018 17:31:44, *.dynamic.mm.pl

o-O

Jasio - 12.06.2018 17:31:46, *.pw.edu.pl

Buahahahaha

Beata - 12.06.2018 17:32:31, *.dynamic.chello.pl

Bardzo szybko przekona pseudoznawców. (L)

Super - 12.06.2018 17:33:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobry zawodnik!

zzkk - 12.06.2018 17:40:24, *.centertel.pl

cooooo?
porażka!!!!!!!!

b - 12.06.2018 17:43:23, *.16-1.cable.virginm.net

Wreszcie transfer z glowa, silny, dobry technicznie, potrafiacy grac tylem do bramki i ograny w naszej lidze napastnik. Wiadomo, ze czekamy na wieksze nazwiska ale patrzac na mozliwa ilosc meczy liga, pp ewentualnie faza grupowa LM lub LE to taki zawodnik to bardzo wazne uzupelnienie druzyny.

:-) - 12.06.2018 17:43:24, *.dynamic.gprs.plus.pl

Pisałem o nim wczesniej i cieszę sie z transferu oby odpalił a placzki i znawcy znowu pokazują że sie znają i myśleli pewnie że kupimy - Piątka lub Carlitosa zejdzcie na ziemię

FWK - 12.06.2018 17:44:18, *.play-internet.pl

Majewski z lechem ma rozwiazac kontrakt. Tez bylby za darmo

GCW - 12.06.2018 17:44:43, *.play-internet.pl

To nie jest śmieszny żart droga redakcjo!!! Dramat!!! Z takim napadziorem to my Europy nie zdobędziemy. ( w Zabrzu 18m /0 goli!)
( w Płock 31m/ 9 goli) kto jest pomysłodawcą tego projektu?!

ANDRZEJ (L)EGIA - 12.06.2018 17:46:39, *.unknown.vectranet.pl

Dobry zawodnik, jeszcze będzie tak, że posadzi Niezgodę na lawce

1410 - 12.06.2018 17:48:02, *.warszawa.vectranet.pl

W końcu dobra wiadomość! Witamy w CWKS!

Sakol23ew - 12.06.2018 17:48:07, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skończcie z tym Piątkiem :) Ten strzelał z gry a Piątek wszystko z karnych :) Przereklamowany

floyd - 12.06.2018 17:51:12, *.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i gdzie jest wróżbita @rek?:) znowu sie nie udało bo nic na TT nie piszo... Kante spoko opcja, sprawdził sie w naszej niepoważnej lidze, przychodzi za frytki wiec żadne ryzyko. Pozdrawiam

Ja - 12.06.2018 17:51:48, *.114

Dobry ruch

Mario - 12.06.2018 17:52:15, *.timplus.net

Najlepsze statystyki miał w Górniku ;)

Barti - 12.06.2018 17:56:13, *.dynamic.chello.pl

To jest jakaś kpina! Mistrz Polski i drużyna chcąca powalczyć w europie sprowadza napastnika który strzelił ledwo 9 goli. I to ma być wzmocnienie? Drugi Eduardo!!!

Droopi - 12.06.2018 17:56:48, *.eszkola.opolskie.pl

Bardzo dobry transfer... Obecnie Legia nie ma lepszego napastnika... Proszę podajcie 6 drużyn w zeszłym sezonie, które miały najlepszego napastnika w klubie słabszego od Niezgody?

aigeL - 12.06.2018 17:56:52, *.play-internet.pl

Bardzo dobra wiadomość gość jest bardzo szybki i dobrze utrzymuje sie przy piłce.Do wszystkich płaczków wracajcie na swoje strony!!!!!

bayer - 12.06.2018 17:58:15, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeszcze niech R.Siemaszke kupia i bedzie super atak :)))

1337 - 12.06.2018 17:59:23, *.dynamic.gprs.plus.pl

Nieźle grał w Płocku, przychodzi za darmo, ma pół paszportu z Hiszpanii i 27 lat. Na co tu narzekać, to pozytywne zaskoczenie ;-)

Gumiak - 12.06.2018 18:01:22, *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dobry ruch transferowy! Brawo

Krzeszczu - 12.06.2018 18:01:25, *.cust.bredband2.com

Aron Gunnarsson rozwiazal kontrakt z Cardiff i jest wolnym agentem.

Bear - 12.06.2018 18:03:37, *.248.ipv4.supernova.orange.pl

Nie czepiajcie się.
Kante może najlepszy nie jest, ale w naszej polskiej lidze był solidnym napastnikiem, na LE może być za mało... ale liczę na to że w Legii jeszcze wzbije się na wyżyny.
Jak przychodził Prijović kiedyś, to pamiętam że było wiele komentarzy co to za ogór itp.
Jak przyjdzie Kante to uważam że atak mamy skompletowany. Razem z Niezgodą dadzą radę.
Jak zostanie Pazdan to obronę również mamy.
Przydałby się jeden dobry pomocnik.

Topaz - 12.06.2018 18:08:38, *.96

Jestem na tak! Zamknie usta marudom.

Pio - 12.06.2018 18:20:35, *.dynamic.chello.pl

Przecież 80% negatywnych tekstów to nie kibice Legii

Klakson - 12.06.2018 18:26:15, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Chyba w ogóle nie oglądacie innych meczów niż mecze Legii.W sumie to zrozumiałe ale czasem warto wiedzieć co się dzieje w innych klubach.Kante zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie już wtedy gdy grał w Górniku.Walorów swoich na pewno nie stracił,a nawet rozwinął w Płocku.Bardzo dobry technicznie i inteligentny.Dużo widzi.Myślę,że może być wzmocnieniem dla naszej Legii

Yaro48 - 12.06.2018 18:29:24, *.play-internet.pl

Niezwykle bramkostrzelny napastnik. Tylko pogratulować transferu. Pewnie tylko dlatego go wzięli bo za darmo.

Prazanin - 12.06.2018 18:31:43, *.play-internet.pl

Moim skromnym zdaniem moze sie przydac....ruchliwy i przebojowy...jakos te 9 bramek w Plocku strzelil ....nie wieksze ryzyko niz Czukwu i Eduardo :).....bardziej na plus niz minus....

b do krzeszczu - 12.06.2018 18:47:54, *.16-1.cable.virginm.net

A po co nam wolni agenci? Maja wolne strzelac? Czy agecic; )

Heh - 12.06.2018 18:48:04, *.dynamic-ra-10.vectranet.pl

Drżyj ligo mistrzów

Maro - 12.06.2018 18:49:36, *.dynamic.chello.pl

O ja pie..., transfer na miarę Sangaoo...

NIE JE TO SMISZNE - 12.06.2018 18:51:45, *.internetia.net.pl

LEGIA ZBROI SIĘ NA WALKĘ O LM - TYLKO ŚMIAĆ SIĘ CZY PŁAKAĆ PATRZĄC NA KADRĘ LEGII

Franco - 12.06.2018 18:53:54, *.adsl.inetia.pl

Akurat Kante to jeden z nielicznych niedrewnianych napastników w naszej ekstraklasie.

Jestem mile zaskoczony.

Janusze - 12.06.2018 18:58:43, *.dynamic.chello.pl

Przestańcie marudzić, że z Płocka, że statystyki. W lidze wymiatał i to jest fakt! Jak ktoś oglądał mecze Wisły P to wie, że atak miała najlepszy w lidze (tak naj, le, pszy) i padaczną obronę z babolastym bramkarzem. Mądry ruch.

jo - 12.06.2018 19:02:33, *.centertel.pl

Tu będzie miał z kim pograć i inna będzie jego rola. 27 lat to wiek w którym procentuje doświadczenie. Wg mnie będzie z niego pożytek.

@dolek - 12.06.2018 19:08:31, *.opera-mini.net

to podnieś. Przyjdzie czas jak będziesz jape darł DAJ KOSZULKĘ

SEBO(L) - 12.06.2018 19:08:32, *.play-internet.pl

Nie czepiajmy się o raptem 9 strzelonych goli. W Chelsea jest N'Golo Kante, a u nas będzie (?) N(o) Golo Kante ;)

Alex uk - 12.06.2018 19:09:47, *.192

Nie no lepiej kolejnego Maurico, przecież z Lazio czy innego Spartaka

Podol - 12.06.2018 19:14:17, *.jjs.pl

Zawodnik wolny nie trzeba płacić za transfer nie mamy nic do stracenia a jeden Niezgoda to malo

zaba285 - 12.06.2018 19:17:13, *.lukman.pl

obejrzyjcie sobie skrót meczu Wisły z Babajagą, tam mu bramki nie uznali - to do krytyków. dobry transfer, gość na boisku opanowany, dobry technicznie jak na naszą ekstraklape. według mnie to wzmocnienie, jak utrzyma formę to zamknie mordę krytykom

Jacek - 12.06.2018 19:34:57, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszyscy, ktorzy narzekają, ze kiepski transfer jeszcze nie raz na stojąco będą bic brawo nowemu napastnikowi. Bardzo szybki, dynamiczny, potrafiący bez problemu minąć przeciwnika, mający niezłe uderzenie i dobry technicznie zawodnik. Fakt, czasami trochę nonszalancki ale ogolnie pozytywny transfer. Teraz Sanogo niech dalej ogrywa sie w Sosnowcu.

Rysiek szewc - 12.06.2018 19:44:51, *.play-internet.pl

Ile ten łowca bramek strzelił w sezonie?5 bramek?Drzyj ligo mistrzów nadchodzimy.

Legionista - 12.06.2018 19:51:40, *.226

I to mają być "wzmocnienia" ? Jeden dobry sezon i już idzie do Legii.... Śmieszne jest to !!! Jeden dobry sezon też miał Masłowski, a jak skończył w Legii to już każdy wie....

b - 12.06.2018 19:52:15, *.16-1.cable.virginm.net

Kante nawet w Zabrzu nie wygladal zle, w prawie kazdym meczu, ktory gral dochodzil do sytuacji strzeleckich, walczyl. Dziwnie to wygladalo bo wydawalo sie, ze kazda minuta moze byc przelomem, zawodnik chcial, pilka go szukala w polu karnym ale. ........ nawet z kilku metrow nie trafial na pustaka, zle dostawial noge, glowe. Byc moze w Zabrzu byla zbyt duza presja (caly klub i kibice liczyli na minimum 20 bramek ) , swoje zrobil tez okres aklimatyzacji w druzynie, chyba przesuniecie go na skrzydlo i gra innym napastnikiem dala by lepszy efekt. Po zakonczonym sezonie, mimo braku goli szybko znalazl klub oraz wsparcie ze strony managera. Plock okazal sie idealnym miejscem dla Kante, szybcy skrzydlowi i obroncy, brak konkurencji (Bilinski to poziom 1 ligi ) , Stilic i Furman za plecami, zadnego cisnienia na np gre w europejskich pucharach . Ta mieszanka musiala wypalic i wypalila, Wisla Plock grala fajny, mily dla oka futbol. Termalika, Arka, Sandecja w porownaniu do druzyny Brzeczka byly niczym Rysio Kalisz wstawiony na soliste baletu petersburskiego, nawet Dhene nie potrafil tego popsuc, w swoim pamietnym debiucie. Kibice L chetniej spogladali w strone Recy czy Szymanskiego, ale badzmy powazni, ceny na mlodych zawodnikow gdzie kupuje sie potencjal zaczynaja sie od 2mln €< . Takiego Kurzawe, Zurkowskiego, Piatka trzeba wypatrzyc na poziomie 1 czy 2 ligi, przekonac do podpisania kontraktu, wypozyczyc na rok lub dwa potem dac szanse przy Lazienkowskiej i sprzedac za dobra kase. Czy Kante sie u nas sprawdzi? 100 % pewnosci nie ma nikt, ale ma wszystko zeby tu zaistniec, zna lige, ma za soba dobry sezon i co chyba najwazniejsze w jego wieku zagra w europejskich pucharach. Ma realna szanse zeby po kolejnym dobrym sezonie w lidze I pucharach w wieku 28 czy 29 lat podpisac kontrakt zycia, pewnie, ze nie z PSG czy Realem albo Juve ale sa kluby np w Turcji, Grecji czy Rosji ,ktore placa godne kontrakty.

eth - 12.06.2018 19:53:05, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Super gdyby przyszedł ten Gunnarsson...

Mundial w Rosji - 12.06.2018 20:02:26, *.153.ipv4.supernova.orange.pl

Lepsza opcja do grania niż Eduardo

Bln - 12.06.2018 20:19:29, *.dynamic.chello.pl

Wzmocnienie rezerw?

DawidL - 12.06.2018 20:21:53, *.dynamic.mm.pl

To dobry napastnik mimo słabych statystyk dużo potrafi.W Zabrzu mimo że nic nie strzelał naprawde dobrze się prezentował .Jak wy tylko na statystyki patrzycie to gratuluję (L)

Przemass ( L ) - 12.06.2018 20:30:57, *.play-internet.pl

Statystykami du#y nie urywa.

wiesiek_od _magdy - 12.06.2018 20:36:44, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

ktoś z Was w ogóle zerka na tę ligę??! Po co złorzeczycie ? przecież to bardzo fany transfer. Kante strzelał gole 'każdgo rodzaju' to będzie sukces

(L) - 12.06.2018 20:57:33, *.dynamic.mm.pl

Nie uważam żeby był wzmocnieniem, raczej uzupełnienie składu

Swojak(L) - 12.06.2018 21:04:24, *.centertel.pl

Gdyby w meczu ze śledziami w ostatniej kolejce uznali jego drugą bramke dla nafty to układ tabeli mógłby wyglądać inaczej;uważam, że się przyda a w dodatku za Fred.

wujo - 12.06.2018 21:05:06, *.dynamic.chello.pl

Dobry transfer.

Jacooo - 12.06.2018 21:07:38, *.dynamic.chello.pl

ja pier.. to jakiś żart.

fantom - 12.06.2018 21:11:30, *.dynamic.chello.pl

żart.

mietek - 12.06.2018 21:19:37, *.internetia.net.pl

Chinyama 2.0 ?

0055gp - 12.06.2018 21:27:51, *.154.ipv4.supernova.orange.pl

po większości komentarzy widać, że zbliżają się wakacje i gimnazjaliści oraz młodsi maja czas na pisanie.

lw73 - 12.06.2018 21:32:24, *.jmdi.pl

Super transfer

Wojtek86 - 12.06.2018 21:36:30, *.dynamic.chello.pl

Nie wiem czy to dobry transfer czy nie. Czas pokarze.

KK - 12.06.2018 21:39:27, *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobry zawodnik na ekstraklasę, bo przede wszystkim ją dobrze zna .Jak trafił to Górnika nie wiedział jeszcze mam wrażenie o co chodzi w naszej lidze i miał trochę pecha .W Płocku już pokazał na co go stać,a w lepszej drużynie jaką jest Legia ,zobaczycie ,że będzie prezentował się jeszcze lepiej .To nie oznacza oczywiście ,że nie przydał by się jeszcze jeden dobry napastnik !!

Marco(L)io - 12.06.2018 21:51:15, *.A328.priv.bahnhof.se

Ja widze ze tu sa zdania podzielone pol na pol!
Skoro juz jest,to poczekajmy i ocenmy go paru meczach
Dlaczego niektorzy nie daja mu szansy jeszcze przed startem???Ludzie!!!Opanujcie sie!!!

Mr T - 12.06.2018 21:52:56, *.dynamic.mm.pl

Dobry transfer. Dobry grajek, z doświadczeniem w lidze polskiej, dużo meczów w poprzednim sezonie. Nie szrot no-name z zagranicy, albo zawodnik znanego klubu tylko że drugiej drużyny z rozegranymi 10 meczami w poprzednim sezonie. Czekam na decyzję co z lewym obrońcą - czy zmiennikiem Hlouska będzie młody Hołownia, czy jednak będzie jakiś inny piłkarz.

Dima - 12.06.2018 22:03:50, *.play-internet.pl

Koleś nie jest złym grajkiem i przychodzi za darmo, więc ryzyko żadne a chyba o to chodzi żeby wyłapywać tych najlepszych z naszej ligi :) pożyjemy zobaczymy tylko niech najpierw przejdzie :)

Cult⚽️Legia - 12.06.2018 22:23:36, *.190

I mòwi popolsku

Janusz z Pakistanu - 12.06.2018 22:36:14, *.254

Standardowo płacz, taki sam był o Prijowicz który miał być ogórek z 2 ligi tureckiej, taki sam był przy Nikoliczu że słabej ligi węgierskiej który strzelał tylko na pustaka dostawiając nogę i nikt go z zachodu nie chciał. Za to radość była po zakupie Chukwu, bo 3 lata temu zagrał dobry mecz z Legią. Tak że eksperci z internetu, znacie się tyle co wyczytałem na wikipedii i transfermarket. Kante to solidny napastnik, silny, dynamiczny, z dobrym dryblingiem, powinien się sprawdzić, a czy wypali czy nie wypali to już inna kwestia, ale wasze płacze tutaj nie mają żadnego znaczenia.

Plusy - 12.06.2018 22:39:14, *.243.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

* Statystyka nie jest tragiczna - jest przyzwoita
* To całkiem solidne wzmocnienie ławki rezerwowej - z pewnością lepsze rozwiązanie od Eduardo
* Przychodzi za darmo

majusL@legionista.com - 12.06.2018 22:39:47, *.dynamic.gprs.plus.pl

Co wy robicie??? Wy Nasza Legie hańbicie!!!

Giiem - 12.06.2018 22:58:19, *.dynamic.chello.pl

Pewne 10-15 goli w sezonie. Dobry technicznie. Po co się spinacie? Jak dla mnie to świetny ruch. Kante to najbardziej niedoceniany napastnik ligi.

Pepkins - 12.06.2018 22:58:22, *.play-internet.pl

A w sieci jest info że do wzięcia za darmo jest Radosław Majewski z Lecha ponieważ nowy trener nie widzi go w składzie może by się w Legii przydał?

Hugon - 12.06.2018 23:02:01, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Nareszcie Kucharczyk ława.

ANDRZEJ - 12.06.2018 23:04:32, *.play-internet.pl

Ci co narzekają widać że się nie znają na piłce. Oni by tu Lewego najlepiej chcieli albo Benzeme wtedy napewno by się jarali. Zejdzicie na ziemię..

kyle - 12.06.2018 23:09:51, *.dynamic.chello.pl

Słabo. Carlitosa by mogli wziąć, a nie tego leszcza

Janek - 12.06.2018 23:23:42, *.static.ip.netia.com.pl

Bardzo dobry TRANSFER pod warunkiem że ESA zamontuje bramki do rugby. MASAKRA gosc ma w 38 meczach 7 goli w Zabrzu nie umial trafic z metra w stodołe z czym do europy???? Chyba ktos odleciał w gabinecie L, rozumiem ze nie mamy kasy ale Kante? To moze wezmy tez Trochima? Pozbywamy sie młodych zdolnych a kupujemy pseudopiłkarzy... Brać Żurkowskiego i Kurzawe!

Qbafan - 12.06.2018 23:24:36, *.dynamic.mm.pl

Dramat. Pamiętam go z Górnika. Był posmiewiskiem

Kajtek - 12.06.2018 23:33:24, *.145.ipv4.supernova.orange.pl

Kto murzyna ma u tego murzyn gra

... - 12.06.2018 23:33:57, *.centertel.pl

najlepiej by bylo spytac r ady medrcow tego forum

dupa - 12.06.2018 23:37:58, *.mk-net.info

GDZIE JEST WASZ GURU Qrek, czy jakoś, gdzie ta skarbnica wiedzy.

Arek - 12.06.2018 23:40:32, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak by się ogarnął, mam na myśli poprawił skuteczność powinno być dobrze. A gamonie to gamonie i nie ma co się przejmować. Jak ten Gunarson kontrakt rozwiązał też by się przydał. Tylko jakoś wątpię w taki transfer, zwłaszcza, że na hajsie to my raczej nie śpimy.

(L)eo - 12.06.2018 23:40:38, *.wmc-si.pl

Ogólnie powiem tak,transfer w samą "10" dla mnie,przyznam,że oglądałem kilka spotkań Wisły i powiem Wam,że chwilami myslalem jakby grał w Legii. Gra Wisły wygląda zupełnie inaczej niż gra naszej druzyny,u nas liczą się indywidualności,tam gra zespołowa,do Kante miał kto grać,skrzydłowi z prawdziwego zdarzenia,rozgrywający z prawdziwego zdarzenia. U Nas takich piłkarzy niestety nie ma,chociaż Kante też duzo polega na indywidualnościach, patrz gol z Białorusinami,czy też ten z nami. Oby sie sprawdził,fajnie by było :)

Saska Kępa (L) - 12.06.2018 23:48:45, *.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To ma być wzmocnienie drużyny aspirującej do Ligi Mistrzów? Dobre, dobre...

Daszka - 13.06.2018 00:16:00, *.dynamic.chello.pl

Tak krawiec kraje jak materii staje. Dla mniej zorientowanych - krawiec to nasz ukochany prezes i właściciel. Czy rozsądny kibic może w takiej sytuacji rościć sobie pretensje o lepszych piłkarzy?! Odpowiedź - bajka...

Ante Rukavina - 13.06.2018 00:29:27, *.dynamic.chello.pl

Kante nie dla Legii.

Vasco - 13.06.2018 04:46:33, *.18-3.cable.virginm.net

Co niektórzy zachowują się tutaj jak małe dzieci w sklepie z zabawkami strzelające fochy z mamusią za rączkę. Macie kasę? To kupimy sobie Neymara, chętnie się dorzucę.

do Vasco - 13.06.2018 05:17:07, *.play-internet.pl

Po co od razu Neymara? Nie ma tańszych napastników,ktorzy w tej śmiesznej lidze strzelą więcej niź 9 goli?nie ma nikogo podobnego do Nikolica,w cenie Nikolica?od razu Neymar musi być?ochłoń chłopie.

Gibon - 13.06.2018 05:40:16, *.centertel.pl

Nie da sie czytac tych baranow!!!!Prijovic kto to jest jakis szrot z 2 ligi tureckiej.Taki bil slaby ze byscie wieczni nazekacze mu laske na stojaco robili.Nikolic skad on przyszedl???Nie bez powodu nikt go nie kupil prze tyle lat.Potem lizaliscie mu dupe bo taki super napastnik.Vadis???Grubas co on tu robi?????Podajecie nazwiska zawodnikow ktorych klub ma sciagac i macie pewnosc ze bedzoe dobrze gral a jak sa sciagani inni niz wasze wymyslone pajace to jest zle !Prezes zly.Po co pisac brac zurkowskiego kurzawe Carlitosa!!!!!Przeciez po pierwsze Nikto ich nam nie sprzeda a po drogie kto zaplaci za nich takie pieniadze????NIKT Z POLSKIEJ LIGI!!!!!A wy dalej swoje kupcie tego albo tamtego.BARANY sami ich sobie kupcie za 4 mln euro i trzymajcie pod biurkiem zeby wam laski robili w czasie pisania tych beznajdziejnych komentazy.Jak wam cos nie pasuje przeniescie sie na konwiktorska tam ostatnio mecz wygrali z nami to byscie mieli jakis zadowalajacy was sukcej.Je...ani KIBICE SUKCESU.

Klakson - 13.06.2018 05:52:43, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Próbka umiejętności Kante na Legii.Lepiej go mieć u siebie niż u przeciwnika.Do tego oczywiście przydałby się jakiś snajper przez duże "S" ale Kante nie jest zły

Klakson - 13.06.2018 05:53:54, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

sorry tutaj link http://ekstraklasa.tv/bramki/legia-gornik-z-0-1-duet-kante-steblecki-osmieszyl-obrone-legii-lewczuk-i-rzezniczak/5zdykb

Ja85 - 13.06.2018 06:23:06, *.play-internet.pl

Dobry transfer. Koleś który w Płocku strzela 9 goli w sezonie w lidze w Legii powinien strzelić 15. Ilu mieliśmy napastników w ciagu ostatnich 10 lat ktorzy tyle goli w lidze strzelili?

Mateusz z Gór - 13.06.2018 06:31:39, *.adsl.inetia.pl

Jakby wzięli tego Brzęczka to odpowiedzialność za ruchy z Wisły spadłaby na niego. Mniejsze ryzyko dla osób decyzyjnych, dlatego był on priorytetem trenerskim. A tak wiemy, że to zarząd upatrzył sobie wyróżniających się piłkarzy przeciętnego zespołu, który zrobił wynik ponad stan. Ale to wciąż za mało, by brać takiego Kante.

Sebo(L) - 13.06.2018 07:05:20, *.unknown.vectranet.pl

2 lub 3 tygodnie temu pisałem,przy okazji niedoszłego "transferu" Brzęczka do Legii,że jeśli miałby sprowadzić ze sobą min. Kante to będzie to dobry ruch. Brzęczka nie ma,ale Kante się w Legii pojawi. Ci co tak narzekają,że to szrot to chyba nigdy nie widzieli tego piłkarza. Całkiem prawdopodobne,że dopiero w Legii ten piłkarz rozwinie się w pełni i pokaże na co go stać. Jestem na TAK.

kibic emeryt - 13.06.2018 07:38:24, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja też bym chciał w Legii napastnika wysokiej klasy np .Carlitosa ale kasa w klubie jest puściutka i takiego grajka nie będzie.Kante w Wiśle był bodaj najlepszym grajkiem według mnie mających większe umiejętności typowo piłkarskie niż Niezgoda . Tyle tylko że że za dużo bramek nie zdobył a to przede wszystkim zadanie napastnika a i pograć nie będzie miał możliwości dużo bo Niezgoda będzie promowany aby go opchnąć.

mietek - 13.06.2018 07:53:52, *.emea.ibm.com

@Mateusz z Gór: To popatrz sobie, jaką ligową "potęgą" był Igloopol Dębica, gdy sprowadzaliśmy stamtąd Jacka Zielińskiego. Gdzie były Śląsk Wrocław i Wisła Kraków, jak braliśmy od nich Mandziejewicza i Jałochę. Właśnie taka polityka w połowie lat 90. zaprowadziła nas na szczyt w Polsce, a potem do Ligi Mistrzów. A nie skupowanie odpadów w promocji "trzech w reklamówce".

radzisz - 13.06.2018 07:56:53, *.dynamic.mm.pl

Lepiej dać szansę Michalakowi!! Z Mariehnam absolutnie wymiatał, to go wypożyczyli...

ludzik - 13.06.2018 08:06:37, *.centertel.pl

Przypomne Wam ze na waszego bozyszcza VOO tez wszyscy skompleli i plakali.

jnq - 13.06.2018 08:15:40, *.static.ip.hexaoperator.pl

hahahahahha dobre jaja...

Ali - 13.06.2018 08:22:35, *.134

ee farmazoniarze, co pisaliście jak przyszedł Eduardo? byliscie obsrani ze szczęścia, a typ miał jeden celny strzał przez pół roku. Lepszy murzynek, co bedzie zapier... niż ten stary bej.

ddd - 13.06.2018 09:01:05, *.90

Dobry zawodnik, sprawdzony , zaaklimatyzowany w polskich realiach. Boję się tylko o jego skuteczność.

tekken (L) - 13.06.2018 09:06:12, *.92

Bardzo dobrze będzie rywalizacja w ataku. Byłem za nim, bo to sprawdzony w naszej lidze napastnik. Teraz można jeszcze jednego z zagranicy, ale tu ostatnio nam się nie sprawdzali napastnicy, jak Necid czy Ferrari;).Brałbym jakiegoś bramkostrzelnego ze słabszej ligi.

do gibon - 13.06.2018 09:12:16, *.dynamic.gprs.plus.pl

na drzewo chamie

@rek - 13.06.2018 09:49:51, *.dynamic.chello.pl

Witam wszystkich kolegów po długiej nieobecności... Cieszę się z Waszego optymizmu w kwestii Kante, ale chcę z lekka przystopować Wasze emocje... Otóż Kante jest jedynie "dogadany" a to nie oznacza, iż cokolwiek podpisał... Primo: facet nadal rozsyła przez swego agenta zapytania do różnych klubów hiszpańskich, bo to tam wolałby teraz pograć... Secundo: jest obecnie na wakacjach i wszystko jest dogadywane "na odległość"... Oczywiście ja także życzyłbym sobie jego pojawienia się w Legii na skrzydle/w ataku/, ale do tego zdarzenia może jeszcze upłynąć wiele litrów wody w Wiśle... Pozdro (L)

Zimny - 13.06.2018 10:23:38, *.dynamic.mm.pl

Podoba mi się ten ruch (nie chorzów, nie zdzieszowice). To solidny ligowy napastnik, w dodatku za free. Jeśli faktycznie dojdzie do skutku, to Legia na tym zyska - obsługiwany przez naszych pomocników, na pewno nie uzyska gorszego wyniku, niż w Płocku.

do rek - 13.06.2018 10:24:30, *.134

ziomeczku, typek już jest dogadany i ma sie pojawić lada chwila. nie może bo ma ważny kontrakt z Wisłą do 30 czerwca, więc jeśli Wisła wyrazi zgode to Kante zacznie trenować z Legią.

z innej beczki = Nagy dalej sie urlopuje jak już wszyscy zjechali do klubu. Nawet Gruba Berta przyjechał, a Węgier ma dalej wywalone.

ooon - 13.06.2018 10:44:13, *.20-3.cable.virginm.net

Przychodzi dobry gracz ZA DARMO, ale i tak znajda się płaczki, którym wiecznie coś nie pasuje

mietek - 13.06.2018 10:56:55, *.emea.ibm.com

@do rek: Nagy dostał zgodę na urlop do 18 czerwca, ponieważ liga węgierska zakończyła sezon później od naszej.

Radeon 78 - 13.06.2018 11:04:24, *.dynamic.gprs.plus.pl

Moim zdaniem jest z czego się cieszyć , a Ci co tak narzekają to powinni iść na stadion i obejrzeć mecz A żywo i trochę interesować się A nie jak zwykle płakać , to dobry napastnik !!!

tomekc - 13.06.2018 11:17:10, *.dynamic.gprs.plus.pl

Do @rek
A czy wiesz coś więcej o ewentualnych ruchach transferowych bo na razie generalnie to cisza...

R - 13.06.2018 11:29:48, *.static.ip.netia.com.pl

+Solidny zawodnik i fizycznie i technicznie.
+Przejdzie za darmo
+Osłabimy jednego z naszych przeciwników
+Przepracuje cały okres przygotowawczy
+Zaaklimatyzowany w naszej lidze

guo - 13.06.2018 11:33:42, *.dynamic.gprs.plus.pl

Gość jest za darmo to czego sapiecie a może przyda sie

@rek do tomekc - 13.06.2018 11:45:57, *.dynamic.chello.pl

Cisza, bo wyjątkowo w tej części roku nie mamy parcia na jakieś spektakularne zakupy... Klafurić przedstawił na spotkaniu z DM swoją wizję nowego sezonu i zostało to zaakceptowane... Tym samym podjął się przejrzenia całego składu osobowego Legii (czytaj: wypożyczenia) i dlatego tak wielu graczy powróciło... Nasza gra opierać się będzie na graczach ze starego składu, na graczach z zimowego okienka oraz na kilku graczach z wypożyczeń... Do tego na bieżąco monitorujemy 3-4 młodych graczy z I ligi i 2 uznanych graczy z ESA... Jeśli odejdzie Pazdek, Jędza, Remy i Wieteska, to na bieżąco będziemy robić ruchy uzupełniające na ŚO, PO i LO... Jak nie wypali Kante, to jest "pomysł" na innego gracza... To tyle w temacie... Generalnie nie ma napinki... Ogólnie jeśli pojawi się w zakupach coś "super", to dopiero po MŚ... Nasze okienko trwa bowiem aż do 31 sierpnia... Pozdro (L)

bubba - 13.06.2018 12:48:04, *.net.hawetelekom.pl

@arek musze przyznać że albo jest super inteligentny, albo psycholog z Ciebie z urodzenia lub wykształcenia. Kompletnie nie masz pojęcia co się dzieje w naszym klubie, a tym bardziej z transferami, ponieważ temat hiszpańskich wojaży Kante już dawno krąży po TT i ich portalach. Za to sposób w jaki to opisujesz, dobierasz słowa a przede wszystkim inteligentnie kojarzysz fakty doprowadził do tego żę owinąłeś sobie w około palca przynajmniej połowę forumowiczów, a traktują Cię wręcz jak wyrocznie. Bardzo fajny z Ciebie gość, sam wzbudzasz u mnie sympatię i lubię Cię "poczytać". Z drugiej strony fajnie jest dawać ludziom nadzieje, robisz to świetnie więc się nie zniechęcaj, rob swoje, już twój post do tomka o przeglądzie kadr przez Klafuricia to prawdziwy majstersztyk prawie jakbym słuchał Jacka Gmocha. Mam nadziej że mój tekst nie nadszarpnie Twojej reputacji ale nie mogłem już dłużej przechodzić obok tak świetnej manipulacji.
Z gorącym pozdrowieniami Łukasz S. ;-)

krys008 - 13.06.2018 12:53:39, *.82

Kante - w mojej ocenie dobry zakup. Jak na nasze warunki bardzo solidny zawodnik, silny, ułożony technicznie, do tego sprawdzony w naszych realiach. Małe ryzyko, niskie koszty. a ciekawy transfer.

twitterowicz - 13.06.2018 13:31:27, *.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po tym jak wyszło na jaw że @rek przepisuje info z twittera i pucuje się tu na kumatego gościa z dojściami, zniknął na jakiś czas (pomimo tego ze się totalnie skompromitował podpuchą z Maglicą) i znowu się pojawia puszczając pierdy które krążą na TT od paru dni. Naprawdę nie trzeba mieć nawet konta żeby poczytać, zachęcam.

@rek - 13.06.2018 13:40:51, *.dynamic.chello.pl

No comments... Pozdro (L)

Legionista80 - 13.06.2018 14:18:00, *.play-internet.pl

Swietny ruch...Do tego musi grac Michalak...
Gimbaza niech juz jedzie na dworzec bo sie spozni na kolonie. O jakiej L.M mowicie po reformie- teraz w 4 rundzie zagramy z Arsenalem...

Rogal - 13.06.2018 15:22:38, *.internetdsl.tpnet.pl

plus jest taki, że za darmo - chociaż pewnie prowizja menadżera potężna. Słaby on jest, nie tego kibice oczekuja

Gor - 13.06.2018 15:41:18, *.mobile.att.net

Good!!!

Domingosz - 13.06.2018 15:58:27, *.play-internet.pl

Gibon
W punkt

Tomek Mokotów - 13.06.2018 16:03:32, *.centertel.pl

Najlepsze teksty są w stylu "na Nikolica też narzekaliscie..."
Skąd wy takie wieści macie?

Ogarnijcie się dzieciaki, na 100 wypowiedzi może parę było negatywnych wiec nie tworzcie mitów.
Może Prijo był mniej oczekiwany ale połowę spędzonego u nas czasu nie zachwycał a wy pamiętacie tylko końcówkę jego pobytu.

Wielcy eksperci od Wisły Płock, może zmieńcie forum?

I tak, nie oglądam piłki nożnej jeśli nie gra Legia więc widząc gościa jak Kante strzelajacego w słabej Polsce jedną bramkę na miesiąc...to nie pieję z zachwytu.

Z drugiej strony taki Srutwa był królem strzelców a Legii nie zawojował, tu mamy zawodnika za darmo więc po prostu niczego się po nim nie należy spodziewać. Może wypali może nie. I tyle.

Do Cult - 13.06.2018 16:19:20, *.play-internet.pl

W przeciwieństwie do Ciebie

hahaha - 13.06.2018 16:48:10, *.mk-net.info

do wszystkich braci:
Bracia jak już was wcześniej informowałem, źle zrozumiałem, a co za tym idzie źle przepisałem twittera odnośnie naszego nowego szkoleniowca Klafa. Trochę się skompromitowałem bo wydawało mi się, że umiem czytać, ale pie.dolnąłem gafę i byłem pewien, że go nie będzie już w Legii. Bracia przepraszam:):) Bracia
Ale cóż powróciłem mocniejszy i dalej będę wam nawijał makaron na uszy bracia "Witam wszystkich kolegów po długiej nieobecności... Cieszę się z Waszego optymizmu w kwestii Kante, ale chcę z lekka przystopować Wasze emocje... Otóż Kante jest jedynie "dogadany" a to nie oznacza, iż cokolwiek podpisał..." bracia nawet nie wicie ile czasu trzeba poświęcić by to znaleźć w internetach.
1 primo włączyć kompa
2 primo mulitmo odpalić twittera, a to się loginu już nie pamięta, a to hasła, oj tam oj tam braciaaa

Mateusz z Gór - 13.06.2018 16:52:36, *.adsl.inetia.pl

@mietek

Miałem raczej na myśli to, że jeśli zespół zrobił wynik ponad stan to niekoniecznie poszczególne jednostki zasłużyły na krok do przodu.

Kante na pewno nie zasłużył swoją postawą na transfer do dowolnego klubu TOP3 w Ekstraklasie.

mietek - 13.06.2018 18:21:08, *.internetia.net.pl

@Krzeszczu: Som alltid - 100% stöd. ;)

Krzeszczu - 13.06.2018 18:32:06, *.cust.bredband2.com

@mietek: Göttmos !!!! :-)

Kowalczyk - 13.06.2018 19:18:57, *.play-internet.pl

@Cult podejrzewam, że i już też pisze dużo lepiej od ciebie.
Co do Kante 100 procent poparcia.czuje ze bedzie z niego pociecha...to dobry grajek jest...pozdro dla prawdziwych...

michał - 13.06.2018 19:39:12, *.210

Prezes mówił o wzmocnieniach a Dean mówi: gramy tymi co mamy.......

Miał być Napastnik z Bałkanów a prawdopodobnie będzie z Wisły.... miał być trener z doświadczaniem a jest trener z fartem ..........

Obietnice ..............

mietek - 13.06.2018 21:05:37, *.internetia.net.pl

@Mateusz z Gór: No to idźmy dalej z przykładami. Podążając za Twoją argumentacją, to Maciej Śliwowski nie miał prawa trafić do Legii, bo sezon wcześniej strzelił zaledwie 7 goli dla Zagłębia Lubin, a jeszcze rok wcześniej brutalnie się odbił od Vfl Bochum. A jaki zamęt w lidze robił do spółki z Kowalem, to do dzisiaj pamiętam.

Chinyama przed transferem do Legii zaliczył "szaloną" wręcz rundę w Groclinie, zakończoną... zdobyciem całych 3 goli. A u nas potem w dwa sezony strzelił ich 34 i został też królem strzelców.

Haydinho - 13.06.2018 22:03:24, *.dynamic.chello.pl

Dziwne ja bym nie brał, ale nie oceniam zobaczymy po czasie. Mam nadzieję ze będziemy pozytywnie zaskoczeni

Adson 78 - 13.06.2018 22:27:58, *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobry napadzie , w Kórniku nie miał z kim grać , w wisle Płock pokazał , a w Legiunii to dopiero pokaże bo będzie miał z kim grać!!! A płaczkom nikt by w Legii nie pasował !!!

Do cult - 13.06.2018 23:18:34, *.dynamic.chello.pl

W przeciwieństwie do ciebie

Cch - 14.06.2018 00:14:38, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Szkoda słów

Mateusz z Gór - 14.06.2018 10:25:51, *.adsl.inetia.pl

@mietek

Znów nie dostrzegam związku. Chyba, że kilka wymienionych przypadków ma stanowić regułę. Ale w takim razie równie dobrze moglibyśmy kupić Wolniewicza czy Alana Urygę. Ogólnie każdego, kto grał w zeszłym sezonie w Płocku lub Zabrzu.

Pino(L) - 14.06.2018 12:59:40, *.pf.com.pl

Rozpatrując wszystkie "za" i "przeciw" potrzebujemy jednak napastnika, nawet na ławkę. Na polską ligę, jeżeli będzie dobrze obsłużony to moim zdaniem w Legii się sprawdzi.

Cult⚽️Legia - 14.06.2018 13:04:11, *.3

Boli?ma boleć!

Wolfik - 14.06.2018 13:55:28, *.238

@Tomek Mokotów: Bardzo dobre podsumowanie całego tematu Kante. Pozdrawiam.

grzesiek - 14.06.2018 14:31:59, *.centertel.pl

dobry transfer. po co sprowadzac niepewny szrot z zagranicy. Tutaj całą runde mozna bylo go obserwowac.

bubba - 14.06.2018 16:53:21, *.net.hawetelekom.pl

Majewski do wzięcia na sezon lub dwa powinniśmy go wyhaczyć, w obecnej chwili lepszy od Hamy Rado Edłardo a do tego Polak i z Mazowsza i młodszy od całej trójki, a że zbłądził grając w Amikorzu to nie jego wina że nasz skauting go nie dostrzegł, teraz jest druga szansa wykorzystać ja. @arek ty masz wejścia w klubie szepnij słówko Klafowi ;-)

mietek - 14.06.2018 17:18:18, *.internetia.net.pl

@bubba: A że wcześniej grał w Dyskopolo, to też nic nie znaczy?

Bubba - 14.06.2018 22:35:07, *.centertel.pl

@mietek no pewnie ze znaczy ale jak pisałem to nasza wina ze chcielismy lub nie potrafilismy goscia sciagnac do Legii wcześniej