REKLAMA

7 medali legionistów na MMM w dwuboju

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siedem medali zdobyli legioniści na międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików oraz Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w dwuboju nowoczesnym. Złoto zdobyli Maja Bieniecka (2009) i Leon Jankowski (2011), srebro Aleksandra Kazubska (2008), Tymon Szpryngiel (2012), brąz Oliwia Mikołajczyk (2008), Stefan Bieniecki (2007) i Michał Dobryjanowicz (2008).przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.