REKLAMA

Legioniści obdarowali psy ze schronisk

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas "Święta Łazienkowskiej", kibice Legii z Marek prowadzili zbiórkę dla psów ze schroniska w Celestynowie. Wszystkie dary w postaci karmy, obroży, koców, misek itd. zostały przekazane do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie oraz do Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych w Nowym Dworze Mazowieckim. Zebranych 725 złotych, wraz z częścią zebranych rzeczy, trafiło do Fundacji dla szczeniąt Judyta.

"Pragniemy podziękować każdemu, kto chociażby w najmniejszym stopniu przyczynił się do efektu końcowego. Mamy nadzieję, że przy kolejnej tego typu akcji, efekt będzie jeszcze bardziej okazały" - dziękują organizatorzy zbiórki.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

Ole Ola - 14.06.2018 11:57:26, *.centertel.pl

Brawo i jeszcze raz brawo..

PS - 14.06.2018 12:49:27, *.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Są takie psy, którym należy pomóc :)

Robert - 14.06.2018 14:17:15, *.rev.pro-internet.pl

Ogromny szacunek dla chłopaków z Marek od Pomorskich Legionistów.

Zlb - 14.06.2018 14:23:29, *.centertel.pl

Nie no PETARDA! BRAWO!

adi - 14.06.2018 14:44:21, *.opera-mini.net

BRAWO SUPER AZ LZY CISNA SIE DO OCZU PATRZAC NA ZDJECIA

?? - 14.06.2018 14:45:00, *.play-internet.pl

To do startu sezonu będzie tylko o psach, karatekach, plywakach i mś ?

DO ??? - 14.06.2018 15:34:00, *.static.ip.netia.com.pl

A co ci się nie podoba? Nie musisz czytać tego

luki - 14.06.2018 17:32:45, *.iol.cz

schronisko w Celestynowie upada ,nie lepiej pieniądze ze zbiórki na piro i oprawe raz przeznaczyc na to schronisko? Sorry ale 750 zł w porownaniu do kilkudziesięciu tysięcyzł puszczonych w niebo to nic. To się nazywa pomoc ,o tych siedmiu stówach bym nie pisał bo to wstyd.

Lukasz33 - 14.06.2018 17:34:01, *.dynamic.gprs.plus.pl

Witam,podpinam sie pod post mam pytanie czy orientuje sie ktos jak daleko sa rozmowy na nazwe stadionu i jak rozmowy z tymi liniami lotniczymi myslalem ze podpisanie zalezy od MP ,mamy dublet a tu cisza w temacie pozdrawiam

@?? - 14.06.2018 18:00:20, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no raczej nie o transferach....

Megi70 - 14.06.2018 18:42:45, *.play-internet.pl

Super zawsze na was można liczyč ! BRAWO WY!

gazza - 14.06.2018 18:51:51, *.adsl.inetia.pl

Wspaniała akcja ! Wspaniali ludzie którzy brali w niej udział !
Wielkie brawa dla wszystkich ! (L)

do DO ?? - 14.06.2018 19:38:54, *.dynamic.chello.pl

Nie zrozumiales.nic nie pisze że mi się akcja z psami.nie podoba tylko czekam z utęsknieniem że ten ma przyjść, tamten jest po słowie z nami, że walczymy o jakiego fajnego grajka, że sponsor tytularny stadionu się zbliża itp itd kapujesz ?
Zamiast szukać dziury w calym to troszkę popracuj nad budowaniem zdań bo troszke nie po polskiemu piszesz

mackiki - 15.06.2018 06:52:23, *.dynamic.chello.pl

super !! jestescie the best
zwierzaki sa kochane