Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Czwartek, 14 czerwca 2018 r. godz. 10:48

Legioniści obdarowali psy ze schronisk

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas "Święta Łazienkowskiej", kibice Legii z Marek prowadzili zbiórkę dla psów ze schroniska w Celestynowie. Wszystkie dary w postaci karmy, obroży, koców, misek itd. zostały przekazane do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie oraz do Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych w Nowym Dworze Mazowieckim. Zebranych 725 złotych, wraz z częścią zebranych rzeczy, trafiło do Fundacji dla szczeniąt Judyta.

"Pragniemy podziękować każdemu, kto chociażby w najmniejszym stopniu przyczynił się do efektu końcowego. Mamy nadzieję, że przy kolejnej tego typu akcji, efekt będzie jeszcze bardziej okazały" - dziękują organizatorzy zbiórki.





przeczytaj więcej o: , , , ,


Komentarze: (14)

Ole Ola , 14.06.2018 11:57:26 - *.centertel.pl

Brawo i jeszcze raz brawo..

PS, 14.06.2018 12:49:27 - *.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Są takie psy, którym należy pomóc :)

Robert, 14.06.2018 14:17:15 - *.rev.pro-internet.pl

Ogromny szacunek dla chłopaków z Marek od Pomorskich Legionistów.

Zlb , 14.06.2018 14:23:29 - *.centertel.pl

Nie no PETARDA! BRAWO!

adi, 14.06.2018 14:44:21 - *.opera-mini.net

BRAWO SUPER AZ LZY CISNA SIE DO OCZU PATRZAC NA ZDJECIA

??, 14.06.2018 14:45:00 - *.play-internet.pl

To do startu sezonu będzie tylko o psach, karatekach, plywakach i mś ?

DO ???, 14.06.2018 15:34:00 - *.static.ip.netia.com.pl

A co ci się nie podoba? Nie musisz czytać tego

luki, 14.06.2018 17:32:45 - *.iol.cz

schronisko w Celestynowie upada ,nie lepiej pieniądze ze zbiórki na piro i oprawe raz przeznaczyc na to schronisko? Sorry ale 750 zł w porownaniu do kilkudziesięciu tysięcyzł puszczonych w niebo to nic. To się nazywa pomoc ,o tych siedmiu stówach bym nie pisał bo to wstyd.

Lukasz33, 14.06.2018 17:34:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Witam,podpinam sie pod post mam pytanie czy orientuje sie ktos jak daleko sa rozmowy na nazwe stadionu i jak rozmowy z tymi liniami lotniczymi myslalem ze podpisanie zalezy od MP ,mamy dublet a tu cisza w temacie pozdrawiam

@??, 14.06.2018 18:00:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no raczej nie o transferach....

Megi70, 14.06.2018 18:42:45 - *.play-internet.pl

Super zawsze na was można liczyč ! BRAWO WY!

gazza, 14.06.2018 18:51:51 - *.adsl.inetia.pl

Wspaniała akcja ! Wspaniali ludzie którzy brali w niej udział !
Wielkie brawa dla wszystkich ! (L)

do DO ??, 14.06.2018 19:38:54 - *.dynamic.chello.pl

Nie zrozumiales.nic nie pisze że mi się akcja z psami.nie podoba tylko czekam z utęsknieniem że ten ma przyjść, tamten jest po słowie z nami, że walczymy o jakiego fajnego grajka, że sponsor tytularny stadionu się zbliża itp itd kapujesz ?
Zamiast szukać dziury w calym to troszkę popracuj nad budowaniem zdań bo troszke nie po polskiemu piszesz

mackiki, 15.06.2018 06:52:23 - *.dynamic.chello.pl

super !! jestescie the best
zwierzaki sa kochane

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.