REKLAMA

Legioniści obdarowali psy ze schronisk

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas "Święta Łazienkowskiej", kibice Legii z Marek prowadzili zbiórkę dla psów ze schroniska w Celestynowie. Wszystkie dary w postaci karmy, obroży, koców, misek itd. zostały przekazane do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie oraz do Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych w Nowym Dworze Mazowieckim. Zebranych 725 złotych, wraz z częścią zebranych rzeczy, trafiło do Fundacji dla szczeniąt Judyta.

"Pragniemy podziękować każdemu, kto chociażby w najmniejszym stopniu przyczynił się do efektu końcowego. Mamy nadzieję, że przy kolejnej tego typu akcji, efekt będzie jeszcze bardziej okazały" - dziękują organizatorzy zbiórki.




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
mackiki - 15.06.2018 / 06:52, *..dynamic.chello.pl

super !! jestescie the best
zwierzaki sa kochane

odpowiedz
do DO ?? - 14.06.2018 / 19:38, *..dynamic.chello.pl

Nie zrozumiales.nic nie pisze że mi się akcja z psami.nie podoba tylko czekam z utęsknieniem że ten ma przyjść, tamten jest po słowie z nami, że walczymy o jakiego fajnego grajka, że sponsor tytularny stadionu się zbliża itp itd kapujesz ?
Zamiast szukać dziury w calym to troszkę popracuj nad budowaniem zdań bo troszke nie po polskiemu piszesz

odpowiedz
gazza - 14.06.2018 / 18:51, *..adsl.inetia.pl

Wspaniała akcja ! Wspaniali ludzie którzy brali w niej udział !
Wielkie brawa dla wszystkich ! (L)

odpowiedz
Megi70 - 14.06.2018 / 18:42, *..play-internet.pl

Super zawsze na was można liczyč ! BRAWO WY!

odpowiedz
@?? - 14.06.2018 / 18:00, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

no raczej nie o transferach....

odpowiedz
Lukasz33 - 14.06.2018 / 17:34, *..dynamic.gprs.plus.pl

Witam,podpinam sie pod post mam pytanie czy orientuje sie ktos jak daleko sa rozmowy na nazwe stadionu i jak rozmowy z tymi liniami lotniczymi myslalem ze podpisanie zalezy od MP ,mamy dublet a tu cisza w temacie pozdrawiam

odpowiedz
luki - 14.06.2018 / 17:32, *..iol.cz

schronisko w Celestynowie upada ,nie lepiej pieniądze ze zbiórki na piro i oprawe raz przeznaczyc na to schronisko? Sorry ale 750 zł w porownaniu do kilkudziesięciu tysięcyzł puszczonych w niebo to nic. To się nazywa pomoc ,o tych siedmiu stówach bym nie pisał bo to wstyd.

odpowiedz
DO ??? - 14.06.2018 / 15:34, *..static.ip.netia.com.pl

A co ci się nie podoba? Nie musisz czytać tego

odpowiedz
?? - 14.06.2018 / 14:45, *..play-internet.pl

To do startu sezonu będzie tylko o psach, karatekach, plywakach i mś ?

odpowiedz
adi - 14.06.2018 / 14:44, *..opera-mini.net

BRAWO SUPER AZ LZY CISNA SIE DO OCZU PATRZAC NA ZDJECIA

odpowiedz
Zlb - 14.06.2018 / 14:23, *..centertel.pl

Nie no PETARDA! BRAWO!

odpowiedz
Robert - 14.06.2018 / 14:17, *..rev.pro-internet.pl

Ogromny szacunek dla chłopaków z Marek od Pomorskich Legionistów.

odpowiedz
PS - 14.06.2018 / 12:49, *..174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Są takie psy, którym należy pomóc :)

odpowiedz
Ole Ola - 14.06.2018 / 11:57, *..centertel.pl

Brawo i jeszcze raz brawo..

odpowiedz