Magazyn Młoda Legia
REKLAMA

Czerwcowo-lipcowe wydanie magazynu Młoda Legia

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W kioskach od kilku dni dostępne jest czerwcowo-lipcowe wydanie magazynu Młoda Legia, który skierowany jest do najmłodszych kibiców stołecznej drużyny. W środku znajdziecie cztery plakaty, konkursy, a do gazety dołączany jest prezent – legijne skarpetki.

Magazyn Młoda Legia jest do kupienia w kioskach, empikach, sklepach SMYK na terenie województwa mazowieckiego, w pozostałych empikach na terenie całego kraju w cenie 9,99 zł.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Ania - 05.09.2018 / 19:55, *..pl

Kiedy będzie dostępny kolejny numer?

odpowiedz
Bond - 18.06.2018 / 12:31, *..centertel.pl

Coś dla mojego Synka - SUPER!!

odpowiedz
zwolniony2 - 18.06.2018 / 12:19, *..dynamic.chello.pl

Witam, pytanie do redakcji: jaki jest rozmiar tych skarpetek?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.