fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w 1. rundzie el. LM

źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

UEFA podzieliła drużyny na grupy przed jutrzejszym losowaniem 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Losowanie odbędzie się o godz. 12:00 w szwajcarskim Nyonie. Mecze I rundy eliminacyjnej zostaną rozegrane 10/11 i 17/18 lipca.

Grupa 2:

Drużyny rozstawione:
Łudogorec Razgrad (Bułgaria)
Legia Warszawa
Malmö FF (Szwecja)
Rosenborg BK (Norwegia)
HJK Helsinki (Finlandia)

Drużyny nierozstawione
Víkingur (Wyspy Owcze)
Crusaders FC (Irlandia Północna)
zwycięzca rundy wstępnej (SP La Fiorita / Lincoln Red Imps FC / FC Santa Coloma / Drita Gnjilane)
Cork City FC (Irlandia)
Valur Reykjavík (Islandia)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (63)

+dodaj komentarz
acascds - 20.06.2018 / 00:14, *..254.ipv4.supernova.orange.pl

Czyli teraz trzeba przejść jedną rundę więcej?

odpowiedz
Rafał - 19.06.2018 / 12:42, *..199

No fart niesamowity :) przepustka bedzie to już najmniejszy problem oby się dogadać w pracy i jazda na mecz

odpowiedz
Do Rafał - 19.06.2018 / 12:33, *..195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i masz co chciałeś tylko jak siedzisz w Irlandii to pojawia się pytanie czy dostaniesz przepustkę na mecz.:)))

odpowiedz
emoka - 19.06.2018 / 12:14, *..telnaptelecom.pl

Cork City

odpowiedz
Rafał - 19.06.2018 / 11:17, *..199

Mam nadzieję że trafimy na Cork City,akurat siedze w Irlandi i mam 180 km do Cork

odpowiedz
Do Jasio - 19.06.2018 / 11:09, *..dynamic.chello.pl

Za godzinę losowanie, a nie wczoraj...

odpowiedz
Vv - 19.06.2018 / 10:12, *..play-internet.pl

Jakto jutro? Przecież losowanie jest dzisiaj

odpowiedz
ja - 19.06.2018 / 09:45, *..play-internet.pl

Jasio-co?-jutro

odpowiedz
xxx - 19.06.2018 / 06:18, *..dynamic.chello.pl

Czy od razu po losowaniu będzie wiadomo z kim a także gdzie w jaki dokładnie dzień będzie mecz? Pytam bo wiadomo, z biletami lotniczymi im szybciej kupisz tym taniej.

Redakcja (LL!): W 1. rundzie z kim i gdzie - tak (chyba że będzie to zwycięzca rundy wstępnej). Kiedy - nie. W 2. rundzie najprawdopodobniej będzie to para.

odpowiedz
Ge(L)senpawer - 19.06.2018 / 05:13, *..dip0.t-ipconnect.de

19.06.18.....druga runda też będzie dzisiaj losowana,...dlaczego redakcja nic na ten temat nic nie opublikowała?

odpowiedz
Rafał N. - 19.06.2018 / 03:34, *..81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Grubo... :-D

odpowiedz
Olek Kibolek - 18.06.2018 / 22:47, *..dynamic.chello.pl

Jasiu... Ty już wiesz co .. ;)

odpowiedz
Cary - 18.06.2018 / 21:55, *..dynamic.chello.pl

" Jasio - losowanie jest jutro"

odpowiedz
Daszka - 18.06.2018 / 21:19, *..dynamic.chello.pl

Ja rozumiem gorączkę czerwcowo - mundialową, ale tak na dobrą sprawę to czym tu się "grzać". Bez względu na rezultat losowania - to naszym obowiązkiem jest awansować do drugiej rundy. A później skonfrontujemy oczekiwania z realiami. Koledzy, zalecam lekki luzik na podbudowie tego co sobą aktualnie Legia reprezentuje. Na nasze przyszłe problemy awansowo - sportowe jest chyba za wcześniej...

odpowiedz
Jasio - 18.06.2018 / 20:16, *..centertel.pl

a jest transmisja z losowania?

odpowiedz
kris - 18.06.2018 / 19:54, *..dynamic.chello.pl

misiu Jasiu - losowanie dopiero jutro

odpowiedz
Jasio - 18.06.2018 / 19:46, *..lcs.info.pl

Obyśmy jutro na Barcelone nie trafili.....

odpowiedz
jasio - 18.06.2018 / 19:36, *..pools.spcsdns.net

A o ktorej godzinie?

odpowiedz
Off - 18.06.2018 / 19:13, *..play-internet.pl

To losowanie będzie jutro ;)

odpowiedz
Do Jasia - 18.06.2018 / 18:58, *..dynamic.chello.pl

Losowanie dnia 19 czerwca, czyli jutro we wtorek

odpowiedz
Do Jasia - 18.06.2018 / 18:50, *..dynamic.chello.pl

Losowanie jest jutro :)))))

odpowiedz
1410 - 18.06.2018 / 18:43, *..warszawa.vectranet.pl

Drogi Janie,jak zdążyłeś już pewnie przeczytać, losowanie odbędzie się w dniu jutrzejszym,tj. ,19 czerwca

odpowiedz
Do jasio - 18.06.2018 / 18:37, *..centertel.pl

No jutro glabie

odpowiedz
mc - 18.06.2018 / 18:23, *..18

Czemu w tym roku zaczynamy od I rundy a nie od II jak zawsze?

odpowiedz
Do Do Jasio - 18.06.2018 / 18:10, *..centertel.pl

Autor 100go komentarza do Jasio dostanie sweter na drutach... Albo i nie

odpowiedz
tor - 18.06.2018 / 18:10, *..dynamic.chello.pl

to sa niepozorne zespoly ktore wcale takie latwe do przejscia nie beda i moga napsuc duzo krwi zwlaszcza u siebie. Najlepsza opcja z tego grona do przejscia to zwyciezca rundy przedwstepnej.

odpowiedz
do Buli - 18.06.2018 / 18:05, *..dynamic.mm.pl

Nie zapomnieli.to Buli nie zrozumial tego co przeczytal. ,,....przed jutrzejszym losowaniem".czy buli jest krewnym Jasia?

odpowiedz
ehhh - 18.06.2018 / 17:58, *..acuarius.pl

Co rokuna tym etapie moze nam sie trafic bliski wyjazd na litwe, wegry czy lotwe i wciaz mamy samych wyspiarzy...

odpowiedz
Kipkorir - 18.06.2018 / 17:56, *..dynamic.chello.pl

Najlepszy rywal to najłatwiejszy, czyli zwycięzca rundy wstępnej.

odpowiedz
Pnk - 18.06.2018 / 17:48, *..opera-mini.net

@Kim : a wiesz gamoniu i tłuku jak tu działa system komentarzy? Wiesz, że od razu się nie pojawiają?

odpowiedz
Do olo - 18.06.2018 / 17:39, *..centertel.pl

No chyba że trafimy mistrza San Marino. Wtedy do Rimini ok. 100-400PLN za lot Rayanem (zależy od promocji lub jej braku) i tam bus za 6 euro w jedną stronę.

odpowiedz
do Jasio - 18.06.2018 / 16:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jutro!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 18.06.2018 / 16:34, *..dynamic.chello.pl

Dobry koszyk powinniśmy przejść do II rundy:)

odpowiedz
do Jasio - 18.06.2018 / 16:14, *..sodexhopass.pl

Przeczytaj proszę pierwsze zdanie:
UEFA podzieliła drużyny na grupy przed "jutrzejszym" losowaniem 1. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów

odpowiedz
Kim - 18.06.2018 / 16:14, *..play-internet.pl

Gamonie 19 odpowiedz do jasia losowanie jest jutro ,ogarnięcie się trochę ,bo jak to się czyta to wstyd , że to kibice Legii takie tłuki i nie mają o czym pisać , tylko typa jada bo jest nie ogarnięty

odpowiedz
Do Jasio - 18.06.2018 / 16:02, *..centertel.pl

Losowanie we wtorek o 12 ;)

odpowiedz
do jasio - 18.06.2018 / 16:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

bo losowanie jest jutro?
dlatego cisza.......

odpowiedz
M. - 18.06.2018 / 16:00, *..cust.telecolumbus.net

Do Jasio. Losowanie jest jutro czytanie nie boli

odpowiedz
buLi - 18.06.2018 / 15:56, *..adsl.inetia.pl

Zapomnieli dodać, że to jutro 19.06.

odpowiedz
do jasio - 18.06.2018 / 15:52, *..static.ip.netia.com.pl

losowanie jest jutro mistrzu

odpowiedz
kistro - 18.06.2018 / 15:49, *..centertel.pl

Jasio losowanie jest jutro

odpowiedz
Do jasio - 18.06.2018 / 15:47, *..range86-173.btcentralplus.com

Losowanie jest jutro moze dlatego ?

odpowiedz
xD - 18.06.2018 / 15:42, *..dynamic.chello.pl

https://en.wikipedia.org/wiki/Lincoln_Red_Imps_1%E2%80%930_Celtic

odpowiedz
muchito - 18.06.2018 / 15:42, *..19

do Duchlik:
rozwaliłeś system tym wpisem :) 10/10
Ale fakt, nie ma słabych drużyn, no i poziom się wyrównał, hehe

odpowiedz
do Jasio - 18.06.2018 / 15:41, *..2

Czy to o Tobie te wszystkie kawały były?
Bo inteligencją nie grzeszysz

odpowiedz
do Jasio - 18.06.2018 / 15:41, *..sodexhopass.pl

Może dlatego że losowanie jest jutro 19 czerwca.
Pozdrawiam

odpowiedz
Kojot44 - 18.06.2018 / 15:38, *..213

Do Jasio. Naucz się czytać ze zrozumieniem

odpowiedz
Kermit do Jasiu - 18.06.2018 / 15:35, *..play-internet.pl

Może być o 12-tej, może być o 15-tej, ale jutro kochany, JUTRO :)

odpowiedz
Do Jasio - 18.06.2018 / 15:35, *..dynamic.chello.pl

A czytanie ze zrozumieniem to było nauczane?

odpowiedz
@Jasio - 18.06.2018 / 15:33, *..dynamic.chello.pl

Losowanie jutro...

odpowiedz
pnk - 18.06.2018 / 15:33, *..pzu.pl

@Jasio : Przeczytaj raz jeszcze...

odpowiedz
Do Jasia - 18.06.2018 / 15:32, *..165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

"UEFA podzieliła drużyny na grupy przed jutrzejszym losowaniem"

odpowiedz
Kubiak - 18.06.2018 / 15:32, *..centertel.pl

Do Jasio
Juto mordeczko jutro

odpowiedz
do Jasio - 18.06.2018 / 15:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Bo losowanie jest jutro...

odpowiedz
eee - 18.06.2018 / 15:31, *..dynamic.chello.pl

Wyspy Owcze albo Islandia

odpowiedz
Do Jasio - 18.06.2018 / 15:30, *..prolight.lonet.proip.pl

Bo losowanie jest jutro

odpowiedz
banxxx - 18.06.2018 / 15:29, *..play-internet.pl

Jasio zmień dilera. Losowanie jutro.

odpowiedz
M@rtek - 18.06.2018 / 15:26, *..pap.com.pl

Może dlatego, że głosowanie jest jutro 19 czerwca

odpowiedz
lysy - 18.06.2018 / 15:18, *..adsl.inetia.pl

Duchlik @ Dowcip ci się udał

odpowiedz
Jasio - 18.06.2018 / 15:17, *..play-internet.pl

Losowanie o 12. Jest juz 15 a tu cisza o wynikach losowania.

odpowiedz
olo - 18.06.2018 / 15:15, *..centertel.pl

Dla kibiców, to chyba jednak brak szczęścia, niestety na kogo nie trafimy, to będzie drogi wyjazd.

odpowiedz
tomek - 18.06.2018 / 15:14, *..dynamic.gprs.plus.pl

Islandja

odpowiedz
Duchlik - 18.06.2018 / 15:12, *..18

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn.

odpowiedz