Jose Kante po podpisaniu kontraktu - fot. Jacek Prondzynski / Legia.com
REKLAMA

Kante piłkarzem Legii

Wiśnia, źródło: Legia.com

W poniedziałek Jose Kante pomyślnie przeszedł badania medyczne i podpisał dwuletni kontrakt z Legią. Były napastnik Wisły Płock będzie występował przy Łazienkowskiej z numerem 19. Reprezentant Gwinei trafił do klubu za darmo, ponieważ nie przedłużył umowy z poprzednim pracodawcą. Zaraz po parafowaniu umowy udał się do Warki, gdzie reszta drużyny przygotowuje się do nowego sezonu.

Kante gra w polskiej lidze od stycznia 2016 roku, kiedy z cypryjskiego AEK Larnaka trafił do Górnika Zabrze. W nowym klubie jednak kompletnie się nie sprawdził, nie trafiając do siatki w ani jednym z 16 rozegranych meczów. Przełamał się dopiero w Wiśle, dla której łącznie strzelił 19 goli w 63 meczach. Napastnik jest drugim letnim wzmocnieniem stołecznego klubu. Wcześniej kontrakt z Legią podpisał Mateusz Wieteska, a ponadto do kadry dołączyło grono piłkarzy, wracających z wypożyczeń.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
do b - 21.06.2018 / 16:38, *..cluster-e.forcepoint.net

popieram 100 racji

odpowiedz
b - 20.06.2018 / 07:21, *..16-1.cable.virginm.net

Zna lige, nie potrzebuje czasu na klimatyzacje, niezly technicznie, silny walczacy napastnik. Zobaczycie, ze jak za rok odejdzie za 2-3mln € to bedzie placz, czemu tak malo. Ten transfer to wlasciwie pewniak, na 90% wypali i te 10 moze 15 bramek bedzie mial + kilka asyst.

odpowiedz
Do Juri - 19.06.2018 / 16:45, *..dynamic.chello.pl

Ten sam.

odpowiedz
Baracuda - 19.06.2018 / 13:21, *..washdc.fios.verizon.net

Na pewno będzie z niego więcej pożytku od Necida, Sadiku i Chukwu razem wziętych, przynajmniej do grudnia strzeli więcej bramek niż całe to trio razem wzięte w czasie swojej przygody z Legią, a w dodatku jest to grajek dynamiczny i dosyć dobry technicznie, który bierze aktywny udzial przy konstruowaniu akcji i rozgrywaniu i nie ogranicza się tylko do dobitek na pustaka.
Tak więc hejterzy zluzować poślady.

odpowiedz
sisiukris - 19.06.2018 / 13:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To są jaja jakieś. Jego nie da się oglądać!!Najpierw spitoli ze dwie setki albo kontrę 3 na 1, 4 na 2 itp. a za chwilę strzeli gola z niczego,jakiegoś farfocla? Nie ta półka....

odpowiedz
Juri - 19.06.2018 / 12:10, *..centertel.pl

To ten Kante z Chelsea?

odpowiedz
lob - 19.06.2018 / 09:43, *..63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kibice w kapciach! Nagadaliscie się? To teraz migiem po karnety. Wpadnie parę złotych to i sam Ronaldo u nas zagra.

odpowiedz
Judasz - 19.06.2018 / 08:40, *..centertel.pl

Nareszcie nie będziemy martwili sie o rezerwy ;) bedzie sadził aż miło ....

odpowiedz
Kris - 19.06.2018 / 08:35, *..cluster-a.forcepoint.net

Kiedy realne wzmocnienia które podniosłyby jakość naszego zespołu?

odpowiedz
kibic - 19.06.2018 / 08:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Transfer na miarę aktualnych możliwości Legii .Chłop ma wszelkie możliwości aby być dobrym napastnikiem ,tylko brakuje mu instynktu snajpera a to duża wada .Życzę mu powodzenia oby tylko dostawał możliwości gry bo niewątpliwie Niezgoda będzie promowany aby go opchnąć za dobrą kasę a nowy trener nie wychyli się i będzie potulny jak baranek.

odpowiedz
Rogal - 19.06.2018 / 08:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Slaba liga slaby transfer ale ciezko byloby o jakis sensowny w naszym zasiegu finansowym

odpowiedz
Max - 19.06.2018 / 08:17, *..telnaptelecom.pl

Świetny technicznie, z bardzo dobrym przeglądem pola, inteligentny. Może zagrać i na skrzydle i w ataku. I do tego za darmo. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Będzie z niego pożytek zobaczycie.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 19.06.2018 / 06:53, *..dynamic.gprs.plus.pl

Wisla sie wzmacnia. Oddala kante za free bez zalu - taki to napadzior!!

Żal patrzeć jak kaleki ze szrotu trafiają do Legii.
Cala Polska smieje sie z tego "transferu".

odpowiedz
Andrzej Strejlau - 19.06.2018 / 03:54, *..93.ipv4.supernova.orange.pl

Cichosza pseudo płaczki bo będzie z niego pociecha

odpowiedz
Mraek - 19.06.2018 / 01:29, *..bielsko.dialog.net.pl

Według mnie będzie strzelał dla Nas i to nie mało.

odpowiedz
ŁKS ŁÓDŹ - 19.06.2018 / 00:52, *..ksiezyc.pl

A ja wam powiem tyle,Kante odpali i na pewno będzie lepszy niż Eduardo,chłopak jest w odpowiednim wieku (27 lat),pracowity,szybki,ograny w Polsce i potrafi strzelać nawet z niczego,w Legi będzie mieć więcej okazji niż w Płocku co przełoży się na więcej bramek

odpowiedz
Arekt - 19.06.2018 / 00:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale płacz, w zasadzie jak co każde okienko.

odpowiedz
FWK - 18.06.2018 / 23:38, *..play-internet.pl

Powodzonka! Jak za pol roku bedzie z 15 bramkami odchodzil do ostatniej druzyny la liga za 2 mln€ to bedzie dopiero heca na forum

odpowiedz
Sm - 18.06.2018 / 23:11, *..10

Młodsi kibice nie pamiętają jaki był krzyk jak Okuka Saganowskiego kupował. Że kaleka, że z Odry, dla której przez poprzedni sezon trzech goli nie strzelił. Jak było potem? Wiadomo

odpowiedz
Do rumcajs47 - 18.06.2018 / 23:07, *..103.tvksmp.pl

Wytrzyj okulary.

odpowiedz
rumcajs47 - 18.06.2018 / 23:07, *..cpe.net.cable.rogers.com

ten kante to chyba strzal w piente

odpowiedz
rumcajs47 - 18.06.2018 / 23:02, *..cpe.net.cable.rogers.com

jakos go nie widze

odpowiedz
Matt - 18.06.2018 / 22:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W życiu nie brałem go pod uwagę jako cel transferu, ale na pewno nie będę wśród tych krzykaczy. To czy się sprawdzi - zobaczymy. Gościu nieźle sobie radził w Płocku, przychodzi za frajer no i co najważniejsze, to nie dorobek gra tylko człowiek. Mógł nie mieć powalających statystyk, ale jeżeli będzie pasował u nas do koncepcji, ustawienia, kolegów wszystko może się zmienić. Ismael Blanco, Nacho Novo, Necid mieli piękne CV i co wyszło?

do kibic:
napisz mi proszę ile wyniosłaby łączna pensja przynajmniej 3 z nich i odpowiedz jaki klub byłoby na to stać?

odpowiedz
Ludzik - 18.06.2018 / 22:53, *..centertel.pl

Darujcie juz sobie z tym ofoe i blaszczykowski bo to kolejny szrot... czy bedzie pozytek z transferu? Bedzie bo jesli sie nie sprawdzi u nas to go sprzedadza i klub zarobi dzieki temu. Zobaczycie

odpowiedz
ManiekM - 18.06.2018 / 22:28, *..static.ip.netia.com.pl

No i gitara

odpowiedz
Rafał - 18.06.2018 / 22:21, *..167.ipv4.supernova.orange.pl

Bardzo dobra decyzja z tym transferem.

odpowiedz
ludzik - 18.06.2018 / 22:19, *..centertel.pl

Pozostalo rrzymac kciuki. Wierzę ze cos tam u nas odpali

odpowiedz
kibic - 18.06.2018 / 22:17, *..internetia.net.pl

O Ofoe powalczcie , Caritosa z Wisły , Błaszczykowskiego i weźcie tego Kapustkę .

odpowiedz
Adasiu - 18.06.2018 / 22:10, *..dynamic.gprs.plus.pl

Po podpisaniu kontraktu poszedł do Warki :-) w sumie też bym poszedł świętować jakbym kontrakt taki podpisał :-)

odpowiedz
Cult⚽️Legia Mistrz 18/19 - 18.06.2018 / 22:09, *..225

Welcome !

odpowiedz
Paweł - 18.06.2018 / 22:06, *..play-internet.pl

Będzie z tego wolnego transferu jakiś pożytek?

odpowiedz
ding - 18.06.2018 / 21:55, *..dynamic.chello.pl

Bez wykrzyknika?

odpowiedz
Hoh - 18.06.2018 / 21:49, *..dynamic.chello.pl

W sumie to transfer nawet spoko. Żadna rewelacja, ale też i nie jakiś ogór. Za darmo warto było się skusić. Do tego 2 letni kontrakt.

odpowiedz
EBR - 18.06.2018 / 21:41, *..dynamic.gprs.plus.pl

Witamy. Powodzenia i dużo goli.

odpowiedz
Szpi(L)ordzik - 18.06.2018 / 21:40, *..67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hmm... Wg mnie jest to pilkarz ktory napewno pomoze nam w naszej lidze jesli sie w L odnajdzie, dobrze wiemy jakie u nas jest cisnienie i nie kazdy pilkarz sobie z tym radzi... Jak za darmo to czemu nie? Lekkie uzupelnienie skladu jest poki co i nie ma co sie gotowac juz ze brak transferow itp... Pozdrowienia z Brzegu woj.opolskie

odpowiedz
miron - 18.06.2018 / 21:40, *..play-internet.pl

Witaj Kante pokaż na co Cię stać (L)

odpowiedz
NochaL - 18.06.2018 / 21:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Z takimi wzmocnieniami, Liga Mistrzów nasza!

odpowiedz
ko(L)o - 18.06.2018 / 21:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

no szok normalnie

odpowiedz
(L) - 18.06.2018 / 21:25, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

No to mamy napastnika !! Sory porażka totalny Szrot !!!!!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 18.06.2018 / 21:20, *..cust.bredband2.com

Witamy i powodzenia!

odpowiedz