Jose Kante po podpisaniu kontraktu - fot. Jacek Prondzynski / Legia.com
REKLAMA

Kante piłkarzem Legii

Wiśnia, źródło: Legia.com

W poniedziałek Jose Kante pomyślnie przeszedł badania medyczne i podpisał dwuletni kontrakt z Legią. Były napastnik Wisły Płock będzie występował przy Łazienkowskiej z numerem 19. Reprezentant Gwinei trafił do klubu za darmo, ponieważ nie przedłużył umowy z poprzednim pracodawcą. Zaraz po parafowaniu umowy udał się do Warki, gdzie reszta drużyny przygotowuje się do nowego sezonu.

Kante gra w polskiej lidze od stycznia 2016 roku, kiedy z cypryjskiego AEK Larnaka trafił do Górnika Zabrze. W nowym klubie jednak kompletnie się nie sprawdził, nie trafiając do siatki w ani jednym z 16 rozegranych meczów. Przełamał się dopiero w Wiśle, dla której łącznie strzelił 19 goli w 63 meczach. Napastnik jest drugim letnim wzmocnieniem stołecznego klubu. Wcześniej kontrakt z Legią podpisał Mateusz Wieteska, a ponadto do kadry dołączyło grono piłkarzy, wracających z wypożyczeń.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

Krzeszczu - 18.06.2018 21:20:56, *.cust.bredband2.com

Witamy i powodzenia!

(L) - 18.06.2018 21:25:16, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

No to mamy napastnika !! Sory porażka totalny Szrot !!!!!!!

ko(L)o - 18.06.2018 21:25:26, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no szok normalnie

NochaL - 18.06.2018 21:31:42, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z takimi wzmocnieniami, Liga Mistrzów nasza!

miron - 18.06.2018 21:40:16, *.play-internet.pl

Witaj Kante pokaż na co Cię stać (L)

Szpi(L)ordzik - 18.06.2018 21:40:52, *.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hmm... Wg mnie jest to pilkarz ktory napewno pomoze nam w naszej lidze jesli sie w L odnajdzie, dobrze wiemy jakie u nas jest cisnienie i nie kazdy pilkarz sobie z tym radzi... Jak za darmo to czemu nie? Lekkie uzupelnienie skladu jest poki co i nie ma co sie gotowac juz ze brak transferow itp... Pozdrowienia z Brzegu woj.opolskie

EBR - 18.06.2018 21:41:22, *.dynamic.gprs.plus.pl

Witamy. Powodzenia i dużo goli.

Hoh - 18.06.2018 21:49:04, *.dynamic.chello.pl

W sumie to transfer nawet spoko. Żadna rewelacja, ale też i nie jakiś ogór. Za darmo warto było się skusić. Do tego 2 letni kontrakt.

ding - 18.06.2018 21:55:56, *.dynamic.chello.pl

Bez wykrzyknika?

Paweł - 18.06.2018 22:06:27, *.play-internet.pl

Będzie z tego wolnego transferu jakiś pożytek?

Cult⚽️Legia Mistrz 18/19 - 18.06.2018 22:09:57, *.225

Welcome !

Adasiu - 18.06.2018 22:10:34, *.dynamic.gprs.plus.pl

Po podpisaniu kontraktu poszedł do Warki :-) w sumie też bym poszedł świętować jakbym kontrakt taki podpisał :-)

kibic - 18.06.2018 22:17:13, *.internetia.net.pl

O Ofoe powalczcie , Caritosa z Wisły , Błaszczykowskiego i weźcie tego Kapustkę .

ludzik - 18.06.2018 22:19:28, *.centertel.pl

Pozostalo rrzymac kciuki. Wierzę ze cos tam u nas odpali

Rafał - 18.06.2018 22:21:33, *.167.ipv4.supernova.orange.pl

Bardzo dobra decyzja z tym transferem.

ManiekM - 18.06.2018 22:28:18, *.static.ip.netia.com.pl

No i gitara

Ludzik - 18.06.2018 22:53:50, *.centertel.pl

Darujcie juz sobie z tym ofoe i blaszczykowski bo to kolejny szrot... czy bedzie pozytek z transferu? Bedzie bo jesli sie nie sprawdzi u nas to go sprzedadza i klub zarobi dzieki temu. Zobaczycie

Matt - 18.06.2018 22:55:17, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W życiu nie brałem go pod uwagę jako cel transferu, ale na pewno nie będę wśród tych krzykaczy. To czy się sprawdzi - zobaczymy. Gościu nieźle sobie radził w Płocku, przychodzi za frajer no i co najważniejsze, to nie dorobek gra tylko człowiek. Mógł nie mieć powalających statystyk, ale jeżeli będzie pasował u nas do koncepcji, ustawienia, kolegów wszystko może się zmienić. Ismael Blanco, Nacho Novo, Necid mieli piękne CV i co wyszło?

do kibic:
napisz mi proszę ile wyniosłaby łączna pensja przynajmniej 3 z nich i odpowiedz jaki klub byłoby na to stać?

rumcajs47 - 18.06.2018 23:02:18, *.cpe.net.cable.rogers.com

jakos go nie widze

rumcajs47 - 18.06.2018 23:07:37, *.cpe.net.cable.rogers.com

ten kante to chyba strzal w piente

Do rumcajs47 - 18.06.2018 23:07:37, *.103.tvksmp.pl

Wytrzyj okulary.

Sm - 18.06.2018 23:11:00, *.10

Młodsi kibice nie pamiętają jaki był krzyk jak Okuka Saganowskiego kupował. Że kaleka, że z Odry, dla której przez poprzedni sezon trzech goli nie strzelił. Jak było potem? Wiadomo

FWK - 18.06.2018 23:38:16, *.play-internet.pl

Powodzonka! Jak za pol roku bedzie z 15 bramkami odchodzil do ostatniej druzyny la liga za 2 mln€ to bedzie dopiero heca na forum

Arekt - 19.06.2018 00:05:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale płacz, w zasadzie jak co każde okienko.

ŁKS ŁÓDŹ - 19.06.2018 00:52:57, *.ksiezyc.pl

A ja wam powiem tyle,Kante odpali i na pewno będzie lepszy niż Eduardo,chłopak jest w odpowiednim wieku (27 lat),pracowity,szybki,ograny w Polsce i potrafi strzelać nawet z niczego,w Legi będzie mieć więcej okazji niż w Płocku co przełoży się na więcej bramek

Mraek - 19.06.2018 01:29:15, *.bielsko.dialog.net.pl

Według mnie będzie strzelał dla Nas i to nie mało.

Andrzej Strejlau - 19.06.2018 03:54:17, *.93.ipv4.supernova.orange.pl

Cichosza pseudo płaczki bo będzie z niego pociecha

majusL@legionista.com - 19.06.2018 06:53:47, *.dynamic.gprs.plus.pl

Wisla sie wzmacnia. Oddala kante za free bez zalu - taki to napadzior!!

Żal patrzeć jak kaleki ze szrotu trafiają do Legii.
Cala Polska smieje sie z tego "transferu".

Max - 19.06.2018 08:17:14, *.telnaptelecom.pl

Świetny technicznie, z bardzo dobrym przeglądem pola, inteligentny. Może zagrać i na skrzydle i w ataku. I do tego za darmo. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Będzie z niego pożytek zobaczycie.

Rogal - 19.06.2018 08:26:29, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Slaba liga slaby transfer ale ciezko byloby o jakis sensowny w naszym zasiegu finansowym

kibic - 19.06.2018 08:30:36, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Transfer na miarę aktualnych możliwości Legii .Chłop ma wszelkie możliwości aby być dobrym napastnikiem ,tylko brakuje mu instynktu snajpera a to duża wada .Życzę mu powodzenia oby tylko dostawał możliwości gry bo niewątpliwie Niezgoda będzie promowany aby go opchnąć za dobrą kasę a nowy trener nie wychyli się i będzie potulny jak baranek.

Kris - 19.06.2018 08:35:50, *.cluster-a.forcepoint.net

Kiedy realne wzmocnienia które podniosłyby jakość naszego zespołu?

Judasz - 19.06.2018 08:40:45, *.centertel.pl

Nareszcie nie będziemy martwili sie o rezerwy ;) bedzie sadził aż miło ....

lob - 19.06.2018 09:43:08, *.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kibice w kapciach! Nagadaliscie się? To teraz migiem po karnety. Wpadnie parę złotych to i sam Ronaldo u nas zagra.

Juri - 19.06.2018 12:10:33, *.centertel.pl

To ten Kante z Chelsea?

sisiukris - 19.06.2018 13:03:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To są jaja jakieś. Jego nie da się oglądać!!Najpierw spitoli ze dwie setki albo kontrę 3 na 1, 4 na 2 itp. a za chwilę strzeli gola z niczego,jakiegoś farfocla? Nie ta półka....

Baracuda - 19.06.2018 13:21:21, *.washdc.fios.verizon.net

Na pewno będzie z niego więcej pożytku od Necida, Sadiku i Chukwu razem wziętych, przynajmniej do grudnia strzeli więcej bramek niż całe to trio razem wzięte w czasie swojej przygody z Legią, a w dodatku jest to grajek dynamiczny i dosyć dobry technicznie, który bierze aktywny udzial przy konstruowaniu akcji i rozgrywaniu i nie ogranicza się tylko do dobitek na pustaka.
Tak więc hejterzy zluzować poślady.

Do Juri - 19.06.2018 16:45:02, *.dynamic.chello.pl

Ten sam.

b - 20.06.2018 07:21:30, *.16-1.cable.virginm.net

Zna lige, nie potrzebuje czasu na klimatyzacje, niezly technicznie, silny walczacy napastnik. Zobaczycie, ze jak za rok odejdzie za 2-3mln € to bedzie placz, czemu tak malo. Ten transfer to wlasciwie pewniak, na 90% wypali i te 10 moze 15 bramek bedzie mial + kilka asyst.

do b - 21.06.2018 16:38:47, *.cluster-e.forcepoint.net

popieram 100 racji