REKLAMA

Kowalczyk zostanie nowym rozgrywającym

Woytek, źródło: sportowefakty.wp.pl

Sebastian Kowalczyk ma zostać wkrótce nowym zawodnikiem Legii Warszawa - informują sportowefakty.wp.pl. 25-letni rozgrywający ostatni sezon spędził w Kingu Szczecin, gdzie zanotował średnio 7,2 punktu i 2,8 asyst. Kowalczyk ustalił już warunki dwuletniego kontraktu - ma być pierwszym rozgrywającym ekipy ze stolicy. Wcześniej "Wojskowi" porozumieli się z Jakubem Karolakiem.

W nowym sezonie w składzie zostanie dwóch lub trzech graczy z minionych rozgrywek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.