fot. Legionisci.com
REKLAMA

Liga Mistrzów: Spartak Trnava lub Zrinjski Mostar potencjalnymi rywalami w 2. rundzie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jeżeli Legia Warszawa wyeliminuje w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów irlandzki Cork City FC, to zmierzy się ze zwycięzcą pary Spartak Trnava (Słowacja) / Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina). Pierwsze spotkanie odbędzie się w Warszawie. Mecze tej rundy zaplanowano na 24-25 lipca oraz 31 lipca - 1 sierpnia.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Zlb - 20.06.2018 / 19:32, *..centertel.pl

A to My już w drugiej rundzie?

odpowiedz
do Obiektywnie - 20.06.2018 / 18:10, *..dynamic.chello.pl

z tych które wymieniłeś odpaść musi APOEL i/lub Celtic. I jeszcze Łudogorec. uściślając odpaść muszą dwa z tych trzech zespołów.

odpowiedz
Aleksandra Kozel - 20.06.2018 / 16:00, *..190

Cork ma niezłego bramkarza. If you would like some wine, please help yourself Cherrie.

odpowiedz
Obiektywnie - 20.06.2018 / 15:13, *..dynamic.gprs.plus.pl

Patrząc na inne pary w II rundzie eliminacji LM, to widzę kilka meczów, gdzie nasi rywale do rozstawienia w IV rundzie, sami mogą się między sobą wykończyć.

Astana-Midjlandt
Dinamo-Hapoel
Crvena-Apoel
Celtic-Rosenborg

Cieszmy się, że przyjdzie nam grać z potencjalnym ogórkowem, bo jakbyśmy trafili do pary jakiejś wyżej podanej, to moglibyśmy już się żegnać z perspektywą gry w LM. A tak, możemy jeszcze coś ugrać.

odpowiedz
Raf - 20.06.2018 / 12:55, *..dab.02.net

Jeżeli marzy się Legii chociaż liga europy to wylosowane drużyny nie powinny robić wrażenia

odpowiedz
3er - 20.06.2018 / 12:03, *..dynamic.chello.pl

Mistrz Słowacji to nie taka popierdółka.. Będzie straszne męczenie buły.

odpowiedz
aaaaaaaa - 20.06.2018 / 09:40, *..7

ŻADEN PŁACZ!! PO PROSTU I a często II runda to były najczęściej amatorskie kluby z San Marino czy Andory..Teraz w I rundzie trafiamy na mistrza Irlandii! Gorzej nie można było trafić! Z Dundalk spotkaliśmy się ostatnio chyba w III rundzie? Oczywiście jeśli chcemy grać na poważnym poziomie trzeba ich przejść..

odpowiedz
to panienki z poznania - 19.06.2018 / 22:30, *..dynamic.chello.pl

ból doopyy nadal słychać... ppppppppppyyyyyrrrrrrrrrrrd

odpowiedz
Jack(L) - 19.06.2018 / 22:18, *..139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czytam te posty i widzę tylko płacz, ogarnijcie się jeszcze nasze grajki nie kopneły piłki w oficjalnym meczu, jeszcze nie wiadomo kto przyjdzie, kto odejdzie a wy płaczecie. Większość była zadowolona z wyboru trenera a teraz płacz. Trener nie ładował by się w ten projekt gdyby nie był pewny że może coś tu osiągnąć. Poczekajmy na dalsze ruchy właściciela. Klauf musi zrobić drużynę z tego co da mu prezes. Więcej wiary.

odpowiedz
Luku - 19.06.2018 / 16:19, *..hsi10.unitymediagroup.de

Najgorsze ze nie widzę wzmocnień na LM

odpowiedz
mos - 19.06.2018 / 16:10, *..dynamic.chello.pl

Jedno jest pewne..już w 1 rundzie mamy solidnego przeciwnika...Trzeba go przeskoczyć ! II runda może być ciężko !Losowanie najgorsze z możliwych.

odpowiedz
Krzysztof - 19.06.2018 / 15:43, *..186

"Do redakcji"
istotna jest sztuka czytania ale ze zrozumieniem

odpowiedz
Balde - 19.06.2018 / 15:15, *..toya.net.pl

Rywale w I i II rundzie spokojnie do przejścia. No i udało się uniknąć dalekich wyjazdów na granice cywilizacji.

odpowiedz
Tomek do "do redakcji" - 19.06.2018 / 14:50, *..189

Kolego naucz się czytać ze zrozumieniem i powiem Ci, że Liga Mistrzów a Liga Europejska to zupełnie co innego...

odpowiedz
Do do redakcji - 19.06.2018 / 14:49, *..dynamic.chello.pl

Skąd się biorą takie ćwoki? Do książek matołku

odpowiedz
Do do redakcji - 19.06.2018 / 14:47, *..219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Naucz się czytać ze.... zrozumieniem
Wolny los w lidze europy

odpowiedz
Do redakcji - 19.06.2018 / 14:46, *..play-internet.pl

Najpierw piszecie, że w 2. rundzie Legia ma wolny pod, a teraz podajcie potencjalnych rywali w 2. rundzie. Zdecydujcie się wreszcie!

odpowiedz
eth - 19.06.2018 / 14:44, *..81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

PS. Irlandia, Słowacja, BiH - z tych państw pochodzili nasi rywale w eliminacjach LM'16, kiedy to awansowaliśmy do fazy grupowej. Czyżby...? :)))

odpowiedz
Pawel_M - 19.06.2018 / 14:31, *..dynamic.gprs.plus.pl

Po tym losowaniu najważniejsze dla nas mogą okazać się pary
Crvena Zvezda - APOEL
Celtic - Rosenborg
Wiadomo najpierw musimy sami wygrać ale jest cień szansy na rozstawienie w ostatniej rundzie.

odpowiedz
magoo - 19.06.2018 / 14:27, *..centertel.pl

dopiero teraz doczytałem, ze to pierwszy mecz w Wawie

odpowiedz
Lipa L - 19.06.2018 / 14:25, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Generalnie lipa. Corkusów nie przejdziemy, 3 runda LE też w plecy.
Legio z czym do Europy?!

odpowiedz
magoo - 19.06.2018 / 14:25, *..centertel.pl

I 1 sierpnia gramy rewanż u nas :)

do Cch: "Wjazd na teren Bośni i Hercegowiny możliwy jest dla obywateli UE na podstawie ważnego paszportu lub dowodu osobistego (również osoby niepełnoletnie) "

odpowiedz
eth - 19.06.2018 / 14:23, *..81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ależ te dzisiejsze losowania ...ujowe...

odpowiedz
Cch - 19.06.2018 / 14:22, *..dynamic.mm.pl

Do bosni trzeba bylo miec paszport? :/

odpowiedz
daniel - 19.06.2018 / 14:22, *..centertel.pl

Kiedy bedzie wiadomo o dokladnej dacie meczy?

odpowiedz