REKLAMA

Pięciobój: Wyniki legionistów na MME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas młodzieżowych mistrzostw Europy w pięcioboju nowoczesnym, które odbywają się w Barcelonie startowało dwoje zawodników Legii Warszawa. Daniel Ławrynowicz do finału awansował z miejsca szóstego w grupie B, a w nim zakończył rywalizację na miejscu 18. Dominika Karolak ukończyła zawody na pozycji 26.
Ławrynowicz drużynowo, wraz z Łukaszem Gutkowskim oraz Oskarem Paradowskim zajęli miejsce piąte.

Znacznie lepiej poszło Ławrynowiczowi w parze z Łukaszem Gutkowskim w rywalizacji sztafet - polska para wywalczyła srebrny medal. Tymczasem Dominika Karolak w parze z Natalią Dominiak zajęły miejsce ósme w rywalizacji sztafet kobiecych.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.