Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 20 czerwca 2018 r. godz. 22:12

Pięciobój: Wyniki legionistów na MME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas młodzieżowych mistrzostw Europy w pięcioboju nowoczesnym, które odbywają się w Barcelonie startowało dwoje zawodników Legii Warszawa. Daniel Ławrynowicz do finału awansował z miejsca szóstego w grupie B, a w nim zakończył rywalizację na miejscu 18. Dominika Karolak ukończyła zawody na pozycji 26.
Ławrynowicz drużynowo, wraz z Łukaszem Gutkowskim oraz Oskarem Paradowskim zajęli miejsce piąte.

Znacznie lepiej poszło Ławrynowiczowi w parze z Łukaszem Gutkowskim w rywalizacji sztafet - polska para wywalczyła srebrny medal. Tymczasem Dominika Karolak w parze z Natalią Dominiak zajęły miejsce ósme w rywalizacji sztafet kobiecych.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!