Pięciobój: Wyniki legionistów na MME

Podczas młodzieżowych mistrzostw Europy w pięcioboju nowoczesnym, które odbywają się w Barcelonie startowało dwoje zawodników Legii Warszawa. Daniel Ławrynowicz do finału awansował z miejsca szóstego w grupie B, a w nim zakończył rywalizację na miejscu 18. Dominika Karolak ukończyła zawody na pozycji 26.
Ławrynowicz drużynowo, wraz z Łukaszem Gutkowskim oraz Oskarem Paradowskim zajęli miejsce piąte.

Znacznie lepiej poszło Ławrynowiczowi w parze z Łukaszem Gutkowskim w rywalizacji sztafet - polska para wywalczyła srebrny medal. Tymczasem Dominika Karolak w parze z Natalią Dominiak zajęły miejsce ósme w rywalizacji sztafet kobiecych.