Radość zwycięskiej drużyny - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Warka: Turniej siatkonogi

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Środowy dzień treningowy legionistów rozpoczął się wcześniej niż zwykle, bo już o godzinie 7 udali się na poranny jogging wśród malowniczych terenów wokół ośrodka. O godzinie 10 stawili się na treningu, jednak podopieczni Deana Klafuricia zaczęli od ćwiczeń rozgrzewkowych pod namiotem. Używali między innymi mat, rolerów, a niektórzy rowerów stacjonarnych. Następnie przeszli do gry w siatkonogę, jednak kolejny raz rolę siatki pełniły bramki.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

Oczywiście każde kopnięcie futbolówki musiało być uprzedzone krzyknięciem słowa „Ja!”. „Wojskowi” zostali podzieleni na cztery zespoły, w ramach turnieju, który odbywać się będzie do końca obozu z Warce. Piłkarze poczuli ducha rywalizacji i gra sprawiła im wiele emocji, a przede wszystkim „Berto”, który kłócił się o każdy stracony punkt. Po podliczeniu wyników okazało się, że wygrała drużyna różowych w składzie: Radović, Cafu, Pasquato, Kopczyński, Michalak i Żyro.Na boisku nie pojawili się Domagoj Antolić oraz Eduardo, którzy trenowali indywidualnie pod namiotem. Dzisiejsze zajęcia opuścił też Michał Kucharczyk. W grze nie uczestniczyli bramkarze, którzy w tym czasie odbywali typowy trening bramkarski. Pod okiem trenera Krzysztofa Dowhania ćwiczyli wyprowadzanie piłki od bramki oraz mieli też dużo okazji interwencji po strzałach trenera i kolegów.

Po treningu Astiz oraz Kante pozowali do zdjęć z flagą Hiszapnii, a "Berto" i Cafu z barwami Postugalii, w związku z dzisiejszymi mundialowi meczami. Poranne zajęcia były dzisiaj luźne z powodu wczorajszych siłowych i ciężkich jednostek. Popołudniowy trening będzie typowo taktyczny (zespół pracuje nad nowym ustawieniem 3-5-2) i dlatego trener zdecydował o zamknięciu go dla osób postronnych.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.