fot. Patrycja B.
REKLAMA

28 lipca zbiórka krwi na Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kolejna honorowa zbiórka krwi na Legii odbędzie się w sobotę 28 lipca. Dwa autokary-krwiobusy będą do Waszej dyspozycji od 9:00 do 14:00. - Bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na ten termin i udział w zbiórce. W okresie wakacyjnym krew jest bardzo potrzebna! W imieniu potrzebujących bardzo serdecznie zapraszamy! - apelują Krewcy Legioniści.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

robochłop - 21.06.2018 12:16:00, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

fajnym pomysłem było by rzucenie wyzwania całej Lidze - kto odda na swoim meczu najwięcej krwi w uzgodnionej ze wszystkimi klubami kolejce...np pod hasłem Wielki Rozlew Krwi...cel szczytny, doszedł by element rywalizacji...a skorzystali by potrzebujący...

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.