fot. Patrycja B.
REKLAMA

28 lipca zbiórka krwi na Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kolejna honorowa zbiórka krwi na Legii odbędzie się w sobotę 28 lipca. Dwa autokary-krwiobusy będą do Waszej dyspozycji od 9:00 do 14:00. - Bardzo prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na ten termin i udział w zbiórce. W okresie wakacyjnym krew jest bardzo potrzebna! W imieniu potrzebujących bardzo serdecznie zapraszamy! - apelują Krewcy Legioniści.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
robochłop - 21.06.2018 / 12:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

fajnym pomysłem było by rzucenie wyzwania całej Lidze - kto odda na swoim meczu najwięcej krwi w uzgodnionej ze wszystkimi klubami kolejce...np pod hasłem Wielki Rozlew Krwi...cel szczytny, doszedł by element rywalizacji...a skorzystali by potrzebujący...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.