Mimo burzy i porywistego wiatru legioniści nie przerwali zajęć - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Warka: Burza, wichura, deszcz i taktyka

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek legioniści trenowali tylko raz. Cała drużyna stawiła się na przyhotelowym boisku o godzinie 18. Po krótkiej rozgrzewce na siłowni, zawodnicy zagrali w nietypową odmianę dziadka. Zawodnik ustawiony w środku musiał uniknąć trafienia piłką w kolana.

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Woytka

Następnie piłkarze z pola biegali interwały, ale głównym elementem tego dnia było szlifowanie taktyki. Widać, że sztab szkoleniowy stawia na ten element bardzo duży nacisk - już dawno nie widzieliśmy tak wielu konkretnych ćwiczeń taktycznych. Osobiście wszystko nadzoruje Dean Klafurić. W trakcie gierki przechadza się między zawodnikami, instruuje i koryguje ich ustawienie. Wygląda na to, że wojskowi będą operowali jesienią na dwóch systemach: 4-2-3-1 i 3-5-2.

Planów taktycznych nie pokrzyżowało nawet nagłe załamanie pogody. Nad okolicą przeszła wielka wichura, ulewa i burza. Mimo tego drużyna twardo ćwiczyła na boisku. Po deszczu temperatura spadła aż o 12 stopni Celsjusza.

Indywidualne zajęcia mieli Eduardo i Tomasz Nawotka. Na piątek zaplanowane są dwie jednostki treningowe.fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Fotoreportaż z treningu - 24 zdjęcia Woytka

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.