Sparing z Radomiakiem Radom w 2017 r. - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W lipcu sparing z Radomiakiem

Redakcja, źródło: echodnia.eu / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

6 lipca o godzinie 20:00 Legia Warszawa zagra sparingowe spotkanie z Radomiakiem Radom. Mecz odbędzie się na głównym boisku przy Łazienkowskiej. Rok temu legioniści także zmierzyli się z tym zespołem w meczu kontrolnym. Wygrali wówczas w Radomiu 2-0.
Sparingi Legii:
24.06. godz. 17:00 Legia - Stal Mielec (Warka)
30.06. godz. 17:00 Legia - Górnik Łęczna (Warka)
04.07. godz. 20:00 Legia - Viitorul (Ł3)
06.07. godz. 20:00 Legia - Radomiak Radom (Ł3)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
@wojtek - 26.06.2018 / 13:06, *..dynamic.mm.pl

Pozno? Okienko transferowe sie jeszcze nawet nie otworzylo.

odpowiedz
Wojtek - 23.06.2018 / 10:57, *..dynamic.chello.pl

Kiedy będą transfery do Legii? No bo już trochę późno.

odpowiedz
mlbets - 23.06.2018 / 10:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@Krzeszczu

... a potem tabela wygląda tak
https://legionisci.com/tabela

Haha.

odpowiedz
Krzeszczu - 23.06.2018 / 09:10, *..cust.bredband2.com

Oczywiscie rozumiem ze to przygotowania, sparringi itp itd. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze gra z cieniasami i innymi ogorkami (z sacunkiem dla przeciwnika) kompletnie nic nie daje. Nic.
Wiec kiedy my sie podniecamy ze kaleka Edek strzela bramki takim potegom jak Warka, czy moze inne Radomiaki, to nasi konkurenci robia tak:

http://www.gol24.pl/ekstraklasa/a/arka-gdynia-apoel-nikozja-udany-pierwszy-test-gole-nowych-pilkarzy,13282675/

odpowiedz
majusL@legionista.com - 23.06.2018 / 06:34, *..42

Z takimi ogórkami to i ja mógłbym zagrać. Tzn pokopać. I to nawet po 2 królach.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 22.06.2018 / 22:33, *..29

D.M wie co robi,pomału buduje potége CWKS!

odpowiedz
mietek - 22.06.2018 / 20:32, *..internetia.net.pl

@ @raf: Pytanie sensowne. Po co grać z przegrańcami, w dodatku 4 dni przed pierwszym meczem z Cork? Chyba, że sparing zagra Legia II, to wtedy ok.

odpowiedz
X - 22.06.2018 / 19:07, *..play-internet.pl

Będzie wstęp dla kibiców ?

odpowiedz
Sebulwa - 22.06.2018 / 18:48, *..dynamic.gprs.plus.pl

Na poprzednich przygotowaniach byly lepsze drużyny

odpowiedz
Warszawiak mieszkający na Kujawach - 22.06.2018 / 18:48, *..dynamic.chello.pl

Legia&Radomiak sialalala

odpowiedz
gosci - 22.06.2018 / 18:03, *..135

będzie prowadzony doping na zylecie ??

odpowiedz
@raf - 22.06.2018 / 15:26, *..static.ip.netia.com.pl

Pytanie jakie Legia ma drużyny do wyboru?

odpowiedz
Raf - 22.06.2018 / 14:36, *..3-1.cable.virginm.net

Czemu Legia gra sparingi z takimi słabymi drużynami?

odpowiedz