fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

MŚ: Polska 0-3 Kolumbia

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski straciła szanse na wyjście z grupy H mistrzostw świata. W niedzielę "biało-czerwoni" przegrali 0-3 z Kolumbią i po dwóch spotkaniach mają na koncie zero punktów. To był kolejny katastrofalny występ w wykonaniu naszej reprezentacji. Bramki dla Kolumbijczyków zdobyli Mina, Falcao i Cuadrado. 80 minut w naszych narodowych barwach rozegrał Michał Pazdan, a potem zszedł z powodu urazu.

Na początku spotkania nieco lepiej prezentowali się Polacy, którzy udanie oddalali grę od własnego pola karnego. W 18. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Piotr Zieliński, ale jego próba została zablokowana i Polacy zyskali tylko rzut rożny. Z biegiem czasu Kolumbijczycy przebudzili się i zaczęli dominować na placu gry. Wkrótce Juan Cuadrado zakręcił na skrzydle Maciejem Rybusem i tylko ofiarna interwencja Wojciecha Szczęsnego uratowała graczy Adama Nawałki. Dosłownie za kilka chwil Polacy nie mieli już na tyle szczęścia. Po sprytnie rozegranym rzucie rożnym futbolówka poszybowała do kompletnie niepokrytego Yerry Miny, a obrońca FC Barcelony głową skierował ją do siatki. W tej sytuacji fatalnie zachował się Jan Bednarek, który nie przykrył przeciwnika. Do końca pierwszej połowy polscy gracze nie oddali nawet celnego uderzenia.

Po godzinie gry znakomitej okazji nie wykorzystał Robert Lewandowski. Napastnik Bayernu znalazł się sam na sam z Davidem Ospiną, który ofiarną interwencją uratował swoją reprezentacją przed utratą gola. W drugiej połowie Polacy starali się atakować, lecz brakowało im tempa i elementu zaskoczenia. Wszystko było wolne i przewidywalne. W 70. minucie Kolumbijczycy zdobyli drugiego gola i całkowicie pogrzebali nadzieje polskich kibiców. Radamel Falcao doszedł do prostopadłego podania i płaskim uderzeniem pokonał Szczęsnego. Za moment kolejne trafienie naszych przeciwników. Rodriguez świetnie uruchomił Cuadrado, ten zostawił w tyle Michała Pazdana i Macieja Rybusa i precyzyjnym strzałem podwyższył prowadzenie. Dziewięć minut przed końcem Grzegorz Krychowiak miał znakomitą szansę, ale trafił wprost w Ospinę, który przy okazji nabawił się urazu. Potem jeszcze mocna próba Lewandowskiego i ponownie na posterunku był golkiper Kolumbii.

Polska 0-3 0-1 Kolumbia
0-1 Mina 40'
0-2 Falcao 70'
0-3 Cuadrado 75

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 20. Łukasz Piszczek, 5. Jan Bednarek, 2. Michał Pazdan (80, 15. Kamil Glik) - 18. Bartosz Bereszyński (72, 14. Łukasz Teodorczyk), 6. Jacek Góralski, 10. Grzegorz Krychowiak, 19. Piotr Zieliński, 23. Dawid Kownacki (57, 11. Kamil Grosicki), 13. Maciej Rybus - 9. Robert Lewandowski.

Kolumbia: 1. David Ospina - 4. Santiago Arias, 13. Yerry Mina, 23. Dávinson Sánchez, 17. Johan Mojica - 11. Juan Cuadrado, 5. Wílmar Barrios, 8. Abel Aguilar (32, 15. Mateus Uribe), 20. Juan Quintero (73, 16. Jefferson Lerma), 10. James Rodríguez - 9. Falcao García (78, 7. Carlos Bacca).

żółte kartki: Bednarek, Góralski.

sędziował: César Arturo Ramos Palazuelos (Meksyk).
widzów: 42 873.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (64)

+dodaj komentarz
kalosz - 26.06.2018 / 04:58, *..dynamic.mm.pl

i mnie rozbawila konferencja(chyba jeszcze sprzedwyjazdu na mistrozstwa) jak sie ktos spytal lewego o stan polskich druzyn w walce o lidze mistrzow,kto z polskich klubow ma nawieksze szanse cos ugrac i komu on bedzie kibicowal:) a pazdan siedzial obok i mial beke:)ze lewy w niemczech sledzil jak legia gra i to caly sezon:)
https://www.youtube.com/watch?v=iLlEBW8d1Do

odpowiedz
Kiki - 26.06.2018 / 02:37, *..direct-adsl.nl

@Krzeszczu
Wiek nie jest największą przeszkodą, myślę, że do ugaszenia pożaru na sezon, lub dwa mógłby wskoczyć i błysnąć swoim autorytetem, chociarz jako selekcjoner musiałby wykazać się dosyć sporą mobilnością obserwując kandydatów do obsadzenia kadry wedle swojego konceptu, zwłaszcza na początku nie znając praktycznie nikogo. Jednak ma ważny kontrakt ze swoją macierzystą federacją jeszcze przez 1,5 roku, a oni potrzebują nowego selekcjonera na wczoraj, tym bardziej, że na jesień rusza liga narodów i mają mecze z Portugalią i Włochami na dzień dobry, tak więc jeśli zależy im na utrzymaniu koniunktury na reprezentację i uniknięciu kolejnego blamażu w tym roku, to muszą się rozejrzeć za bardziej realną i dostępną opcją.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.06.2018 / 20:56, *..play-internet.pl

Pierwsza sprawa,to taka,ze Adam Nawalka nie jest trenerem-On jest selekcjonerem.Jego rola polega na tym,zeby wyselekcjonowac najlepszych (Jego zdaniem) zawodnikow i wystrugac z tego drewna kawalek chociazby zespolu.Niestety-i tu po drugie,po mojemu i tak wybral najlepszych "pilkarzy",bo tak naprawde to nie mam pojecia,kto mialby np zastapic Zielinskiego,Milika,czy Goralskiego.Bramki z Kolumbia,ale i z Senegalem tracilismy po szkolnych bledach,ale majac tak slabych zawodnikow A.Nawalka musial dostosowywac taktyke do "pilkarzy",a nie dobierac pilkarzy do taktyki.Analizujac mecz z Kolumbia doszedlem do wniosku,ze Kolumbia podawala pilke,zeby stworzyc zagrozenie pod nasza bramka,a Nasi poprostu pozbywali sie pilki,oddajac ja koledze,gdyz sami nie mieli pojecia,co maja z nia zrobic.Podsumowujac-jedynym sposobem,zeby cokolwiek sie zmienilo na lepsze jest rozniesienie tego szamba i naprawde budowac od podstaw kadre narodowa,pozbywajac sie Milikow,Glikow,Cionkow,Zielinskich,a nawet Lewandowskiego.Dawac mlodych,bo kilku utalentowanych 17 latkow by sie znalazlo i na swiezej krwi tworzyc fundamenty nowej,lepszej Druzyny Narodowej.Tylko trzeba kogos,kto ma jaja i wezmie na klate wszystkie gromy,ktore beda rzucac sponsorzy i menadzerowie.Coz-ODWAGI-POLSKO ZWYCIEZAJ.

odpowiedz
krys008 - 25.06.2018 / 17:25, *..82

@ Wolfik Cracovia to zabawka w rekach Filipiaka. Nigdy nie podskoczy wyżej pępka. Piątek chciał iść, poszedł, mam nadzieję, że będzie miał więcej szczęścia i będzie lepiej poprowadzony niż Kapustka. Ponieważ uważam, że jeden i drugi ma spory potencjał. Czy kasa ze sprzedaży Piątka wpłynie w jakikolwiek sposób na klub - nie. Czy klubowi będzie brakowało Piątka - oczywiście, trudno będzie zastąpić tej klasy napastnika, sami coś o tym wiemy (odejście Niko i Prijo).
"mentalności gołodupców, czyli w domyśle braku poważnych pieniędzy w klubach" - uważasz, że sponsorzy walą drzwiami i oknami? Nie sądzę. Nawet nasz towar eksportowy Legia, to kolos na glinianych nogach (niestety).
Nie twierdzę, że podoba mi się taki stan rzeczy, ale niestety taki klimat. Takie mamy realia i tyle.
Mam nadzieję, że więcej klubów pójdzie drogą Górnika Zabrze, gdzie z uwagi na brak alternatywy, czytaj pieniędzy, postawiono na naszą młodziej i wywalczyli puchary. W Termalice postawiono na zaciąg, czytaj szrot, zagraniczny i nie ma ich w Esie.
Marzy mi się budowanie klubów na stabilnym szkielecie opartym na naszych zawodnikach, lub zawodnikach z zagranicy, ale klasy VOO. Oczywiście marzy mi się stabilizacja! Delikatnie mówiąc irytują mnie te ciągłe wyprzedaże, wymiany połowy pierwszego składu i budowa od początku. I tak jak w przypadku klubów bez kasy, rozumiem, ale taki klub jak Legia??!!
Rozumiem i popieram twoją troskę, ale chyba jesteśmy skazani na taki stan rzeczy z uwagi na brak kasy. Czemuś biedny boś głupi, czemuś głupi, boś biedny.

odpowiedz
Krzeszczu - 25.06.2018 / 17:24, *..cust.bredband2.com

@ kiki: No fakt, biorac pod uwage sam wiek to Nawalka przy nim to istny malolat, smarkacz wrecz. Cheeeezus....

odpowiedz
Kiki - 25.06.2018 / 16:59, *..direct-adsl.nl

Dajcie sobie spokój z tym Lagerbackiem, ten dziadziuś jest już siedemdziesiątce i myślami jest na emeryturze po wygaśnięciu kontraktu z reprezentacją Norwegii w przyszłym roku.

odpowiedz
Rafix - 25.06.2018 / 14:38, *..centertel.pl

@S (L) dobry komentarz 100%

Dodam jeszcze ze ten upadek zaczął się już dawno., kiedy Nawałka zaczął kombinować z ustawienie 3 obrońcami. Tylko w tym meczu mieliśmy 5 obrońców i 2 defensywny ch pomocników i dostaliśmy 3 bramki.

I teraz zobaczymy kto zagra z Japonia. Czy wystawi Glika?po ci aby pożegnał się? Czy lepiej ogrywać Bednarka bo on będzie przyszłością. Czy zagra Peszko :) po co? Czy lepiej było wziąść jakiegoś młodego piłkarza.

Zabranie Peszko jak i Glika jak i Blaszczykowskiego na MŚ świadczy o tym ze to była grupa wzajemnej adoracji a nie najlepsi w formie.

odpowiedz
Mariol - 25.06.2018 / 14:34, *..w86-245.abo.wanadoo.fr

Panowie to było do przewidzenia,ze bedzie katastrofa.Wychodzi po raz kolejny Polska myśl szkoleniowa.Mielismy najlepszy skład od 1982 roku i ta szansa została zmarnowana.Teraz będziemy czekali kilkanascie lat na jakis awans.Tu musi być super trener z zagranicy.Tu jakis koleś wspomniał ze wstydzi sie być Polakiem.Moze trochę napisał z przegiciem,ale tak jak ja mieszkam we Francji,to naprawdę kicha jest pojawić sie w pracy następnego dnia,gdzie robią polewkę z naszej kadry czarni ,araby,mugole i Francuzi.Najgorsze jest to ze mam sąsiadów z Kolumbi.Sa spoko,na szczęście jeszcze ich nie spotkałem.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 25.06.2018 / 14:24, *..152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@dino

Też mi się tak wydaje.

odpowiedz
dino - 25.06.2018 / 13:50, *..vtelecom.pl

Krzeszczu chyba ma rację z tym Lagerbackiem :-)

odpowiedz
Lol - 25.06.2018 / 13:26, *..67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Teraz przyjdzie następny baran trenerski z polskiej mysli szkoleniowej. I znowu będą pier...lic że musi to być Polak.

odpowiedz
Antek - 25.06.2018 / 13:12, *..227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ukarać dziadów finansowo, za brak ambicji! Cały sztab szkoleniowy wywalić z trenerem i ukarać finansowo. Lewy wynocha szkodniku, Rybus won, cała kadra won!

odpowiedz
Borsuk - 25.06.2018 / 09:50, *..dynamic.chello.pl

Od wielu lat jestem zdania,że tzw "polska myśl szkoleniowa" jest przyczyną braku sukcesów naszej reprezentacji ! Kolejny trener naszej drużyny pokazał , że nie umie przygotować zawodników.Kluby ligowe to już zrozumiały , coraz więcej zagranicznych trenerów zostaje zatrudnionych. Tylko brak kasy powoduje,że nie są to szkolemiowcy z najwyższej półki ale i tak pokazują więcej,niż polscy trenerzy!
Ciekaw jestem czy szefowie PZPN wreszcie to zrozumieją i skończą z zatrudnianie kolejnych nieudaczników !Bo sukcesy kadry Nawałki wynikały raczej z wielkiego fartu a nie z umiejętności zawodników! Na tych MŚ pękł balon,napompowany przez dziennikarzy i działaczy piłkarskich !Kiedyś było znane powiedzenie "mądry Polak po szkodzie" ale boję się ,że to będzie - jak we fraszce "głupi Polak przed i po szkodzie".....

odpowiedz
majusL@legionista.com - 25.06.2018 / 09:24, *..42

Pazdan na urlop!! A za 2-3 tygodnie do Legii i grać. Dziekuje!

odpowiedz
Wolfik - 25.06.2018 / 08:44, *..dynamic.mm.pl

@kris008: Pisząc odpowiedź nie doczytałeś chyba dalej. Pisałem również o mentalności gołodupców, czyli w domyśle braku poważnych pieniędzy w klubach. I wypychani na siłę kogo się da, kiedy się da i za ile się da. Cracovia sprzedała Piątka za sporą kasę? no to zobaczymy jak sobie ów Piątek będzie radził i jak ta kasa wpłynie na sam klub Cracovia (w sensie czy podniesie jej poziom sportowy).

odpowiedz
Sawo - 25.06.2018 / 08:35, *..6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Byl kiedys taki lyzwiaz figurowy Grzesio Filipowski. Jak mawial jego trener „ Grzesiu na treningi skacze wszystko...” no wlasnie... na treningach. Kogo my pokonalismy w tych eliminacjach? Kazachstan? Armenie? Ludzie! Nasza pseudo gwiazka Robuś postrzelal sobie z Litwą gdzie fundamentem jest pilkarz Jagiellonii i byly pilkarz Jagiellonii my uwierzylismy w to chce go Real Madryt. Mistrzowie wlasnego podworka i zasrane ogory. Tym jest nasza kadra. Wyzelowane pedaly bez charakteru. Sram na ta kadre. Dla mnie liczy sie tylko Legia.

odpowiedz
do Rafałka STROGOW - 25.06.2018 / 07:28, *..dynamic.chello.pl

Rafaela jesteś powiem ci po śląsku CIULEM a nie Polakiem wypad z Polski i Legii

odpowiedz
Jordan - 25.06.2018 / 07:24, *..dynamic.chello.pl

To przerażające ale Legia Hasiego i Jozaka grała lepiej

odpowiedz
antyk - 25.06.2018 / 07:21, *..static.ip.netia.com.pl

to było pewne nie było szansy na wygraną jak od 3 lat nie zagraliśmy ani jednego dobrego meczu(no może ten z irlandią na mistrzostwach europy),nie liczę towarzyskich bo tego to nawet się nie ogląda,to co robił nawałka na tym mundialu było karygodne

odpowiedz
krus008 - 25.06.2018 / 06:12, *..serv-net.pl

@Wolfik niestety, ale akurat ten komentarz zupełnie nie trafiony.
"taki prezes Cracovii, Wisły Płock czy innego Górnika woli wypchnąć piłkarza któremu udało się ugrać ledwie jeden sezon na jakim takim poziomie zza granicę niż oddać go do Legii czy Lecha by tam okrzepł, nabrał doświadczenia"
Kluby działają w takich, nie innych realiach i kasa musi się zgadzać. Dlaczego niby mieliby oddawać swoich zawodników do Lecha, czy Legii? Sprzedają tam, gdzie więcej płacą i tych, na których jest zainteresowanie. Niewiele klubów może pozwolić sobie na inne funkcjonowanie (np Craksa Filipiaka, czy kiedyś Wisła Cupiała). Bez bogatych inwestorów, właścicieli kluby są skazane na taką politykę.
Co do ściągania szrotu z zagranicy całymi kontenerami, tak zgadzam się jest to problem. Muszą nastąpić jakieś rozwiązania systemowe. NP nakaz gry pewnej ilości naszych, do tego przepis dotyczący wychowanków, ale to temat na dłuższą dyskusję.

odpowiedz
Picek - 25.06.2018 / 01:03, *..zone94.zaural.ru

@WSU
No w tej chwili, to już tylko do reklam pampersów albo stoperana się nadają.

odpowiedz
Do tylko Legia - 25.06.2018 / 00:16, *..dynamic.chello.pl

100% poparcia

odpowiedz
WSU - 25.06.2018 / 00:13, *..183.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

H.j im w dupę do reklam się nadają. Lewandowski , Krychowiak i cała reszta tej żenującej bandy ,totalne dno. Powinni dostać wpi...ol na Okęciu. Nie są godni nosić Orła na piersi . Banda frajerów


odpowiedz
Bubu - 25.06.2018 / 00:04, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Wolfik- świetna puenta, Mentalnosc glupkow. Nic dodać nic ująć.

odpowiedz
Bloom - 24.06.2018 / 23:37, *..dynamic.gprs.plus.pl

No to chyba dotarło do tępych łbów zaczadzonych tvnikami i tvpisami że ta drużyna była przed mundialem jedną z najsłabszych na turnieju i mieliśmy zerowe szanse na wyjście z grupy, no ale niektórzy wolą myśleć że jak wygrywamy ledwo ledwo ze średniakami europejskimi i zajmujemy wysokie miejsce dzięki temu w nie miarodajnym rankingu fifa, to już jesteśmy mistrzami świata. To musiało się skończyć katastrofą. Strach pomyśleć co by było gdybyśmy mieli jakiegoś silniejszego rywala w grupie np. Belgię.

odpowiedz
spasiony - 24.06.2018 / 23:34, *..as43234.net

Dozylem czasow, w ktorych Polska gra na poziomie Argentyny! Dwie najgorsze druzyny turnieju. Oni przynajmniej maja trudna grupe ale graja podobna padaczke. Nasza grupa jest slaba, ktokolwiek by nie awansowal nie ma duzych szans w nastepnej rundzie.

Smutny ale i zasluzony zjazd na ziemie. Pojechali pilkarze bez formy (Milik, Piszczek, Blaszczu, Peszko wtf!? itd) ale czy widac gdzies wartosciowych nastepcow? Juz kiedys mowilem roznym malkontentom, cieszcie sie z tego co jest bo lepiej nie bedzie. Wracaja czasy reprezentacyjnej smuty co wielu kibicow dobrze pamieta z lat 90tych.

odpowiedz
Tylko Legia - 24.06.2018 / 23:20, *..pl-81-219-240-2

w pracy patrza na mnie jak na idiote gdy mówie-wolałbym żeby Legia zdobyła LM niż Polska MŚ...poza moja znajoma z Wrocławia która szanuje mój "lokalny"patriotyzm

odpowiedz
Matt - 24.06.2018 / 23:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Płaczki, nie płaczcie.

Najbardziej trafny był komentarz na koniec meczu. Teraz będzie mundial w 4K :P hahaha

Przykro mi, ale ileż można płakać? W 2002 r. przeżywałem bardzo mocno, dziś już szkoda na to nerwów.

odpowiedz
L - 24.06.2018 / 23:15, *..47.threembb.co.uk

FAKEN

odpowiedz
Szymon - 24.06.2018 / 23:09, *..250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zadziwiające jest narzekanie. Byliśmy zdecydowanie słabsi. Czy to wina trenera że ma piłkarzy słabych technicznie, kiepsko operujących piłką. Moje odczucia to był błąd w przygotowaniach, ale niei miał decydującego wpływu oklepu na 3 :0. Źle dobrana baza dla repry - warunki pogodowe. Słabi obrońcy, pomoc kulawą i jeden Lewy. Z czym do LUDZI?. A opiera ie się na rankingu Fifa to śmiech na sali. Zobaczycie jakie miejsce będzie miała Polska po reformie naliczania. I tyle w temacie. A no i oklepu od japońców na goodbye

odpowiedz
O co chodzi... - 24.06.2018 / 23:02, *..dynamic.chello.pl

W d...e mam repre ... tylko Legia !!!

odpowiedz
Peter mokotuff - 24.06.2018 / 23:01, *..242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ze szczesnym w bramce zawsze wygrywamy ...

odpowiedz
Echh - 24.06.2018 / 22:46, *..118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Rafal. Jak ci wstyd ze jestes polakiem to s.... alaj frajerze. Skad tu jestes? Frajer w kapciach
Jak grali hymn to akurat byles w kiblu buraku.

odpowiedz
ludzik - 24.06.2018 / 22:46, *..centertel.pl

@ceeeee

W leb sie je..ij...

odpowiedz
Echh - 24.06.2018 / 22:46, *..118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Rafal. Jak ci wstyd ze jestes polakiem to s.... alaj frajerze. Skad tu jestes? Frajer w kapciach
Jak grali hymn to akurat byles w kiblu buraku.

odpowiedz
krys008 - 24.06.2018 / 22:40, *..serv-net.pl

@klaustrofobik
Popieram Laskowski idealnie to podsumował. Ma jaja chłopak, coś takiego w TVP, szkoda, za nasi na boisku nie mieli.

odpowiedz
krys008 - 24.06.2018 / 22:38, *..serv-net.pl

Krzeszczu
"zna sie na tym lepiej niz Cicciolina na robieniu loda" - to faktycznie musi być miszcz! Pozdrawiam i uciekam do swojej pustelni. Odcinam się od świata i zamierzam cierpieć w samotności.

odpowiedz
Zajcew - 24.06.2018 / 22:37, *..4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Milik do Peszki Jeszcze tylko baty z Japonią i Wakacje

odpowiedz
eth - 24.06.2018 / 22:36, *..71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Rafał, jedź lizać tyłki Niemcom, oni dojdą do półfinału minimum.

odpowiedz
Do rafal - 24.06.2018 / 22:36, *..dynamic.chello.pl

A mi wstyd że ty jesteś Polakiem

odpowiedz
Ewelina - 24.06.2018 / 22:35, *..play-internet.pl

Nawałka jest mocny w gębie a udowodnił, że jest zwykłym nieudacznikiem. Zero pomysłu na grę. Wierzę, że ma resztki honoru i odejdzie w niesławie.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 24.06.2018 / 22:31, *..73

tak zakończył sie rozdział Lewego I jego trenerka

odpowiedz
Wolfik - 24.06.2018 / 22:27, *..dynamic.mm.pl

@Krzeszczu: Kolego, jeden człowiek niczego nie wskóra. Tak jak osamotniony Lewandowski nie ma szans na wygranie samemu meczu tak samo najlepszy nawet trener nie zmieni mentalności polskich piłkarzy, menagerów czy właścicieli klubów. Problem jest poważny a sukcesy (tak nazywam kolejne 2 awansy do turniejów finałowych ME i MŚ) tylko go przykrywały. Lewandowski w swojej krótkiej wypowiedzi po meczu to podsumował.

A problem leży w naszej gównianej lidze, w której "grają" szrociarze sprowadzeni przez licznych menago. Bo kasa musi się zgadzać. Bo taki prezes Cracovii, Wisły Płock czy innego Górnika woli wypchnąć piłkarza któremu udało się ugrać ledwie jeden sezon na jakim takim poziomie zza granicę niż oddać go do Legii czy Lecha by tam okrzepł, nabrał doświadczenia. I taki jeden z drugim jedzie, grzeje ławę lub gra po ligach młodzieżowych. Pamięta ktoś Kapustkę? Pamięta ktoś Kamińskiego? A Jacha? Teraz tą samą drogą podążają Piątek czy Szymański (ten z Płocka). Bo trzeba przytulić trochę euro. Mentalność gołodupców. Byle dziś było. Żadnego planu, żadnego jutra.

Dlatego nic się tutaj nie zmieni. Może uda się awansować do kilku kolejnych turniejów po których piłkarze zajmą się reklamami, bo będą mieli swoje 5 minut na zarobienie kasy której w zachodnich klubach nie zarobią bo nie grają. I znów będzie mecz o wszystko a po nim o honor.
I tak w kółko...

odpowiedz
cik - 24.06.2018 / 22:23, *..dynamic.chello.pl

dziwie się zdziwieniu. zaraz europejskie puchary. to jest obraz polskiej piłki.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 24.06.2018 / 22:23, *..9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Rafał

Kolego jeśli jest Tobie wstyd to zmień obywatelstwo. Można krytykować naszych piłkarzy, bo na to włącznie z selekcjonerem zasługują, ale na nich Polska nie zaczyna się, ani nie kończy. Właśnie w takich momentach należy pokazać charakter i tym bardziej utożsamiać się z barwami biało-czerwonymi.

odpowiedz
Zyleta - 24.06.2018 / 22:22, *..i07-5.onvol.net

Jestem dumny z tego ze jestem Polakiem a niech wstydza sie gwiazdorki z boiska Tylko czy oni wiedza co to wstyd???

odpowiedz
Zimny - 24.06.2018 / 22:19, *..dynamic.mm.pl

Super, że Pazdek i Jędza wrócą wcześniej do zespołu i będą do dyspozycji sztabu na II rundę kwalifikacji LM. Mam nadzieję, że Loko nie zwariuje i że ich nie sprzeda, a Jędza jeszcze pokaże, na co go stać.

odpowiedz
ceeeeeee - 24.06.2018 / 22:16, *..promax.media.pl

hmmmmm liście lecą Z drzew. Jak proponujecie przywitać nasze gwiazdeczki:)

odpowiedz
FWK - 24.06.2018 / 22:14, *..play-internet.pl

Do Rafal
To zmien obywatelstwo np badz ukraincem duzo ich tutaj nie bedziesz sie czul samotny... Zalosny debil!

odpowiedz
klaustrofobik - 24.06.2018 / 22:13, *..dynamic.chello.pl

Laskowski idealnie podsumował frajerów:

"Po odpadnięciu Maroko, Iranu ludzie płakali i żałowali że odpadli, po nas nikt płakać nie będzie. Mamy Mundial w 4K: Kazań, Koklumbia, Klęska a ostatnią literke Państwo sobie dopiszcie..."

odpowiedz
Bili - 24.06.2018 / 22:10, *..centertel.pl

Jak się byłymi cieniasami z amikorza gra Lewym,Kownacką,Teodorczykiem i Bednarkiem to co chcemy ugrać jak Amikorz tylko przy zielonym stoliku

odpowiedz
Do Rafal, Patriota - 24.06.2018 / 22:10, *..wb.wifirst.net

Gosciu hamuj troche te wypowiedzi. Reprezentacja Polski dala dupy na.mundialu, a Ty piszesz ze sie wstydzisz byc Polakiem, won z Legii, won z Polski cieniasie.

odpowiedz
S(L) - 24.06.2018 / 22:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Fantastycznie . Podziwiam naszego trenera , nie ma to jak powołać Peszke i grać bocznymi obrońcami w roli skrzydłowych pomocników . Fantastyczny Piotr Zieliński klasowy rozgrywający w roli 12 zawodnika drużyny przeciwnej w każdym meczu !! Aż w końcu zmiana Pazdan za Glika , podobno nie gotowy a jednak gotowy , po co ryzykować jego zdrowie w momencie 0-3 ,już Cionka powinien wystawić . A teraz coś o naszych akcjach , tylko o jakich , przez miesiąc nie potrafili opanować żadnej akcji ofensywnej . Przypomnieć należy że Lewy nie jest rozgrywającym nawet w klubie w takim ataku grają z nim na ścianę jeśli w ogóle .

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 24.06.2018 / 22:06, *..9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tak jak napisałem pod notką "Niemcy grają do końca" w wymianie poglądów z kolegą Krzeszczu na temat dzisiejszego meczu, że rozum podpowiada, iż będzie 3-0 dla Kolumbii. Słowo stało się ciałem, choć w tym przypadku wolałbym nie mieć racji. Nie można na tak poważnej imprezie jak Mundial nawet zremisować jeśli jedyny pomysł na grę to dzida do przodu na aferę z nadzieją, że Lewy coś tam wykombinuje. O tym, że od 70 minuty nasi nie mieli sił nie wspomnę. Dobrze, że Kolumbijczycy się zlitowali i przy 3-0 ewidentnie odpuścili sobie, bo mogłoby się skończyć jeszcze większym blamażem. Smutne to wszystko. No ale cóż, nie pozostaje nic innego jak podziwiać grę innych reprezentacji.

odpowiedz
Po(l)ubiony - 24.06.2018 / 22:06, *..dynamic.chello.pl

Zaklinam! Tylko niech Loczek nie obsadzi milicjanta w roli trenera L!

odpowiedz
1909 - 24.06.2018 / 22:05, *..promax.media.pl

Co to za druzyna co ośmiesza NaS j....a Polaka kadra G....o warta... Nawałka kmiocie zanucisz to na powrocie... (L)

odpowiedz
Krzeszczu - 24.06.2018 / 22:04, *..cust.bredband2.com

Tak odrazu po meczu, mala refleksja, mnie tych chlopakow po prostu szkoda. SZKODA mi ich.
Zycie sportowca jest bardzo krotkie. A oni zostali skazani na takie trenerskie beztalencie.

I nagle mnie walnelo: Panie Prezesie Boniek, pojdz Pan teraz po rozum do glowy.
Skasuj wszelkie pomysly o tej "naszej" mysli szkoleniowej, ktora jest tak nedzna ze nawet rumuni pod ICA w szwecji by jej nie chcieli za frajer.
Zadnego polskiego "miszcza siatkonogi".

Myslalem ze nigdy tego nie powiem, ale nam jest potrzebny Lars Lagerbäck. Tak, Lars Lagerbäck. Czlowiek ktory jest tak samo ekscytujacy i spektakularny jak wysychajaca farba na scianie.
Ale jest to czlowiek ktory ma tak obcykana taktyke, ma to tak poukladane i zna sie na tym lepiej niz Cicciolina na robieniu loda.
Zrobil ze szwecji bardzo solidna druzyne, pozniej poukladal totalnie malutka Islandie. ISLANDIE!
OPn to wszystko u nas pouklada, a nasza reprezentacja odzyska dume i zacznie grac odpowiednio do swoich umiejetnosci. A moze i nawet lepiej.
Zadnych "miszczow siatkonogi". Dzwon Pan do Lagerbäcka.

odpowiedz
Pio - 24.06.2018 / 22:04, *..dynamic.chello.pl

Mega talent serie A wielki Zieliński znów głowa nie wytrzymała, talent ale psycha i 2 mecz totalny piach a miał tak dzielić w środku pola i piły rzucać

odpowiedz
Rafał - 24.06.2018 / 22:03, *..190.ipv4.supernova.orange.pl

To były 3 mistrzostwa świata z udziałem Polaków. Myślałem że inaczej się skończą niż poprzednie. WSTYD MI ŻE JESTEM POLAKIEM.

odpowiedz
187_bs - 24.06.2018 / 22:03, *..178.dynamic.wline.res.cust.swisscom.ch

Wstyd!!! Po prosto Wstyd!!! Najslabsza druzyna na calym mundialu!!!

odpowiedz
Doru - 24.06.2018 / 22:03, *..play-internet.pl

#Nawałka OUT !!!

odpowiedz
Wolfik - 24.06.2018 / 22:01, *..dynamic.mm.pl

Deja vu z Korei. Tylko twarze na reklamach inne. Ale to samo gówno serwowane z TV. Z boiska i z poza.

To nie moja sprawa, ale większość z tych piłkarzy właśnie przerżnęła turniej życia. Została im Bierdonka i Media Markty. Ale może o to właśnie chodziło.

odpowiedz
1909 - 24.06.2018 / 22:00, *..promax.media.pl

Mamy K...A Dosyć!!!

odpowiedz
Rio - 24.06.2018 / 21:57, *..ip.oxynet.pl

Wstyd i tyle.

odpowiedz