Michał Kucharczyk na treningu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Warka: Siła, taktyka, turniej

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czwartek był wymagającym dniem dla piłkarzy Legii. Rano drużyna miała ługie zajęcia na siłowni i taktykę na boisku, a po południu dominowały ćwiczenia typowo piłkarskie. W treningu nie wziął udział Miroslav Radović, który ma lekki uraz. Indywidualnie ćwiczyli Eduardo, Michał Kopczyński, Domagoj Antolić i Tomasz Nawotka.

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć WoytkaPo ponad 20 minutowej rozgrzewce z piłkami, sztab podzielił piłkarzy na pięć drużyn i rozpoczęła się turniejowa rywalizacja na dwóch boiskach (każde po ok 40 metrów długości). Mecze były krótkie (po 2 minuty), ale wymagały od zawodników gryna dużej intensywności. Po każdym spotkaniu następowała trzyminutowa przerwa. Rywalizacja była bardzo zacięta, a zawodnicy skrupulatnie liczyli punkty zdobywane przez swoje drużyny.

Składy drużyn:

1. Cafu, Kante, Hołownia Astiz
2. Berto, Iloski, Vesović, Żyro
3. Hlousek, Michalak, Hamalainen/Kulenović, Philipps
4. Wieteska, Mączyński, Praszelik, Nagy
5. Kucharczyk, Remy, Szymański, trener Paweł Kozub

Całe zawody wygrała ekipa nr 4.

Na twarzach legionistów widać już trudy zgrupowania - zmęczenie dało się zauważyć pod koniec popołudniowego treningu. Po godzinie i 20 minutach trener Klafurić podziękował wszystkim za dobrze wykonaną pracę i nakazał by każdy obligatoryjnie skorzystał z krioterapii w hotelu. Piątek będzie lżejszym dniem - drużyna przeprowadzi tylko jedną sesję treningową.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

Fotoreportaż z treningu - 29 zdjęć Woytka

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.