Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Filip Rowiński z dwoma medalami na pływackich mistrzostwach Polski Masters w Poznaniu
Filip Rowiński z dwoma medalami na pływackich mistrzostwach Polski Masters w Poznaniu
Poniedziałek, 2 lipca 2018 r. godz. 10:28

Pływanie: Cztery medale legionistów na MP Masters

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Cztery medale wywalczyli zawodnicy sekcji pływackiej Legii, podczas letnich otwartych mistrzostwach Polski w pływaniu w kategoriach Masters, które odbyły się w Poznaniu na basenie 50-metrowym. Filip Rowiński wywalczył złoty medal na 100 metrów stylem klasycznym (1:09.24 min.) oraz srebro na 50m stylem klasycznym (30,69s). Aleksy Otłowski został wicemistrzem na 400m stylem dowolnym (4:47.60 min.), a Hubert Markowski na 100m stylem motylkowym (1:08.84 min.).

Maciej Rybicki zajął szóste miejsce na 50 metrów stylem dowolnym (31,13s) oraz dziewiąte na 50m stylem grzbietowym (41,90s). Hubert Markowski zajął czwarte miejsce na 400m stylem zmiennym (5:52.86 min.), piąte miejsce na 200m stylem zmiennym (2:42.65 min.) oraz miejsce szóste na 50m stylem grzbietowym (34,77s). Dalsze lokaty zajął Adrian Kulisz na 100m stylem dowolnym i 100m stylem klasycznym.Komentarze: (1)

(L), 03.07.2018 01:32:20 - *.warszawa.vectranet.pl

Gratulacje to trzymać :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!