REKLAMA

Strzelectwo: Jarmolińska druga w Leobersdorf

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W austriackim w Leobersdorf zakończyły się międzynarodowe mistrzostwa Austrii w strzelectwie sportowym. W zawodach wzięła udział zawodniczka strzeleckiej Legii, Aleksandra Jarmolińska. Legionistka w konkurencji skeet 125 zajęła drugie miejsce. Obiekt w w Leobersdorf był testowany przed sierpniowymi mistrzostwami Świata.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.