Michał Kopczyński - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kopczyński ma ofertę z Nowej Zelandii

Qbas, źródło: Legionisci.com

Michał Kopczyński ma konkretną propozycję transferową z Nowej Zelandii. Według naszych informacji wychowanek stołecznej drużyny może trafić do zespołu Wellington Phoenix, który gra w australijskiej ekstraklasie. "Kopa" od grudnia nie wystąpił w żadnym oficjalnym meczu Legii.

Okres przygotowawczy raczej nie poprawił jego pozycji w drużynie - nie załapał się do meczowej kadry na wyjazd do Irlandii. W tej chwili nie jest jeszcze przesądzone, czy 26-latek zdecyduje się na ten ruch.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (54)

+dodaj komentarz
LP7 do Obiektywny - 20.07.2018 / 22:45, *..play-internet.pl

Mam wrażenie że tutaj to nie jest takie very basic knowledge, ale wiem o czym mówisz :D

odpowiedz
Do do Nieznany - 20.07.2018 / 18:51, *..234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sam jesteś legua.

odpowiedz
@NIEZNANY - 14.07.2018 / 10:12, *..static.ip.netia.com.pl

Jacek Magiera to Ty?

Ty cały czas o tym Sportingu będziesz gadać? Człowieku to było ponad półtora roku temu...

odpowiedz
Nieznany - 14.07.2018 / 00:55, *..37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie był mocnym punktem zespołu? W meczu ze Sportingiem był jednym z najlepszych. A mecz ze Sportingiem był z kolei jednym z najlepszych w ostatnich latach, w dodatku o ogromną stawkę. Lepiej podniecać się najemnikami, dla których Legia jest jednym z przystanków w karierze, o którym szybko zapomną i czmychną za granicę jak tylko dostaną parę euro więcej...

odpowiedz
Sssjsh - 13.07.2018 / 23:25, *..243

Jedz Michał ,powodzenia

odpowiedz
Szmulowizna - 12.07.2018 / 23:13, *..dynamic.chello.pl

Gamonie trochę szacunku dla chłopaka z Warszawy

odpowiedz
Kipkorir - 12.07.2018 / 22:35, *..178-40-141.t-com.sk

Wygrał los życia na loterii. Taki (anty)talent i jeszcze dożyje emerytury na Antypodach!

odpowiedz
(L) - 12.07.2018 / 19:50, *..223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jesli nie łapie się do 18 meczowej (a wracaja reprezentanci + kontuzjowani zawodnicy) to raczej powinien zdecydować się na te wakacje zycia.

odpowiedz
Keski - 12.07.2018 / 19:40, *..centertel.pl

@Nieznany, zgoda. Niestety to przypadłość wielu Polaków, zwłaszcza z jeszcze świeżym sianem w butach. Gdy Legia odprawiła Sporting, wchodząc jednocześnie do LE wszyscy niemalże jednym głosem chwalili Magierę, a Kopczyński z opaską kapitana budził u większości zadowolenie. Szybkie zapominanie i jeszcze szybsze psioczenie wielu "daje" chyba jakieś wytchnienie od swoich porażek których nomen omen im nie brakuje.
Z drugiej strony jeżeli Kopczyński nie ma kontuzji, takiej jaką miał np. Ivica, która dyskwalifikowała by go z czynnego uprawiania sportu, powinien zakasać rękawy, zasznurować korki i zapie**c za pięciu by odzyskać opaskę i stać się prawdziwą legendą tego wielkiego klubu. Jego pochodzenie i fakt, że pół życia spędził na boiskach przy Łazienkowskiej go w jakimś sensie do tego zobowiązują. Nie ma tylu zasług żeby mógł być w kadrze, nie stanowiąc o sile tego zespołu, jak niektórzy piłkarze u schyłku kariery w wielkich klubach.

odpowiedz
Prawda - 12.07.2018 / 17:02, *..221

Nieznany, 12.07.2018 01:54 - *.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jestem przerażony jak duża część z Was traktuje wychowanka i jednego z nielicznych Legionistów w zespole. Chłop jest z Warszawy, jest w Klubie dłużej niż niejeden z Was mieszka w stolicy, był mocnym punktem zespołu w najlepszym sezonie od wielu lat więc sami się zastanówcie czym zasłużył sobie na takie traktowanie? Proponuję dużo więcej szacunku do takich ludzi...

odpowiedz
jaa(L) - 12.07.2018 / 15:01, *..static.ip.netia.com.pl

panowie, bądźmy poważni - żadna wielka piłka Kopczyńskiemu już nie grozi. Maks co mógłby wycisnąć to Korona Kielce / ogon 2. Bundesligi / 2. liga holenderska albo jakiś OFI Kreta. A tak realnie, to pewnie najbliżej mu teraz do Wigier Suwałki, maksymalnie Zagłębie Sosnowiec.
Jeśli ma możliwość pograć/pomieszkać w jednym z najpiękniejszych krajów świata, za jakieś przyzwoite pieniądze, to nie powinien się wahać ani chwili. Kraj bezpieczny, przepiękny, granie bez wielkiego stresu w przyjaznym środowisku. Nic lepszego już Kopie się nie przytrafi... No, chyba że Magiera zostałby selekcjonerem kadry, ale jak dzisiaj wyszło na jaw - to nieprędko.

odpowiedz
Lukasz - 12.07.2018 / 13:33, *..dynamic.mm.pl

Idealnie. Pozbędziemy się go i to do takiego miejsca, gdzie albo będzie gwiazdą, albo jak nie to i tak się nikt o tym nie dowie :P

odpowiedz
@grzesiek - 12.07.2018 / 11:34, *..static.ip.netia.com.pl

Podobno warunkiem transferu jest to, że zabierze ze sobą worek piłek dla nowego klubu

odpowiedz
- 12.07.2018 / 10:47, *..play-internet.pl

No to kolejne wzmocnienie

odpowiedz
grzesiek - 12.07.2018 / 10:40, *..centertel.pl

Jest jeszcze jedna kwestia tylko. Ile Legia miała by zapłacić za ten transfer ?

odpowiedz
L - 12.07.2018 / 09:45, *..play-internet.pl

Niech jedzie. Krzyż na drogę!

odpowiedz
DarceLi - 12.07.2018 / 09:07, *..ip-point.pl

Kopczynski to drugi Łukasik niby solidny ligowiec... ale na Legie to za mało obaj zatrzymali sie w rozwoju pilkarskim na pewnym poziomie no i niestety to jest poziom ponizej naszych oczekiwań.

odpowiedz
Ludzik - 12.07.2018 / 08:59, *..centertel.pl

Ciężko stwierdzić czy poziom jest wystarczający zeby grac w rezerwach. Jak byl wuefista to gral czesto ale wszyscy widzieli na jakim poziomie i jakie były skutki jego obecności na boisku... siedzi na ławce bierze kilkanacue tysięcy, mama mu co niedziele klepie schabowego, czego chcieć więcej? On widocznie nie czuje potrzeby grania, zwyciezania, bycia częścią drużyny

odpowiedz
Do Nieznany - 12.07.2018 / 08:29, *..play-internet.pl

Oczywiście że szanujemy każdego wychowanka, ale nie przypominam sobie by był mocnym punktem zespołu.
Niestety to trochę taki Jedza -ma dobry kontrakt i woli siedzieć na ławie.
Legua chciała go ostatnio sprzedać ale się nie zgodził.
Problem z nim polega na tym ze przestał się rozwijać a poziom na którym się zatrzymał jest niewystarczający na grę w pierwszym zespole

odpowiedz
Ali do grzesiek - 12.07.2018 / 08:24, *..134

odleciałeś chłopie. przy dobrych przesiadkach lot do Polski z Nowej Zelandii trwa grubo ponad 24 godziny, ty korku lotniskowy.

odpowiedz
Toall - 12.07.2018 / 08:12, *..centertel.pl

No to glosem wiekszosci postanowione. Michal kiedy wylot?

odpowiedz
Lukas - 12.07.2018 / 08:09, *..dynamic.chello.pl

Sprzedać nawet za worek piłek

odpowiedz
Madzia - 12.07.2018 / 06:50, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Michał jedź tam są ptaki Kiwi które fascynują mnie od lat.Jak ja Ci zazdroszczę

odpowiedz
APGAP - 12.07.2018 / 04:59, *..46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jedz nawet i do STAREJ ZELANDII !!!!!

odpowiedz
M. - 12.07.2018 / 03:12, *..IP.cloudmosa.com

Dzieki Kopa za gre dla Legii!

odpowiedz
Nieznany - 12.07.2018 / 01:54, *..214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jestem przerażony jak duża część z Was traktuje wychowanka i jednego z nielicznych Legionistów w zespole. Chłop jest z Warszawy, jest w Klubie dłużej niż niejeden z Was mieszka w stolicy, był mocnym punktem zespołu w najlepszym sezonie od wielu lat więc sami się zastanówcie czym zasłużył sobie na takie traktowanie? Proponuję dużo więcej szacunku do takich ludzi...

odpowiedz
red. N - 12.07.2018 / 00:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak to wygląda jak Pan Prezes wydaje polecenie, żeby nie wystawiać zawodnika. To zemsta za odmowę pójścia z Legii w zimowym okienku. Kopa - a tak swoją drogą to może świetna okazja, żeby odejść z tjl patologicznej polskiej piłki.

odpowiedz
Rozbawiony - 12.07.2018 / 00:29, *..centertel.pl

Jechał bym! Wyrobil bym marke,dostał obywatelstwo, zagrał w kadrze, wprowadzil bym ja na World Cup w Katarze, tam w grupie trafił na Polske, strzelił gola jej i pokazał elke do kamery.

odpowiedz
Zuum_nz - 12.07.2018 / 00:06, *..telstraclear.net

Lepiej grac w rezerwach niz tu przyjezdzac i grac w pilke w jedej z najgorszych druzyn A-league.

odpowiedz
Gienek - 11.07.2018 / 22:52, *..play-internet.pl

Sprzedać tego paralityka z pocałowaniem w rękę.

odpowiedz
hipopotam - 11.07.2018 / 22:41, *..elpos.net

Niech jedzie. Zapisze się do drużyny Gandalfa i będzie krył krasnoluda Gimlego. Może jakiegoś orka ustrzeli?

odpowiedz
WWL - 11.07.2018 / 22:11, *..play-internet.pl

Pamiętacie piękne krajobrazy w Awatarze i we Władcach Pierścieni?
To byla właśnie Nowa Zelandia.
Już mu zazdroszczę!

odpowiedz
Ludzik - 11.07.2018 / 21:54, *..centertel.pl

Taaa jedz jak najdalej. Nie wykluczone ze i tam sie jie sprawdzisz ale chociaz sobie pozwiedzasz. Sam pewnie wiesz ze w Legii to u tak cudow nie zdzialasz

odpowiedz
magoo - 11.07.2018 / 21:48, *..dynamic.chello.pl

@obiektywny :
https://www.google.pl/flights?lite=0#flt=/m/081m_.r/m/0ctw_b.2018-07-27*r/m/0ctw_b./m/081m_.2018-07-31;c:PLN;e:1;sd:1;er:-540829668.1436695032.-268599248.-1530492468;t:e

Ja bym też leciał, z dala od tego naszego kur...ołka...

odpowiedz
Arsen - 11.07.2018 / 21:03, *..cust.tele2.se

Może to jest moment, bo za pół roku może się zgłosić piast czy inne Wisły...

odpowiedz
Do Qbas - 11.07.2018 / 19:53, *..dynamic.chello.pl

Jechalbys i zrezygnowal z Legii?

odpowiedz
Kojot44 - 11.07.2018 / 19:49, *..47-151.wind.it

Na miejscu Michała został bym w Polsce. Dogadał bym się z klubem i przeniósł się do słabszej drużyny. Jeżeli myśli jeszcze o karierze piłkarskiej.

odpowiedz
Legionista - 11.07.2018 / 19:49, *..226

Dla mnie sprawa z Kopczyńskim jest mało ważna - odejdzie to dobrze bo Legia zarobi jakieś pieniądze, nie odejdzie to taki praktycznie "darmowy" zmiennik, a na dodatek Legionista :) Ważniejsza sprawa to czy Jędza odejdzie lub zmniejszą jego kontrakt :)

odpowiedz
Zimny do keski - 11.07.2018 / 19:48, *..dynamic.mm.pl

No nie bardzo pogra przeciw Mierzejowi, bo ten wywalczył sobie transfer do chińskiej Superligi. Byś się chłopie zdziwił, jak szeroki skauting jest w A-League... Może do czołowych klubów Europy stamtąd jest ciężko trafić, ale np. Do Championship, do Rosji, Chin, Japonii - żaden problem. Na miejscu Michała bym jechał, w Legii nie pogra, bo Antolicze i Philipsy są lepsze od niego.

odpowiedz
meszka - 11.07.2018 / 19:42, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Michał jedź będziesz miał blisko do Fidżi (tylko 2400 km)

odpowiedz
keski - 11.07.2018 / 19:36, *..centertel.pl

Obiektywny, rzeczywiście jest różnica między Australią a Nową Zelandią. Nie zmienia to jednak faktu czy w gruncie sensu mojej wypowiedzi. Liga Australijska to peryferia poważnej piłki. Z drugiej jednak strony Polska nie jest dużo lepsza. No ale jest różnica zagrać z Realem Madryt, mieć dalej co roku taką możliwość, móc marzyć i starać się spełniać marzenia, a nie mieć. Największym wydarzeniem, realną najwyższą poprzeczką tam, jest zagranie na przeciwko Mierzejewskiego, gracza roku tamtejszej ligi.

odpowiedz
golden boy - 11.07.2018 / 19:30, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Jedź Kopa to miejsce wymarzone.Piękna pogoda,dzikie zwierzęta,piękne dziewczyny,mili ludzie.Same pozytywy!

odpowiedz
Pawel - 11.07.2018 / 19:26, *..167.ipv4.supernova.orange.pl

Jezeli nie lapie sie do podstawowej 18-tki to niech probuje szczescia gdzies indziej. Podjac decyzje o wyjezdzie akurat na drugi koniec swiata nie jest latwo. Powodzenia!

odpowiedz
Obiektywny - 11.07.2018 / 19:25, *..dynamic.gprs.plus.pl

Very basic knowledge

odpowiedz
(L). - 11.07.2018 / 19:23, *..21

Daj Boże.

odpowiedz
Dex - 11.07.2018 / 19:23, *..play-internet.pl

Jedź proszę Cię bardzooooooooo.

odpowiedz
Apok - 11.07.2018 / 19:15, *..static.chello.pl

To wszystko prawda co piszą! Jedź Michał!

odpowiedz
Do Obiektywny - 11.07.2018 / 19:14, *..centertel.pl

Co używasz?

odpowiedz
Szymon - 11.07.2018 / 19:13, *..dynamic.chello.pl

Ha ha ha. A z NW do eskimosów igloo stawiać. Normalnie Tony Halik bez charakteryzacji..powodzenia

odpowiedz
Obiektywny - 11.07.2018 / 19:12, *..dynamic.gprs.plus.pl

Przecież propozycja jest z Nowej Zelandii. Tam nie ma kangurów, nie jest też za ciepło. Do Australii chyba leci się ze dwie godziny. Ogarnijcie się trochę! Michał jedź, kraj jest piękny.

odpowiedz
grzesiek - 11.07.2018 / 19:05, *..centertel.pl

To prawda, kierunek trochę daleki. Aczkolwiek ma to swoje plusy. Idąc grać w piłke do Niemiec czy też Francji też trzeba kupe drogi podróżować. A myślę że z Sydney lub z Wellington jakieś samoloty są do Warszawy. Więc na jedno wychodzi. Szybciej pewnie przyleci samolot z NZ niż z Francji w korkach lotniskowych. W europie możliwości zamachu na każdym kroku. A w takiej Australii myślę ze będzie czas odpocząć od wszystkiego, od stresu. Wypocząć złapać formę , i zacząć profesjonalnie grać w piłkę. Poznać tamtą kulturę, zakochać się w jakiejś Australijce. I zostać tam na zawsze. Michał leć, nie zastanawiaj się, przygoda życia Cie czeka.

odpowiedz
eth - 11.07.2018 / 19:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Też bym jechał, ciekawy kraj, ciekawa liga, kawał świata od rodzimych stron.

odpowiedz
keski - 11.07.2018 / 18:51, *..centertel.pl

To ładna emeryturka w wieku 26 lat. Z dwojga złego to lepsze z wielu względów niż arabusy czy inne chiny. Ja bym nie jechał jeżeli chciał bym być dalej piłkarzem, natomias gdyby było to dla mnie mało ważne to bym się nie zastanawiał. Zarobił bym dobry kwit, poopalał się i pooglądał jak skaczą kangury. Ale z marzeń o byciu kiedyś w swoim życiu piłkarzem bym zrezygnował definitywnie.

odpowiedz
Pio - 11.07.2018 / 18:49, *..play-internet.pl

Jedź chłopie.zobaczysz trochę świata i ciekawe miejsce.sądze ze już nigdy nie będziesz miał okazji pomieszkac na końcu świata jakim jest n.zelandia

odpowiedz