Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michał Kopczyński - fot. Woytek / Legionisci.com
Michał Kopczyński - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 11 lipca 2018 r. godz. 18:44

Kopczyński ma ofertę z Nowej Zelandii

Qbas, źródło: Legionisci.com

Michał Kopczyński ma konkretną propozycję transferową z Nowej Zelandii. Według naszych informacji wychowanek stołecznej drużyny może trafić do zespołu Wellington Phoenix, który gra w australijskiej ekstraklasie. "Kopa" od grudnia nie wystąpił w żadnym oficjalnym meczu Legii.

Okres przygotowawczy raczej nie poprawił jego pozycji w drużynie - nie załapał się do meczowej kadry na wyjazd do Irlandii. W tej chwili nie jest jeszcze przesądzone, czy 26-latek zdecyduje się na ten ruch.




Komentarze: (52)

Pio, 11.07.2018 18:49:59 - *.play-internet.pl

Jedź chłopie.zobaczysz trochę świata i ciekawe miejsce.sądze ze już nigdy nie będziesz miał okazji pomieszkac na końcu świata jakim jest n.zelandia

keski, 11.07.2018 18:51:57 - *.centertel.pl

To ładna emeryturka w wieku 26 lat. Z dwojga złego to lepsze z wielu względów niż arabusy czy inne chiny. Ja bym nie jechał jeżeli chciał bym być dalej piłkarzem, natomias gdyby było to dla mnie mało ważne to bym się nie zastanawiał. Zarobił bym dobry kwit, poopalał się i pooglądał jak skaczą kangury. Ale z marzeń o byciu kiedyś w swoim życiu piłkarzem bym zrezygnował definitywnie.

eth, 11.07.2018 19:01:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Też bym jechał, ciekawy kraj, ciekawa liga, kawał świata od rodzimych stron.

grzesiek, 11.07.2018 19:05:59 - *.centertel.pl

To prawda, kierunek trochę daleki. Aczkolwiek ma to swoje plusy. Idąc grać w piłke do Niemiec czy też Francji też trzeba kupe drogi podróżować. A myślę że z Sydney lub z Wellington jakieś samoloty są do Warszawy. Więc na jedno wychodzi. Szybciej pewnie przyleci samolot z NZ niż z Francji w korkach lotniskowych. W europie możliwości zamachu na każdym kroku. A w takiej Australii myślę ze będzie czas odpocząć od wszystkiego, od stresu. Wypocząć złapać formę , i zacząć profesjonalnie grać w piłkę. Poznać tamtą kulturę, zakochać się w jakiejś Australijce. I zostać tam na zawsze. Michał leć, nie zastanawiaj się, przygoda życia Cie czeka.

Obiektywny , 11.07.2018 19:12:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Przecież propozycja jest z Nowej Zelandii. Tam nie ma kangurów, nie jest też za ciepło. Do Australii chyba leci się ze dwie godziny. Ogarnijcie się trochę! Michał jedź, kraj jest piękny.

Szymon, 11.07.2018 19:13:49 - *.dynamic.chello.pl

Ha ha ha. A z NW do eskimosów igloo stawiać. Normalnie Tony Halik bez charakteryzacji..powodzenia

Do Obiektywny, 11.07.2018 19:14:56 - *.centertel.pl

Co używasz?

Apok, 11.07.2018 19:15:13 - *.static.chello.pl

To wszystko prawda co piszą! Jedź Michał!

Dex, 11.07.2018 19:23:44 - *.play-internet.pl

Jedź proszę Cię bardzooooooooo.

(L)., 11.07.2018 19:23:52 - *.21

Daj Boże.

Obiektywny , 11.07.2018 19:25:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Very basic knowledge

Pawel, 11.07.2018 19:26:00 - *.167.ipv4.supernova.orange.pl

Jezeli nie lapie sie do podstawowej 18-tki to niech probuje szczescia gdzies indziej. Podjac decyzje o wyjezdzie akurat na drugi koniec swiata nie jest latwo. Powodzenia!

golden boy, 11.07.2018 19:30:40 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Jedź Kopa to miejsce wymarzone.Piękna pogoda,dzikie zwierzęta,piękne dziewczyny,mili ludzie.Same pozytywy!

keski, 11.07.2018 19:36:55 - *.centertel.pl

Obiektywny, rzeczywiście jest różnica między Australią a Nową Zelandią. Nie zmienia to jednak faktu czy w gruncie sensu mojej wypowiedzi. Liga Australijska to peryferia poważnej piłki. Z drugiej jednak strony Polska nie jest dużo lepsza. No ale jest różnica zagrać z Realem Madryt, mieć dalej co roku taką możliwość, móc marzyć i starać się spełniać marzenia, a nie mieć. Największym wydarzeniem, realną najwyższą poprzeczką tam, jest zagranie na przeciwko Mierzejewskiego, gracza roku tamtejszej ligi.

meszka, 11.07.2018 19:42:35 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Michał jedź będziesz miał blisko do Fidżi (tylko 2400 km)

Zimny do keski, 11.07.2018 19:48:12 - *.dynamic.mm.pl

No nie bardzo pogra przeciw Mierzejowi, bo ten wywalczył sobie transfer do chińskiej Superligi. Byś się chłopie zdziwił, jak szeroki skauting jest w A-League... Może do czołowych klubów Europy stamtąd jest ciężko trafić, ale np. Do Championship, do Rosji, Chin, Japonii - żaden problem. Na miejscu Michała bym jechał, w Legii nie pogra, bo Antolicze i Philipsy są lepsze od niego.

Legionista, 11.07.2018 19:49:15 - *.226

Dla mnie sprawa z Kopczyńskim jest mało ważna - odejdzie to dobrze bo Legia zarobi jakieś pieniądze, nie odejdzie to taki praktycznie "darmowy" zmiennik, a na dodatek Legionista :) Ważniejsza sprawa to czy Jędza odejdzie lub zmniejszą jego kontrakt :)

Kojot44, 11.07.2018 19:49:23 - *.47-151.wind.it

Na miejscu Michała został bym w Polsce. Dogadał bym się z klubem i przeniósł się do słabszej drużyny. Jeżeli myśli jeszcze o karierze piłkarskiej.

Do Qbas, 11.07.2018 19:53:14 - *.dynamic.chello.pl

Jechalbys i zrezygnowal z Legii?

Arsen, 11.07.2018 21:03:48 - *.cust.tele2.se

Może to jest moment, bo za pół roku może się zgłosić piast czy inne Wisły...

magoo, 11.07.2018 21:48:29 - *.dynamic.chello.pl

@obiektywny :
https://www.google.pl/flights?lite=0#flt=/m/081m_.r/m/0ctw_b.2018-07-27*r/m/0ctw_b./m/081m_.2018-07-31;c:PLN;e:1;sd:1;er:-540829668.1436695032.-268599248.-1530492468;t:e

Ja bym też leciał, z dala od tego naszego kur...ołka...

Ludzik , 11.07.2018 21:54:12 - *.centertel.pl

Taaa jedz jak najdalej. Nie wykluczone ze i tam sie jie sprawdzisz ale chociaz sobie pozwiedzasz. Sam pewnie wiesz ze w Legii to u tak cudow nie zdzialasz

WWL, 11.07.2018 22:11:36 - *.play-internet.pl

Pamiętacie piękne krajobrazy w Awatarze i we Władcach Pierścieni?
To byla właśnie Nowa Zelandia.
Już mu zazdroszczę!

hipopotam, 11.07.2018 22:41:36 - *.elpos.net

Niech jedzie. Zapisze się do drużyny Gandalfa i będzie krył krasnoluda Gimlego. Może jakiegoś orka ustrzeli?

Gienek, 11.07.2018 22:52:37 - *.play-internet.pl

Sprzedać tego paralityka z pocałowaniem w rękę.

Zuum_nz, 12.07.2018 00:06:09 - *.telstraclear.net

Lepiej grac w rezerwach niz tu przyjezdzac i grac w pilke w jedej z najgorszych druzyn A-league.

Rozbawiony, 12.07.2018 00:29:38 - *.centertel.pl

Jechał bym! Wyrobil bym marke,dostał obywatelstwo, zagrał w kadrze, wprowadzil bym ja na World Cup w Katarze, tam w grupie trafił na Polske, strzelił gola jej i pokazał elke do kamery.

red. N, 12.07.2018 00:41:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak to wygląda jak Pan Prezes wydaje polecenie, żeby nie wystawiać zawodnika. To zemsta za odmowę pójścia z Legii w zimowym okienku. Kopa - a tak swoją drogą to może świetna okazja, żeby odejść z tjl patologicznej polskiej piłki.

Nieznany, 12.07.2018 01:54:32 - *.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jestem przerażony jak duża część z Was traktuje wychowanka i jednego z nielicznych Legionistów w zespole. Chłop jest z Warszawy, jest w Klubie dłużej niż niejeden z Was mieszka w stolicy, był mocnym punktem zespołu w najlepszym sezonie od wielu lat więc sami się zastanówcie czym zasłużył sobie na takie traktowanie? Proponuję dużo więcej szacunku do takich ludzi...

M., 12.07.2018 03:12:06 - *.IP.cloudmosa.com

Dzieki Kopa za gre dla Legii!

APGAP, 12.07.2018 04:59:01 - *.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jedz nawet i do STAREJ ZELANDII !!!!!

Madzia , 12.07.2018 06:50:09 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Michał jedź tam są ptaki Kiwi które fascynują mnie od lat.Jak ja Ci zazdroszczę

Lukas, 12.07.2018 08:09:49 - *.dynamic.chello.pl

Sprzedać nawet za worek piłek

Toall, 12.07.2018 08:12:30 - *.centertel.pl

No to glosem wiekszosci postanowione. Michal kiedy wylot?

Ali do grzesiek, 12.07.2018 08:24:10 - *.134

odleciałeś chłopie. przy dobrych przesiadkach lot do Polski z Nowej Zelandii trwa grubo ponad 24 godziny, ty korku lotniskowy.

Do Nieznany, 12.07.2018 08:29:48 - *.play-internet.pl

Oczywiście że szanujemy każdego wychowanka, ale nie przypominam sobie by był mocnym punktem zespołu.
Niestety to trochę taki Jedza -ma dobry kontrakt i woli siedzieć na ławie.
Legua chciała go ostatnio sprzedać ale się nie zgodził.
Problem z nim polega na tym ze przestał się rozwijać a poziom na którym się zatrzymał jest niewystarczający na grę w pierwszym zespole

Ludzik, 12.07.2018 08:59:37 - *.centertel.pl

Ciężko stwierdzić czy poziom jest wystarczający zeby grac w rezerwach. Jak byl wuefista to gral czesto ale wszyscy widzieli na jakim poziomie i jakie były skutki jego obecności na boisku... siedzi na ławce bierze kilkanacue tysięcy, mama mu co niedziele klepie schabowego, czego chcieć więcej? On widocznie nie czuje potrzeby grania, zwyciezania, bycia częścią drużyny

DarceLi , 12.07.2018 09:07:28 - *.ip-point.pl

Kopczynski to drugi Łukasik niby solidny ligowiec... ale na Legie to za mało obaj zatrzymali sie w rozwoju pilkarskim na pewnym poziomie no i niestety to jest poziom ponizej naszych oczekiwań.

L, 12.07.2018 09:45:44 - *.play-internet.pl

Niech jedzie. Krzyż na drogę!

grzesiek, 12.07.2018 10:40:40 - *.centertel.pl

Jest jeszcze jedna kwestia tylko. Ile Legia miała by zapłacić za ten transfer ?

, 12.07.2018 10:47:48 - *.play-internet.pl

No to kolejne wzmocnienie

@grzesiek, 12.07.2018 11:34:40 - *.static.ip.netia.com.pl

Podobno warunkiem transferu jest to, że zabierze ze sobą worek piłek dla nowego klubu

Lukasz, 12.07.2018 13:33:33 - *.dynamic.mm.pl

Idealnie. Pozbędziemy się go i to do takiego miejsca, gdzie albo będzie gwiazdą, albo jak nie to i tak się nikt o tym nie dowie :P

jaa(L), 12.07.2018 15:01:40 - *.static.ip.netia.com.pl

panowie, bądźmy poważni - żadna wielka piłka Kopczyńskiemu już nie grozi. Maks co mógłby wycisnąć to Korona Kielce / ogon 2. Bundesligi / 2. liga holenderska albo jakiś OFI Kreta. A tak realnie, to pewnie najbliżej mu teraz do Wigier Suwałki, maksymalnie Zagłębie Sosnowiec.
Jeśli ma możliwość pograć/pomieszkać w jednym z najpiękniejszych krajów świata, za jakieś przyzwoite pieniądze, to nie powinien się wahać ani chwili. Kraj bezpieczny, przepiękny, granie bez wielkiego stresu w przyjaznym środowisku. Nic lepszego już Kopie się nie przytrafi... No, chyba że Magiera zostałby selekcjonerem kadry, ale jak dzisiaj wyszło na jaw - to nieprędko.

Prawda, 12.07.2018 17:02:47 - *.221

Nieznany, 12.07.2018 01:54 - *.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jestem przerażony jak duża część z Was traktuje wychowanka i jednego z nielicznych Legionistów w zespole. Chłop jest z Warszawy, jest w Klubie dłużej niż niejeden z Was mieszka w stolicy, był mocnym punktem zespołu w najlepszym sezonie od wielu lat więc sami się zastanówcie czym zasłużył sobie na takie traktowanie? Proponuję dużo więcej szacunku do takich ludzi...

Keski, 12.07.2018 19:40:31 - *.centertel.pl

@Nieznany, zgoda. Niestety to przypadłość wielu Polaków, zwłaszcza z jeszcze świeżym sianem w butach. Gdy Legia odprawiła Sporting, wchodząc jednocześnie do LE wszyscy niemalże jednym głosem chwalili Magierę, a Kopczyński z opaską kapitana budził u większości zadowolenie. Szybkie zapominanie i jeszcze szybsze psioczenie wielu "daje" chyba jakieś wytchnienie od swoich porażek których nomen omen im nie brakuje.
Z drugiej strony jeżeli Kopczyński nie ma kontuzji, takiej jaką miał np. Ivica, która dyskwalifikowała by go z czynnego uprawiania sportu, powinien zakasać rękawy, zasznurować korki i zapie**c za pięciu by odzyskać opaskę i stać się prawdziwą legendą tego wielkiego klubu. Jego pochodzenie i fakt, że pół życia spędził na boiskach przy Łazienkowskiej go w jakimś sensie do tego zobowiązują. Nie ma tylu zasług żeby mógł być w kadrze, nie stanowiąc o sile tego zespołu, jak niektórzy piłkarze u schyłku kariery w wielkich klubach.

(L) , 12.07.2018 19:50:15 - *.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jesli nie łapie się do 18 meczowej (a wracaja reprezentanci + kontuzjowani zawodnicy) to raczej powinien zdecydować się na te wakacje zycia.

Kipkorir, 12.07.2018 22:35:40 - *.178-40-141.t-com.sk

Wygrał los życia na loterii. Taki (anty)talent i jeszcze dożyje emerytury na Antypodach!

Szmulowizna, 12.07.2018 23:13:05 - *.dynamic.chello.pl

Gamonie trochę szacunku dla chłopaka z Warszawy

Sssjsh, 13.07.2018 23:25:43 - *.243

Jedz Michał ,powodzenia

Nieznany, 14.07.2018 00:55:36 - *.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie był mocnym punktem zespołu? W meczu ze Sportingiem był jednym z najlepszych. A mecz ze Sportingiem był z kolei jednym z najlepszych w ostatnich latach, w dodatku o ogromną stawkę. Lepiej podniecać się najemnikami, dla których Legia jest jednym z przystanków w karierze, o którym szybko zapomną i czmychną za granicę jak tylko dostaną parę euro więcej...

@NIEZNANY, 14.07.2018 10:12:35 - *.static.ip.netia.com.pl

Jacek Magiera to Ty?

Ty cały czas o tym Sportingu będziesz gadać? Człowieku to było ponad półtora roku temu...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.