Legia Warszawa 1-2 Football 1991 Dudelange | Po meczu cieszyli się goście... - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Żenada

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Brakuje słów, które można napisać po takim spotkaniu. Legia Warszawa przegrała na własnym stadionie z mistrzem Luksemburga w spotkaniu 3. rundy eliminacji do Ligi Europy. Te zdania brzmią jak zły sen, ale niestety. Jedna z największych kompromitacji ostatnich lat stała się faktem. Kompromitacja, po której nie można znaleźć żadnych plusów. Wystarczy powiedzieć, że jedyny gol dla Legii padł po fatalnym błędzie przyjezdnych...

Luksemburczycy rozpoczęli spotkanie daleko cofnięci na własną połowę. Pomimo tego, popełniali proste błędy w ustawieniu, które starali się wykorzystać legioniści. W 8. minucie uderzenie głową Michała Kucharczyka pewnie wybronił bramkarz gości, który za moment zachował się jeszcze lepiej, odbijając mocny strzał z dystansu Mateusza Wieteski. Mistrzowie Polski naciskali coraz mocniej, co jednak nie mogło dziwić. Byli bowiem zdecydowanymi faworytami. Kwadrans po pierwszym gwizdku kolejna znakomita okazja gospodarzy. Carlitos uruchomił biegnącego po skrzydle Michała Kucharczyka, a ten w znakomitej sytuacji posłał piłkę obok słupka. W 24. minucie stadion przy ulicy Łazienkowskiej zamarł. Wówczas na prowadzenie wyszli gracze Dudelange, kiedy Arkadiusza Malarza strzałem z woleja pokonał Clement Couturier. Na całe szczęście warszawski zespół dosyć szybko podniósł się z tego szoku. Za moment błąd obrońców wykorzystał Carlitos i doprowadził do remisu.

Spotkanie stało się bardzo otwarte, lecz głównie było to spowodowane radosną obroną obydwu zespołów. W 32. minucie goście powinni objąć prowadzenie. W sytuacji sam na sam z Malarzem znalazł się Couturier, jednak przeniósł piłkę nad poprzeczkę. To było stuprocentowa okazja dla mistrzów Luksemburga. Potem na boisku nie działo się kompletnie nic. Legia wyglądała na murawie wyjątkowo słabo. Niewiele przed przerwą zza pola karnego piłkę kopnął Kucharczyk i bardzo ładną obroną popisał się Jonathan Joubert. W 44. minucie czerwoną kartką został ukarany Inaki Astiz. Hiszpan sfaulował rywala, który wychodził sam na sam z golkiperem Legii i słusznie został wyrzucony z boiska.

Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się. Częściej w posiadaniu piłki byli gracze Luksemburga, a legioniści liczyli jedynie na kontry i błędy. Brzmi to absurdalnie, a jednak… Po niemal godzinie gry gospodarze wreszcie doczekali swojej szansy. Carlitos mógł skorzystać z prostej starty przed własnym pole karnym Jerry'ego Prempeha, ale tym razem swoich kolegów ofiarną interwencją uratował Joubert. W 62. minucie Sebastian Szymański sfaulował w szesnastce jednego z przeciwników i sędzia słusznie wskazał na jedenasty metr. Do wykonania rzutu karnego podszedł wprowadzony David Turpel i pewnie wpakował piłkę do siatki. Wkrótce ten sam zawodnik stanął przed kolejną szansa. Tym razem zabrakło mu precyzji, gdy próbował zaskoczyć Malarza z ostrego kąta. Za moment sam na sam z bramkarzem Legii stanął znów Turpel... Tym razem przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

F91 Dudelange potrafił zagrozić Legii. W 87. bliski zdobycia trzeciej bramki był Mario Pokar, który strzelił po ziemi zza pola karnego po szybko przeprowadzonej kontrze. Ta akcja mogła zakończyć sprawę zwycięzcy w tym meczu. Ostatecznie do końca spotkania nie wydarzyło się już nic wartego uwagi. Kompromitacja najwyższej próby.

Legia Warszawa 1-2 (1-1) Football 1991 Dudelange
0-1 24' Couturier
1-1 27' Carlitos
1-2 62' Turpel (k)

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 4. Mateusz Wieteska, 34. Iñaki Astiz, 2. Michał Pazdan, 21. Dominik Nagy - 53. Sebastian Szymański (65, 23. Mateusz Żyro), 6. Chris Philipps, 29. Krzysztof Mączyński, 26. Cafú (46, 19. José Kanté), 18. Michał Kucharczyk - 27. Carlitos (82, 5. Mateusz Hołownia).

Dudelange: 1. Jonathan Joubert - 24. Edisson Jordanov, 5. Tom Schnell, 26. Jerry Prempeh, 39. Aniss El Hriti - 10. Dominik Stolz, 22. Stélvio Cruz (73, 8. Mario Pokar), 6. Marc-André Kruska, 9. Danel Sinani, 14. Clément Couturier (80, 28. Nicolas Perez) - 21. Patrick Stumpf (58, 77. David Turpel).

żółte kartki: Cafú - Jordanov, Schnell.
czerwona kartka: Iñaki Astiz (44. minuta, Legia, za faul taktyczny).

sędziował: Halis Özkahya (Turcja).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (238)

+dodaj komentarz
taormina52@wp.pl - 10.08.2018 / 23:31, *..dynamic.chello.pl

Panie Mioduskii Legia od 3-ech sezonów coraz gorsza.Jeszcze tą slabą lige udaje się wygrać.Widze ogromną zapaść ww Polskiej piłce.Pokazaly to dobitnie MŚ.Walczyć o Nawałke to ogromna przesada.On cierpi na przerost swojego ego.Niech idzie za granicę.Zobaczymy czy ktokolwiek go zechce.Kończąc kończ waść wstydu oszczędź.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.08.2018 / 22:48, *..play-internet.pl

To przeciez bylo widac tzw golym okiem,ze mecz byl odpuszczony.Albo mioduski zabukowal,bo to jedyny sposob,zeby odzyskac hajsy wrzucone w Legie,albo pilkarzole pare trzy w STS postawili.W rewanzu pewnie powioza Luksemburczykow i "wszyscy beda zadowoleni".No moze poza kibicami,ale kto by tam sie nami przejmowal.

odpowiedz
fantom - 10.08.2018 / 21:44, *..dynamic.chello.pl

moj rozum jest juz za krotki, by to pojac... gdzies w tle mi majaczy, ze moze mszcza sie za Jedze, ale nie chce mi sie w to wierzyc, intuicja podpowiada mi, ze to malo prawdopodobne. przeciez niewielu z obecnej kadry "wacha" sie z Jedza. nie kumam... ale juz rok temu mowilem, gdy sytuacja byla blizniacza: zaorac wszystko, pajacy spuscic do rezerw albo wyrzucic, rozwiazac kontrakty nawet ze strata dla klubu. na pilce i tak sie nie zarabia, trzeba teraz stracic finansowo, by cos na nowo zbudowac. koniecznie jest trzesienie ziemi, nianczenie sie skonczylo. mamy dosc. z fazy grupowej LM na dno; wciaz tego nie moge przebolec...

odpowiedz
No - 10.08.2018 / 21:26, *..interq.pl

Podobno kolton romanov z Satu na trenejro

odpowiedz
Zibin55 - 10.08.2018 / 18:05, *..play-internet.pl

A ja uwazam ,ze byc moze popelniono jednak blad krytykujac ustawienie z trojka obroncow bo przypomnijmy sobie dwa pierwsze mecze wliczajac Superpuchar , gdy w ofensywie gralismy z rozmachem i widowiskowo. Zabraklo skutecznosci choc okazji bylo co niemiara. Potem zaczelo sie kombinowanie z ustawieniem, z pozycjami zawodnikow i skladem. Mysle, ze Klaf czul presje i zaczal sie wycofywac z 352. Fakt ,ze w obronie byko b.slabo ale nie bylo tez Pazdana a i Jedza nawet w sredniej formie powinie jednaj grac. Przeszlismy na gre z 4 obroncami i znikla gra ofensywna a defensywa wcale nie ulegla znaczacej poprawie. Wiec zaienil stryjek... Teraz jest juz balagan konkretny. Poza tym jak mozna zwalniac trenera w takiej chwili , nie majac nastepnego...absurd.

odpowiedz
Kantor - 10.08.2018 / 17:24, *..dynamic.mm.pl

Miałem 6 lat kiedy pierwszy raz Ojciec zabrał mnie na mecz Legii z Ruchem Chorzów. Od tamtego czasu Legia jest w moim sercu. Obecnie mam lat 58 i takiego upokorzenia jeszcze nie przeżyłem. Kiedyś Legia składała się z najemników polskich i radziła sobie bardzo dobrze. Obecnie składa się z najemników-kaleków z całej Europy i widzimy jak Pan Mioduski dąży do jej zagłady.

odpowiedz
Macik82 - 10.08.2018 / 16:37, *..dynamic.chello.pl

Skarżycie na przygotowanie fizyczne..... ludzie przecież do sezonu Mistrza Polski największy, najbogatszy klub w 38 milionowym kraju przygotowywał trener KOBIET co z profesjonalnym poważnym futbolem miał tyle wspólnego co dzieci grające pod trzepakiem od tych z profesjonalnego klubu..... Tak wygląda polityka profesjonalnego klubu piłkarskiego który chce coś zaistnieć w Europie..... O wypadkach wizerunkowych nie będę pisał bo wszyscy wiemy jak to niestety wygląda..... Chyba Pan DM postawił na model biznesowo-usługowy.... Żeby nie skończyło się jak w pewnym klubie na południu Polski.......

odpowiedz
Zag(L)ębiak - 10.08.2018 / 16:27, *..centertel.pl

Tak to się musiało skończyć...Tylko co teraz. Nawet cud w Luksemburgu (w który nie wierzę) nic tu nie zmieni.Współczuję Wam Bracia...Od zawsze mam (L) w sercu...Ale ten święty znak mamy my kibice...I tylko my.Banda cwaniaków postanowiła zgarniać kasę za nic A jeden IDIOTA im za to płaci...Emocje trochę opadły więc mówię Wam jeśli chcecie uratować ten klub potrzebny jest TOTALNY BOJKOT...dopóki IDOOTA nie zrezygnuje i odda klub w inne ręce...Tutaj sprzedawca gofrów by sobie lepiej poradził.No chyba że to jest lepszy cwaniak niż myślimy i pierze lewą kapuchę...RADO...JAKI ON Legionista pokazał odchodząc przed najważniejszym meczem do Chin...Bałkański szrot na mój rozum spichnął się że swoją Mafią i klepie kasę na lewo...Mają tam w tym doświadczenie...Wszyscy śmieją się z ZS że to drużyna nie na ekstraklasę..A ja spytam dlaczego?Gdyby Legioniści (k...a przepraszam kopacze w strojach Legii )grali z takim serduchem jak Sosnowiec to inaczej by to wyglądało.Udovicic (też Bałkańczyk)przebiegł w ostatnim meczu z Pogonią 13km...To dystans nieosiągalny dla tych grajków. ZS jeszcze jest w stanie wygrać na Legii...(L)zawsze będzie w moim sercu...Ale realia są takie że czekają nas bardzo trudne chwile...

odpowiedz
Słój z zachodu - 10.08.2018 / 16:17, *..135

Jestem słojem z Dolnego Śląska, któremu Warszawa dała chleb i utrzymanie. Mam kumpla (Robert pozdrawiam Ciebie i Twoją Rodzinę!), który pochodzi z Elbląga i przez Olimpie Elbląg jest fanem Legii. Ja z szacunku dla Stolicy oraz dlatego, że jestem związany z Siłami Zbrojnymi Rzeczypospolitej Polskiej, patrzę na grę byłej wojskowej Legii, tak jak i WKS-u Śląsk Wrocław. Kumpel kilkukrotnie nocował u mnie (mieszka obecnie w Świnoujściu) gdy chodziliśmy na Ł3 kibicować L. M. in. na wygrany mecz z Rapidem Bukareszt (tak tak, L ogrywała takie kluby) chyba w eliminacjach LE, bodajże w 2011 r. Generalnie kibicuje drużynom, które walczą w różnych rozgrywkach dlatego, że są z PL.
W moim przekonaniu polska piłka skończyła się w momencie, w którym ktoś pozwolił żeby buki stały się sponsorami sportu, w tym i drużyn futbolowych. Odkąd Śląsk ma za sponsora strategicznego taką firmę wyniki spotkań stały się nieprzewidywalne i dziwne. Ze zgrozą patrzę, że w trakcie spotkań piłkarskich w naszej Ekstraklapie na żywca wyświetlane są notowania zakładów. Z tego nic dobrego nie będzie dla naszego futbolu...
Niezmiernie mi żal tego do czego doprowadzono L w tak krótkim czasie. W dwa lata od fazy grupowej LM do hańby z Dyliżansem... Gdzie podziała się kasa?.... Gdzie są Ofoe, Nikolić, Prijović?
Drużyna jest mentalnie zdruzgotana, uważam, że z tym składem już nic nie osiągnie. Potrzeba katharsis. Rozgonić towarzystwo łącznie z p. Mioduskim (udowodnił, że nie zna się na kierowaniu takim projektem jak klub piłkarski, nie umniejszam Jego umiejętnościom, może w innych dziedzinach się sprawdzał ) zatrudnić trenera z wizją i charyzmą i budować od nowa z nastawieniem na efekty w perspektywie 3-5 lat. A przede wszystkim postawić na szkolenie utalentowanej piłkarsko młodzieży. Przed L ciężkie czasy, mam nadzieje, że odrodzi się jak feniks z popiołów. Liczę na to.

odpowiedz
syluwwy - 10.08.2018 / 16:15, *..it4polska.com

Amatorzy ! NIECH GRAJĄ PRZY PUSTYCH TRYBUNACH !

odpowiedz
PRAGA (L) - 10.08.2018 / 15:50, *..centertel.pl

BRAWOOOOOOOO. TAK 3MAĆ

odpowiedz
ehhh - 10.08.2018 / 15:15, *..14

Na szczęście nie musiałem dziś pracować. Nie wiecie panowie "piłkarze" jak to jest być kibicem Legii na Podlasiu i mieć wszędzie dookoła kolegów/znajomych, którzy kibicują Jadze i tylko czekają na taki mecz jak wczoraj, żeby mieć ze mnie bekę tysiąclecia... Wy kibiców macie głęboko w ch..ju, skoro stać was na taką grę. Ale kompromitacje za was szmaciarze to my kibice musimy znosić najbardziej. Dlatego za wczorajszy mecz przynajmniej 3/4 z was powinno sp..ać z tego klubu wraz z prezesem amatorem. Jaga z której tak szydzicie, że Biedostok itp. przynajmniej gryzła trawę z Gentem, a wam wj..li piłkarze (bo wy to amatorzy) z silnego Luksemburga. Więc trochę pokory pajace...

odpowiedz
Ulka - 10.08.2018 / 14:37, *..dynamic.chello.pl

Saska kępa dupowłaz krzeszcza

odpowiedz
Jajca - 10.08.2018 / 13:42, *..centertel.pl

Blisko czterdzieści lat chodzę po tym świecie, i tyle samo czuje się kibicem LEGII - właśnie doświadczam pierwszy raz w życiu sytuacji gdy na pytani „komu kibicujesz” odpowiedział bym że nikomu, wstyd by mi nie pozwolił wypowiedzieć słowo LEGIA...
Nie sądziłem ze dożyje czasów w których przyjdzie na Lazinkowską; kelner, taksówkarz z dentystą i spuszcza nam taki łomot że nawet najwięksi optymiści nie są w stanie doszukać się najmniejszego pozytywu całej sytuacji.

odpowiedz
mareQ - 10.08.2018 / 13:37, *..ittmedia.pl

dno którego byliśmy świadkami wczorajszego wieczoru miało swój początek przy okazji "konfliktu właścicielskiego"
Leśny jaki był taki był (ludzi idealnych ponoć nie ma), a były fajne mecze, dobra gra i walka
za ery Miodka (nie wiem jakim jest biznesmenem, ale na piłce to się zna mniej niż mój 7letni syn) nie ma wyników(poza fartownymi dwoma tytułami), nie ma dobrej gry, nie ma drużyny.
Nie chcę się bawić w politykę, ale najlepszym transferem letniego okienka był by nowy prezes. W którego kompetencje Miodek by nie wchodził.

odpowiedz
robi44 - 10.08.2018 / 12:58, *..knc.pl

A wczoraj czytałem że niektórym kibicom poj......ło się w głowie (cytat z NZ) , no to chyba grajkom się poj.........

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 10.08.2018 / 12:56, *..100

Jeżeli to jest jakiś protest to tym bardziej trzeba towarzystwo przewietrzyć . Jeżeli grają jak potrafią najlepiej to Boże miej nas w opiece ...

odpowiedz
zibi - 10.08.2018 / 12:31, *..haval.nl

ostatnio bramke strzelil listonosz

odpowiedz
Rafi Bemowo - 10.08.2018 / 12:28, *..ip-point.pl

Rado i Vuko Vesova i Antola zabierajcie i wypad na balkany!Mioduski ocknij sie !Przynosicie hańbe Legii!!Kibice wydaja kase na Was a Wy macie to w dupie Mieliscie walczyc do upadlego Nastepne mecze powinny byc za darmo bo jaka Kuzwa można miec do was Cierpliwosc!A dla Was najwazniejsze jest to by kasa sie zgadzala nieudaczniki.!

odpowiedz
Kurczak - 10.08.2018 / 12:15, *..dynamic.chello.pl

Gdzie jest ta Legia co zremisowała z Realem 3-3?, gdzie jest ta Legia z którą Ajax musiał się trochę pomęczyć?, Gdzie jest ta Legia która awansowała do Ligi Mistrzów?, przegrywamy z drużyną o której nie słyszałem nawet, jeszcze z Luksemburga, hahahaha nie no nie wierze.

odpowiedz
Mateusz - 10.08.2018 / 12:13, *..rwe.com

@jimi
Rzepka przygotowuje Legię ? Zaskoczyłeś mnie...

odpowiedz
WuPe - 10.08.2018 / 12:12, *..free.aero2.net.pl

Wywiady Kucharczyka bez jakichkolwiek konsekwencji. Fatalne przygotowanie fizyczne, skutkujące brakiem sił na początku sezonu i mnóstwem kontuzji. Kiedyś wystarczyło, że 2 zawodników wypadało ze składu i robiono wielką burzę, teraz nie mamy pół składu, ale nikt o przygotowaniu nie wspomina. Przecież w komputerze wszystko się zgadza, zawodnicy przygotowani są doskonale. Nigdy w Polsce nie sprawdziło się robienie obozów narodowościowych, więc co to za chorwacki zaciąg? Poza tym niedawno mieliśmy wojnę między tymi narodami. Serb, Chorwat, Czarnogórzec w jednej drużynie? Tak działa korporacja bez czynnika ludzkiego.

odpowiedz
yyy - 10.08.2018 / 12:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@jimi no nie wiem do końca czy był to rok w którym Legia grała dobrze - z jednej strony pamiętny dwumecz ze Spartakiem Moskwa, seria meczów bez straty gola (dzisiaj zupełnie nieosiągalne), z drugiej strony też były kompromitujące mecze (2-3 z Ruchem u siebie pomimo prowadzenia 2-0, przegrana u siebie z... Podbeskidziem) czy kompromitująca seria bez zwycięstwa. Wtedy też kończyliśmy z 11 porażkami i też był bałkański szrot (Knežević, Antolović...). Moim zdaniem po 2011 Legia grała dobrze jeszcze mniej więcej w latach 2013-2014, no i jesień 2016. Te dziwne porażki w tamtych czasach jeszcze poniekąd można było tłumaczyć tym, że Legia grała w europejskich pucharach. Teraz niestety jest to co jest... :(((

odpowiedz
voytec56 - 10.08.2018 / 12:08, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pierwszy raz Legię na żywo oglądałem w 68 roku. Nigdy, ani na żywo ani w tv, nie widziałem takiej kompromitacji mojego kochanego Klubu. Żadnej myśli, żadnego stylu, żadnej ambicji. Brak słów. Panie Mioduski sprzedaj Pan udziały bo do piłki Pan się nie nadajesz

odpowiedz
Kamuflaż - 10.08.2018 / 12:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia jest w czarnej dupie, tak czarnej, że nawet nie macie pojęcia. Zanim zacznie do was to docierać, pozostaną tylko piękne wspomnienia. Wszystko w tym klubie leży, pan Darek rozpieprzył dosłownie wszystko - wszytko za co się zabrał ZJE...AŁ! Nie ma chłop bladego pojęcia o piłce, pierdzieli w mediach od rzeczy, kłamstwo pogania kłamstwo, na każdym kroku można cwaniaka zagiąć, bo już się w tym wszystkim pogubił do reszty. Tu już nie pomoże dobry PR, na słodkie pierdzenie i obiecanki nikt się już nie nabierze - bo ludzie przejrzeli na oczy i widzą co w trawie piszczy.

Wczoraj pisałem, żebyście mieli świadomość klęski, bo za sterami tego pana nic innego ten klub nie spotka. Chowa się jak tchórz kiedy nie idzie, bo wstydzi się prawdy, a kiedy coś się uda błyszczy przed kamerami - to taki kameleon. Szkoda, że ten biznesmen nie ma honoru, bo drogą dedukcji dawno by doszedł do wniosku, że marnuje i czas i pieniądze, ale nie swoje tylko ludzi. Dlatego teraz pan Darek stanie przed sytuacją w jakiej jeszcze nie był, będzie miał odcięte źródełko finansowe, puste trybuny, burdel w zespole, a w mediach nalepkę "nieudacznik". I wiecie co zrobi wtedy pan Darek? sprzeda najpierw tych co w ogóle nadają się jeszcze do opędzlowania, a potem sprzeda ten projekt byle komu, żeby tylko za dużo nie stracić.

I tym sposobem, zostaniemy z niczym, o przepraszam wspomnienia tylko pozostaną. Tak właśnie wygląda zarządzanie po polsku, wiecie dlaczego polska piłka jest w czarnej dupie? macie odpowiedź.

A teraz czekajcie na nowego "maestro" zwanego trenerem, bo wkur...enie wasze sięgnie zenitu.

odpowiedz
jimi - 10.08.2018 / 11:50, *..play-internet.pl

2011 rok to ostatni rok w którym Legia grała dobrze.
Od tego czasu Legia nic nie gra a mistrzostwa, które tylko zaciemniają prawdziwy obraz drużyny są wymęczone także przy słabej postawie przeciwników.
Następna rzecz to chybione transfery.
Od czasu uformowania się grupy bałkańskiej (Vukovic, Radovic) wspomaganej przez bałkańskich trenerów a także ich pomocników (Żewłakow) za Legią ciągnie się seria bezsensownych transferów i ogromnego marnotrawienia kasy.
Sprawa nastęna: brak zaangażowania i pracy piłkarzy na obozach przygotowawczych.
Do tej pory widzę piłkarzy Legii jak w Warce pod namiotem siedzą sobie na rowerkach treningowych i żartują zamiast zapier...lać.
No i sprawa kondycji piłkarzy Legii za które odpowiedzialny był pan Rzepka. Ten pan od kilku lat jest trenerem przygotowania fizycznego zespołu i od kilku lat zespół jest nieprzygotowany.
Konkluzja: prezes Mioduski nie ogarnia prowadzenia Legii i powinien jak najszybciej pozbyć się udziałów.
Legię trzeba mocno przewietrzyć a także podziękować za współpracę całej grupie bałkańskiej.

odpowiedz
WsciekLy - 10.08.2018 / 11:44, *..dynamic.mm.pl

Wy...dalać wszyscy oprócz pana Lucjana. Woooon

odpowiedz
Adii - 10.08.2018 / 11:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

!!! Maskara co się w Tym Klubie Wyrabia !!!

odpowiedz
eth - 10.08.2018 / 11:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

11:04 a tu wciąż brak informacji że od piątej rano piz*y przebiegają właśnie 128. kółko wokół boiska. Co jest?

odpowiedz
ironia - 10.08.2018 / 11:00, *..play-internet.pl

a może by tak stworzyć "Okręgową Ligę Europy"....grałyby tam drużyny z Polski, Andory, Księstwa Lichtensteinu czy San Marino bo drużyna z Luksemburga to już za wysokie progi dla Legii....

odpowiedz
VVV - 10.08.2018 / 10:52, *..centertel.pl

Poproszę prokuraturę o sprawdzenie możliwośc popelnienia przestepstwa bo istnieje prawdopodobienstwo wykorzystania dużego kursu na porażkę Legii przez osoby związane z klubem. Inaczej trudno to wytłumaczyć a szwindel czuć na kilometr. Prokuratura powinna to dogłebnie sprawdzić zebysmy wiedzieli ze wszystko odbyło sie uczciwie.

odpowiedz
jax38 - 10.08.2018 / 10:50, *..jmdi.pl

jaki był kurs na wygrana gosci? 15 PLN? 17 PLN? to sobie pajacyki dorobili do pensji

odpowiedz
Cafel - 10.08.2018 / 10:40, *..centertel.pl

Cyrkowcy Warszawa-Amatorzy Luksemburg 1-2
Większego wstydu nie przezyłem nigdy przenigdy.
Mioduski juz nawet nie chce mi sie pisac na temat twojej nieudolnosci i amatorstwa chociaz poziom irytacji twoja osobą przekroczył już zenit. Poprostu opusc ten klub bo nikt cie tu nie chce. Mioduski synonim nieudacznictwa i żenady

odpowiedz
jakub(L) - 10.08.2018 / 10:36, *..47

do kur... nędzy gdzie są prezesi gdzie dyr sport czy ktoś wylezie wreszcie z tej nory i powie co jest grane.Jak poważny klub może szukać tak długo trenera.Na co oni jeszcze czekają?Powiem tak tu nie ma co filozofować brać Ojrzyńskiego.Teraz potrzeba gnoja co twarda ręką złapie za mordy te piczki.Wywalić cała zgraję jugoli łącznie z Vuko i Rado.

odpowiedz
(L) - 10.08.2018 / 10:32, *..99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kudłaty won z Legii!

odpowiedz
(L) - 10.08.2018 / 10:31, *..99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kudłaty won z Legii!

odpowiedz
mareks 60 - 10.08.2018 / 10:21, *..dynamic.chello.pl

po 60latach kibicowaniu temu klubowi mowie dosc .to byl moj pierwszy a zarazem ostatni komentarz

odpowiedz
Borsuk - 10.08.2018 / 10:14, *..dynamic.chello.pl

Wiele meczów Legii oglądałem ale to był chyba najsłabszy w wykonaniu zawodników naszego klubu!Sławne 0:6 z Dortmundem albo 3:8 dawno temu z Bayernem to nic ,bo to były drużyny. Teraz nasi grajkowie pokazali dno!

Wytłumaczenie jest proste - nakupowano szrotu,odpady zagraniczne,nie ma od lat TRENERA !
Nie wiem,czy prawnie da się to zrobić ale -moim zdaniem - natychmiast trzeba pozbyć się większości zagranicznych piłkarzy!Może poza Remy,Carlitosem i Kante - bo ci coś rokują,może ale niekoniecznie!
Doszło do tego ,ze wykpiwany Kuchy był jedynym,który choć trochę się starał - do czasu,aż go ustawiono na lewej obronie:):):) Nawet Malarz nie błysnął.A Pazdan to cień reprezentanta z 2016r. Weteran Astiz był jedynym,który potrafił coś zagrać w obronie - faul taktyczny był może zbyteczny ale uratował przed utratą gola.

Szkoda czasu na analizy. Uważam,że jeżeli prezes Mioduski nie wywali kilku piłkarzy - przynajmniej do 2 drużyny - i nie zatrudni DOBREGO trenera - to Legia będzie się bronić oprzed spadkiem....a zatrudnić trzeba piłkarzy polskich,bo tym może się będzie chciało! Za taką kasę jaką w Legii płacą tym odpadom zagranicznym to Polak zechce grać!

odpowiedz
aaa - 10.08.2018 / 10:09, *..62.ipv4.supernova.orange.pl

ale i tak L będzie walczyć o mistrza w kraju spokojnie u nas liga mocna

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 10.08.2018 / 10:00, *..145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Marco(L)io

Nie kolego, nie odwalę się od Malarza, bo to co wczoraj zrobił wpisuje się w największą kompromitację w historii naszego klubu. Bronisz Malarza, a Jego postawy po prostu obronić się nie da. Pomijam gola na 2-0 z Trnavą, gdzie Vlasko wrzucił mu jak juniorowi piłkę za kołnierz. Ewidentny błąd Malarza. Ale to co wczoraj zrobił po strzeleniu przez Dyliżansów na 1-0 przejdzie do annałów polskiej piłki nożnej. Kelnerzy z Luksemburga przeprowadzają akcję, strzelają na 1-0, a Malarz próbuje wycyganić od sędziego nieuznanie gola, że rzekomo piłka miała wyjść poza linię końcową boiska. To pokazuje stopień upadku tego kolesia jako piłkarza - próbować żebrać, bo tak to wyglądało, żebrał żeby sędzia zastanowił się nad zmianą decyzji. Nawet powtórek nie trzeba było, żeby wiedzieć, że piłka nie wyszła poza linię i gol po tej akcji został zdobyty prawidłowo. A Malarz uskutecznia żebry do sędziego w meczu z ekipą z LUKSEMBURGA. Z LUKSEMBURGA!!!!! Dla mnie to fircyk bez godności, honoru i elementarnego boiskowego fair-play. Nawet z kelnerami z Luksemburga trzeba umieć przegrywać i zachować boiskową godność. Ten koleś pokazał wczoraj, że jej nie ma. I nikt mnie nie przekona, że to dobry bramkarz, bo od kilku dekad to najsłabszy bramkarz jaki był w naszej Legii (z wyjątkiem groteskowego epizodu niejakiego Mariana Antolovica). Wczoraj Malarz swoimi żebrami po golu na 1-0 postawił kropkę nad i.

odpowiedz
t - 10.08.2018 / 10:00, *..centertel.pl

To nie żenada
To Hańba

odpowiedz
Do do Arc - 10.08.2018 / 09:59, *..dynamic.gprs.plus.pl

Niech zamiata więc plac budowy gwiazdor jeden

odpowiedz
pikol z 203 - 10.08.2018 / 09:49, *..37

do (L)ukasz1986
dobra robota, ale raczej nie opowiadaj tego głośno

odpowiedz
marian - 10.08.2018 / 09:37, *..141

A ja się zastanawiam, o co tak na serio w tym wszystkim chodzi. Jakiś bunt? Specyficzny strajk? Coś chcą pokazać światu? No bo nie chce mi się wierzyć, że grupa doświadczonych zawodników, którzy z niejednego pieca chleb jedli, nie potrafi wygrać meczu z pół-amatorami. Dziwnym zbiegiem okoliczności ten cudowny występ Mistrza Polski zbiega się z rewelacyjną grą naszej reprezentacji na mundialu miesiąc wcześniej. Znamienne? Dla mnie bardzo. To pokazuje skalę problemu, jaki ma cała polska piłka. No bo możemy jeszcze długie lata mówić jaka ta nasza liga jest słaba i śmiać się z tego. Ale potem takie numery będą się pojawiać coraz częściej i obawiam się, że trzeba się do tego przyzwyczaić. Sądzę, że okrojenie ligi jest musem. Od lat się przecież o tym mówi...

odpowiedz
CzasNaSpotkanko - 10.08.2018 / 09:35, *..1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czas na spotkanko z kibicami takie jak było za czasów Jozaka... po nim wygrali 6 czy 7 meczów z rzędu...

odpowiedz
Hhj - 10.08.2018 / 09:33, *..9-2.cable.virginm.net

Vuko, Rado, i Kucharczyk powinni opuscic klub. I nie ma co gadac o zdolnej mlodziezy, nie mamy takich.

Chociaz przy takiej ekstraklasie, ciezko o dobra gre w Europie.

odpowiedz
kuba(L) - 10.08.2018 / 09:32, *..wam.com.pl

autentycznie sięgnęliśmy dna, nie ma pomysłu, taktyki, przygotowania fizycznego, mentalnego, dno, muł. Nie ma drużyny, na palcach jednej ręki można policzyć tych którzy powinni zostać. Pamiętam "piękne" lata 90-te i późniejsze, nigdy ale to nigdy nie było takiego marazmu, byle jakości niechcenia, nijakości. Legia to była LEGIA! Ogień i dym! i dla nas kibiców nadal JEST, ale coś nie tu jest nie tak. Niby lepiej (bogaciej) i coraz gorzej. Z wiekiem człowiek mniej się "grzeje" ale jakoś jednak smutno. Paradoksalnie zdobyte mistrzostwo mam wrażenie zaszkodziło, bo zaciemniło obraz chaosu i braku wizji jaki trawi NASZ klub. jakby to głupio nie zabrzmiało trywialne "będzie lepiej" jest prawdziwe bo po prostu trudno przypuszczać żeby było jeszcze gorzej

odpowiedz
Daniel - 10.08.2018 / 09:29, *..static.ip.netia.com.pl

Blamaż wciąż jest zbyt delikatnym określeniem.
Szczęściarz poprowadź następny doping!

odpowiedz
mikkeL - 10.08.2018 / 09:27, *..play-internet.pl

Może lepiej niech na rewanż jedzie Legia II, gorzej już nie zagrają. No żeby w Legii nie było 11 facetów, którym chce się grać, którzy mają jakieś ambicje??? Rozumiem, że jak już masz porsche w garażu, to nie ma po co grać??? Już lepiej żeby cała ekstraklapa przeszła na piłkarzy amatorów, bo tacy chociaż grają z pasji, a nie TYLKO dla kasy.

odpowiedz
Tom - 10.08.2018 / 09:20, *..dynamic.gprs.plus.pl

Za duzo trenują i sa przemęczeni! Po 75 min.! Kto to wytrzyma! Nieudaczniki! Buahahaha

odpowiedz
Hm - 10.08.2018 / 09:19, *..play-internet.pl

Mioduski out. Vukovic out.
Prawdziwy Trener in z wiedza i możliwościami decyzji o kadrze, taktyce i transferach.

odpowiedz
Pawel - 10.08.2018 / 09:19, *..centertel.pl

Jest takie powiedzenie... Lew na czele stada baranów może zrobić dużo... Baran na czele stada lwów nie zrobi nic... Niestety zarządzanie leży..

odpowiedz
Kris - 10.08.2018 / 09:18, *..10

Okazuje się, że na Łazienkowską j przyjeżdża się po pewne 3 pkt... A nasi grajkowie nagle zapomnieli jak się gra.....
Wstyd i żenada...

odpowiedz
Michal - 10.08.2018 / 09:17, *..dynamic.gprs.plus.pl

Do tej kompromitacji doprowadzil nas Mioduski swoimi abstrakcyjnymi i pozbawionymi logiki pomyslami.
Oszczedz juz nam tej zenady i oddaj klub Lesnemu. Ten przynajmniej czuje pilke w przeciwienstwie do Ciebie

odpowiedz
(L)ukasz1986 - 10.08.2018 / 09:13, *..centertel.pl

Jedyne wytłumaczenie porażki Legii w meczu z kierowcami z Luksemburga:

1. Kudłaty chce skorzystać z okazji, aby podreperować budżet klubu (kurs na Luksemburg 15.0). Gruby hajs na wygraną Luksemburga stawia ktoś z 5 pokolenia w rodzinie kolegi brata cioci Miodka :D Kasa jest w klubie.

2. Jakąś część z wygranej kasy (ustaloną wcześniej z Luksemburgiem) dostają piłkarze z Luksemburga, którzy zarabiają amatorskie pensje.

3. W rewanżu Legia odrabia straty. Ma kasę x15 z pierwszego meczu. Luksemburg ma hajs za drugi mecz.

Tak to sobie wykombinowałem.

odpowiedz
Obi - 10.08.2018 / 09:11, *..dynamic.chello.pl

Totalny UPADEK. Niżej DNA. SYF.

odpowiedz
kizior_ochocki - 10.08.2018 / 09:09, *..242

2030 rok Mioduski prezesem : W pierwszej rundzie ( rozgrywane tydzień po zakonczeniu polskiej ligi ;-)) w barażach do eliminacji LE warszawski zespół uległ nieznacznie i po ciężkeij walce zdobywcy pucharu Angoli 1:4. Na usprawiedliwienie warszawiaków na pewno można uznać fakt iż przed meczem odbyli wycieczkę po bazarch angoli w 40stopniowym upale. Tam swietnie radzili sobie w handlu wymiennym dzięki czemu powrót do Polski rejsowym aukotarem skróci ich podróż i będą mieli 48h na regeneracje przed rewanżem. Na rewanżowy mecz "piłkarze" kupili bilety kibicom w liczbie 3000tys aby poczuć atmosfere wielkich meczy z przed 30 lat.

Cała Legia zawsze razem

odpowiedz
bolo łącznik - 10.08.2018 / 08:52, *..centertel.pl

tylko akcja liść!!!!!!!!

odpowiedz
Praga Pn. - 10.08.2018 / 08:46, *..play-internet.pl

Pudel co ty robisz z moją Legią?!
Legia to tradycja, duma Warszamy a nie
je..e korpo, zbieraj zabawki i wypad z Łazienkowskiej

odpowiedz
Mateusz - 10.08.2018 / 08:42, *..rwe.com

Ciężko cokolwiek napisać...
Nie wiem jak można mówić, że nic się nie stało....
Byłem w tym sezonie na Zagłębiu, Spartaku i wczoraj...
Po Zagłębiu mówiłem ,,trudno zdarza się"
Po Spartaku ,,no cóż podniosą się i za tydzień Crvena Zvezda"
I wczoraj - ku*wa nie wiem co powiedzieć...
Zero ambicji,walki, zero czegokolwiek, totalne dno, frajerstwo. Jak moża być takim beztalenciem? Można! Ale jakim trzeba być idiotą, żeby płacic takiemu beztalenciu setki tys ? Z taką grą szybciej my spadniemy do Widzewa niż Widzew awansuje do nas

odpowiedz
Miki - 10.08.2018 / 08:37, *..23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dajcie spokój z tą zemstą za Jędrzejczyka. Cafu się mści? Philips? Nagy? Wieteska nawet? Kucharczyk akurat coś próbował, wypracował gola...

Piłka to sport zespołowy a to totalnie nie jest drużyna. Nie w szatni. Na boisku. Nie rozumieją się, nie mają schematów, nie pomagają sobie

odpowiedz
LUrsynów - 10.08.2018 / 08:25, *..213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wstyd! To za mało powiedziane :(

odpowiedz
Marco(L)io - 10.08.2018 / 07:45, *..play-internet.pl

Marek
No wiecej takich jak Ty i bedzie "dobrze"!Ku.wa nic sie nie stalo?Naprawde?Bo dla mnie sie stalo i to bardzo sie stalo!!!Jesli dla Ciebie nic sie nie stalo bo przegralismy z druzyna z Luxemburga,to ku.wa albo jestes je...ety w mozg albo caly czas na jakims dobrym dopalaczu czy innym gownie!!!
Wlasnie bylismy swiadkami najwiekszej HANBY w historii Klubu,naszego Klubu!!!Kazdy normalny kibic to widzi i jest na maxa wku..iony i ma tego dosc,tej zenady,ktora nam serwuja od poczatku sezonu nasi kopacze!
A tu sie znalazl jeden co myslal ze porwie tlumy spiewajac nic sie nie stalo!
Noz ku.wa jeszcze raz!Jak jestes slepy i dla Ciebie nic sie nie stalo,to zmien dyscypline na inna i tam krzycz ze nic sie nie stalo!Po meczu z Senegalem na MS tez pewnie tak krzyczales,bo myslisz ze taka postawa to jest dopiero kibic!Tak mozna krzyknac wtedy gdy widzisz ze zostawiaja serducho na boisku,ze przegrali ale po walce(ogladales Iran albo Maroko na MS?)a nie po kolejnej zenadzie jaka zaprezentowali nam panowie w bialych koszulkach,bo ciezko ich nazwac Legionistami!!!
I jeszcze uwaga do Saska Kepa
Odwal sie od Malarza!Mozesz go za cos nie lubic ale nie obarczaj chlopaka za porazke,on swoje zrobil a to co wposcil do siatki zawdziecza swoim kolegom(piz.om)z obrony,Moze jego czas w Legii dobiega konca a nie napier..laj na niego bo to on jest ta ostoja w druzynie i albo nie ogladasz albo nie chcesz tego widziec to dzieki niemu mamy narazie az 4 pkt w lidze i nie zblaznilismy sie bardziej w pucharach!!!
Pozdrawiam wszystkich z (L) w sercu!!!

odpowiedz
born2b3 - 10.08.2018 / 07:24, *..dynamic-ra-09.vectranet.pl

A NARZEKALIŚCIE NA LEŚNODORSKIEG

odpowiedz
zezik - 10.08.2018 / 07:21, *..cebit.com.pl

Zabronić im jechać na rewanż, niech oddają pieniądze , wszystkich ( oprocz MAlarza ) wyje....ć z klubu , pozbierać chłopków z okolicznych klubów 1 i 2 ligi niech grają. Będzie taniej i z ambicjami.
Ludzie co wy robicie naszemu klubowi.!!!!!!!?!??!?!?!

Wstyd na całą historie klubu mamy a wy jutro pojdziecie za kase do innego klubu!!!LEGIA ma BYC WARSZAWSKA a nie cudzoziemska panie Mioduski.

odpowiedz
Sosnowiczanin - 10.08.2018 / 07:21, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Grają przeciwko prezesowi za to że blokuje grę Jędrzęjczyka

odpowiedz
WSTYD - 10.08.2018 / 07:08, *..23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gdzie są kary finansowe dla pseudo kopaczy!?
Powinni zarabiać nie więcej niż tamci czyli po 5 tys euro a nie 10 razy tyle!!!
Mioduski
Kiepcija
OUT!

odpowiedz
Bartoszyce - 10.08.2018 / 07:07, *..88.bartsat.pl

Mecz meczem, ale się martwię o tego listonosza z Luksemburga co go pod koniec meczu skurcze łapały. Jak on jutro listy rozniesie.

odpowiedz
z innego portalu - 10.08.2018 / 06:57, *..static.sitel.net.pl

Carlitos udał się na lotnisko z zespołem Dudelange, po tym jak się okazało, że gra tam jego fryzjer oraz kucharz z jego ulubionej restauracji. Poza tym to od dziecka chciał tam zagrać!

odpowiedz
gazza - 10.08.2018 / 06:49, *..adsl.inetia.pl

Kompromitacja - Za co oni biorą pieniądze ???
Kucharczyk to było pośmiewisko na boisku.
Pazdan - zero.
Astiz - czerwona z braku umiejętności.
Wynalazki typu Cafu - niewidoczne.
Połowa składu do zwolnienia - to szrot a nie piłkarze.

odpowiedz
kiki - 10.08.2018 / 06:48, *..internetdsl.tpnet.pl

I jeszcze jedno. Jeśli ktoś pisze, że nic się nie stało niech sam wypie...la na Kowiktorską bo to znaczy, że mu na Legii nie zależy. Jeśli ktoś jest tak ograniczony, że nie widzi CO SIĘ WCZORAJ STAŁO ... należy my współczuć.

odpowiedz
Mariol - 10.08.2018 / 06:46, *..76

Miodulski to jest tylko twoja wina.Gdzie jest trener?To jest skandal.żeby na początku sezonu drużyna była bez trenera.Żeby przez kilka lat nie znaleźć dobrego trenera.

odpowiedz
Od zawsze - 10.08.2018 / 06:46, *..centertel.pl

Wiecej antolicow cafu phillipsow itd. Ja pierd.... Szrot z zagranicy!!!

odpowiedz
kiki - 10.08.2018 / 06:46, *..internetdsl.tpnet.pl

Cóż zanosiło się na to. Zaczęło się od dziwnej konferencji prasowej Vuko. Opowiadał bajki, że atmosfera w szatni jest dobra ... bajki. Ale i tak nie spodziewałem się tego co wczoraj zobaczyłem. Myślę, że wczoraj z liścia w twarz dostali wszyscy kibice Legii od piłkarzy. Mało powiedziane to był nie tylko policzek, oni bezczelnie na nas naszczali. Nie może być przyzwolenia na takie hańbienie Legii. Przecież ten mecz przejdzie do historii jako największa kompromitacja polskiej piłki. DOSYĆ!!!

odpowiedz
Bródno - 10.08.2018 / 06:36, *..play-internet.pl

q..wa mam dość!!
Rozgonić to dziadostwo na czele z pudlem, Bojkot!!
I parę liści musi polecieć.

odpowiedz
Maly_ - 10.08.2018 / 05:58, *..dip0.t-ipconnect.de

Klafurič wróć!! #LOCZEKout !!!

odpowiedz
Tomek Mokotów - 10.08.2018 / 05:38, *..centertel.pl

Właściciel jest, prezesa i trenera nie ma.

Chyba, że Miodousty obejmie wszystkie funkcje w klubie.
Proponuję posadę kierownika pielęgnacji powierzchni płaskich i woźnego.

odpowiedz
Goral - 10.08.2018 / 05:11, *..mobile.att.net

Szkoda mi tego Vuka! Chłop ducha Bogu winien! Przecież to wstyd i chanba! Coś tu jest nie tak!

odpowiedz
Do marek - 10.08.2018 / 04:51, *..dynamic.chello.pl

A ty idiota czy z policji??

odpowiedz
Tomek Mokotów - 10.08.2018 / 04:48, *..dynamic.chello.pl

Legia ma właściciela, natomiast prawdziwego prezesa i trenera wciąż szukamy. Chociaż słynny Miodousty na tym też może się znać więc czemu nie mógłby trenować piłkarzy?

Mógłby być również sprzątaczką i woźnym.

odpowiedz
Zbig - 10.08.2018 / 02:53, *..dynamic.chello.pl

Dość hańbienia barw LEGII!!!!w meczu z Piastem powinni wystąpić w barwach zespołów z których przyszli do LEGII!!!!Niech się tamci za nich wstydzą!!!

odpowiedz
Zubrzyk100 - 10.08.2018 / 02:48, *..dynamic-ra-10.vectranet.pl

Marek! Naprawdę nic się nie stało? Oni przegrali z ekipą w której piłkarze normalnie zarabiają na etatach w firmach! Bramkarz jest naprzyklad specjalistąod logistyki. Cała twoja wypowiedź jest żenada podobnie do meczu Legii.

odpowiedz
Vinny24 - 10.08.2018 / 02:32, *..219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zabrakło tego od dubletu, co to należała się mu szansa no i nie wszedł w mecz king-paralityk. Oni wciąż dochodzą do perfekcji z 352, a wy chcecie już wyników. Spokojnie. Idziemy w jakimś kierunku z tymi wszystkimi znawcami. Wy takiego klubu chcieliście, to go macie,więc nie narzekajcie :)

odpowiedz
Marek - 10.08.2018 / 02:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Widzę, że tu się kibiców sukcesu naszło... Wypier... na Konwiktorską barany. Nic się nie stało, hej Legia nic się nie stało! Zostaje liga i jechać z ku..ami, hej Legia jechać z ku..mi!

odpowiedz
mark - 10.08.2018 / 02:13, *..dynamic.chello.pl

CIEKAWI mnie co by było gdyby tak piłkarze Legii przywalili jednemu czy drugiemu z tego forum z "LIŚCIA" po wcześniejszej wizycie u jego pracodawcy i zasięgnięciu informacji jak taki gość pracuje ! W rewanżu LEGIA wygra i AWANSUJE !!!!

Może ktoś ??? kumaty by zobaczył i przypomniał ile wynosił KURS na porażkę Legii w STS.
...nie trzeba kopać rowów 12 godzin dziennie by zarobić kasę ,wystarczy pomyśleć.
NIEKTÓRZY POMYŚLELI ....

odpowiedz
Zag(L)ębiak - 10.08.2018 / 01:37, *..centertel.pl

No i nie ma już nic....Przez 20 lat CAŁĄ Polską będzie się śmiać i wspominać ten BLAMAŻ...Nie mogę zasnąć przez tych IDIOTÓW...K....A!!!Ale HAŃBA

odpowiedz
maf20 - 10.08.2018 / 01:27, *.CENTRUM-TV-SAT

Wiem gdzie oni byli, bo nie na boisku na pewno... Wszyscy u booka. Inaczej tego poukładać w głowie nie potrafię.

odpowiedz
fjfh - 10.08.2018 / 01:23, *..as43234.net

Piłkarzyny powinny jutro z Luksemburczykami do roboty na siódmą iść.

odpowiedz
Waldek - 10.08.2018 / 01:05, *..red-88-8-38.dynamicip.rima-tde.net

Skoro z kelnerami 1:2 to jak będzie z profesjonalnym Piastem ?

odpowiedz
cudaniewidy - 10.08.2018 / 00:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

panowie redachtorzy, tytuł jest dobrotliwy dla tych pajacy, tych sku...ów mieniących się tytułem piłkarzy. czegoś takiego na łazienkowskiej jeszcze nie było! wpier..l z luxemburgiem to nie jest żenada. to HAŃBA, największa hańba w ponad stuletniej historii, i nie ma na to ŻADNEGO wytłumaczenia!

odpowiedz
Ww - 10.08.2018 / 00:47, *..promax.media.pl

Coś mi się wydaje że nawet w lidze polskiej Legia jest w stanie zająć spektakularne miejsce czyli poniżej dziesiątego. W klubie panuje totalny bałagan. Mioduski out.

odpowiedz
red. nn - 10.08.2018 / 00:44, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No jak to !!! Michał Kopczyński nie zagrał. I znowu wpier...l. A przecież on zawsze był wszystkiemu winien. No to teraz grają sami super piłkarze. A wielki Pan Prezes pokazał jak w krótkim czasie można rozwalić drużynę. Kopa - możesz skakać z radości, że nie tkwisz już w tym bagnie. A na Twojej pozycji gra wybitny def. pomocnik Philips, który nie ma żadnego pojęcia o bronieniu. Ale takich jak Ty należało wywalić z klubu. Bo przecież trzeba było zrobić miejsce dla tych wirtuozów. A teraz wstyd i hańba.

odpowiedz
St.Anger - 10.08.2018 / 00:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Spokojnie , mogło być gorzej , mogło padać

odpowiedz
Bear - 10.08.2018 / 00:33, *..124.ipv4.supernova.orange.pl

Legia sięgnęła dna.
Tutaj potrzebny jest trener z silnym charakterem, doświadczeniem , do tego należy przewietrzyć szatnie i to co najmniej w 50%. Na czele z grupa trzymająca władze - Radovic , Kucharczyk , Jędrzejczyk plus Vukovic.
No i oczywiście wielu innych.
Czasami trzeba spaść na dno żeby się odbudować. Panie Mioduski, wyczyścić Legie totalnie i zbudować od zera.
Bo z tym co jest to nawet Guardiola czy Hiddink by nic nie osiągneli.

odpowiedz
tom - 10.08.2018 / 00:30, *..dynamic.chello.pl

Mam nadzieję że nasze gwiazdy ( legendy klubu ) , krytykujące nowych zawodników sami nic nie grając nie zrobią z nimi tego samego co z Orlando Sa .

odpowiedz
Wacho - 10.08.2018 / 00:26, *..dynamic.chello.pl

Pajace - oddajcie kibicom pieniądze za bilety !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
imchotep - 10.08.2018 / 00:25, *..dynamic.mm.pl

Czy wreszcie uzmysłowicie sobie że winnym całej tej farsy jest tylko i wyłącznie MIODUSKI!!!!!!. Swoimi nieudolnym rządami w 1,5 roku rozwalił Legię do tego stopnie że amatorzy z Luksemburga wygrywają w Warszawie. Dopóty dopóki nie wpier...ał się swoimi decyzjami do Leśnodorskiego to Legia była znacząca drużyną w Europie gdzie i trener dobry i piłkarza zagraniczny chciał dołączyć i w niej grać. Od kiedy samodzielnie przejął Legię to pasmo porażek i tyle. Nawet dupek nie potrafi znaleźć sensownego trenera dla klubu którego jest właścicielem. To najgorszy właściciel i prezes Legii od dekad!!!!!. Im dłużej będzie w Legii tym będzie coraz gorzej. Pisałem o tym już wielokrotnie i piszę dziś i pewnie napiszę jeszcze nie raz. Ale jak mawia nasz wielki prezio WYJDZIEMY Z TEGO SILNIEJSI......

odpowiedz
Szelka - 10.08.2018 / 00:22, *..dynamic.chello.pl

Dopóki pan Mioduski będzie dzierżył berło włodarza klubu, dopóty będziemy staczać się w jeszcze głębsze odmęty beznadziei i totalnego chaosu. Ciekawostką pozostaje fakt, kiedy ten człowiek zrozumie, że przy Ł3 już nic nie ugra, a dalsze jego trwanie na "całkowicie spalonych" pozycjach rujnuje klub i jego samego. Jak długo można być tak bezkrytycznym kabotynem?! Okazuje się, że długo można...

odpowiedz
Rambo - 10.08.2018 / 00:19, *..centertel.pl

Grają przeciwko Mioduskiemu za sytuację z Jędrzejczykiem. Tyle w temacie.

odpowiedz
Fazzy - 10.08.2018 / 00:15, *..a2mobile.pl

Legia to jest pralnia pieniędzy i nie wierzę, żeby te piłkarzyki mieli tak wysokie kontrakty, tak jest tylko na papierze

odpowiedz
@konstancin - 10.08.2018 / 00:13, *..dynamic.chello.pl

Od 40 lat jestem na dobre i na złe. Ale nie na taki syf. Miodudki co ci moja ukochana Legia zrobiła że chcesz ją zaorać!

odpowiedz
Bodo70 - 10.08.2018 / 00:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Coście skur...y uczynili z tą drużyną! Czuję się obrzygany grą Legii. Gdzie jest trener z prawdziwego zdarzenia, który zmusi te panienki do biegania, do walki?! Co oni robią na treningach, bo ruszają się jak krowy w ciąży?! Czy w szanującym się klubie, który ma ponad 100 mln zł budżetu, nie można zatrudnić fachowca od przygotowania fizycznego?! Prezesie Mioduski, oczekuję od Pana odpowiedzi na tę pytania i zdecydowanych działań, bo to Pan ostatecznie firmuje to dziadostwo!

odpowiedz
Forza Legia - 10.08.2018 / 00:10, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dramat, dno i wszystko co zostało napisane powyżej:-(

Tylko dlaczego dalej kocham ten klub?

odpowiedz
Adams - 10.08.2018 / 00:09, *..play-internet.pl

Najgorsze że nawet nie widać światełka w tunelu

odpowiedz
Martinez - 10.08.2018 / 00:08, *..93

A wiecie co jest najgorsze? Że jak pojadę do rodziny żony do jakiegoś pierdziszewa, to będą ze mnie darli łacha bo kibicuję Legii. Ich "Unia Pierdziszewo" gra słabo, ale się nie kompromituje co chwila na arenie międzynarodowej. I kto wie? Może by nawet z Legią wygrała..? Gra Legii to jakiś sabotaż, włodarzy klubu, trenerów (?!) i piłkarzy. Za zwycięstwo ogórków z Luksemburga bukmacherzy płacili 1:17. A oni przyjechali, skopali dupę naszym piłkarzykom i wrócili do swoich fabryk czy innych restauracji. A zarabiają 10% tego, co nasze "gwiazdy". Mam dość tego burdelu w Legii. Mioduski chyba już dość? Może tak zatrudnić kogoś kto się zna na piłce nożnej? Zarówno na stanowisku Prezesa, jak i trenera. I dać temu trenerowi ze 2 lata, niech ustawi drużynę, zbierze zawodników, a nie 3 miesiące i zielona trawka, to skrajnie niepoważne. Ech... Wszyscy widzą, co się dzieje, tylko nie kudłaty.

odpowiedz
Ludzik - 10.08.2018 / 00:06, *..dynamic.chello.pl

Z czy wy do ludzi

odpowiedz
FWK - 10.08.2018 / 00:06, *..play-internet.pl

Co to za pseudo gwiazdy? Co wstyd przynosza nam... Pognac ich wszystkich w pi...u!!! Takie marzenie mam!!! Nie bedzie drugich takich co wstyd przynosza nam... Pognamy wszystkich w pi...u!!! Obiecujemy wam!!!
Taka mala tworczosc mi sie wlaczyla podczas proby zasniecia...

odpowiedz
@@@@ - 09.08.2018 / 23:58, *..dynamic.gprs.plus.pl

Miodek spakuj wszystko w kartony i won stąd.
A teraz to tą drużynę tylko uratuje CZERCZESOW .
Żal ,

LEGIA GRAĆ KUR...... MAĆ
LEGIA GRAĆ KUR...... MAĆ
LEGIA GRAĆ KUR...... MAĆ
LEGIA GRAĆ KUR...... MAĆ

odpowiedz
ReaL - 09.08.2018 / 23:57, *..centertel.pl

Rok temu w pucharach grali dno-odpadli nie było kasy dla klubu. Prezes wyłożył kasę. Teraz sytuacja się powtarza czyżby ktoś sterowwł kilkoma zawodnikami żeby grali przeciw Mioduskiemu

odpowiedz
Dedi - 09.08.2018 / 23:52, *..opera-mini.net

Mam teorię nie wydaje mi się że oni
Naprawdę nie umią grać, oni grają
przeciwko czemuś ale czemu?

Kogo chcą wyj...ać? Przeciwko komu
Strajkują, ??

odpowiedz
do arc - 09.08.2018 / 23:52, *..play-internet.pl

Przecież takie chuchro jak Szymański to sie połamie jak tylko cegłę podniesie.

odpowiedz
sl - 09.08.2018 / 23:51, *..dynamic.mm.pl

Tu potrzebny jest trener który weźmie te panienki za mordy i nauczy podstaw gry w piłkę, podań, przyjęć a co najważniejsze walki. Dziś pokazali całkowity brak ambicji.

odpowiedz
FWK - 09.08.2018 / 23:50, *..play-internet.pl

Podobno nie ma juz slabych druzyn... Chyba jednak jedna jest! Kur a mac ale obciach... Wstydu jeszcze nie ma... Moze byc za tydzien!

odpowiedz
d(L)ugi1981 - 09.08.2018 / 23:49, *..21

Brak lewego obrońcy a uniwersalny Jędza poza kadrą. Ktoś tu nie chce dobra drużyny. I tak otrzymuje pensje, a grając się promuje.

odpowiedz
(L) - 09.08.2018 / 23:48, *..play-internet.pl

Pudel -człowiek iti -rozłożył zespół w półtora roku. Zemsta Waltera. Najpierw wypompowali pieniądze z LM, później nakupowali zagranicznego szrotu, który teraz będzie zadłużać klub bez awansu do grupy LE.

odpowiedz
Franco - 09.08.2018 / 23:47, *..ssp.dialog.net.pl

Moja jedyna miłość to jest Legia. Ja kocham Ją a Ona gra. "Kocha się tylko to od czego się cierpi" .

odpowiedz
Julekkk08 - 09.08.2018 / 23:46, *..timplus.net

Mioduski wonnnnnnn!

odpowiedz
juz chyba nie kibic - 09.08.2018 / 23:45, *..188.ipv4.supernova.orange.pl

Dla mnie to temat na prokuraturę. Oni nawet nie udawali, że chcą wygrać. Ustawienie zespołu to sabotaż "trenera". Sam nie wiem, czy i prezes nie brał udziału w ustawce i nie obstawił co nie co w Malezji. A Wy się dalej łudźcie, że im się chce dla klubu grać. To są zwykłe piłkarzyki pajacyki najemnicy. I Ci zagraniczni, i te polskie miernoty.

odpowiedz
Kapiszon - 09.08.2018 / 23:45, *..119

Co teraz? Kto będzie teraz wzbudzał strach w drużynie przed wyjściem na murawę? Poprzeczki juz niżej nie da się umieścić

odpowiedz
Dark - 09.08.2018 / 23:43, *..play-internet.pl

wybiegło 11 gości bez trenera i tak to się skończyło. Tak to jest, jak się zaczyna sezon bez trenera, a potem zwalnia się tego pseudotrenera nie zatrudniając prawdziwego trenera.
Dramat!

odpowiedz
Skowron - 09.08.2018 / 23:43, *..dynamic.chello.pl

2 liga w przyszlym sezonie!

odpowiedz
nie gram u buka - 09.08.2018 / 23:42, *..188.ipv4.supernova.orange.pl

Może niech ktoś sprawdzi buki u azjatów? Nie zdziwiłbym się jakby te zera i beztalencia zagrały na przegraną i tym samym zarobili bardzo dobrze na kompromitacji Legii. Tym najemnikom nie wolno ufać za grosz. Pewnie pierwszy z pomysłem wypalił sfrustrowany cięty język super trener tymczasowy Vuko.

odpowiedz
JJ - 09.08.2018 / 23:42, *..18

Koniec kupowania szrotu.
Pora wydać miliony na młodzierz, na trenerów, na TRENERÓW - nie symulantów i opowiadaczy, czarodziejów, typu Vuko, którzy zawsze będą bronić szatni.
Jakiej k...a szatni ?
Zapier.alać, nie farmazolić głupot. To jest motywacja dla szatni. Wyniki.
Posłuchajcie Vuko po tej klęsce, dalej pieprzy, broni tych słabych piłkarzy i siebie, kasa mu nie śmierdzi, broni nieudaczników, a ja powiem do widzenia, dzięki, za wszystko, pora na zmiany, takie do trzech metrów w dół, wyczyścić do cna, WSZYSTKO !

Tym grajkom, jest potrzebny TRENER, Kat, zamordysta typy STaszek, typu Petrescu.
Za te pieniądze, które dostają w tej lidze dla dziewczynek, powinni dostać taki wpier...l, żeby raz w miesiącu się zesra.li i zrzy.ali z wysiłku.

odpowiedz
Tg - 09.08.2018 / 23:38, *..dynamic.chello.pl

Wszyscy wyp....alać z Legii piłkarzyny, pseudo trener , właściciel
Koniec żartów wziąć za mordy wszystkich

odpowiedz
Wawa - 09.08.2018 / 23:37, *..dynamic.gprs.plus.pl

link: https://legionisci.com/pho/photos19j/19dudelange1_f27.jpg
Zmotywowany ,zaangażowany,gotowy umierać za (L)
Jeba..e pasożyty.

odpowiedz
Olo82 - 09.08.2018 / 23:36, *..internetdsl.tpnet.pl

Cala polska pilka to dno.piłkarze są grubo przepłaceni w stosunku do umiejetnosci, trenerzy na żenującym poziomie.. i dzis widac tego efekty

odpowiedz
Wolfik - 09.08.2018 / 23:35, *..dynamic.mm.pl

Tak już nieco na chłodno....czy mogło być inaczej? Chyba nie, ponieważ:
-mistrzostwo zaciemniło obraz piłkarskiej nędzy a zdobyte zostało głownie dzięki słabości rywali. Wspominałem o tym - w żadnym innym przypadku, drużyna z 11 porażkami (prawie 30% spotkań w plecy) tego mistrzostwa by nie zdobyła. W sezonie 2017/18 przegrywaliśmy co 3-ci mecz!
-mistrzostwo zdobyliśmy bez trenera, bez napastnika (kontuzja Jarka) i bez reżysera gry;
-mistrzostwo zdobyliśmy, ale zarząd nie miał (i nie ma) żadnego planu jak go spożytkować.

Co teraz? Ponieważ właściciel jest wychowankiem korporacji to zareaguje jak w korporacji - zacznie ciąć koszty. W firmie byłyby to zwolnienia, w klubie będą to transfery z klubu. Zapewne bardzo szybko zostaną sprzedani ci, którzy rokują jakiekolwiek nadzieje na sprzedaż, czyli: Niezgoda, Szymański, Wieteska czy Pazdan. Zostaniemy zatem z zagranicznym szrotem, niezdolnym do odegrania jakiejkolwiek roli nawet w tej- pożal się Boże - ekstraklasie. Co to oznacza dla klubu, nawet nie muszę pisać, wszyscy umiejący myśleć wiedzą.

Tak oto korporacyjne działanie Mioduskiego w dwa lata zniweczyło to, co sportowo budowaliśmy przez lat pięć. Zaczynam naprawdę wierzyć, że "spór właścicielski" to była jedna wielka ściema, by wyprowadzić pieniądze z klubu. Sportowo już cofnęliśmy się gdzies do roku 2010. Uważam też, że odpadnięcie z eliminacji LE to koniec Legii Mioduskiego.

odpowiedz
Proud - 09.08.2018 / 23:34, *..play-internet.pl

Zamrozić pensję, treningi codziennie po kur** 8 godzin jak "Pracownik" a nie jak GWIAZDA. Zapier**ć wokół Warszawy a nie pajacowac na twitach, fejsach itp. Do roboty wy kur*a nieroby!!!! Hanbicie klub i kibiców!

odpowiedz
PiotrMokotów - 09.08.2018 / 23:34, *..dynamic-ra-11.vectranet.pl

Ciekawe jak długo jeszcze takim vuk...rad...paz..azt...kuc...mal... i innym niby piłkarzą w Naszej Legii będzie się pozwalało na ust.wi.nie meczy? Dziś doszli do ściany i mam nadzieje że któregoś pięknego dnia prokuratura dobierze im się do dupy i to bez żadnych zawiasów tak żeby sobie posiedzieli a potem kto inny im się już tam ich dupami zajmie.

odpowiedz
batty - 09.08.2018 / 23:33, *..195.dynamic.ttnet.com.tr

HAŃBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tyle w temacie. hańba bracia.....

odpowiedz
Ci1 - 09.08.2018 / 23:32, *..dynamic.mm.pl

Po lidze mistrzow mielismy na sto lat odjechac wszystkim!!

odpowiedz
Polo - 09.08.2018 / 23:31, *..know.cable.virginm.net

Ciekawe jaki wirus dzisiaj ogarnął te ci...y w białych koszulkach

odpowiedz
eLka - 09.08.2018 / 23:31, *..dynamic.mm.pl

Proponuję więcej loczka w loczku.

odpowiedz
Tom - 09.08.2018 / 23:31, *..dsl.in-addr.zen.co.uk

Vuko i Rado wypier...ać pasożyty niszczące ten klub !

odpowiedz
Jimi - 09.08.2018 / 23:30, *..timplus.net

W dalszym ciągu kartel bałkański demontuje naszą Legię.
Kiedy wreszcie z Legii wypier...lą Vukovic i resztę grupy.
Mioduski od dawna nie ogarnia niczego, najpierw trzeba wyczyścić Legię z nieodpowiednich ludzi.
Mioduski out.
Bałkany out.
3/4 składu out.

odpowiedz
ace - 09.08.2018 / 23:29, *..dynamic.chello.pl

Gdybyście walczyli w 10 % jak powstańcy za Warszawę...

odpowiedz
(L)eming - 09.08.2018 / 23:29, *..jmdi.pl

ITI wracaj !!!!!!!!!

odpowiedz
Kamilzon - 09.08.2018 / 23:28, *..extreme-net.one.pl

Pieniądze z sekcji piłkarskiej przeznaczyć na Koszykarską Legię i na odrodzenie Hokejowej Legii!!

odpowiedz
maka - 09.08.2018 / 23:28, *..supermedia.pl

Pusta gadka - nic sie nie zmieniło i nic się nie zmieni bełkot nas wszystkich nic nie da. Klubu nie ma drużyna jest wstydem. Mistrzostwo pokazało że byle śmieć w Polsce wygrywa. Jeśli w grudniu w klubie będa takie tuzy jak Kuchy czy Vuko czy Rado to za rok odpadamy w pierwszej rundzie ale pucharu polski w spadku do 1 ligi. A jak miodkowi skoćczy sie kasa i cierpliwość to Legia wróci do czasów skody na koszulkach i 2 kompletów strojó na sezon. Gdzie jest moje pierd... 100 baniek za ligę mistrzów no gdzie......???????

odpowiedz
Sig - 09.08.2018 / 23:27, *..dynamic.chello.pl

Walka o wolne czwartki trwa. I jest już w połowie wygrana.

odpowiedz
Pawe(L) - 09.08.2018 / 23:26, *..toya.net.pl

Nowy trener będzie spory problem grajki zupełnie nie sąprzygotowani fizycznie do sezonu. Takich zaległości nie nadrobi się w tydzień.

odpowiedz
Wronkie - 09.08.2018 / 23:26, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

SZMACIARZE!!!!!

odpowiedz
Polo - 09.08.2018 / 23:25, *..know.cable.virginm.net

Chu...wa gra
Chu...wa drużyna
Chu...wy gniazdowy
Chu...wa nowa strona komentarze wyświetlają się po dwa razy co robią administratorzy to samo co kopacze nic .Wszyscy osiągnęliśmy dno piłkarze Żyro wolny jak wąskotorówka, Kante ciemny jak jego skóra,Szymański brak słów kolejny tragiczny mecz ogarnij się chłopaku.Kibice za co im dziekowaliście po meczu że Spartakiem za to że odpadli z LM czemu dzisiaj im nie podziękowaliście .

odpowiedz
makrzanewi - 09.08.2018 / 23:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

nie wiem co napisać :(
wstyd , żenada , kompromitacja - to za mało
już chyba wole zająć 4-5 miejsce w eklapie ale chce dostać trenera który z Polakami w składzie coś zdziała niż ten cały je...y szrot który jest obecnie w skaldzie
po co mi te ostatnie mistrzostwa ?
po to aby teraz się cała Europa ze mnie śmiała ????
Prezesie nie masz kasy sprzeda moją Legie komuś kto ma pojęcie o piłce !

odpowiedz
Artec - 09.08.2018 / 23:25, *..dynamic.chello.pl

A ja mam pytanie? Czy prezes może sam siebie zwolnić? Tzn.wypier.alać z tego klubu. Odkąd ten gość steruje Legią rozpoczął się zjazd Legii po równi pochyłej wychamywujący czasami mistrzostwami i pucharami w śmierdzącej polskiej lidze która nigdzie nie jest traktowana poważnie. Wszystkim tym którzy widzieli w Szopenie dobrodzieja, gratuluje dobrego samopoczucia. Człowieku czy ty jesteś totalnie ślepy i nie widzisz że do prowadzenia klubu nadajesz się tak samo jak Filipiak Wojciechowski czy kiedyś Drzymała. Zajmij się spekulacjami na giełdzie czy hodowlą jedwabników a Naszą Legie oddaj w ręce ludzi którzy na tym się znają i przedewszystkim mają w sercu ten klub. Pozbyłeś się dobrych w swoim fachu ludzi (działaczy i piłkarzy) a w ich miejsce pozyskałeś totalny szrot który zweryfikował dziś Luksemburg kur.a amatorze jeden.

odpowiedz
Won z Legii partacze - 09.08.2018 / 23:24, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ustawia pod zakłady u buków, a przy okazji akcja pod Jędrzejczyka. Wcześniej wesele Rzeznika, teraz niedorobiony deweloper. KUCHY WY.....AJ RAZEM Z RADOVICEM MALARZEM I RESZTA PAJACOW

odpowiedz
Zimny - 09.08.2018 / 23:24, *..dynamic.mm.pl

Jedynki! Jedyneczki rozdaję! Jedynki dla wszystkich! Komu jedynke, komu bo ide do domu? Jedyneczki, najlepsze nad naszym Bałtykiem!

odpowiedz
Lukas - 09.08.2018 / 23:23, *..dynamic.chello.pl

Partizana w mordę. Te nowe telefony i ich język.

odpowiedz
Cch - 09.08.2018 / 23:23, *..dynamic.gprs.plus.pl

Mioduski nie zostawi klubu, bo jest WLASCICIELEM,a nie np dyr sportowym. Moze go ew sprzedac, ale musi byc chetny na wylozenie sporej kasy.

odpowiedz
Redi - 09.08.2018 / 23:22, *..dynamic.chello.pl

Dzieki wam panowie piłkarze przychodzą tu takie łajzzy jak rafcio77costam i mają z nas pompę. Dzieeeeki

odpowiedz
Dario - 09.08.2018 / 23:22, *..dynamic.chello.pl

To co pokazaliście dzisiaj to wstyd na cały Świat
Brak szacunku dla kibiców , rozwiązać ten bajzel bo szkoda pieniędzy na transmisje , kur.....a gdzie uczyliście się grac w piłkę , jedyny pozytyw to Malarz reszta to jedno wielkie gówno.
Zabrać pensje i wszystkie przywileje na rok albo pensja najniższa krajowa może niektórzy pójdą po rozum do głowy bo chyba w dupie wam się poprzewracało.

odpowiedz
siepacz - 09.08.2018 / 23:22, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jesteśmy świadkami epokowego upadku cywilizacji o wymiarze antycznym. Straciło sens analizowanie przebiegu meczów, wyciąganie wniosków i formułowanie rekomendacji. Odpowiedź na pytanie: "co nie gra w tej drużynie?" brzmi prosto: wszystko. W porównaniu do typowego czytelnika tej witryny i z niewielką przesadą można by było powiedzieć, że osiągnąłem wiek stania jedną nogą w grobie. Mijające lata nauczyły mnie cierpliwości, dystansu, niechęci do dosadnego języka i do stawiania radykalnych diagnoz (nie przejmujcie się, młodzi, dawniej miałem tak jak wy). Ale po dzisiejszym doświadczeniu i ja skłaniam się już ku prostej recepcie: dajcie tu qrwa jakiegoś szeryfa, który to wszystko naprostuje. Dopóki się go nie znajdzie, zalecam zastosowanie się do wezwania znad bramy piekielnej u Dantego. Dla mniej oczytanych: "Porzućcie wszelką nadzieję ci, którzy tu wchodzicie".
PS. Żeby było jasne - to ostatnie dotyczy też końcowego wyniku dwumeczu z Dudalangiem. Prawdopodobieństwo strzelenia dwóch goli na wyjeździe wynosi równe zero.

odpowiedz
Ryniek - 09.08.2018 / 23:22, *..dynamic-ra-12.vectranet.pl

Miał być Dudelanż, a potem melanż. Nie ma melanż, a kac gigant.

odpowiedz
osa - 09.08.2018 / 23:21, *..IP.cloudmosa.com

Mioduski blaaaagam Pana!!!

Zostaw Pan ten klub w spokoju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
PK - 09.08.2018 / 23:20, *..play-internet.pl

Jesteście najgorsi.
Zamykam ten sezon.

odpowiedz
Legionista - 09.08.2018 / 23:20, *..226

Nie którzy chcą pana B.L, ale ja bym wolał jakiegoś Chińczyka który ma kase, a nie prezesa który nie wyda za piłkarza nawet milion euro...

odpowiedz
Glor - 09.08.2018 / 23:19, *..110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dno dno dno

odpowiedz
Lukas - 09.08.2018 / 23:18, *..dynamic.chello.pl

Przepraszam za literówki. Kibice Partia a.

odpowiedz
Marek (L) - 09.08.2018 / 23:18, *..play-internet.pl

Jak możecie sobie spojrzeć w twarz?Przynosicie wstyd taką grą. Zero ambicji i charakteru. Z takim zaangażowaniem, determinacją w niedzielę w plecy.
Może czas pograć z drużynami na klepiskach z pilkarzami którzy kochają piłkę a nie z gwiazdami którzy myślą że są pilkarzami. Wstyd i hańba. Dzięki Wam inni się śmieją, ale Wy macie to w pięcie bo kasa wpływa. (L)

odpowiedz
Lgdynianin - 09.08.2018 / 23:18, *..dynamic.chello.pl

walczyli, gryźli trawę ale drużyny z luxemburga, hiszpanii, włoch to nie przelewki. a żyleta niech się ogarnie i koniec dopingu bez zaangażowania na murawie

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 09.08.2018 / 23:16, *..play-internet.pl

Kibicuję Legii od 1990 roku, ale czegoś takiego w wykonaniu pseudo piłkarzy, bez jaj w gaciach, nie widziałem. Zero umiejętności, zero ambicji, jakiejkolwiek taktyki. Rozumiem, że Vuko jest trenerem tymczasowym, ale na miłość boską, chyba coś na treningach robią. Przygotowanie do sezonu rozpoczęte miesiąc przed ligą i co ku...a...Co oni ku...a robili? W reklamach nie grali, to co oni robili, że tak chu...wo wygląda ta gra? Był do kupienia Kurzawa, Frankowski, brakowało lewego obrońcy i co prezesie, gdzie te puchary. Z tą grą to chyba spadek będzie, bo tak źle nie było. Wrócił Michalak, wyróżniający się zawodnik poprzedniego sezonu i nie dostaje szansy na grę. Grają Antolicie, Vesovicie, którzy nic nie wnoszą do gry, a wręcz przeciwnie. Kante, Carlitos na razie nic nie pokazali. Może jakiś psycholog by się przydał w szatni? Nawałka widział "potencjał" tych zawodników i nie chciał sobie strzelać w stopę i niestety wątpię, że będzie jakiś trener z prawdziwego zdarzenia... Żenada, Masakra, Dno!!! Legia grać K...wa Mac!!!

odpowiedz
czy to jawa czy to sen - 09.08.2018 / 23:16, *..014-438-6d6c6d5.bbcust.telenor.se

Najgorsze jest to, że ten Dyliżans, czy jak mu tam, nie pozostawił żadnych złudzeń, kto będzie się cieszył po meczu rewanżowym.

odpowiedz
Simon - 09.08.2018 / 23:16, *..dynamic-ra-12.vectranet.pl

Gdyby przyszło grać z drużyną wystawioną do pucharów przez Watykan, to nie odważyłbym się teraz postawić u booka.

odpowiedz
Marco - 09.08.2018 / 23:16, *..171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ciekawe jak się będą tłumaczyć tym razem.
Sraczką?
Wysoką temperaturą?
Złą koniunkcją planet?
A może kopaczy w nocy porwali kosmici i robili na nich eksperymenty?

odpowiedz
rumcajs - 09.08.2018 / 23:16, *..cpe.net.cable.rogers.com

tu juz nawet szymanski dostosowal sie do calosci

odpowiedz
Redi - 09.08.2018 / 23:15, *..dynamic.chello.pl

Jak dużo będzie jeszcze tych upokorzeń? Proponuję zrobić sparing z Polonią u siebie.Porazka będzie wisienka na torcie. Vukovic na konferencji się wystrzelał i na później zabrakło pary :D Szkoda że ktoś nie rzucił hasła żeby w np 80 minucie wyjść ze stadionu. Przynajmniej stawardzi szybciej by pracę skończyli. Ja mam dość, mogę oddać swój karnet za free.

odpowiedz
Slowo - 09.08.2018 / 23:15, *..IP.cloudmosa.com



Bez wyzywania się ale.... Fakty sa takie ze Mioduski roz.... ten klub od podszewki!!!!!!!!!!!!!!!! Najgorsze zarządzanie w historii klubu.

odpowiedz
Cafu - 09.08.2018 / 23:14, *..dynamic.chello.pl

Wszyscy wypier>>ć, serce krwawi, 40 lat z tym klubem a dzisiaj piłkarzyki wysrali się na mnie. Koniec zero szacunku dla ku::w bez ambicji

odpowiedz
arc - 09.08.2018 / 23:14, *..unknown.vectranet.pl

Jutro o 5 rano zbiórka pod stadionem i wszyscy z buta zapier.ają na Pragę na budowę Konesera i w zastępstwie ukraińskich robotników od rana do wieczora za 15 zł/h przez miesiąc szlifują swe talenta i w końcu dowiedzą się co to znaczy ciężka praca. Gamonie pi.olone...

odpowiedz
Lukas - 09.08.2018 / 23:14, *..dynamic.chello.pl

Jeszcze proponuję zobaczyć co kibice Partia a zrobili z dyrektorem sportowym. Może to pomoże.

odpowiedz
rumcajs - 09.08.2018 / 23:13, *..cpe.net.cable.rogers.com

a co tu oceniac

odpowiedz
DanieLs 82 - 09.08.2018 / 23:13, *..71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Widać jest to gołym okiem że grają przeciw" komuś " tylko niestety tak spraw się nie załatwia! !! Hańbią HISTORIE KLUBU, NASZE BARWY i NASZĄ ( L ).
Kopacze którzy nie chcą grać niech spier.....ą

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 09.08.2018 / 23:12, *..9

Dramatic time for Legia Warsaw....everyone ouut!

odpowiedz
warszawiak - 09.08.2018 / 23:12, *..96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Loczek rozj...ał system !!!

odpowiedz
Legionista - 09.08.2018 / 23:12, *..226

Żenada! WSTYD! Wiadomo, że hołownia był kontuzjowany, ale jestem przekonany, że jakby grał od początku to byśmy mieli lepszą sytuacje w obronie... Carlitos - Jeden gol, ale on był królem strzelców Ekstraklasy i jest nazywany najlepszym piłkarzem ekstraklasy... Rado miał racje w sprawie Carlitosa i Kante... Granie dobrze w jakieś Wiśle nie oznacza, że będzie dobrze grał w Legii ponieważ tu jest za duża presja... Kuchy to kuchy, ale on jakby miał "rywalizacje" w kadrze to pewnie by siedział na ławce... Jedynie malarz oraz hołownia (za mało czasu na boisku, ale zmiana jego za Carlitosa to chyba pomysł Jozaka....) się obronili... Reszta to dramat....

odpowiedz
Mioduch won! - 09.08.2018 / 23:12, *..centertel.pl

Mioduski wypie...alaj i zabieraj tych klakierow swoich jak najdalej od Ł3 plus tych pseudo grajkow darmozjadow! Wstyd na cały świat, Legia to my!

odpowiedz
Rafalgral - 09.08.2018 / 23:12, *..212.ipv4.supernova.orange.pl

Była kiedyś w USA bardzo bogata kobieta która zapragnęła być diva operowa nazywała się foster jenkins nic ja nie ruszało ze się kompromituje przed wszystkimi ludźmi pokładali się za śmiechu jak ja słuchali. Jest w Polsce biznesmen który zarobił kasy u kulczyka i zapragnął być prezesem sławnego polskiego klubu nic nie znał się na piłce ale chciał rządzić klubem doprowadził go do tragedii . Czy ten człowiek nie rozumie ze jest florance jenkins w polskiej lidze siebie może wystawiać na pośmiewisko ale nie klub * durniu zrezygnuj idź do rady nadzorczej weź kogoś na prezesa który znajdzie trenera i coś ułoży drugi sezon psu w dupę

odpowiedz
# BL Wróć - 09.08.2018 / 23:12, *..IP.cloudmosa.com

# BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć # BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć.# BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć. # BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć # BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć.# BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć. # BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć # BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć.# BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć. # BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć # BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć.# BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć. # BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć # BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć.# BL Wróć # BL Wróć. # BL Wróć.# BL Wróć.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 09.08.2018 / 23:11, *..73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Gdy w ubiegłym sezonie ironizowałem z naszych nazywając ich produktami piłkarskopodobnymi, to niektórzy tzw. prawdziwi kibice wylewali na mnie kubły pomyj i hejtu. Odsądzano mnie od czci i wiary, wyzywano od kibica innych klubów itd. Pisałem wówczas, że czas i boisko zweryfikuje wszystko i pokaże kto ma rację. No i pokazał. Przyjeżdżają kelnerzy z Luksemburga, z LUKSEMBURGA!!!! i dają nam lekcję piłki nożnej pomimo, że ich obrońcy robili wszystko, żeby nam stworzyć 100-procentowe sytuacje strzeleckie. Chyba już nikt nie ma złudzeń w którym miejscu piłkarsko jesteśmy. Dlatego od dłuższego czasu z ironią i żartem podchodzę do tego, bo z naszej Legii została tylko nazwa, legenda i tradycja.

Nie chce mi się już nawet komentować przebiegu meczu, ale zawsze uważałem, że Malarz to fircyk i dzisiaj to potwierdził. Kolesie z Luksemburga strzelili na 1-0, a On łapkami wymachuje, że piłka wcześniej rzekomo przekroczyła linię końcową boiska. Próbował wyłudzić od sędziego zmianę decyzji mając za rywala kelnerów z Luksemburga. Zero godności, honoru i ambicji piłkarskiej Malarz. Próbować wycyganić od sędziego zmianę decyzji mając za rywala ekipę z Luksemburga. Żenua Malarz, żenua...

odpowiedz
Lfans - 09.08.2018 / 23:11, *..centertel.pl

Legia od roku nie ma trenera... To co tu oczekiwać?
Nie ma też prezesa... On nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu piłkarskiego...
Na następne mecze u siebie powinien być wstęp wolny...

odpowiedz
Stary-Kibic - 09.08.2018 / 23:11, *..13.ipv4.supernova.orange.pl

Składam "gratulacje" "drużynie" Legii. Po raz kolejny przeciągneli dobrę imię naszego klubu przez rynsztok, napluli kibicom w twarz (jeszcze wyleją pomyję na nas przez media) i dali przykład jak można z potęgi zrobić eunucha. Gratuluję bycia nic nie godnym zerem, totalną anty-inspiracją i przestrogą dla warszawskiej młodzieży jak wygląda kompletny nieudacznik. Gratulacje również dla Trolla, który w przeciągu paru krótkich lat zalał nas toną bezambitnych, zagranicznych pluskw, które na nas żerują.

Pozostaje czekać na idiotyczne i kompletnie bezczelne komentarze tych anty-piłkarzy i anty-mężczyzn. Czy to znowu wina kibiców? Czy może dziennikarzy? Czy może znowu usłyszymy arcy-nieudaczniczy tekst, że "są beznadziejni"?,,, poprostu wyciąć to wszystko przy ziemii i wywalić na śmietnik, tam gdzie ich miejsce.

odpowiedz
Lfans - 09.08.2018 / 23:11, *..centertel.pl

Legia od roku nie ma trenera... To co tu oczekiwać?
Nie ma też prezesa... On nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu piłkarskiego...
Na następne mecze u siebie powinien być wstęp wolny...

odpowiedz
Hahahahahaa - 09.08.2018 / 23:11, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Hahahaaha a wy dalej ladujcie kase za bilety . Hahahaha i te hasla ze na dobre i na zle. No to macie :D

odpowiedz
Rob - 09.08.2018 / 23:11, *..14

Legia za Carlitosa zaplacila male pieniadze i myslala, ze wydymala Wisle..teraz klub blokuje Jedrzejczyka zeby rozwiazac z nim kontrakt..czy tak sie traktuje polskiego pilkarza? Jakby te ruchy mscily sie na Legii.

odpowiedz
Lukas - 09.08.2018 / 23:11, *..dynamic.chello.pl

Wywal y Jędrzejczyka i Pasquato. To będzie lepiej. Kupimy Serbów i chorwatow to się dogadaja. Do tego trener Albaniec i mamy mistrza, Puchar europy. Ktoś chętny.

odpowiedz
eduardo - 09.08.2018 / 23:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@rek i mietek gdzie jestescie teraz? miodka tak wychwalaliscie jaki to profesjonalista

odpowiedz
Prawda - 09.08.2018 / 23:10, *..9

eth - 09.08.2018 23:05:06, *.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zatrudnic trenera który złapie za jaja i prędzej je urwie niż puści. Biegać na treningach, biegać i biegać. I biegać. Jak nie umieją grać, przynajmniej zabiegają rywala. Podpisywać kontrakty na zasadzie niskie pensje, wysokie premie. Niech zarabiają za wyniki a nie za samo wyjście na boisko i istnienie w klubie. Z Sosnowcem zagrać rezerwami, pierwszy skład zaprosić na mecz na Żyletę. Mimo wszystko odpuścić Mioduskiemu; niech on się zajmie jedynie finansami, a klubem rządzi sensowny dyrektor sportowy. I jeszcze raz: złapać za jaja i nie (od)puszczać!

odpowiedz
wariat - 09.08.2018 / 23:10, *..elblag.vectranet.pl

Jak tam Vukovic dalej bedziesz sie napinal na konferencji?To byla ta klasa o ktorej mowiles?Mioduski wypie... z Legii.Jestes totalnym amatorem.Lesny wroc!!!!!

odpowiedz
kkekekeke - 09.08.2018 / 23:10, *..centertel.pl

Vuko na trenera, jeden glupszy od drugiego w boxie, miodulski osiagnal dno, blokujac gre jedrzejczykowi, zatrudniajac coraz to wiekszych pajacow
proponuje wiecej pajacow typu antolic i philips do srodka pomocy

odpowiedz
Marek - 09.08.2018 / 23:10, *..dynamic-zab-05.vectranet.pl

Spi..j WuCo do swojej korony kielce !!!

odpowiedz
Greg61 - 09.08.2018 / 23:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie mioduski sprzeda pan ten klub da pan sobie spokój razem z vukoviczem odejdźcie dajcie sobie spokój. Szkoda na to patrzeć bo spdek gwarantowany. Aha na pewno winien jest Kowalczyk i dziennikarze

odpowiedz
Zkps - 09.08.2018 / 23:09, *..dynamic.gprs.plus.pl

Hahaha co za cieniasy! Masakra. Szkoda mi baterii w telefonie żeby coś więcej o tym pisać !

odpowiedz
jurand - 09.08.2018 / 23:08, *..85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Coś okropnego. Co oni robili w przerwie wakacyjnej?, byli na wakacjach.
Dziwi mnie postawa właściciela, płaci z własnej kieszeni tyle pieniędzy tym .........., a pozabierać im pieniądze, a może wywalić ich na zbity pysk, przyjąć młodych, nawet niech zaczną od IV ligi. I na koniec, gdzie honor, gdzie zaangażowanie ........

odpowiedz
jurand - 09.08.2018 / 23:08, *..85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Coś okropnego. Co oni robili w przerwie wakacyjnej?, byli na wakacjach.
Dziwi mnie postawa właściciela, płaci z własnej kieszeni tyle pieniędzy tym .........., a pozabierać im pieniądze, a może wywalić ich na zbity pysk, przyjąć młodych, nawet niech zaczną od IV ligi. I na koniec, gdzie honor, gdzie zaangażowanie ........

odpowiedz
Marek L() - 09.08.2018 / 23:07, *..play-internet.pl

Gdzie jest drużyna, kto był amatorem w tym meczu? Wstyd się przyznać że jest się kibicem takiej drużyny. Co robiliście w okresie przygotowawczym, fizycznie byliście bez ambicji i charakteru. Może za dużo kasy wpływa na konto. Mimo wszystko tylko ()

odpowiedz
hahaha - 09.08.2018 / 23:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

w Europie nie ma słabych drużyn, oprócz Polskich :)

odpowiedz
Wacpan - 09.08.2018 / 23:07, *..play-internet.pl

Odkad pamietam nie pamietam takiej hanby i upokorzenia. To juz nie jest dramat. To jakis haniebny koniec pewnej drogi.

odpowiedz
Bloom - 09.08.2018 / 23:06, *..dynamic.gprs.plus.pl

Od 25 lat kibicuje Legii nigdy mi nie było tak przykro i wstyd. Smutny dzień już nawet nie chodzi o wynik ale o to co pokazali ci ludzie w koszulkach Legii, że mają ten klub głęboko w dupie. Zero zaangażowania i jakiejkolwiek ambicji. Vuko miej jaja i w następnym meczu daj grać dzieciakom z elką w sercu, z rezerw, nic nie masz do stracenia a gorzej już po prostu być nie może.

odpowiedz
Jarop - 09.08.2018 / 23:06, *..play-internet.pl

Wypier...lac wszyscy Ł3 Wszyscy !!!!!!@

odpowiedz
UcheJ - 09.08.2018 / 23:06, *..1.ipv4.supernova.orange.pl

Witam, to chyba największa wpadka ze wszystkich wpadek w historii Polskich klubów.
Jako Kibic Wisły mogę tylko powiedzieć jedno, nasza liga stacza się niemiłosiernie w dół kto to zatrzyma? Jagielonia to jedyny plus przynajmniej na niąj można oko zawiesić. Z roku na rok słabszy mistrz, reszta klubów sciąga szrot... obłęd...

odpowiedz
DzyndzeL - 09.08.2018 / 23:05, *..dynamic.chello.pl

Tu juz nawet nie ma kogo wyje.bać, to jest jakies totalne dno, nie wiem co napisac:(

odpowiedz
Darek - 09.08.2018 / 23:05, *..dip0.t-ipconnect.de

Tak slabej Legii to nie widzialem jak zyje.Totalna kompromitacja.Dwa miesiące temu wygrywali wszystko a teraz nie potrafa trzech podan wymienic.Przeciwko komu oni graja?Przeciwko wlascicielowi?
Brawo panie Mioduski zniszczyl pan druzyne doszczetnie.Dwa lata po lidze mistrzow i wielkich pieniadzach pozostaly zgliszcza.
Do momentu zatrudnienia klasowego trenera,kilku klasowych pilkarzy i poprawy gry proponuje przestac dopingowac to cos co biega ledwo co bo boisku.Bo zespolem tego nazwac nie mozna.
Najwieksza porazka w historii klubu wlasnie wydarzyla sie na naszych oczach.

odpowiedz
eth - 09.08.2018 / 23:05, *..89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zatrudnic trenera który złapie za jaja i prędzej je urwie niż puści. Biegać na treningach, biegać i biegać. I biegać. Jak nie umieją grać, przynajmniej zabiegają rywala. Podpisywać kontrakty na zasadzie niskie pensje, wysokie premie. Niech zarabiają za wyniki a nie za samo wyjście na boisko i istnienie w klubie. Z Sosnowcem zagrać rezerwami, pierwszy skład zaprosić na mecz na Żyletę. Mimo wszystko odpuścić Mioduskiemu; niech on się zajmie jedynie finansami, a klubem rządzi sensowny dyrektor sportowy. I jeszcze raz: złapać za jaja i nie (od)puszczać!

odpowiedz
Arek - 09.08.2018 / 23:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kaziu się tam w Grobie Przekręca przez dzisiejszy Mecz tych Kretynòw..

odpowiedz
Ktoś - 09.08.2018 / 23:04, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Żenada to zbyt delikatne słowo...część z tych panów którzy dziś stymulowali grę powinno zejść do szatni ładnie złożyć strój i poprosić o rozwiązanie umowy z winy pracownika...
Wstyd i szkoda słów...brak właściciela z pomysłem na drużynę...brak zawodników z ambicjami i umiejętnościami na ten poziom drużyny...brak trenera z koncepcja na tą drużynę...
Poorostu dno...dna...i jeszcze w mule się pogrążaja...

odpowiedz
tfj83 - 09.08.2018 / 23:04, *..dynamic.chello.pl

Kibicuję od wielu lat i nigdy nie widziałem tak słabej Legii. Z całym szacunkiem i sympatią do Aco - nie ma on pojęcia o ustawianiu i prowadzeniu drużyny. To połączone z dołkiem psychicznym sprawia, że dostajemy w tyłek od mistrza Luksemburga.

Dramat, a w perspektywie ostry wp...l od Piasta, bo to, co dzisiaj widziałem to nawet nie jest poziom trzeciej ligi polskiej.

Na usprawiedliwienie piłkarzy można powiedzieć tylko to, że od czasów Czerczesowa nie mieli prawdziwego trenera (no, może Jacek Magiera coś jeszcze umiał). Kolejne eksperymenty zdegenerowały zespół. Prezes Mioduski musi się ogarnąć i zatrudnić doświadczonego trenera, bo jest bardzo, ale to bardzo źle, i za chwilę nic nie naprawi tych zaniedbań.

odpowiedz
Kurt - 09.08.2018 / 23:04, *..217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Piszę tu pierwszy raz, mimo, że od dawna śledzę stronę...pierwszy raz jest mi tak wstyd...za drużynę, za wiarę, za kibicowanie... a jestem warszawiakiem, a kibicem Legii ponad 20 lat...brak mi słów...wierni po porażkach...Ale jakie można tolerować?

odpowiedz
Fcm - 09.08.2018 / 23:02, *..centertel.pl

Kompromitacja
Wstyd
Żenada
Upokorzenie
Kto jeszcze?
Andora? Wyspy Owcze?
Chyba powoli Mioduski niech się pakuje.

odpowiedz
Łukasz - 09.08.2018 / 23:02, *..play-internet.pl

Ale wstyd ! Jeden który nie gra bierze 200 tyś.miesiecznie. Reszta niewiele mniej. Zastanawia mnie jak można szczycić się koszulką z nazwiskiem któregoś z tych pajaców którzy ośmieszają nasz ukochany klub. Myślałem że rok temu po Sheriffie większego dna już nie może być a jednak... To jest bagno ! Nic dziwnego ze coraz mniej kibicow na trybunach. Dobranoc.

odpowiedz
RMFC - 09.08.2018 / 23:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Takiej padaki jeszcze nie było!!! Mioduski rozje.ał drużynę która zaczynała dobrze sobie radzić w Europie. Zamiast trenera z jajami zatrudnia ci.y a potem widać efekty. Kur.a nawet kartek nie dostali oprócz Astiza co pokazuje ich ambicje i walkę dzisiaj

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 09.08.2018 / 23:02, *..9

Mr Mioduski Teraz to musisz pan Rewolucje zrobić albo podaj sie pan do dymisji ,wybieraj!

odpowiedz
ja - 09.08.2018 / 23:02, *..240

Vukovic wypad pseudo trenerze
Żyro co ty robisz w Legii - szybkość pasjonująca, a zmiana Hołownia za Crlitosa brawo pseudo trenerze

odpowiedz
jano - 09.08.2018 / 23:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

tośwa kuźwa doczekali czasów !! Mistrz Luksemburga za wysokie progi ! a ja tylko 10 zł na Luksemburczyków postawiłem tak dla jaj bo znalazłem na ulicy :) trza było choć 100 postawić ale przez myśl mi nie przeszło że przegrają matołki

odpowiedz
jano - 09.08.2018 / 23:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

tośwa kuźwa doczekali czasów !! Mistrz Luksemburga za wysokie progi ! a ja tylko 10 zł na Luksemburczyków postawiłem tak dla jaj bo znalazłem na ulicy :) trza było choć 100 postawić ale przez myśl mi nie przeszło że przegrają matołki

odpowiedz
czy to jawa czy to sen - 09.08.2018 / 23:01, *..014-438-6d6c6d5.bbcust.telenor.se

Minimalna porażka po ambitnej walce z luksemburskimi gladiatorami. Widać, że ciężkie treningi prowadzone przez atrapę trenera przyniosły rezultaty. W ten sposób przeszliśmy do historii po porażce na własnym boisku z piłkarskimi hobbystami.

odpowiedz
HOL - 09.08.2018 / 23:01, *..12-1.cable.virginm.net

Trzeba patrzeć na pozytywy - osiągnęliśmy lepszy wynik niż z Trnavą w pierwszym meczu, także szanse awansu większe anielski w poprzedniej rundzie po pierwszym meczu. I tego sie trzymajmy.

odpowiedz
piotr_zabki - 09.08.2018 / 23:01, *..jjs.pl

Grają przeciwko Mioduskiemu za Jędrzejczyka

odpowiedz
brak słów - 09.08.2018 / 23:01, *..play-internet.pl

Po takim meczu powinni wszystkim kopaczom rozwiązać umowy w trybie dyscyplinarnym...

odpowiedz
kaktus - 09.08.2018 / 23:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia lada chwila zaoszczędzi na pensji Jędzy... tylko do k.... nędzy straci 5 razy tyle na odpadnięciu z pucharów...
Nie jest winą kudłacza Mioduskiego, że Legia gra teraz słabo, ale jego winą jest to co się dzieje z Jędzą i tego, że w kluczowym momencie sezonu nie mamy trenera...

odpowiedz
Gienek - 09.08.2018 / 23:01, *..play-internet.pl

Brak słów. Legia stoczyła się poniżej dna...

odpowiedz
kaktus - 09.08.2018 / 23:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia lada chwila zaoszczędzi na pensji Jędzy... tylko do k.... nędzy straci 5 razy tyle na odpadnięciu z pucharów...
Nie jest winą kudłacza Mioduskiego, że Legia gra teraz słabo, ale jego winą jest to co się dzieje z Jędzą i tego, że w kluczowym momencie sezonu nie mamy trenera...

odpowiedz
Miro - 09.08.2018 / 23:01, *..73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie Mioduski czas zrobić cząstkę i zatrudnić trenera prawdziwego trenera!!

odpowiedz
Belle(L) - 09.08.2018 / 23:00, *..251

Co to do cholery jest! Wstyd na cala Europe przesunac wszystkich do 2giej druzyny oprocz Malarza!

odpowiedz
Romcio - 09.08.2018 / 23:00, *..play-internet.pl

Co wy tu wogole opisujecie. Kur.. Wy jestescie swiram...pocztek opisu to tak jakby nasi ich chcieli zjesc. Natomiast to bylo dno dna. Oni sobie klepali jak kelnerow na amatorskiej, a to dno nazywajace sie nazelowanymi cioyami udawalo mecz. Dobranoc

odpowiedz
Mayky - 09.08.2018 / 23:00, *..centertel.pl

Szkoda słów na tych pajacy

odpowiedz
KIBIC - 09.08.2018 / 23:00, *..70

KTO NA DZIŚ POWIE , ŻE LEGIA KADROWO Z ROKU NA ROK JEST CORAZ SŁABSZA , VUKO TU NIKT LEGII NIE ATAKUJE - PRZYNAJMNIEJ JA - TYLKO STWIERDZAM FAKT - LEGII POTRZEBNI SĄ PIŁKARZE CONAJMNIEJ O DWIE KLASY LEPSZYCH OD OBECNYCH .

odpowiedz
Ibor - 09.08.2018 / 22:59, *..200

Panie Prezesie zlała Legię drużyna której zawodnicy zarabiają po 8000 Euro myślę ,że korekta zarobków do poziomy średniej krajowej będzie adekwatne .

odpowiedz
Szpilordzik - 09.08.2018 / 22:59, *..1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Powiem krotko zwiezle i na temat: przeciwko komu te gwiazdki graja? Przeciw mioduskiemu? Vuko? Jezeli tak to nara i tyle na temat... Miodek albo sie wkurfisz albo z tymi pacanami wypier...alaj.. Brak slow... Nara i cch . j... Pozdro dla braci i siostr z Brzegu opolskiego

odpowiedz
Ninja3 - 09.08.2018 / 22:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Matko co się w tym klubie Wyrabia!!!Wstyd Europejski!!

odpowiedz
abcz - 09.08.2018 / 22:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

"Jedna z największych kompromitacji ostatnich lat "

???????????
To była ABSOLUTNIE największa kompromitacja w 102-letniej historii Legii!!!!!!!!!!!!!!!
Jak dzisiejsze "show" nie otworzy oczu Mioduskiemu, to znaczy że naprawdę jest zj...m
WYNOCHA PARTACZE!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
brak słów - 09.08.2018 / 22:59, *..play-internet.pl

Po takim meczu powinni wszystkim kopaczom rozwiązać umowy w trybie dyscyplinarnym...

odpowiedz
tomiscab - 09.08.2018 / 22:57, *..know.cable.virginm.net

Brawo miodek

odpowiedz
Romcio - 09.08.2018 / 22:56, *..opera-mini.net

Ej no nie róbcie scen, czy Wy tego nie widzieliście?! Przecież Legia grała w dziesięciu!!!!!!!! Trochę wyrozumiałości.

odpowiedz
Romcio - 09.08.2018 / 22:56, *..opera-mini.net

Ej no nie róbcie scen, czy Wy tego nie widzieliście?! Przecież Legia grała w dziesięciu!!!!!!!! Trochę wyrozumiałości.

odpowiedz
lucho_83 - 09.08.2018 / 22:56, *..114

Ja pierd********* nie wiadomo jak to skomentować. Już nawet kelnerzy robią z Nami co chcą. Nie wiem jak wstrząsnąć tymi "piłkarzami" - ale liść to chyba będzie za mało. Dawno nie było takiego obciachu....po prostu Masakra!!!!!! LEGIA GRAĆ QRWA MAĆ!!!!!!!!!

odpowiedz
Ludzik - 09.08.2018 / 22:56, *..centertel.pl

*King

odpowiedz
Jordan - 09.08.2018 / 22:56, *..dynamic.chello.pl

9.08.2018 roku Legia osiągnęła sportowe dno w sekcji piłki nożnej...To nie jest najsłabsze spotkanie ostatnich lat. To jest najsłabsza Legia odkąd pamiętam. Tylko puste trybuny na Ł3 i jazda na wyjazdy. Musi być bardzo konkretna reakcja środowiska kibicowskiego w Legii. Inaczej tego nie widzę. Mioduski na żebry!

odpowiedz
klasyk - 09.08.2018 / 22:53, *..centertel.pl

cytujac klasyka Nagy "przeciez nie mozna wszystkiego wygrywac"

odpowiedz