Carlos Lopez - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Kto najlepiej punktuje?

Klasyfikacja kanadyjska: Carlitos strzela i asystuje

Woytek, źródło: Legionisci.com

Koszmarne lato w wykonaniu Legii mamy już za sobą. "Wojskowi" w 14 rozegranych meczach strzelili zaledwie 19 goli, czyli o 8 mniej niż rok temu w tym samym okresie. Najwięcej trafień zgromadził Jose Kante, a najczęściej asystował Carlitos, który jednocześnie przewodzi w pierwszym notowaniu klasyfikacji kanadyjskiej nowego sezonu.

Bilans lata 2018 jest następujący:
6 zwycięstw - 3 remisy - 5 porażek, bramki: 19-19

Klasyfikacja kanadyjska sezonu 2018/19 (Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Liga Europy, Superpuchar Polski)

Piłkarzgoleasystysumameczeminuty
Carlitos44813834
Kante5514876
Kucharczyk13411846
Jędrzejczyk224345
Hlousek11210726
Philipps1126392
Mączyński11211758
Radović1126338
Antolić2210686
Nagy1110603
Astiz1112916
Cafu1113936
Vesović117531
samobój1
SUMA1915


* Do asyst nie są wliczane akcje, w których zawodnik wywalczył rzut karny/rzut wolny.

stan na 03.08.2018

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
LW - 09.09.2018 / 20:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Carlitos jestes najlepszy ! Pozdrawiam !! LEGIA !!!

odpowiedz
ooon - 08.09.2018 / 02:11, *..85.threembb.co.uk

Carlitos sie u nas tylko marnuje, pewnie odejdzie w przyszłym sezonie jeśli reszta grajków nie weźmie sie za siebie

odpowiedz
Do London - 08.09.2018 / 01:23, *..centertel.pl

Przestań, pieprzyć. Legia musi panować!

odpowiedz
grzesiek - 07.09.2018 / 21:39, *..centertel.pl

Martwic powinne statystyki w grze obronnej. Biorac pod uwage ze mamy w srodku pazdka i astiza to dziw bierze jak mozna bylo stracic 19 goli. A no mozna bylo. Mowilem , mowie i bede mowic przereklamowanemu bramkarzowi dziekujemy. Czemu nie broni zaden mlody? Szacun dla Sa Pinto ze ostatnio dal szanse cierzniakowi.

odpowiedz
Zgłoś do gościa Londyn - 07.09.2018 / 17:12, *..centertel.pl

Koleszka 100% racji !!! Pozdro dla Ciebie !!! A Carlitos to strzelał ale w Wiśle:((

odpowiedz
Radomiak L - 07.09.2018 / 16:55, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Kuchy,Rado i Malarz WON !!!

odpowiedz
Borsuk - 07.09.2018 / 16:40, *..dynamic.chello.pl

Pozwolę sobie zabrać głos w temacie "Kuchy".
1/ Kuchy obecnie gra słabo - ale który zawodnik Legii gra obecnie dobrze?
2/Statystyki pokazują,że Kuchy dobrze wypełnia PODSTAWOWE obowiązki pomocnika - ma sporo asyst a jeszcze więcej podań,które zostały zmarnowane przez kolegów.
3/Z całą pewnością Kuchy w formie jest jednym z najlepszych pomocników ofensywnych/skrzydłowych w polskiej extraklasie,przydatny dodatkowo w defensywie.Jakoś nie pamiętam skrzydłowych,grających w ostatnich latach w Legii,którzy byliby lepsi.....chyba ostatnim był Rado w młodości na prawym skrzydle.
4/To nie wina piłkarza,że trenerzy ostatnio byli do niczego!Bo to od trenera zależy przede wszystkim forma zawodnika!
5/Dodatkowo należy stwierdzić,że Kuchy to piłkarz związany z Legią także emocjonalnie.To go odróżnia od najemników,przeważających aktualnie w drużynie!
6/Poza wszystkimi stwierdzeniami należy dodać,że insynuacje,obelgi oraz tzw hejt wymierzony w zawodnika NASZEJ drużyny to OBRZYDLIWOŚC ,niegodna kibica Legii. Bo krytyka powinna być konstruktywna a nie może być chamskimi obelgami!

Pozwoliłem sobie na przekazanie tych uwag , bo jestem głęboko zniesmaczony tekstami niektórych -podobno-kibiców Legii !Wolałbym,żeby nie podawali się za sympatyków Legii Warszawa , bo chyba nimi nie są!!!

odpowiedz
Wstyd - 07.09.2018 / 16:14, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

A jak wygląda klasyfikacja wschodnio-europejska?

odpowiedz
eld - 07.09.2018 / 14:06, *..dynamic.chello.pl

znowu brakuje kolumny minuty dzielona na suma

odpowiedz
@Tomekgr Mokotow - 07.09.2018 / 13:03, *..199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ile jego asyst zostało spartolonych przez kolegów? Nawet w ostatnim meczu dwie setki!Owszem,Kuchy jest teraz w słabej formie ale nie jest gorszy od innych "orłów "!Oburzajacy jest ten hejt na zawodnika,ktory ma wielkie zaslugi dla Legii !!!Myślę, że Sa Pinto przywróci starego,dobrego Kuchego!Bo to jest jeden z najlepszych- obecnie -zawodników!

odpowiedz
Tomek Mokotów - 07.09.2018 / 09:14, *..102

@BuLi

Jaja sobie robisz?

Bramki i asysty z Cork?

Rzeczywiście, krytyka nieuzasadniona.

odpowiedz
Filipiak - 07.09.2018 / 08:53, *..66

Carlitos od następnego sezonu będzie grać w Cracovii .

odpowiedz
sylwiusz - 07.09.2018 / 08:13, *..wroclaw.dialog.net.pl

słabe jest to , że napstnik Carlitos musi sobie sam asystować !!!:)))

bo nikt inny nie potrafi prosto kopnąć piłki aby ta dotarła do kolegi

a poważnie to ciekawe ile by miał bramek przy kreatywnym , dobrym asystencie

odpowiedz
BuLi - 07.09.2018 / 08:05, *..wroclaw.dialog.net.pl

Do wszystkich krytyków Kucharczyka: " Czytać ze zrozumieniem klasyfikację". Radze wstrzymywać się z komentarzami.

odpowiedz
Michaello84 - 07.09.2018 / 08:05, *..techem.com.pl

A co to za zawodnik "samobój"? Nie znam typa ;)

odpowiedz
gniady - 07.09.2018 / 05:23, *..static.optonline.net

Do Londyn...100% racji...LEGIA TO MY!!! miejmy nadzieję że zarząd naprawi błędy i uniknie kolejnych...oby po nocy nastał dzień...

odpowiedz
Grzybo - 06.09.2018 / 23:01, *..203.dial.dynamic.acc03-albe-wgl.comindico.com.au

Carlitos juz sie zwraca. Dobry transfer

odpowiedz
Londyn - 06.09.2018 / 22:24, *..15

Kiedys musialy nadejsc takie czasy,a moze byc jeszcze gorzej... Pamietajcie bracia i siostry My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy sie... Byly rozne sytuacje, wojny z iti, wygrana w moskwie ze spartakiem w ostatniej minucie, awans do LM,remis z realem,wyjscie z grupy, swietowanie MP w Poznaniu, wpie*dol w Luksemburgu... Takie jest nasze zycie Bracia i Siostry nic nie moze przeciez wiecznie trwac , nadeszly chude lata, wzloty i upadki , bo taka obralismy droge i nigdy nie bedzie tak jak sobie tego zyczymy. Pamietajcie,ze z Legia jest sie na dobre i na zle. LEGIA TO MY !

odpowiedz
@rr - 06.09.2018 / 21:20, *..static.ip.netia.com.pl

Dać mu na to podium jeszcze szczotkę i szufelkę i będzie miał zajęcie

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.09.2018 / 20:37, *..adsl.inetia.pl

Chris Phillips gra sezon życia.

odpowiedz
rr - 06.09.2018 / 20:30, *..centertel.pl

Do krytyków !Kuchy na podium !!!

odpowiedz
Do torunczyk - 06.09.2018 / 20:17, *..ap-media.pl

A gdzie byłeś jak w zeszłym sezonie MP dzięki niemu zdobyliśmy? Miał gorsze 2 miesiące i już słaby? Prawda jest taka że Szymi ma talent, problemrm jest żeby złapał forme

odpowiedz
Groch - 06.09.2018 / 19:54, *..play-internet.pl

@torunczyk
Dokładnie też tak myślałem że jak jest mowa o 7 to go wezmą za te 4,ale niestety brachu to się już nie zdąży. Albo Plastuś u nas zostanie , albo za bańkę do drugiej budesligi pójdzie i przepadnie jak Kosecki

odpowiedz
torunczyk - 06.09.2018 / 19:42, *..dynamic.mm.pl

Dramat..a gdzie jest nasz wart 7 ml ojro playmerker Szymański na tej liście no gdzie.Mam nadzieje że Kudłaty pozna się na tej pseudo gwieżdzie.Jak CSKA sie interesowało chuchrem to się modliłem żeby go puścili za połowe tych 7 baniek widać za mało i niestety został.pozdro z Toronto!!

odpowiedz