Daniel Ławrynowicz - fot. piecioboj-legia.com
REKLAMA

Ławrynowicz nie awansował do finału na MŚ w Meksyku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioboista Legii, Daniel Ławrynowicz nie zakwalifikował się do finału zawodów indywidualnych na Mistrzostwach Świata, które odbywają się w Mexico City. W kwalifikacjach legionista zajął 20. miejsce w grupie B. Najsłabiej zawodnikowi poszło pływanie, w którym uzyskał czas 2:12,40 - dopiero 23. wynik. Dzięki 15. wygranym w szermierce, awansował na 13. pozycję, ale w biegu ze strzelaniem spadł na miejsce 20., które nie dało kwalifikacji do finału.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.