fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Sekcyjni Fanatycy: W sobotę dopingujemy rugbistów!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę rugbiści Legii rozegrają ligowe spotkanie z Rugby Ruda Śląska na stadionie Skry przy ulicy Wawelskiej. Sekcyjni Fanatycy zapowiadają początek sekcyjnego sezonu 2018/19 i zachęcają do licznego stawienia się o godzinie 13:00 na meczu. Poniżej apel Sekcyjnych:

Fanatycy Legii!
W najbliższą sobotę o godzinie 13 na boisku Skry, przy Wawelskiej 5, Legia Warszawa gra mecz rugby. Jeżeli jakąś sekcję mamy nazwać mianem walczącej i zapierd...ej od początku do końca, bez względu na wszystko, to są to niewątpliwie nasi rugbyści! Czas odwdzięczyć im się za taką postawę, rozkręcić doping i zrobić atmosferę godną zaangażowania chłopaków. Wejście darmowe, nie będzie jeszcze minus 500 stopni, więc nie szukamy wymówek i w sobotnie popołudnie zaczynamy sezon sekcyjny. Wszyscy na rugby! Mocno Legia!

Sekcyjni Fanatycy


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
(L)Łomża(L) - 28.09.2018 / 22:44, *..unknown.vectranet.pl

Kartel, przed napisaniem mojego postu nazwy rywala w artykule nie było.

odpowiedz
do autora - 27.09.2018 / 23:10, *..19-1.cable.virginm.net

Mowi sie "gra mecz rugby" a nie "mecz w rugby"...... Bo z tego co napisaliscie to legia gra mecz w rugby, miescie angielskim...to daleki wyjazd sie szykuje ;) ;)

odpowiedz
Kartel - 27.09.2018 / 21:30, *..dynamic.gprs.plus.pl

Przeczytaj jeszcze raz pierwsze zdanie. Jak nie podziała to aż do skutku. Napewno dowiesz się z kim grają

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 27.09.2018 / 19:53, *..unknown.vectranet.pl

Redakcjo, brakuje informacji, kto będzie przeciwnikiem legionistów.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.