fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

29 listopada kolejna akcja Wszyscy do wioseł

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W czwartek 29 listopada na stadionie Legii odbędzie się trzecia odsłona akcji "Wszyscy do wioseł", organizowana przez Fundację Legii. W tym roku zbierane będą fundusze na Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa. Zapisy do udziału w akcji prowadzone są mailowo - czteroosobową drużynę należy zgłaszać na wdw@legia.pl. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Założeniem jest przepłynięcie dystansu 1000 kilometrów, a na pokonanie tego dystansu przewidziano 10 godzin. Na liście startowej przewidziano miejsca dla stu załóg. Jednocześnie wiosłować będą dwie osady, każda na czterech ergometrach. Przewidywany czas wiosłowania dla każdej czwórki wynosi 12 minut. Początek zaplanowano na godzinę 10:00 w strefie Silver na stadionie Legii.

Zebrane podczas akcji środki mają pomóc w doposażeniu hospicjum - m.in. na zakup niezbędnych pulsoksymetrów, koncentratorów tlenu, łóżek oraz specjalistycznego aparatu do EKG.
Przed rokiem w ramach akcji "Wszyscy do Wioseł", Fundacja Legii zbierała pieniądze na zakup karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
sprite - 06.11.2018 / 18:05, *..play-internet.pl

Witam redakcje, chciałbym zapytać dlaczego w kalendarzu przy polskich oznaczeniach dni tygodnia, sobota jest oznaczona SAT ,a nie SOB ?

Redakcja (LL!): poprawione. dzięki ;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.