REKLAMA

Porażka Koszewskiej-Łukasik w 1/8 finału MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka Legia Fight Club przegrała walkę w 1/8 finału kobiecych Mistrzostw Świata w boksie, które trwają w New Delhi. Karolina Koszewska-Łukasik rywalizację na MŚ, w kategorii -69kg zaczęła od drugiej rundy, a w niej jej rywalką była Yaroslava Yakushina, srebrna medalistka ME z Sofii. Sędziowie punktowali: 29:28, 27:30, 28:29, 28:29, 28:29 na korzyść Rosjanki.

Przed dwoma miesiącami Koszewska pokonała Yakushinę w finale Międzynarodowych Mistrzostw Śląska w Gliwicach 3:2.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.