Artur Nogal - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki Nogala w PŚ w Japonii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Panczenista Legii, Artur Nogal osiągnął dobre wyniki podczas zawodów Pucharu Świata w japońskim Obichiro. Legionista startując w dywizji B na dystansie 500 metrów zajął ósme miejsce z czasem 35,519 sekundy w wyścigu pierwszym oraz miejsce szóste z czasem 35,538s w drugim. Łącznie nasz zawodnik zdobył 28 punktów w Pucharze Świata. Trzeciego dnia zawodów Nogal startował w wyścigu na 1000 metrów dywizji B, w którym zajął 24. miejsce w wynikiem 1:11.716 min. (+2.85s).

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.