Ricardo Sa Pinto - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sá Pinto: Nie zagraliśmy na swoim poziomie

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Pierwsza połowa nie była w naszym wykonaniu na najlepszym poziomie i nie prezentowaliśmy takiej jakości, jakiej oczekiwałem. Mimo że zdobyliśmy bramkę, nie realizowaliśmy tego, co zakładaliśmy na ten mecz. Możemy prezentować się lepiej. W drugiej połowie także nie było świetnie, ale mieliśmy więcej posiadania piłki, więcej jakości i sytuacji bramkowych. Powinniśmy zdobyć więcej goli, ale i tak zasłużyliśmy na zwycięstwo. Najważniejsze są 3 punkty i oczywiście praca, jaką wykonali na boisku piłkarze.
Chcieliśmy dziś wygrać, ale na boisku nie zawsze prezentowaliśmy się tak, jak powinniśmy. W obronie zagraliśmy dziś dobrze, Zagłębie miało bodajże jedną sytuację w pierwszej połowie. Po ostatnich kilku niezłych meczach oczekiwałem jednak więcej.

Carlitos nie zagrał dziś od początku, ponieważ w tym tygodniu miał problemy zdrowotne, odczuwał ból w stopie i nie trenował na 100%. Chciałem dla niego jak najlepiej, dałem mu tyle minut, ile uważałem, że będzie w stanie rozegrać na dobrym poziomie i pomóc drużynie. Gdyby grał przez 90 minut, na pewno nie prezentował by się zbyt dobrze. Jestem zadowolony, bo zagrało dziś kilku młodych zawodników. Mam różne możliwości zmiany składu. Po długiej przerwie wrócił Remy, a także Hamalainen i Philipps. Jestem zadowolony z ich występów. Hamalainen nadal ma pewne problemy zdrowotne, ale krok po kroku chcemy doprowadzić ich do odpowiedniej formy. Dostają tyle minut, przez ile są w stanie pomóc drużynie. Dlaczego do Lubina nie przyjechał Kante? Taki był mój wybór.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
L - 27.11.2018 / 16:30, *..dynamic.mm.pl

Na swoim poziomie to Legia zagrała ostatnio za Magiery

odpowiedz
Robi44 - 27.11.2018 / 09:24, *..knc.pl

A mi się podoba taki styl gry...........zawsze sobie ucinam drzemkę.....

odpowiedz
do Jaca - 26.11.2018 / 20:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kultury to z domu nie wyniosłeś.

odpowiedz
olew - 26.11.2018 / 19:11, *..warszawa.vectranet.pl

Słabiutki mecz ( co prawda oglądałem tylko w tv, ale nie mogło być poza ekranem dobrze...). Wiem , że przeciwko słabiutkiemu Zagłębiu gra się sennie, ale mogliby chociaż bramek nastrzelać. Rozumiem , że na Koronę wyjdą wściekli i żądni skalpu. Współczuję kibolom Lubina ...

odpowiedz
LWL - 26.11.2018 / 17:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W meczach z Korona i Lechia musimy zagrac na dobrym poziomie "L" !

odpowiedz
MALINIAK - 26.11.2018 / 15:54, *..static.chello.pl

LECHIA VS LEGIA-BĘDZIE PŁACZ.NIE WYSTARCZY WTEDY ŻE NIE ZAGRALIŚMY NA SWOIM POZIOMIE.ŻADNA DRUŻYNA W LIDZE NIE MA WIRTUOZÓW DO GRY A MIMO TO KILKA EKIP POTRAFI ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO W TYM MOMENCIE SEZONU.DLACZEGO LEGIA NIE MOŻE?

odpowiedz
Jaca - 26.11.2018 / 13:07, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ciekawe jaki poziom jest optymalny dla legiiii dla ssa pinte , z uporem maniaka powtarza po każdym meczu byliśmy lepsi powinniśmy wygrać wyżej bla bla bla prawda jest taka że grają na takim poziomie jak cała liga MISTRZOWIE

odpowiedz
Hugon - 26.11.2018 / 12:25, *..free.aero2.net.pl

Pinto nie psuj sobie swego CV.a psujesz wystawiając do gry Kucharczyka Kulenowicza Majeckiego i niestety Szymańskiego,

odpowiedz
LGZ - 26.11.2018 / 12:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA wygrywajac bez nakladu sil zgarnia 3 latwe pkt!

odpowiedz
LGZ - 26.11.2018 / 12:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy w najblizszych meczach zagramy na swoim poziomie ?

odpowiedz
Warszawiak1234 - 26.11.2018 / 08:23, *..dynamic.chello.pl

Lubie Cie treneiro za prawde.

odpowiedz
@ Cult - 26.11.2018 / 06:56, *..centertel.pl

Daruj sobie te idiotyczne wpisy bo zaczynasz być nudny.

odpowiedz
bolo - 26.11.2018 / 05:57, *..1

sa pinto twoj martins nie wiem czy jest lepszy od maczynskiego przewraca sie placze nic ciekawego nie pokazuje jesli maka jest zdrowy dac mu szanse

odpowiedz
Juri - 26.11.2018 / 05:22, *..wroclaw.dialog.net.pl

Czemu Kulenowić biega zgarbiony?

odpowiedz
Andrzej giermek króla Anglii - 26.11.2018 / 04:23, *..66.ipv4.supernova.orange.pl

Mam nadzieje ze lechia gdansk złapie zadyszkę i padnie. Nonsensem byłoby zdobycie mistrzostwa przez tę drużynę. Pozdrawiam Andrzej

odpowiedz
rdzenny obiektywnie - 26.11.2018 / 04:23, *..cluster-e.forcepoint.net

Panowie najlepszy na boisku Remy , spadek formy u kilku piłkarzy widoczny bardzo dobrze hlousek to już fizycznie emeryt nie ma siły kopać piłki biega i co z tego jego wrzutki siegają do jaj , obrona nieźle pomoc średnio napad słabo , Kulenovic nie od pierwszych minut na razie ... Kucharczyk miał chyba słaby dzień , Veso bardzo nierówno ale na plus , powinien więcej próbować gry indywidualnej w pojedynkach 1-1 , Nagy i Martins to tak na średniaka 2 Bundeslige... Majecki Szymański Wieteska jak najwięcej grać bo to nasza przyszłość , Nie jestem zwolennikiem Carlitosa i jego prób wymuszenia karnych bo powinien grać a nie pajacować , choć uważam że dobrze zagrał w tym meczu...

odpowiedz
Do zib88,martin I innych.. - 26.11.2018 / 02:00, *..186

masy.. nigdy niekumajá sztuki wypowiedzi ,..

odpowiedz
Do cult - 25.11.2018 / 23:33, *..dynamic.chello.pl

Zmień dilera .

odpowiedz
(L) - 25.11.2018 / 21:46, *..dynamic.mm.pl

Majecki to narazie nieporozumienie, nic od siebie, slabizna

odpowiedz
M3 - 25.11.2018 / 21:03, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Też mi się wydaje, że Legia zagrała przyzwoicie. Kontrolował mecz i nie robiła zbędnych kilometrów. Miała zdobyć trzy punkty i to zrobiła. W pierwszej połowie było trochę niedokładności. Szymański to nie ten sam zawodnik, a Kuchego w drugiej połowie nie było. Można pisać i pisać. Widzę sporo plusów, ale też i minusy. Majecki na przedpolu...

odpowiedz
urban - 25.11.2018 / 20:28, *..7-1.cable.virginm.net

Dziwne troche, bo uwazam, ze to byl calkiem dobry mecz Legii, szczegolnie na tle calej tej rundy jesiennej.

odpowiedz
Cofu - 25.11.2018 / 20:18, *..play-internet.pl

Cafu, Martins, Nagy, Super. REMY-WORLD KLASS. Nie ma szans u trzymac takiego graja w Legii. Ale wielka druzyne buduje sie na dobrych graczach.

odpowiedz
L - 25.11.2018 / 20:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem jest parę przyczyn przez które nie gramy dobrze. Pierwsza to brak prawego skrzydłowego. Niestety kuchy nie daje rady chociaż nie należę do jego hejterów. Uważam że kiedyś jak mu nie szło to nadrabiał jeżdżeniem na d.upie a teraz to tak jakby mu sie juz zap... odechciało. On wygląda na tym boisku jakby był wiecznie obrażony i obarczał wszystkich winą za swoją ujową grę. Druga przyczyna to brak środkowego pomocnika ofensywnego. Niestety Szymański po niezłym (ale tylko niezłym) poprzednim sezonie jest ciągle jednym z najsłabszych na boisku. Gościu próbuje sie kiwać i robic nie wiadomo co ale nigdy nic z tego nie wynika. A piłkarz grający na jego pozycji jest najważniejszy w konstruowaniu akcji ofensywnych. Innych przyczyn nie znajduje ale zauważcie że na pewno 2 z 4 ofensywnych zawodników (2 skrzydła, śpo i napad) jest totalnie pod formą to jak my mamy grać fajnie z przodu.

odpowiedz
Krytykant_zawofowiec - 25.11.2018 / 20:03, *..dynamic.chello.pl

Jesli zagralismy na swoim poziomie to niezbyt dobrze to wróży na przyszłość.

odpowiedz
Topos - 25.11.2018 / 20:00, *..centertel.pl

Wygrywamy cieszmy sie'a nie plakac mi tu

odpowiedz
Kasa misiu kasa się tylko liczy - 25.11.2018 / 19:55, *..11

Jestem tylko ciekaw kiedy to oni zagrali na tym odpowiednim poziomie . Pewnie mogą zagrać jeszcze ciut lepiej , ale umiejętności jakie posiadają na dużo więcej już nie pozwolą . Nie będzie konkretnych transferów to będziemy przez kolejne lata taką padake oglądać . Mieli dobry zespół to wszystkich najlepszych wysprzedali . Jak tak ma wyglądać polityka klubu do odnoszenia sukcesów w Europie to życzę sukcesów .

odpowiedz
kibic emeryt - 25.11.2018 / 19:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystko co miałem napisać napisał kolega Haczyk. Majewski niestety to jeszcze nie to bo praktycznie w każdym meczu błąd, z drugiej strony tak samo grał na wypożyczeniu . Jeszcze daleka droga ale musi się ogrywać byle nie kosztem straty punktów .Szymański ! Czy to wielki talent ? bez wątpienia miejsce w składzie zawdzięcza chęcią jego sprzedania .

odpowiedz
Cult⚽️Legia and friends - 25.11.2018 / 19:23, *..57

Super,trenerem jest Człowiek,Ojciec,trener pasja,miłość i kult piłki✨⚽️✨

odpowiedz
Martin - 25.11.2018 / 18:53, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Panie cult.. nie da się czytać tego co piszesz. Zero interpunkcji, składu i ladu. Polskie zdanie składa się z rzeczownika, czasownika itd.

odpowiedz
J23 - 25.11.2018 / 18:53, *..14

Liczy się zwycięstwo!

odpowiedz
Haczyk - 25.11.2018 / 18:38, *..dynamic.mm.pl


DoCult...
Ricardo Sa Pinto nie ma "tylko"" jednego...piłkarzy !!! Z takim składem próżno szukać miejsca w Europie. A Kuchy ? Cóż, z drewna tylko Gepetto potrafił coś stworzyć...KKing tak pasuje do gry kombinacyjnej jak pięść do oka. Wieteska był dobry na Zabrze. Przyjrzyjcie się, na jego wyprowadzanie piłki i procent celnych podań ( z Pogonią było to najlepiej widać). Szymański, niestety, jeszcze LEGII nie zbawi, chyba, że zostanie sprzedany za wielką kasę na Zachód. Tak wyglądają polscy piłkarze. I nie piszcie, żeby stawiać na młodych Polaków, bo ten czy tamten świetnie gra w Szczecinie, Legnicy czy innych Wronkach, a grając w Legii momentalnie przepadają. Nie tacy kopacze nie potrafili odnaleźć się w W-wie ( Citko czy Śrutwa to tylko promil tych, co im u Nas nie wyszło).Przykładem Pana Piłkarza jest Remy. Wrócił po, blisko, 4- miesięcznej przerwie i był najlepszy na boisku. Takich jak on, grajków, z mentalnością inną, niż nasza, trzeba szukać a pozamiatamy na wielu arenach piłkarskich. Pozdrawiam.

odpowiedz
Daniel - 25.11.2018 / 18:38, *..centertel.pl

A co sie zlozylo na decyzje ze zabralko Kante na tym wyjezdzie?

odpowiedz
Zlb82 - 25.11.2018 / 18:25, *..88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Cult pajacyku ogarnij!!!!Pomysl troszke,bo będziesz jeszcze płakał że trenera zwolnili.Czytam Twoje niby komentarze i...choragiewka jestes!Tyle.

odpowiedz
Cult⚽️Legia and friends - 25.11.2018 / 18:09, *..57

....nie zagraliśmy na swoim poziomie....powiedział Jasio Pinto,a jaki poziom trenowania prowadzisz Jasiu?! Nie bédzie Super Legii z tym trenerem,odwala pańszczyźniane tyle... manajlepszych,kase,kibicòw I mieszka w Stolicy!

odpowiedz