Ricardo Sa Pinto - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sá Pinto: Nie zagraliśmy na swoim poziomie

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Pierwsza połowa nie była w naszym wykonaniu na najlepszym poziomie i nie prezentowaliśmy takiej jakości, jakiej oczekiwałem. Mimo że zdobyliśmy bramkę, nie realizowaliśmy tego, co zakładaliśmy na ten mecz. Możemy prezentować się lepiej. W drugiej połowie także nie było świetnie, ale mieliśmy więcej posiadania piłki, więcej jakości i sytuacji bramkowych. Powinniśmy zdobyć więcej goli, ale i tak zasłużyliśmy na zwycięstwo. Najważniejsze są 3 punkty i oczywiście praca, jaką wykonali na boisku piłkarze.
Chcieliśmy dziś wygrać, ale na boisku nie zawsze prezentowaliśmy się tak, jak powinniśmy. W obronie zagraliśmy dziś dobrze, Zagłębie miało bodajże jedną sytuację w pierwszej połowie. Po ostatnich kilku niezłych meczach oczekiwałem jednak więcej.

Carlitos nie zagrał dziś od początku, ponieważ w tym tygodniu miał problemy zdrowotne, odczuwał ból w stopie i nie trenował na 100%. Chciałem dla niego jak najlepiej, dałem mu tyle minut, ile uważałem, że będzie w stanie rozegrać na dobrym poziomie i pomóc drużynie. Gdyby grał przez 90 minut, na pewno nie prezentował by się zbyt dobrze. Jestem zadowolony, bo zagrało dziś kilku młodych zawodników. Mam różne możliwości zmiany składu. Po długiej przerwie wrócił Remy, a także Hamalainen i Philipps. Jestem zadowolony z ich występów. Hamalainen nadal ma pewne problemy zdrowotne, ale krok po kroku chcemy doprowadzić ich do odpowiedniej formy. Dostają tyle minut, przez ile są w stanie pomóc drużynie. Dlaczego do Lubina nie przyjechał Kante? Taki był mój wybór.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

Cult⚽️Legia and friends - 25.11.2018 18:09:11, *.57

....nie zagraliśmy na swoim poziomie....powiedział Jasio Pinto,a jaki poziom trenowania prowadzisz Jasiu?! Nie bédzie Super Legii z tym trenerem,odwala pańszczyźniane tyle... manajlepszych,kase,kibicòw I mieszka w Stolicy!

Zlb82 - 25.11.2018 18:25:59, *.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Cult pajacyku ogarnij!!!!Pomysl troszke,bo będziesz jeszcze płakał że trenera zwolnili.Czytam Twoje niby komentarze i...choragiewka jestes!Tyle.

Daniel - 25.11.2018 18:38:36, *.centertel.pl

A co sie zlozylo na decyzje ze zabralko Kante na tym wyjezdzie?

Haczyk - 25.11.2018 18:38:51, *.dynamic.mm.pl


DoCult...
Ricardo Sa Pinto nie ma "tylko"" jednego...piłkarzy !!! Z takim składem próżno szukać miejsca w Europie. A Kuchy ? Cóż, z drewna tylko Gepetto potrafił coś stworzyć...KKing tak pasuje do gry kombinacyjnej jak pięść do oka. Wieteska był dobry na Zabrze. Przyjrzyjcie się, na jego wyprowadzanie piłki i procent celnych podań ( z Pogonią było to najlepiej widać). Szymański, niestety, jeszcze LEGII nie zbawi, chyba, że zostanie sprzedany za wielką kasę na Zachód. Tak wyglądają polscy piłkarze. I nie piszcie, żeby stawiać na młodych Polaków, bo ten czy tamten świetnie gra w Szczecinie, Legnicy czy innych Wronkach, a grając w Legii momentalnie przepadają. Nie tacy kopacze nie potrafili odnaleźć się w W-wie ( Citko czy Śrutwa to tylko promil tych, co im u Nas nie wyszło).Przykładem Pana Piłkarza jest Remy. Wrócił po, blisko, 4- miesięcznej przerwie i był najlepszy na boisku. Takich jak on, grajków, z mentalnością inną, niż nasza, trzeba szukać a pozamiatamy na wielu arenach piłkarskich. Pozdrawiam.

J23 - 25.11.2018 18:53:19, *.14

Liczy się zwycięstwo!

Martin - 25.11.2018 18:53:21, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Panie cult.. nie da się czytać tego co piszesz. Zero interpunkcji, składu i ladu. Polskie zdanie składa się z rzeczownika, czasownika itd.

Cult⚽️Legia and friends - 25.11.2018 19:23:58, *.57

Super,trenerem jest Człowiek,Ojciec,trener pasja,miłość i kult piłki✨⚽️✨

kibic emeryt - 25.11.2018 19:27:04, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystko co miałem napisać napisał kolega Haczyk. Majewski niestety to jeszcze nie to bo praktycznie w każdym meczu błąd, z drugiej strony tak samo grał na wypożyczeniu . Jeszcze daleka droga ale musi się ogrywać byle nie kosztem straty punktów .Szymański ! Czy to wielki talent ? bez wątpienia miejsce w składzie zawdzięcza chęcią jego sprzedania .

Kasa misiu kasa się tylko liczy - 25.11.2018 19:55:00, *.11

Jestem tylko ciekaw kiedy to oni zagrali na tym odpowiednim poziomie . Pewnie mogą zagrać jeszcze ciut lepiej , ale umiejętności jakie posiadają na dużo więcej już nie pozwolą . Nie będzie konkretnych transferów to będziemy przez kolejne lata taką padake oglądać . Mieli dobry zespół to wszystkich najlepszych wysprzedali . Jak tak ma wyglądać polityka klubu do odnoszenia sukcesów w Europie to życzę sukcesów .

Topos - 25.11.2018 20:00:43, *.centertel.pl

Wygrywamy cieszmy sie'a nie plakac mi tu

Krytykant_zawofowiec - 25.11.2018 20:03:33, *.dynamic.chello.pl

Jesli zagralismy na swoim poziomie to niezbyt dobrze to wróży na przyszłość.

L - 25.11.2018 20:17:06, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem jest parę przyczyn przez które nie gramy dobrze. Pierwsza to brak prawego skrzydłowego. Niestety kuchy nie daje rady chociaż nie należę do jego hejterów. Uważam że kiedyś jak mu nie szło to nadrabiał jeżdżeniem na d.upie a teraz to tak jakby mu sie juz zap... odechciało. On wygląda na tym boisku jakby był wiecznie obrażony i obarczał wszystkich winą za swoją ujową grę. Druga przyczyna to brak środkowego pomocnika ofensywnego. Niestety Szymański po niezłym (ale tylko niezłym) poprzednim sezonie jest ciągle jednym z najsłabszych na boisku. Gościu próbuje sie kiwać i robic nie wiadomo co ale nigdy nic z tego nie wynika. A piłkarz grający na jego pozycji jest najważniejszy w konstruowaniu akcji ofensywnych. Innych przyczyn nie znajduje ale zauważcie że na pewno 2 z 4 ofensywnych zawodników (2 skrzydła, śpo i napad) jest totalnie pod formą to jak my mamy grać fajnie z przodu.

Cofu - 25.11.2018 20:18:53, *.play-internet.pl

Cafu, Martins, Nagy, Super. REMY-WORLD KLASS. Nie ma szans u trzymac takiego graja w Legii. Ale wielka druzyne buduje sie na dobrych graczach.

urban - 25.11.2018 20:28:00, *.7-1.cable.virginm.net

Dziwne troche, bo uwazam, ze to byl calkiem dobry mecz Legii, szczegolnie na tle calej tej rundy jesiennej.

M3 - 25.11.2018 21:03:14, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Też mi się wydaje, że Legia zagrała przyzwoicie. Kontrolował mecz i nie robiła zbędnych kilometrów. Miała zdobyć trzy punkty i to zrobiła. W pierwszej połowie było trochę niedokładności. Szymański to nie ten sam zawodnik, a Kuchego w drugiej połowie nie było. Można pisać i pisać. Widzę sporo plusów, ale też i minusy. Majecki na przedpolu...

(L) - 25.11.2018 21:46:23, *.dynamic.mm.pl

Majecki to narazie nieporozumienie, nic od siebie, slabizna

Do cult - 25.11.2018 23:33:08, *.dynamic.chello.pl

Zmień dilera .

Do zib88,martin I innych.. - 26.11.2018 02:00:41, *.186

masy.. nigdy niekumajá sztuki wypowiedzi ,..

rdzenny obiektywnie - 26.11.2018 04:23:32, *.cluster-e.forcepoint.net

Panowie najlepszy na boisku Remy , spadek formy u kilku piłkarzy widoczny bardzo dobrze hlousek to już fizycznie emeryt nie ma siły kopać piłki biega i co z tego jego wrzutki siegają do jaj , obrona nieźle pomoc średnio napad słabo , Kulenovic nie od pierwszych minut na razie ... Kucharczyk miał chyba słaby dzień , Veso bardzo nierówno ale na plus , powinien więcej próbować gry indywidualnej w pojedynkach 1-1 , Nagy i Martins to tak na średniaka 2 Bundeslige... Majecki Szymański Wieteska jak najwięcej grać bo to nasza przyszłość , Nie jestem zwolennikiem Carlitosa i jego prób wymuszenia karnych bo powinien grać a nie pajacować , choć uważam że dobrze zagrał w tym meczu...

Andrzej giermek króla Anglii - 26.11.2018 04:23:46, *.66.ipv4.supernova.orange.pl

Mam nadzieje ze lechia gdansk złapie zadyszkę i padnie. Nonsensem byłoby zdobycie mistrzostwa przez tę drużynę. Pozdrawiam Andrzej

Juri - 26.11.2018 05:22:30, *.wroclaw.dialog.net.pl

Czemu Kulenowić biega zgarbiony?

bolo - 26.11.2018 05:57:07, *.1

sa pinto twoj martins nie wiem czy jest lepszy od maczynskiego przewraca sie placze nic ciekawego nie pokazuje jesli maka jest zdrowy dac mu szanse

@ Cult - 26.11.2018 06:56:37, *.centertel.pl

Daruj sobie te idiotyczne wpisy bo zaczynasz być nudny.

Warszawiak1234 - 26.11.2018 08:23:12, *.dynamic.chello.pl

Lubie Cie treneiro za prawde.

LGZ - 26.11.2018 12:15:26, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy w najblizszych meczach zagramy na swoim poziomie ?

LGZ - 26.11.2018 12:20:27, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA wygrywajac bez nakladu sil zgarnia 3 latwe pkt!

Hugon - 26.11.2018 12:25:24, *.free.aero2.net.pl

Pinto nie psuj sobie swego CV.a psujesz wystawiając do gry Kucharczyka Kulenowicza Majeckiego i niestety Szymańskiego,

Jaca - 26.11.2018 13:07:55, *.dynamic.gprs.plus.pl

Ciekawe jaki poziom jest optymalny dla legiiii dla ssa pinte , z uporem maniaka powtarza po każdym meczu byliśmy lepsi powinniśmy wygrać wyżej bla bla bla prawda jest taka że grają na takim poziomie jak cała liga MISTRZOWIE

MALINIAK - 26.11.2018 15:54:00, *.static.chello.pl

LECHIA VS LEGIA-BĘDZIE PŁACZ.NIE WYSTARCZY WTEDY ŻE NIE ZAGRALIŚMY NA SWOIM POZIOMIE.ŻADNA DRUŻYNA W LIDZE NIE MA WIRTUOZÓW DO GRY A MIMO TO KILKA EKIP POTRAFI ZROBIĆ COŚ Z NICZEGO W TYM MOMENCIE SEZONU.DLACZEGO LEGIA NIE MOŻE?

LWL - 26.11.2018 17:05:04, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W meczach z Korona i Lechia musimy zagrac na dobrym poziomie "L" !

olew - 26.11.2018 19:11:22, *.warszawa.vectranet.pl

Słabiutki mecz ( co prawda oglądałem tylko w tv, ale nie mogło być poza ekranem dobrze...). Wiem , że przeciwko słabiutkiemu Zagłębiu gra się sennie, ale mogliby chociaż bramek nastrzelać. Rozumiem , że na Koronę wyjdą wściekli i żądni skalpu. Współczuję kibolom Lubina ...

do Jaca - 26.11.2018 20:15:34, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kultury to z domu nie wyniosłeś.

Robi44 - 27.11.2018 09:24:08, *.knc.pl

A mi się podoba taki styl gry...........zawsze sobie ucinam drzemkę.....