REKLAMA

Wyniki legionistów w WOM

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwóch zawodników Legii wzięło udział w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży i mistrzostwach Warszawy w kat. do lat 17 w pięcioboju nowoczesnym. Marcin Kalenik z rocznika 2004 ukończył rywalizację na miejscu szóstym (drugi wynik w swoim roczniku), zaś Tymoteus Bigos był dziewiąty (4. wynik w roczniku 2003). Legioniści najlepiej wypadli w pływaniu, bijąc rekordy klubowe w swoich rocznikach - Kalenik uzyskał czas 2:25,56 min., zaś Bigos 2:23,98 min.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.