Kuba Witkowski i Stanisław Kropiewnicki z trenerem Gaczyńskim
REKLAMA

Dwa medale legionistów w PP juniorów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Judocy Legii Warszawa zdobyli dwa medale podczas zawodów Pucharu Polski kadetów i juniorów, które rozegrane zostały w Oleśnicy. Srebrny medal w kategorii -73kg wywalczył Kuba Witkowski, który nieznacznie przegrał walkę finałową. W kat. -90kg Stanisław Kropiewnicki przegrał na wazari w półfinale z triumfatorem zawodów, a następnie zwyciężył w starciu o miejsce 3. Jacek Zieliński w kat. -66kg wygrał pierwszą walkę, ale odpadł w drugiej rundzie kwalifikacyjnej, przegrywając z brązowym medalistą swojej kategorii wagowej. Trenerem legionistów jest Radosław Gaczyński.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.