fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Ultras Art 2: Charytatywna wystawa sztuki legijnej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielę w SportsBarze Ł3 grupa "Dobrzy Ludzie" zaprezentowała drugą odsłonę akcji "Ultras Art". Wystawa sztuki legijnej zorganizowana została, by zebrać środki na cel charytatywny, a dokładnie wyposażenie jednego z oddziałów w Centrum Zdrowia Dziecka. Tak jak w roku poprzednim, kibice mieli możliwość wzięcia udziału w licytacjach legijnych obrazów oraz fotografii.

Ponadto w SportsBarze do nabycia były zdjęcia, obrazy i grafiki w antyramach w ustalonych cenach, jak również inne gadżety, takie jak vlepki, kubki, okazjonalne koszulki ("Ultras Art" i "Legia Warszawa do końca") czy dziecięce szaliki. Wybór był naprawdę bogaty i każdy z pewnością mógł znaleźć coś dla siebie i swoich bliskich. A termin drugiej edycji "Ultras Art" zachęcał do nabywania legijnych, świątecznych prezentów dla najbliższych.

W SportsBarze pojawił się także prezes Legii, Dariusz Mioduski wraz z małżonką, którzy wspierając akcję kibiców Legii, nabyli kilka prac. W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim za wsparcie kolejnej charytatywnej akcji legionistów.
fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
Do Wow - 04.12.2018 / 19:17, *..dynamic.chello.pl

Część to malowane obrazy, część to rysunki, część nadruki na pcv

odpowiedz
WoW - 04.12.2018 / 09:35, *..net.kth.pl

fiu, fiu :) czy te obrazy są malowane, czy są to zdjęcia ? fantastyczna robota, ogromny Szacuneczek !

odpowiedz
Michal - 04.12.2018 / 08:07, *..13

Jest mozliwosc kupna przez infernet

odpowiedz
Marcin - 03.12.2018 / 22:38, *..208.ipv4.supernova.orange.pl

A czy obrazy można jeszcze kupić ?

odpowiedz
Do Przemo - 03.12.2018 / 21:19, *..dynamic.chello.pl

Tak https://allegro.pl/charytatywnie-legia-kalendarz-2019-dobrzy-ludzie-i7702283176.html

odpowiedz
Przemo - 03.12.2018 / 19:30, *..dynamic.chello.pl

Czy kalendarz można kupic wysyłkowo??

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.