fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Ultras Art 2: Charytatywna wystawa sztuki legijnej

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę w SportsBarze Ł3 grupa "Dobrzy Ludzie" zaprezentowała drugą odsłonę akcji "Ultras Art". Wystawa sztuki legijnej zorganizowana została, by zebrać środki na cel charytatywny, a dokładnie wyposażenie jednego z oddziałów w Centrum Zdrowia Dziecka. Tak jak w roku poprzednim, kibice mieli możliwość wzięcia udziału w licytacjach legijnych obrazów oraz fotografii.

Ponadto w SportsBarze do nabycia były zdjęcia, obrazy i grafiki w antyramach w ustalonych cenach, jak również inne gadżety, takie jak vlepki, kubki, okazjonalne koszulki ("Ultras Art" i "Legia Warszawa do końca") czy dziecięce szaliki. Wybór był naprawdę bogaty i każdy z pewnością mógł znaleźć coś dla siebie i swoich bliskich. A termin drugiej edycji "Ultras Art" zachęcał do nabywania legijnych, świątecznych prezentów dla najbliższych.

W SportsBarze pojawił się także prezes Legii, Dariusz Mioduski wraz z małżonką, którzy wspierając akcję kibiców Legii, nabyli kilka prac. W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim za wsparcie kolejnej charytatywnej akcji legionistów.
fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.