REKLAMA

Wygrana Legii w International Judo League

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Judocy Legii Warszawa pewnie zwyciężyli w klasyfikacji generalnej International Judo League - memoriału trenera Edwarda Faciejewa, który odbył się w Opolu. Legioniści zdobyli łącznie 24 medale - 11 złotych, 6 srebrnych i 7 brązowych. Legioniści zdobyli łącznie 1936 punktów, wyprzedzając o ponad 400 pkt. drugi w klasyfikacji UKS Judo Jasło.

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Owsy1916 - 03.12.2018 / 14:25, *..dynamic.gprs.plus.pl

Gratulacje! Mocno Legia!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.