Koszykówka | fot. Woytek / Legionisci.com

Rosa Radom 87-82 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 9. kolejki Polskiej Ligi Koszykówki Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Rosą Radom 82-87. Wyniki kwart: 12-21, 18-19, 23-16, 34-26. W czwartej kwarcie sędziowie zdyskwalifikowali trenera Legii Tane Spaseva.

Kibic (L) - 11.12.2018 / 12:00, *..221

Nie zwalajmy wszystkiego na sędziów. Gdyby Spasev nie był taki nerwowy, a nasi przewagi nie roztwonili to by wygrali nawet przy sędziowskim drukowaniu.

Greg61 - 10.12.2018 / 15:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kiedyś był Pan sędzia Suchanek a teraz cała banda dziwolągów. Jak można pozwolić na to aby w XXI wieku sędziowali tacy drukarze tym faktem powinny zająć się odpowiednie służby. No ale cóż skoro tak można

Kibic (L) - 10.12.2018 / 14:06, *..221

Dzięki Spasev. Tak powinni mówić zawodnicy Rosy Radom. 6 punktów za frajer to ładny dla nich prezent.

Marcin - 10.12.2018 / 10:58, *..53.ipv4.ons.orange.pl

Radom to jest jednak stan umysłu, Legia grała z Rosą Radom na każdym z etapów rozgrywek i na każdym ze szczebli akurat tam zdarzała się porażka.
Sędziowe przeszkadzali jak mogli, ale nic to Walczyć, trenować !!!

Matoł - 10.12.2018 / 09:31, *..static.ip.netia.com.pl

Przegrali na własne życzenie. Budowali przewagę przez IIQ i po prostu zlekceważyli rywala (nonszalanckie zagrania MVP listopada - Previtta czy Rubinsteina). Na Plus Seba Kowalczyk i Rusłan. Karolak się odblokował z trójkami dopiero w IVQ jak było za późno. Pan trener jak nie panuje nad emocjami to też czas zmienić zawód. Za głupie 3 przewinienia techniczne, wpadło Nam 6 punktów. Przegraliśmy siedmioma. Jakieś wątpliwości?? Po drugie, to jest Legia, a nie Victoria Wypizdów, żeby płakać i się żalić na sędziów. W Radomiu sędziowie wyraźnie Nam nie sprzyjali, wręcz pomagali Rosie ale przy przewadze z IIQ i początku IIIQ mogli bym Nam naskoczyć.

grzesiek - 09.12.2018 / 19:58, *..centertel.pl

niestety jak widać nie tylko w piłce nożnej zdarzają się czasem cuda.

J23 - 09.12.2018 / 19:33, *..dynamic.chello.pl

Sędziowie po przerwie zaczęli rosie pozwalać na zbyt dużo w obronie do tego doszły technik dla Prewita i w konsekwencji piąte przewinienie do tego faul dla rosy przy rzucie za trzy po którym nie wytrzymuje trener i wylatuje z sali po dwóch przewinieniach technicznych w konsekwencji pięć punktów z osobistych , słabsza skuteczność w drugiej części meczu i niestety porażka w zapowiadało by się wygranym meczu . Brawo za walkę

Cezary1958 - 09.12.2018 / 18:55, *..dynamic.chello.pl

Omar pokazał sędziemu, że był faulowany. Zrobił to zbyt sugestywnie, waląc otwartą ręką swoje czoło. Faul rzeczywiście był, przed samym nosem sędziego. Ale Pan Sędzia nie zareagował. Za to zareagował na gest Omara bardzo szybko. Potem to już nakręcanie techników przez Sędziów. Ogólnie to legia powinna rozstrzygnąć mecz już w III kwarcie, ale zabrakło skuteczności i koncentracji.

Do Ewelina Kibic (L) - 09.12.2018 / 17:26, *..221

Gra się CZTERY QT, a nie CZWARTĄ. Podłożyli się i tyle.

Kibic (L) - 09.12.2018 / 17:19, *..221

PODŁOŻYLI się.

Ewelina - 09.12.2018 / 16:17, *..play-internet.pl

Mecz wydrukowany przez sędziów. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech obejrzy ostatnią kwartę. Czegoś takiego w życiu nie widziałam.

Cezary1916 - 09.12.2018 / 14:57, *..satfilm.com.pl

Przegrali wygrany mecz na własne życzenie

Cch - 09.12.2018 / 14:55, *..dynamic.gprs.plus.pl

Nie należę do osób którzy w każdej porażce szukają winy u sędziów ale takiego czegoś dawno nie widziałem. Nie dziwię się że trener dostał dwa techniki.

© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.