Na meczu z Koroną zadebiutowała flaga legionistów z Warki - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut flag legionistów z Warki i Węgrowa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas sobotniego meczu Legii z Koroną na Żylecie zadebiutowała flaga legionistów z Warki. Kilkumetrowe płótno posiada herby Legii i Warki, jak również hasło "Warka. Fanatycy z miasta piwa". Na tym samym meczu debiut zaliczyła flaga "Węgrów". Warto dodać, że na spotkaniu z Koroną, dzięki pomocy SKLW, pojawiło się 224 dzieci z tej właśnie miejscowości, oddalonej od naszego stadionu o blisko 100 kilometrów.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

Rh- - 06.12.2018 11:57:24, *.play-internet.pl

Lastra rządzi w Warce?

Ziomek - 06.12.2018 14:04:56, *.centertel.pl

Pozdrawiam braci z WARKI. Po meczu impreza ze ho ho !!!

warczanin - 06.12.2018 15:23:58, *.unknown.vectranet.pl

lastra jest ganiany w Warce

Do Rh- - 06.12.2018 15:29:33, *.unknown.vectranet.pl

Zarty sobie stroisz?Ta stara zaganiara?!

Rh- - 06.12.2018 16:55:49, *.dynamic.chello.pl

Pamiętam go z przed 15lat z tym gamoniem stefanem.

Do Rh- - 06.12.2018 17:05:57, *.unknown.vectranet.pl

15 lat to szmat czasu.Obecnie poza funkcja naczelnego wareckiego konfidenta zarówno jeden jak i drugi ostro tepieni.

Zawisza z Grabowa - 06.12.2018 17:12:36, *.unknown.vectranet.pl

przejezdzajac przez Warke da się dostrzec,ze wspomniany jegomość jest dość popularny:-) niczym hanior:-)

Kibol - 06.12.2018 18:19:44, *.play-internet.pl

Czas na flagę DZIAŁDOWO!

S - 06.12.2018 18:57:11, *.net016-g2.isko.net.pl

Mińsk Mazowiecki
Węgrów
Sokołów Podlaski
W tych miastach Legia od lat 90 szanowana a śmigało się w barwach aż miło.
Czy wcześniej to nie wiem niech ktoś poprawi.
Pozdrawiam-flagi Kozak!

Mateusz W - 06.12.2018 22:34:00, *.centertel.pl

PAMIĘTAJCIE BRACIA !!!!FANATYCY TĘŻ Z ŁOCHOWA, ZAWSZE tylko LEGIA!!!!

Fan Piłki Nożnej - 07.12.2018 20:23:03, *.78

czy fani Czarnych Węgrów to fani Legii

do Fan Czarnych - 07.12.2018 22:17:23, *.dynamic.chello.pl

Jesli kibicują Legii to tak :)