Na meczu z Koroną zadebiutowała flaga legionistów z Warki - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut flag legionistów z Warki i Węgrowa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas sobotniego meczu Legii z Koroną na Żylecie zadebiutowała flaga legionistów z Warki. Kilkumetrowe płótno posiada herby Legii i Warki, jak również hasło "Warka. Fanatycy z miasta piwa". Na tym samym meczu debiut zaliczyła flaga "Węgrów". Warto dodać, że na spotkaniu z Koroną, dzięki pomocy SKLW, pojawiło się 224 dzieci z tej właśnie miejscowości, oddalonej od naszego stadionu o blisko 100 kilometrów.


Wybierz legionistę sezonu 2018/19


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
do Fan Czarnych - 07.12.2018 / 22:17, *..dynamic.chello.pl

Jesli kibicują Legii to tak :)

odpowiedz
Fan Piłki Nożnej - 07.12.2018 / 20:23, *..78

czy fani Czarnych Węgrów to fani Legii

odpowiedz
Mateusz W - 06.12.2018 / 22:34, *..centertel.pl

PAMIĘTAJCIE BRACIA !!!!FANATYCY TĘŻ Z ŁOCHOWA, ZAWSZE tylko LEGIA!!!!

odpowiedz
S - 06.12.2018 / 18:57, *..net016-g2.isko.net.pl

Mińsk Mazowiecki
Węgrów
Sokołów Podlaski
W tych miastach Legia od lat 90 szanowana a śmigało się w barwach aż miło.
Czy wcześniej to nie wiem niech ktoś poprawi.
Pozdrawiam-flagi Kozak!

odpowiedz
Kibol - 06.12.2018 / 18:19, *..play-internet.pl

Czas na flagę DZIAŁDOWO!

odpowiedz
Zawisza z Grabowa - 06.12.2018 / 17:12, *..unknown.vectranet.pl

przejezdzajac przez Warke da się dostrzec,ze wspomniany jegomość jest dość popularny:-) niczym hanior:-)

odpowiedz
Do Rh- - 06.12.2018 / 17:05, *..unknown.vectranet.pl

15 lat to szmat czasu.Obecnie poza funkcja naczelnego wareckiego konfidenta zarówno jeden jak i drugi ostro tepieni.

odpowiedz
Rh- - 06.12.2018 / 16:55, *..dynamic.chello.pl

Pamiętam go z przed 15lat z tym gamoniem stefanem.

odpowiedz
Do Rh- - 06.12.2018 / 15:29, *..unknown.vectranet.pl

Zarty sobie stroisz?Ta stara zaganiara?!

odpowiedz
warczanin - 06.12.2018 / 15:23, *..unknown.vectranet.pl

lastra jest ganiany w Warce

odpowiedz
Ziomek - 06.12.2018 / 14:04, *..centertel.pl

Pozdrawiam braci z WARKI. Po meczu impreza ze ho ho !!!

odpowiedz
Rh- - 06.12.2018 / 11:57, *..play-internet.pl

Lastra rządzi w Warce?

odpowiedz