REKLAMA

Akcja Legii

Przyjdź na mecz z Piastem, umieść nazwisko na pamiątkowej tablicy!

Redakcja

Każdy kto w sobotę stawi się na ostatnim meczu Legii w tym roku będzie mógł zostać wpisany na specjalną pamiątkową tablicę, która zawiśnie na ścianie stadionu od strony ul. Łazienkowskiej!
W ten sposób Legia chce zaprosić swoich kibiców, a także wszystkich warszawiaków, do wspólnego uhonorowania obchodów 100-lecia odzyskania polskiej niepodległości.

Tablica zostanie wykonana z metalu, będzie miała długość ok. 10 metrów.

Wykorzystany na "niepodległościowych" koszulkach logotyp "Polska!" będzie także użyty jako motyw graficzny na pamiątkowej tablicy, która w 2019 roku stanie się stałym elementem stadionu. Dla kibiców Legii to wyjątkowa okazja, aby na zawsze zapisać się na kartach historii klubu, a także niezwykła i niepowtarzalna pamiątka na całe życie.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w akcji?

1. Kupić bilet na mecz z Piastem Gliwice (15.12.2018) i być w dniu meczu z Piastem na stadionie (obecność jest niezbędna).

2. Na dedykowanej akcji stronie 100.legia.com podać imię, nazwisko i numer PESEL oraz zaakceptować regulamin akcji i niezbędne zgody w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.12.2018.

Bilety na mecz z Piastem Gliwice można kupić na stronie internetowej bilety.legia.com oraz w kasach na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3. Ceny biletów normalnych zaczynają się od 40 zł. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo, a do 13 lat płacą od 5 zł (na sektor rodzinny z dorosłym opiekunem).

Do zakupu biletu nie jest potrzebna karta kibica.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Jarek - 14.03.2019 / 10:32, *.centertel.pl

A czy ktoś wie kiedy i czy wogóle nastąpi odsłonięcie tej tablicy ?

odpowiedz
Do forevera - 13.12.2018 / 15:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale się gościu ośmieszyłeś. Jeszcze jakiś rusycyzmów się doszukujesz haha.

odpowiedz
Marcin do oLaf - 13.12.2018 / 13:07, *..118

Panie oLaf. Również nie lubię gdy zasady polskiej pisowni nie są zachowane, chociaż sam wirtuozem w tej kwestii nie jestem. Co do tego znaku graficznego mocno bym się jednak nie czepiał, gdyż cały wyraz jest napisany dużymi literami- z wyjątkiem tej pierwszej, która jeśli chodzi o wymiary jest równie duża jak pozostałe, jedynie ma ten nieszczęsny ogonek schodzący w dół... W sumie na tle pozostałych liter nie jest źle. Pamiętajmy, że to jest pewien wyraz artystyczny. Osobiście, jeśli chodzi o pisownię, to bardziej męczą mnie niektóre komentarze np. kolegi Cult. W takich przypadkach aż oczy bolą, gdy się na to patrzy. Pozdrawiam!

odpowiedz
oLaf - 13.12.2018 / 12:18, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

dziękuję kolegom za dokształcenie mnie - nie wiedziałem, serio ("Nie pisze się "z dużej litery", tylko "dużą" lub "wielką" literą.") - zawsze można się czegoś na Legii nauczyć : )
(słabe studia widocznie miałem ; )))

Nie zmienia to faktu że może nazwiska niektórych z Was można pisać małą literą jak chcecie ; )) ale na pewno nie nazwę naszej Ojczyzny - trzeba ją szanować !!! I kochać.

odpowiedz
@ FOREVER LEGIA - 13.12.2018 / 05:02, *..30

Na przyszłość proponuję żebyś weryfikował swoją wiedzę przed stawianiem tez lub rozpoczęciem dyskusji. Nie działaj na zasadzie "nie wiem, ale się wypowiem ", bo się ośmieszasz.
Poruszone zagadnienie opisane jest w poradni językowej na stronie sjp. Wystarczy że wygooglujesz :)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 12.12.2018 / 20:58, *..play-internet.pl

Do do Olaf.Jeśli już,to nie "wielką literą".bo to jest "rusycyzm"-od słowa Balszoja (wielka),tylko z " dużej litery"piszemy.

odpowiedz
Nn Do olaf - 12.12.2018 / 17:40, *..dynamic.dsl.as9105.com

Jeśli jest to przymiotnik to mała literą.

odpowiedz
do Roma - 12.12.2018 / 14:28, *..dynamic.chello.pl

Nie martw się nie zapełni się. Będzie marne 13 tysięcy jak zawsze i żadna tablica nikogo nie nakłoni by z tego powodu przyjść na mecz

odpowiedz
ROB - 12.12.2018 / 14:22, *..dynamic.gprs.plus.pl

Karnetowcy też mogą się podpisać na tablicy?

odpowiedz
PrzemoL do X - 12.12.2018 / 13:30, *..dynamic.chello.pl

Jak Ci nie pasuje to się nie wpisuj. Ja się zapisałem i jestem dumny i szczęśliwy, że moje imię zawiśnie na najlepszym stadionie na świecie.

odpowiedz
X - 12.12.2018 / 12:58, *..play-internet.pl

I co będzie na tej tablicy napisane? "Z okazji stulecia tutaj jest lista osób która przyszła na mecz z Piastem"?

odpowiedz
Do olaf - 12.12.2018 / 12:42, *..play-internet.pl

Jak już jesteś taki czepialski, to zacznij od siebie.
Nie pisze się "z dużej litery", tylko "dużą" lub "wielką" literą.
Wyluzuj tu chodzi o grafikę i wplecenie liczby 100 - co sam napisałeś

Pozdro

odpowiedz
Roma - 12.12.2018 / 12:17, *..dynamic.gprs.plus.pl

Akcja fajna. Ale z drugiej strony - będzie wstyd, jak z tego powodu po raz pierwszy zapełni się stadion.

odpowiedz
oLaf - 12.12.2018 / 12:12, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Polska się pisze ZAWSZE z dużej litery, k...., matoły !!!!!!! a może jeszcze napiszecie POlska?? (to nie tylko PO jak partia, ale po niemiecku znaczy "tyłek" : O

To nie pikuś, tylko nasza Ojczyzna!!!!

Wiem, wiem, że jakiś pseudo grafik chciał wpleść liczbę 100 w słowo Polska, ale powinien się bardziej wysilić i zrobić to z klasą!!!!

odpowiedz
erni - 12.12.2018 / 11:24, *..amazon.com

do Bu"L"i: A o rodo slyszales? Musi byc pisemna zgoda podpisana, zeby za kilka tygodni nie przyszedl ktos i nie powiedzial, ze nie zgodzil sie na podanie jego imienia i trzeba tablice sciagac.

odpowiedz
Rafa(L) do Buli - 12.12.2018 / 09:51, *..play-internet.pl

Kolego. Imię i nazwisko możesz podać każdego kogo tylko chcesz. A pesel jest w jakimś stopniu zabezpieczeniem (rodo)

odpowiedz
Bu"L"i - 12.12.2018 / 09:05, *..adsl.inetia.pl

A na co pesel ? Jakie zgody ? Skoro ktoś wpisze imię i nazwisko to znaczy, że zgadza się na umieszczenie tego na tablicy.

odpowiedz
Gosci2 - 12.12.2018 / 07:10, *..centertel.pl

Goście przyjeżdżają do nas?

odpowiedz
Cult⚽️Legia and friends! - 12.12.2018 / 00:13, *..9

Do zakupu biletu nie jest potrzebna karta kibica.
Wiéc pełny!stadion!na!koniec!rokuuuu!

odpowiedz
Czwarty pasek na dresie - 11.12.2018 / 23:30, *..centertel.pl

A jaka będzie wysokość tablicy?

odpowiedz
Kalbar - 11.12.2018 / 22:15, *..dynamic.chello.pl

To co, wszyscy widzimy się na Ł3.

odpowiedz
Cult⚽️Legia and friends ! - 11.12.2018 / 21:27, *..27

No wreście sie obudziło towarzystwo ..zawsze to jakiś poczátek ..teraz trzeba działać na zawsze!

odpowiedz
kange(L) - 11.12.2018 / 21:16, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Rewe(L)acja !!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz