fot. Legionisci.com
REKLAMA

Zmarł Dariusz Mróz

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę śmiercią tragiczną zginął Dariusz Mróz. Jego samochód uderzył w filar Mostu Poniatowskiego w Warszawie. Mróz przez całą swoją karierę zawodniczą był związany z Legią Warszawa. W jej barwach zdobył w 1986 r. tytuł wicemistrza Polski juniorów w kategorii półśredniej w boksie. Został także młodzieżowym wicemistrzem Polski w wadze półśredniej.
Po zakończeniu kariery zawodniczej pracował jako trener. Prowadził m.in. Sergieja Werwejkę, Mariusza Pudzianowskiego i Pawła Nastulę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
x - 14.12.2018 / 19:20, *..19-1.cable.virginm.net

W jej barwach zdobył w 1986 r. tytuł wicemistrza Polski juniorów w kategorii półśredniej. Został także młodzieżowym wicemistrzem Polski w wadze półśredniej.ale czego? boksu,zapasow,podnoszenia ciezarow itd? Nie wiadomo o jakiej dyscypliny zawodnika chodzi...

odpowiedz
dejne3 - 14.12.2018 / 08:36, *..dynamic.gprs.plus.pl

Spoczywaj w spokoju

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.