Transfery | fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Acer do Legii, Szymański do Spartaka, Pazdan do Malayasporu?

Woytek

W mediach rozpoczyna się gorący okres z plotkami transferowymi. Najnowsze informacje z zagranicy są takie, że stołeczny klub zainteresowany jest sprowadzeniem Yusufa Acera z tureckiego Altinordu. Rozmowy z agentem zawodnika prowadził niedawno dyrektor sportowy Legii Radosław Kucharski.

Turek jest 21-letnim lewym obrońcą. W czerwcu wygasa jego umowa z Altinordu, który gra w drugiej lidze tureckiej. Acer ma na swoim koncie dwa występy w reprezentacji Turcji U-21. W obecnym sezonie wystąpił w 14 meczach ligowych i jednym spotkaniu Pucharu Turcji. Transfermarkt szacuje jego wartość na 500 tys euro, ale na pewno przedstawiciele Legii nie będą skłonni tyle zapłacić za tego zawodnika.

Z Legii do Turcji?
W czerwcu kończy się Michałowi Pazdanowi kontrakt z Legią i na chwilę obecną trudno przypuszczać, by mistrzowie Polski byli zainteresowani zatrzymaniem 31-letniego obrońcy, który jesień miał w zasadzie straconą.
Oficjalne zainteresowanie legionistą wyraził zespół tureckiej ekstraklasy Yeni Malatyaspor.

Zakusy na Szymańskiego - latem CSKA, teraz Spartak?
Rosyjski portal riafan.ru poinformował, że Spartak Moskwa chce kupić z Legii Sebastiana Szymańskiego. Dziennikarze twierdzą, że czwarta drużyna rosyjskiej ekstraklasy zaoferowała za "Szymiego" 8 mln euro, ale Legia oczekuje 11 mln euro i na razie nie osiągnięto porozumienia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (54)

+dodaj komentarz
grzesiek - 27.12.2018 / 17:17, *..centertel.pl

8 mln euro za szymanskiego bralbym w ciemno wiec sa to raczej plotki. Przypomne ze nasz prezes po udanych sezonie w dodatku w LM opchnal vadisa za ....2,5 mln euro. Jesli nasz prezes opchnie kogos z klubu za wiecej niz 3 mln euro to bede zdziwiony

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.12.2018 / 17:15, *..dynamic.chello.pl

Trudno tu komentować, bo nazlatywało się kumatych z innych drużyn. Wracajcie do siebie!

odpowiedz
Rasa - 27.12.2018 / 14:55, *..centertel.pl

Jak za gościa z "1 nogą" ktoś zapłaci 8 mln EUR to będą jaja

odpowiedz
mrsn - 27.12.2018 / 13:53, *..axaubezpieczenia.pl

No jeszcze brakuje żeby piłkarze tu weszli i poczytali sobie komentarze "kibicóf"

odpowiedz
tekken (L) - 27.12.2018 / 11:37, *..dynamic.chello.pl

Rozumiem,że trzeba sprzedać , bo kasa się przyda.Trzeba też kogoś kupić na to miejsce i tu zaczynają się schody, bo nie widze zawodnika o takim potencjale. Może Kapustka, Frankowski.

odpowiedz
do luczysko - 27.12.2018 / 07:48, *..alior.pl

Żurkowski jest nie do wyjecia. ze 2 banki euro trzeba dac

odpowiedz
MATEUSZ - 27.12.2018 / 07:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pazdana szkoda i trochę nie ten wiek na wyjazd marzeń za granicę Jeszce na dodatek Turcja.. Wróci za rok do ekstraklasy pewnie do Lechi

odpowiedz
m4 - 27.12.2018 / 00:18, *..dynamic.chello.pl

Szymanskiego to niech za 2mln puszcza..nic z niego juz nie bedzie ..jak bedzie polowa Rybusa to wszyskto

odpowiedz
gary łyneker - 26.12.2018 / 23:13, *..centertel.pl

11 baniek za typa pokroju Wolskiego (jednosezonowca). deal roku by był :D ale chyba takich frajerów nie trafią ;-)

odpowiedz
Jimmy L - 26.12.2018 / 20:25, *..dip0.t-ipconnect.de

Ja Pie!,,,,,ole na chlopakow ktorzy wystepuja z eLka na piersi od Leszczy!!!. Co to ku..a Ma byc. To wstyd zeby tak wogle myslec i Pisac

odpowiedz
(L) - 26.12.2018 / 19:48, *..adsl.inetia.pl

Odczepcie się od Kucharczyka lamusy. KUCHY KING FOREVER

odpowiedz
Maciek - 26.12.2018 / 15:30, *..dynamic.chello.pl

Pięknie Kamil Stoch!!!

odpowiedz
oLaf - 26.12.2018 / 13:37, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

8 mln Euro za młodego gościa z fatalnymi statystykami!!! Sprzedawać natychmiast!!!!

Legia ma 40 mln zł deficytu, nie ma co się zastanawiać!

Szymański jest młody, waleczny, dobrze podaje ale liczba goli/asyst/podań kluczowych jest dramatycznie słaba!! Nie znaczy to że to słaby gracz- tylko że wiele jeszcze musi się uczyć.

A że jest wątłej budowy - jakakolwiek kontuzja (patrz: Niezgoda) spowoduje że jego wartość spadnie w tydzień z 8 mln Euro do 1 mln lub mniej...

odpowiedz
Matigol - 26.12.2018 / 12:14, *..adsl.inetia.pl

Do "amraz" : Haraslin nam nie potrzebny więc się tak nie gorączkuj. Dobry grajek i niech się rozwija - choć sądzę że prędzej za granicą niż u was.
Nikt z fusów nie wróży. Osobiście uważam że może to i dobrze że prawdopodobnie to wy będziecie naszym największym konkurentem w walce o tytuł. Jak będzie - pokaże zielona murawa.
Tylko po co ta napinka? Życzę 2 miejsca które i tak będzie dla was sukcesem. I zluzuj bagietę - w końcu są Święta.

odpowiedz
Mroki - 26.12.2018 / 11:12, *..play-internet.pl

Co to k...a jest to są komentarze legionistów wstyd pajace

odpowiedz
Kipkorir - 26.12.2018 / 10:41, *..dynamic.chello.pl

Dokładnie, cena od 10mln EUR jest już godna. Może skończy się rozdawanie za pół darmo. Pazdan tak kozaczył z wyjazdem na zachód, to może doczeka się... Turcji :)

odpowiedz
yyy - 26.12.2018 / 10:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Po co turas...? Inna sprawa, że gościa (obrońcę) o takich parametrach fizycznych tu zniszczą. Żeby choć nadrabiał w ofensywie, a statystyki za nim też w tym względzie nie przemawiają (obym się mylił).
A w temacie obcokrajowców, nadal mnie zastanawia w czym taki np. Kopa był gorszy od Philippsa?

odpowiedz
Doamraz - 26.12.2018 / 01:18, *..dynamic.chello.pl

1. Wchodzić na portal innej druzyny i pisac glupoty=kupa zamiast mózgu
2. Wypisywać po rundzie jesiennej ze lg mistrzem 18/19 jeszcze wieksza kupa w glowie.
Wychodzi na to ze musisz mieć strasznie nasrane w głowie. Zapamietaj sobie ze ta twoja lg znaczy mniej wiecej tyle co np. Nieciecza.

odpowiedz
Sido - 26.12.2018 / 00:38, *..101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Potyt na polskich młodzieniaszków rośnie z sezonu na sezon. 10 mln € to minimum, szanse na rozwinięcie talentu są bardzo duże. Nie oddawać diamentów za darmo juz za dużo odeszło graczy za grosze!!!!

odpowiedz
Jas - 26.12.2018 / 00:27, *..190

@amraz
Dopiero cudem nie spadliscie z ligi walcząc z bruk betem na śmierć i życie :) a już jakie ambicje.. LG to może w Korei tv montować ale na M.P nie ma bata.. za słaba lawka i kasztan treneiro.. ochłon kolego, może jakaś kąpiel morska by się przydała. . Heraslin ljuz we Włoszech wiec lawka się skraca hehehe

odpowiedz
amraz - 26.12.2018 / 00:02, *..dynamic.chello.pl

A jak tam Haraslin? Już w Warszawie? Wybrał sobie miejsce w szatni legii? xD Eh te wasze śmieszne wróżenie z fusów. LG Mistrz Polski 2018/19 pozdro serdeczne.

odpowiedz
Artur - 25.12.2018 / 23:36, *..51

Musze powiedziec ostro...Ci co po Szymanskim jada to idioci, po prostu. Chcecie go wypchnac? Serio? A potem chcecie Wielkiej Legii...co za barany. Zrozumcie, ze to powinno nam zalezec gdzie Szymanski trafi i jak sie rozwinie. Jesli dobrze sie rozwinie, to nastepni beda przychodzic i placic po 10 albo 15 mln euro. A jak przepadnie jak Janczyk, to nikt nie da 2 mln bo stwierdza, ze z Legii nie warto brac. Patrzcie na Amike. Tam wiekszosc sprzedanych jakos sie przebija i rozwija i teraz ledwo jakis mlody pilke krzywo kopnie i juz chca placic duzo kasy. Zapytacie dlaczego? Ano dlatego, ze oni ida i nie przepadaja. Wiec zamknijcie sie jak macie te swoje glupoty wygadywac i pisac 'niech idzie i tylko kasa brac'. Bo tu liczy sie wyrobienie marki na zachodzie. Ale skad wy macie to wiedziec jak wy najwyzej dostajecie 20 zl kieszonkowego albo szorujecie z 1500 zl w markecie. Bez pozdrowien.

odpowiedz
Patron (L) - 25.12.2018 / 23:29, *..play-internet.pl

Majecki dogadany z Arsenalem. POTWIERDZONE INFO!!!!!!!!!

odpowiedz
zorientowany - 25.12.2018 / 23:16, *..dynamic.chello.pl

Legia ma na stole ofertę z Marsylii za KuchyKing (2,5 mln euro plus bonusy) także lada chwila hejterzy Kinga będą się musieli przerzucić na Ligue1.

odpowiedz
Mrmroovek - 25.12.2018 / 22:53, *..119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czepiajcie się więcej Kuchego 8 lat w Legii i coo.... Gdyby był słabszy zostawili by go na bocznym torze Ale ile on trenerów przeżył ... 1 , 2 , 5 , czy więcej Grajki przychodzą A Kuchy gra ...więc Kuchy King i ma serducho jak Arek ... A Sebek powinien pograć 2 lata w Legii bo wyląduje za gracicą i 3 lata emerytuta Potem nikt bo nie kupi ...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 25.12.2018 / 22:13, *..54

Zarzád ,powinien szukać talèntòw piłkarskich w miastach miasteczkach I wioskach gdzie grajá nłodzi utaléntowani zbiednych lub problemowych rodzin, to pomoc dzieciakom wyrwanie ich z koszmaròw życia a danie marzenia życia gre w Legii Mistrzu Polski!Tak wreście znajdziemy nastèpcòw Deyny I Dziekanowski !

odpowiedz
bwabr@onet.pl - 25.12.2018 / 22:11, *..centertel.pl

Leszcze , każdy junior na zachodzie jest droższy od najlepszego piłkarza z polskiej ligi a szczególnie gdy chcemy go kupić

odpowiedz
Lucky123 - 25.12.2018 / 21:03, *..dynamic.chello.pl

Droga Redakcjo proponuje zrobienia na stronie głównej rubrykę z transferami kto przychodzi-kto odchodzi tak jak było w starej wersji strony. Pozdrawiam i Życze Wesołych Swiąt

odpowiedz
Datkun - 25.12.2018 / 20:53, *..play-internet.pl

Jest wyróżniajacy sie talen w Czechac tylko trzeba zapłacić 8 000 0000 euro kupilibyście?szczerze mówiac jezeli to jest prawda pakować jeszcze Kucharczyka gratis i wiezc do Moskwy żeby tylko włos z głowy nie spadł.CSKA nie dawało nawet 3 mln a teraz Spartak 8?nie chce mi sie wierzyć bo CSKA wolało kupic Szweda za 2,5 mln

odpowiedz
singspiel - 25.12.2018 / 20:35, *..play-internet.pl

ten Acer ma 167 cm wzrostu. może nasi liczą, że jeszcze urośnie

odpowiedz
mp - 25.12.2018 / 20:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

nie pluć na Legionistów !!!!!(nie wierzę że to mogą robić kibice (L)

odpowiedz
grzesiek - 25.12.2018 / 20:26, *..centertel.pl

Piękne czasy by nastały gdyby właściciele zaczęli się szanować.
NIemniej jednak uważam sumę 8 mln euro za bujdę.

odpowiedz
BRISTO - 25.12.2018 / 19:59, *..81

Za 10 MLN SZYMAŃSKIEGO W ŻYCIU NIGDZIE NIE PUSZCZĄ , SAMI MÓWILI , ŻE MONIMUM TO 10 MLN EURO I MOŻNA ZACZYNAĆ ROZMOWY O JEGO TRANSFERZE , TERAZ JAKBY SPUŚCILI Z TONU TO TROCHĘ BY SIĘ SAMI OŚMIESZYLI BIORĄC TAMTE SŁOWA POD UWAGĘ

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.12.2018 / 19:45, *..play-internet.pl

Prawdzic-

odpowiedz
prawdzic - 25.12.2018 / 19:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Żenujące poziomem i podłe treścią są wypowiedzi niektórych niby kibiców o piłkarzach Legii, którzy-tak jak Szymek naprawdę Legię mają w sercu. Takie coś jak "gonić leszcza" to skur.......two. Ludzie jeśli rzeczywiście identyfikujecie się z Legią Warszawa to szacunek dla tych którzy dla niej na całego grają. Teraz nawet poturbowany Jej zawodnik leżący na murawie nie otrzymuje wsparcia trybun. No to gdzie to: cała Legia zawsze razem!?

odpowiedz
@wojtecky - 25.12.2018 / 19:28, *..centertel.pl

Kuchego by nie chcieli w III lidze ale jesli sie ktos zglasza po niego to doplacic to pare euro i oddac go.

odpowiedz
eth - 25.12.2018 / 19:17, *..244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pazdan niech idzie, odciąży budżet - oby się tylko jego żona zgodziła, a Szymańskiego sprzedać nawet za 8. Żeby tylko była to prawdziwa informacja. Około 32 mln euro - to połowa długu byłaby spłacona!

odpowiedz
1909 - 25.12.2018 / 19:06, *..promax.media.pl

do sprzedania jest więcej. Szymański Pazdan Malarz, Jedza ,Kuchy, Maczynski, i chyba kante

odpowiedz
ArxI - 25.12.2018 / 19:04, *..play-internet.pl

Szymański ma 19 lat i jest jednym z najlepszych piłkarzy ligi, ale najważniejszy w jego cenie jest jego wiek. Prawdę mówiąc to za 8 bym go sprzedał, ale jeśli Spartak dorzucić 2mln to Legia go sprzeda.

odpowiedz
:-) - 25.12.2018 / 18:38, *..dynamic.gprs.plus.pl

Koledzy a może Legia kupi 2 mlodych chłopaków z Polski i jednego zagranicznego co bedzie wznosił jakość a Turek 21 lat by uczył sie przy Chlousku to dobry ruch a może wskoczy szybko do składu sprzedaż Szymańskiego daje dużo możliwości wiec spokojnie po co się nakręcacie Pinto tym pokieruje :-)

odpowiedz
Mr T - 25.12.2018 / 18:22, *..dynamic.mm.pl

A Maczynskiego nikt nie chce? Wolałbym opchnac Wieteske i reaktywowac Pazdana. Jakiś taki pewniejszy jest dla mnie niż Wieteska. A na Wietesce można jeszcze zarobić.

odpowiedz
Ale jaja - 25.12.2018 / 17:53, *..skranetcan.pl

Na początku wesołych
Odnośnie transferów Szymańskiego sprzedać dopiero po mistrzostwach
U-21 trudna grupa a jak dobrze zagra to cena min 15 mln €
ZACZAC ODWAZNIEJ STAWIAC NA MLODZIEZ

odpowiedz
@wwwojtecky (L) - 25.12.2018 / 17:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest oferta jeszcze z PSV za 5 mln euro :)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 25.12.2018 / 17:34, *..play-internet.pl

Szymański jest surowy i tak naprawdę to tylko dzięki sprawnemu menedżerowi są za Niego oferty w wysokości 8 mln ojro.Niech go sprzedają,bo nam jest niepotrzebny,a "parę groszy zawsze się przyda".Co do Pazdana,to pewnie wciąż jeszcze odpoczywa po mistrzostwach świata,więc też nie ma co Go na siłę trzymać.Natomiast irytuje mnie mnie fakt,że za każdego sprzedanego Polaka kupujemy obcokrajowca,notabene o ile nie słabszego,to napewno niewiele lepszego.Ja wiem,że czasy kiedy w naszej eksraklasie pojawienie się zawodników typu Olisadebe,czy np Keneth Zeigbo stanowiło nie lada sensację i różne reakcje trybun,ale obecnie wahadło wychyliło się za bardzo w drugą stronę i czasy że Polaka uświadczysz na boisku będą stanowiły nie lada wydarzenie.

odpowiedz
Do ja - 25.12.2018 / 17:33, *..play-internet.pl

Trochę szacunku leszczu

odpowiedz
Gibon - 25.12.2018 / 17:27, *..80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A inna sprawa.Jak szymanski wchodzil do skladu to malo mu dupy nie wylizaliscie l.Mlody perspektywiczny itd itp.A teraz jedziecie po nim i chcecie sie go pozbyc.Jak to powiedzial klasyk"wy jestescie pojebani was nie mozna sadzic was trzeba leczyc.Debile.Wy sie kuchego pozbadzcie a nie seby

odpowiedz
Gibon - 25.12.2018 / 17:23, *..80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie czy wy nie rozumiecie ze zadnego polskiego klubu nie stac na kupowanie mlodych zawodnikow z naszej ligi?Jak legia czy lech beda sie starac o mlodziezowca to myslice ze ile taki gornik bedzie chcial za niego??500 tysi??jak moze sprzedac za granice za 2 banki.Oni nie beda patezec na to ze w legii lub lechu sie rozwinie.Wola go sprzedac za granice i zarobic a to czy sie rozwinie czy skonczy jak kapustka to oni maja w dupie.Liczy sie hajs.A zaden mlody zawodnik z polskiej ligi obiektywnie patrzac nie jest wart nawet 1 miliona.Tak wiec kogo lepiej sciagnac??polaka i przeplacic czy dwoch zagranicznych w tej cenie i liczyc na fart ze sie jeden sprawdzi.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 25.12.2018 / 17:16, *..158

Kuchy King do Herty! Jest oferta- 4,7 mln euro!
Potwierdzone info!

odpowiedz
Ja - 25.12.2018 / 17:15, *..play-internet.pl

8 baniek ? Gonić leszcza bo więcej nikt nie da

odpowiedz
Cch - 25.12.2018 / 16:43, *..dynamic.gprs.plus.pl

No i pięknie. 11 mln to dobra cena, a nie jakieś promocje po 2 mln.

@Luczysko- też chciałbym Zurkowskiego w Legii, ale Górnik będzie chciał 2-3 banki ojro..

Co do turasa, to mu też kończy się kontrakt w czerwcu..

odpowiedz
Hmm - 25.12.2018 / 16:39, *..play-internet.pl

Za Szymańskiego 8 mln brać z pocałowaniem ręki, gra bardzo nierówno, za pół roku albo rok może nie być wart nawet 5 mln

odpowiedz
e(L)o - 25.12.2018 / 16:38, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Za mniej niż 10 mln i to netto nie opuszczać! Jeden, dwa takie transfery i Europa zmieni podejście do naszej pseudo ligi i zacznie rzucać lepsze stawki

odpowiedz
Luczysko - 25.12.2018 / 16:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Sprzedamy dwóch Polaków a przychodzi Turek, Wolałbym żebyśmy np kupili Szymona Żurkowskiego np albo innego młodego zdolnego Polaka

odpowiedz
ezdedep - 25.12.2018 / 16:35, *..unknown.vectranet.pl

Wkoncu Legia szanuje swoich zawodników i za grosze nie chce puszczać ich :)

odpowiedz