REKLAMA

28-30.12: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Koszykarze Legii w niedzielę, 30 grudnia o godzinie 15:00 rozegrają ostatnie ligowe spotkanie w roku 2018 - legionistów czeka wyjazdowe spotkanie w Dąbrowie Górniczej. W piątek i sobotę w Warszawie odbędą się Ogólnopolskie Zawody Dzieci, w których wezmą udział zawodnicy sekcji łyżwiarstwa szybkiego Legii. Iga Świątek tymczasem w sobotę rozpocznie w Auckland eliminacje do turnieju WTA.

Rozkład jazdy:
30.12 g.15:00 MKS Dąbrowa Górnicza - Legia Warszawa [kosz, ul. Al. Róż 3]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.