Jarosław Niezgoda może zostać wypożyczony - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Niezgoda zostanie wypożyczony do Radomiaka?

Wiśnia, źródło: radomsport.pl

Jarosław Niezgoda wraca do zdrowia, jednak na początku przyszłej rundy prawdopodobnie nie będzie mógł liczyć na regularną grę. Przed nim w hierarchii napastników znajdują się Carlitos oraz Sandro Kulenović. Serwis radomsport.pl informuje, że 23-latek znalazł się na celowniku Radomiaka Radom, do którego miałby trafić na kilkumiesięczne wypożyczenie. Ten zespół nie jest jedynym, który widziałby snajpera w swoich szeregach.

Radomiak obecnie walczy o awans do pierwszej ligi, więc pozyskanie nowego zawodnika do linii ataku byłoby dla nich niezwykle ważne. Niezgoda również potrzebuje czasu na odbudowanie się, a lepszym dla niego rozwiązaniem byłoby wypożyczenie niż gra w trzecioligowych rezerwach stołecznego klubu. Piłkarz Legii w ostatnim meczu z Zagłębiem Sosnowiec pojawił się na ekstraklasowym boisku po raz pierwszy od ponad siedmiu miesięcy. Jego absencja była spowodowana najpierw problemami kardiologicznymi, a później urazem pleców.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Zagłębie Sosnowiec wierny kibic - 06.01.2019 / 01:22, *.net.pl

Dawaj Jaro do nas . Nawotka też moze. Arek niech zostanie u was bo u nas broni Dawid Kudła Dawid i sb radzi tylko obrona kuleje. a jakby tak Pasqauto jeszcze ......

odpowiedz
Mateusz z Gór - 29.12.2018 / 09:21, *..adsl.inetia.pl

Sosnowiec to duże miasto i z pewnością pomieści dwóch Legionistów. Mogliby założyć tam szajkę, w końcu to napastnicy. Ale byłaby heca.

odpowiedz
Raf - 29.12.2018 / 03:45, *..dab.02.net

Przecież Sanogo jest na wyposażeniu w Sosnowcu to jaki sens miałoby wyposażenie dwóch napastników do tego samego klubu? Poza tym nie wiadomo czy on wróci do dobrej formy? Po trzecie lepiej żeby Radomiak wszedł jak zydzew

odpowiedz
Mateusz z Gór - 28.12.2018 / 22:15, *..adsl.inetia.pl

Myślę, że w Sosnowcu by się ucieszyli z Niezgody. Podobnie w połowie innych ekstraklasowych klubów. Dlaczego więc Radomiak?

odpowiedz
tekken (L) - 28.12.2018 / 10:06, *..dynamic.chello.pl

Moim zdaniem Kante jest ok. Zawsze jak gra to stanowi zagrożenie dla przeciwnika. Musimy mieć rezerwowego takiego zawodnika, bo zaraz okaże się, że nie ma kim grac w ataku.

odpowiedz
Dfg - 28.12.2018 / 08:16, *..opera-mini.net

Nie liczmy na jakies transfery.grunt to odchudzic szatnie z dinozaurów aby budzet nie cierpiał.Dojdzie pewnie jakis obrońca skrzydłowy i wystarczy.odejdzie pasquato pazdan mączyński.ciekawe co zrobia z rado hama i malarzem.

odpowiedz
Mari - 28.12.2018 / 06:51, *..play-internet.pl

Piękne 1półrocze

odpowiedz
Jarek Jarek - 27.12.2018 / 22:23, *..play-internet.pl

A co masz do Radomiaka..!!! Że taki Niezgoda nie mógłby w nim grać..!!!

odpowiedz
Do GCW - 27.12.2018 / 20:31, *..play-internet.pl

Święte słowa !! Do warchołów niech idzie Kante.

odpowiedz
Daniel - 27.12.2018 / 20:19, *..centertel.pl

A Kucharczyka do Radomiaka nie chca?

odpowiedz
PPU - 27.12.2018 / 20:02, *..dynamic.chello.pl

To taka sama bzdura jak to że Jagiellonia będzie mistrzem.

odpowiedz
tym - 27.12.2018 / 19:28, *..1

juz jak by mial gdzies isc to do zaglebia pomoc im w utrzymaniu sie

odpowiedz
pol - 27.12.2018 / 18:05, *..dynamic.chello.pl

Głupota tego prezesiny jest zatrważająca

odpowiedz
Greg - 27.12.2018 / 17:38, *..centertel.pl

Chyba kogoś po.....doliło. Reprezentant młodzieżówki do II ligi? W dodatku do Radomia? Co to za bzdury???

odpowiedz
Qbafan - 27.12.2018 / 16:04, *..dynamic.mm.pl

Wypożyczenie tak ale tylko do ZS. Tam będzie najbardziej potrzebny.

odpowiedz
malin - 27.12.2018 / 15:45, *..play-internet.pl

Najlepszego strzelca z zeszlego sezonu wypozyczac do drugiej ligi? Ambitnie,nie powiem.Szkoda,że nie do okręgówki. Jak juz mamy Niezgode gdzies wypozyczac,to do ekstraklasy.Zagłębie Sosnowiec go z pocałowaniem reki weźmie.

odpowiedz
ark76 - 27.12.2018 / 14:53, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

carlitos, niezgoda, kulenovic całkiem mocny atak na tą polską ligę, czwarty raczej bez szans na grę, jeden właśnie zakończył przygodę

odpowiedz
zduneq do Mokot - 27.12.2018 / 12:53, *..adsl.inetia.pl

kante i poziom Carlitosa?Człowieku, ten gość jest drewniany jak Kucharczyk.To taki kucharczykowy napastnik .Zobacz jak on strzela bramki, udem, piszczelem.Owszem czasem mu się coś udo ale nie jest to gość który może przesądzać o wynikach.

odpowiedz
Mr T - 27.12.2018 / 12:39, *..dynamic.mm.pl

Wypożyczyć - tak, ale gdzieś do Ekstraklapy. Zagłębie Sosnowiec byłoby dobre. Oni na pewno szukają napastnika, a nam aż 4 nie będzie potrzebnych, przy tym, ze zazwyczaj gramy jednym.

odpowiedz
Do info - 27.12.2018 / 12:36, *..adsl.inetia.pl

Radomsport często pie...oli głupstwa

odpowiedz
Wolfik - 27.12.2018 / 12:10, *..dynamic.mm.pl

Byłaby to najgłupsza decyzja kadrowa obecnych włodarzy Legii.
Niezgoda po przepracowaniu okresu przygotowawczego powinien być pierwszym wyborem trenera.

odpowiedz
Cch - 27.12.2018 / 12:09, *..dynamic.mm.pl

Ja rozumiem żeby gościa wypożyczyć bo ponad 200 dni nie grał, no ale do 2 ligi? Myślę że w ekstraklapie chętny by się znalazł.

odpowiedz
Mokot - 27.12.2018 / 11:55, *..159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Totalnie nie rozumiem pozycji Kante w zespole. Zawodnik na poziomie Carlitosa, natomiast musi grać, a nie wchodzić na ostatnie 5 minut gry. Niezgoda do Radomika mógłby pójść, odbudowałby się i pomógł Radomiakowi w awansie.

odpowiedz
GCW - 27.12.2018 / 11:53, *..play-internet.pl

Niezgoda musi grać w ekstraklasie. Do Radomiaka niech idzie Kante. Idealnie się tam sprawdzi. Może nawet strzeli więcej goli niż w Legii. Pozdro dla eksperta Arka.

odpowiedz
Ali - 27.12.2018 / 11:34, *..134

taaaaa.... mam nadzieje, że nikt nie bedzie na tyle głupi, żeby dać Jarka do grania gdzieś po drugoligowych kartofliskach, gdzie kopią sie po czołach. Efekt moze być odwrotny do zamierzonego i jeszcze wróci z większą kontuzją.

odpowiedz
tekken (L) - 27.12.2018 / 11:21, *..dynamic.chello.pl

Raczej 4 napastników jakich mamy powinno zostać, czyli Sandro, Carlitos, Niezgoda i Kante. Chyba , że kupujemy nowych jakichś?

odpowiedz
info - 27.12.2018 / 10:44, *..dynamic.gprs.plus.pl

Te bzdury RadomSportu są wyssane z palca, Radomiak sam zdementował informacje, wszystko jest opisane na cozadzien.pl

http://www.cozadzien.pl/sport/niezgoda-w-radomiaku-wyjasniamy-watpliwosci/52734

odpowiedz
Rekin - 27.12.2018 / 10:42, *..play-internet.pl

Trochę nie czaje sytuacji, ze nasz najlepszy strzelec z zeszłego roku, ma szanse przejść obóz przygotowawczy z drużyna zima i następnie ma być wypożyczony gdziekolwiek a nie walczyć o skład ...

odpowiedz