fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transfery

Norwich zainteresowane Remym

Wiśnia, źródło: France Football

William Rémy jest obserwowany przez Norwich City - podaje internetowe wydanie "France Football". Zespół zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli Championship i ma duże szanse na awans i grę w Premier League w przyszłym sezonie. Zdaniem dziennikarzy, Rémy miałby podpisać na Wyspach trzyipółletni kontrakt.

Francuz trafił do Legii roku temu z Montpellier. W zespole mistrzów Polski dobrze spisywał się już od swoich pierwszych meczów i szybko stał się zawodnikiem podstawowej jedenastki. W poprzedniej rundzie rozegrał 10 spotkań, w których strzelił 2 gole. Stworzył bardzo zgrany duet stoperów z Arturem Jędrzejczykiem, dzięki czemu razem mieli duży udział w małej liczbie bramek traconych przez warszawski zespół. Jego odejście na pewno byłoby bolesne tym bardziej, że niepewna jest przyszłość Iñakiego Astiza oraz Michała Pazdana.

Kontrakt Rémy'ego z Legią obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku. Oznacza to, że Anglicy muszą się najpierw porozumieć z władzami stołecznego klubu, który na takim transferze może zarobić poważne pieniądze.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
tekken (L) - 07.01.2019 / 19:10, *.chello.pl

Dobry, solidny obrońca, ale również dobry pomocnik, który nawet potrafi pograć w ofensywie. Moim zdaniem jest wart 5-6 mln funtów.

odpowiedz
Jack - 06.01.2019 / 22:33, *.play-internet.pl

Prawie 28 lat, historia kontuzji.
4M to dobra cena.
Legia nie jest Realem, Eklapa Serie A, żeby po 10M płacili za każdego wyróżniającego się zawodnika.
Drużyny od nas z ligi dostają w dupe regularnie od Kazachow, Azerow itp.

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew - 06.01.2019 / 15:29, *.inetia.pl

Do andrew @ Ciebie pało też dopisałem, wal się dewiancie !!!

odpowiedz
Arek - 06.01.2019 / 15:18, *.tpnet.pl

Od Angoli to minimum 10 baniek. Od tej ceny powinni zaczynać jakiekolwiek negocjacje.

odpowiedz
tomiacab - 06.01.2019 / 14:48, *.virginm.net

Niedługo to będą na jedną rundę do nas przychodzić co lepsi.

odpowiedz
tomiacab - 06.01.2019 / 14:47, *.virginm.net

ku.. mać.

odpowiedz
eLo - 06.01.2019 / 11:55, *.chello.pl

Min.7 baniek

odpowiedz
tomiacab - 06.01.2019 / 16:50, *.virginm.net

@eLo: dokładnie

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 06.01.2019 / 11:34, *.inetia.pl

Tylko nie to ! Najsilniejsza formacja pójdzie w pi...du. Tam ktoś pisał o Pazdanie. Z całym szacunkiem dla jego dokonań, ale on już w " L " się nie odbuduje. Niestety, może być propozycja nie do odrzucenia i prezio nie będzie miał wyjścia, biorąc pod uwagę finanse klubu ?

odpowiedz
Andrew - 06.01.2019 / 12:33, *.chello.pl

@ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o:
Mogliby teo9 leszcza Kuchego sie w końcu pozbyć.
Jak widac nie jest on wart nawet 300 tysiecy

odpowiedz
Franco - 06.01.2019 / 15:36, *.inetia.pl

@Andrew:
Woń na k6

odpowiedz
Andrew - 06.01.2019 / 21:34, *.chello.pl

@Franco:
Znajomy ci zapach?

odpowiedz
LWL - 06.01.2019 / 11:18, *.tpnet.pl

Wzmacniac z mysla o obronie MISTRZA RP i zdobyciu PUCHARU RP oraz o kwalifikacjach w europejskich pucharach do fazy grupowej LM lub LE ! "L"!!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.01.2019 / 09:19, *.inetia.pl

Trzeba podbijać cenę. W Anglii składają oferty tylko, jeśli rzeczywiście im zależy, więc jeśli oferta wpłynie to trzeba ją od razu czterokrotnie przebić i za grajka do Championship można zgarnąć spokojnie 5-10 mln euro, nawet jeśli wycenia się go niżej.

odpowiedz
SEBO(L) - 06.01.2019 / 11:09, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: przebić czy podbić?

odpowiedz
SEBO(L) - 06.01.2019 / 08:26, *.centertel.pl

Zaraz zacznie się serial " Po 2 miliony każdy. ".

odpowiedz
Jimmy L - 06.01.2019 / 01:03, *.t-ipconnect.de

Remy. to fachowiec i nie bez przyczyny Sie Nim interesuja, niewiem czy to dobrze gdyby odszedl, nie mozna wszystkich sprzedac bo kto bedzie Gral ? Szanujmy Sie i myslmy o Europie bo tam jest Kasa i nasze miejsce

odpowiedz
Hubi 39 - 06.01.2019 / 02:55, *.supermedia.pl

@Jimmy L : racja

odpowiedz
Matt - 06.01.2019 / 00:03, *.tpnet.pl

Zgadzam się z przedmówcami. Na kim windować stawki jak nie na podstawowych zawodnikach? Jak nie pójdzie, to dobrze, jak pójdzie za jakieś 7 mln, to też nieźle. Nie wiem czy nie jest to obecnie nasz najlepszy zawodnik...
Jego odejście za małe pieniądze może przekreślić całe okienko transferowe.

odpowiedz
tromb@L - 05.01.2019 / 23:58, *.zicom.pl

przyjdzie Arsenić

odpowiedz
AJG - 05.01.2019 / 23:27, *.t-mobile.pl

Moim zdaniem to dla Legii bardzo wartościowy zawodnik,szkoda go się pozbywać!Ale jeśli to musi się stać,to za odpowiednią kwotę- nie mniej niż 10mln euro!Ciekaw jestem,czy Pan prezes stanie na wysokości.......

odpowiedz
Mr T - 05.01.2019 / 23:12, *.mm.pl

Spadać na drzewo!

odpowiedz
Artur - 05.01.2019 / 22:26, *.play-internet.pl

Jeśli to Anglia to będzie dwucyfrowo. Remy to najlepszy obrońca ligi, perspektywiczny, nie ma szans by go zatrzymać bo za 7mln nie pójdzie tylko znacznie wyżej.

odpowiedz
Foresto - 05.01.2019 / 22:08, *.vectranet.pl

Chcecie 5 mln? To krzyczcie 7,5. U nas zawsze mówią 4,5 a kończy się na 2,3. Prijo zrobił markę, niech wiedzą że towar od nas jest dobry i dlatego nie tani.

odpowiedz
karolpezet - 05.01.2019 / 23:33, *.tpnet.pl

@Foresto : u nas taki dobry towar ze w eliminacjach do europucharow dostajemy baty od kazachstanu, luksemburga etc...

odpowiedz
Misiek - 05.01.2019 / 21:51, *.orange.pl

Trzeba sobie powiedzieć że to jeden z najlepszych zawodników w lidze .teraz ile zaplaca i kto go zastąpi ,jak będzie dalej tak grac to zawsze ktoś rozsądne pieniądze wylozy kontrakt długi tylko spokojnie

odpowiedz
Gizir - 05.01.2019 / 21:29, *.24.128

I oczywiście sprzedamy go za 2mln euro i będziemy dziękować że tyle dają... A potem pytanie dlaczego polskie kluby nie sprzedają drogo...?! Angole maja kasy jak lody więc naspokojnie można z 4-5mln franków wyciągnąć. Ale po co?

odpowiedz
BIALY484 - 05.01.2019 / 23:31, *.kyivstar.net

@Gizir: no no aglicy rzeczywiscie we frankach zaplaca....

odpowiedz
oLaf - 05.01.2019 / 23:53, *.vectranet.pl

@BIALY484: taaa, franków belgijskich! ; )))

odpowiedz
Pablo - 05.01.2019 / 21:28, *.tpnet.pl

Jeżeli sprzedawać to nie schodzić poniżej 5 mln euro. Tylko wtedy Pazdan musi zostać. Dla Wieteski gra w takim klubie jak Legia to jeszcze za wysokie progi, a dla Astiza chyba już za wysokie. Tak więc jedyna gwarancja w miarę pewnej obrony byłby duet Jedza i Pazdan.

odpowiedz
McA - 05.01.2019 / 21:18, *.as13285.net

Chopaki sprawdzcie jaka kasa chodzi za stoperów w Championship jakie srodki wykádajá anglicy na pilkarzy z league one czy two. to sa srodki 3-4 mln funciaków. Miedzy Championship sa wyzesze czésto a tu sie rozchodzi o Norwich jedná nogá w PL lekko mozna krzykna 10mln funtów. To dla nich nic.
Mieszkam 300m od stadionu kanarków. Wiem co mówie.

odpowiedz
michciu - 05.01.2019 / 20:47, *.vectranet.pl

Tu naprawdę będzie grubsza suma grana :)

odpowiedz
Bobo - 05.01.2019 / 19:54, *.net.pl

Ledwie się obrona ustabilizowała...
Oby go nie sprzedali:-)

odpowiedz
Pankryst - 05.01.2019 / 19:51, *.chello.pl

Tylko po co go sprzedawać ?

odpowiedz
Pankryst - 05.01.2019 / 19:49, *.chello.pl

Biorąc pod uwagę,że jesteśmy 25 ligą i to działa na naszą niekorzyść i że ch..a ugraliśmy w europie to 3-4 mln myślę byloby git

odpowiedz
Juri - 05.01.2019 / 19:39, *.inetia.pl

10 mln € ,nie zależnie od wieku.
Za Humelsa ile szwaby krzyczą?

odpowiedz
Kostek - 05.01.2019 / 19:31, *.chello.pl

Jak czytam te kwoty z kosmosu które niektórzy by oczekiwali to m wrażenie ze chyba za bardzo Was ponosi. Kto da 5 mln euro za obrońcę który ma prawie 28lat i gra s drużynie z 22 lig Europy która przegrała z mistrzem Luksemburga. Ludzie, zejdzie na ziemie.

odpowiedz
eduardo - 06.01.2019 / 11:47, *.tpnet.pl

@Kostek:
Rynek jest zepsuty przez City i PSG, dlatego nalezy zadac takich kwot, mimo ze ten gracz nie jest tyle wart

odpowiedz
Jack - 06.01.2019 / 22:28, *.play-internet.pl

@eduardo:

odpowiedz
Jordan - 05.01.2019 / 19:22, *.chello.pl

Wara!

odpowiedz
WWL - 05.01.2019 / 19:09, *.chello.pl

Jak chcemy zdobyć mistrzostwo to dobra obrona to PODSTAWA.
Nie sprzedawajmy wszystkich jak leci!
Akurat Remy to kozak

odpowiedz
Cch - 05.01.2019 / 19:27, *.plus.pl

@WWL: mistrzostwo w tej ogorkowej lidze zdobędziemy nawet z Astizem w składzie. Ale prawda, brałbym 5-7 mln euro, albo nie rozmawiał o transferze.

odpowiedz
mrsn - 05.01.2019 / 19:04, *.orange.pl

Niech sprzedają ale za grube siano a nie caritas polski

odpowiedz
PrzemoL - 05.01.2019 / 19:00, *.chello.pl

A ja powiem tak: skoro jest to klub z Anglii (nawet jeśli to championship) to rzucić im min. 10 mlnE. Dla angielskich klubów to nie są ogromne pieniądze, a my byśmy całkiem ładną sumę przycięli.

odpowiedz
DAwid - 05.01.2019 / 18:57, *.tpnet.pl

To jest najlepszy nasz obronca a i w pomocy dawal rade jego pily prostopadle sa super nie i jeszcze raz nie won od Remy !!!!!!

odpowiedz
Tomek c - 05.01.2019 / 18:42, *.plus.pl

Jeżeli odejdzie to sportowo Legia straci. Natomiast jeżeli oferta będzie powyżej 5mln eur to sprzedać i postawić na duet Jędza - Wieteska

odpowiedz
WWL - 05.01.2019 / 19:07, *.chello.pl

@Tomek c:

Wieteska nadaje się tylko do akcji z rzutów rożnych.(chociaż w Legii to nie pamiętam czy cokolwiek strzelił)
Obrońca z niego dosyć kiepski

odpowiedz
Tomek c - 05.01.2019 / 19:59, *.plus.pl

@WWL: na pewno masz sporo racji. Natomiast pomijając jego instynkt strzelecki to zrobil postęp w defensywie w porównaniu do tego co grał w gorniku. I jest wciąż młodym zawodnikiem. Remy ego będzie szkoda bo na polskie warunki to jest kozak natomiast Legia pamiętajmy ze ma spore problemy finansowe i przy realnych wzmocnienieniach w ofensywie jesteśmy w stanie przełknąć stratę Remyego oczwiscie pod warunkiem min 5 min eur

odpowiedz
Znawca - 05.01.2019 / 18:40, *.ip-point.pl

Juz go niema

odpowiedz
krupnik - 05.01.2019 / 18:14, *.t-mobile.pl

oby nie, przynajmniej nie w najbliższym czasie

odpowiedz