fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia w podróży

Troia: Legioniści dotarli do Portugalii

Woytek, źródło: Legionisci.com

Mistrzowie Polski w 26-osobowym składzie po godzinie 14 wyruszyli z lotniska Chopina do Lizbony, a stamtąd w 1,5-godzinną podróż autokarem na półwysep położony na południe od Setubal. O godzinie 20:30 czasu miejscowego drużyna dotarła do Troi. Ta malutka wakacyjna miejscowość w sezonie zimowym jest w zasadzie wymarła - pozamykane restauracje, nieczynne sklepy i jeden duży hotel, Troia Aqualuz Suite Hotel, w którym przez najbliższe tygodnie będą mieszkali "Wojskowi".

Jest jeszcze opcja wybrania się do Setubal za kilka euro promem, który kursuje przez 24 godziny na dobę.

Zawodników w progu hotelu przywitał szkoleniowiec Ricardo Sa Pinto, który wcześniej stawił się na miejscu. Piłkarze szybko odebrali klucze i udali się do swoich pokoi, a następnie drużyna zjadła wspólną kolację.

Na wtorek zespół ma zaplanowane dwie jednostki treningowe - o 10:15 i 16:00.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
kontroler_biletow - 11.01.2019 / 00:44, *.chello.pl

komu w drogę temu czas

odpowiedz
ase - 09.01.2019 / 15:05, *.orange.pl

Pinto u siebie wita na prywatnej imprezie bunga bunga .

odpowiedz
Kruszyna - 09.01.2019 / 09:16, *.tpnet.pl

Co sie dzieje z Vuko?Nie widac go na zdjeciach z przylotu i treningu.Ktos ma jakies informacje?

odpowiedz
WWL - 08.01.2019 / 14:59, *.play-internet.pl

Cytat z PS

W żadnym innym zespole nie ma takich zasad. Jedną z nich jest zakaz oddalania się od klubu (nawet w dniu wolnym) na odległość większą niż 30 km. Portugalczyk wprowadził go po tym, jak William Remy wolny weekend wykorzystał na pobyt w Paryżu. Ofiarą tego zapisu stał się Kante. Podczas listopadowej przerwy na mecze kadry napastnik chciał polecieć do syna w Hiszpanii. Legioniści ostatnie spotkanie przed przerwą rozgrywali w Szczecinie i Kante już wcześniej wykupił lot z Berlina, bo tam miał najbliżej. Po meczu z Pogonią wyjechał, wbrew regulaminowi. Sa Pinto mu tego nie wybaczył. Po starciu z Portowcami wpuścił tylko na kilka minut w spotkaniu z Lechią (0:0), teraz zawodnik usłyszał, że może szukać nowego pracodawcy. 



To już wiadomo czemu odstawił Kante.
Swoją drogą nie puścić w wolnym czasie ojca do syna........
Nie podoba mi się to.

odpowiedz
Michu - 08.01.2019 / 15:56, *.centertel.pl

@WWL:

Link?

odpowiedz
taktak - 08.01.2019 / 16:53, *.mm.pl

@Michu: https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/legia-warszawa/ricardo-sa-pinto-trener-ktory-nie-wybacza-or-legia-warszawa/fn0w73n

odpowiedz
WWL - 08.01.2019 / 17:03, *.play-internet.pl

@Michu:

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto-ekstraklasa/legia-warszawa/ricardo-sa-pinto-trener-ktory-nie-wybacza-or-legia-warszawa/fn0w73n

odpowiedz
Tomek Mokotów - 08.01.2019 / 20:01, *.centertel.pl

@WWL:

Nie wyobrazam sobie, żeby trenerzyna bez wiekszych sukcesów mógł zabronić komukolwiek odwiedzin rodziny. Ogromny minus dla Pinto bo są pewne wartości większe niż kopanie skórzanej gały.

W pełni popieram Kante, lepiej odejść z klubu, gdzie dla własnego widzimisię i zasad rodem z przedszkola Pinto robi cyrk.

Oczywiście pod warunkiem, że tak było bo równie dobrze to zawodnik mógł nie chcieć się porozumieć.

odpowiedz
Michu - 08.01.2019 / 21:56, *.centertel.pl

@WWL:

Dzieki!
Faktycznie grubo aczkolwiek dobrze, ze ktos ich w koncu scisnal za jaja. Nie mniej nie można popadac ze skrajnosci w skrajnosc.

odpowiedz
lenio - 08.01.2019 / 14:12, *.79.31

dziwne....na 1 fotce jest KANTE przy autokarze

odpowiedz
mkochan - 08.01.2019 / 19:17, *.t-mobile.pl

@lenio: ten o którego pewnie Ci chodzi to cafu

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew, daniel - 08.01.2019 / 10:14, *.inetia.pl

Nie wiem jak Wy, ale ja mam wrażenie, że tworzy się fajna, zgrana ekipa pod wodzą Ricardo Sa Pinto? Wszystko się okaże jak nasz trener będzie mógł mieć dla siebie cały okres przygotowawczy, a nie na zasadzie " gaszenia pożaru " po poprzednikach. Na wiosnę będzie można powiedzieć " sprawdzam ".

odpowiedz
łysy59 - 08.01.2019 / 11:24, *.centertel.pl

@ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew, daniel:

A ktos cie pytal o zdanie?

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew, daniel - 08.01.2019 / 17:19, *.inetia.pl

@łysy59: Dawaj dalej tę twoją żółć

odpowiedz
łysy59 - 09.01.2019 / 13:39, *.centertel.pl

@ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o, Andrew, daniel:

Wybacz, nie zasługujesz.

odpowiedz
Władeczek - 08.01.2019 / 09:47, *.netfala.pl

Gdzie jest Lucek pytam się?

odpowiedz
Piekario - 08.01.2019 / 09:18, *.t-mobile.pl

Gdzie jest Mąka?

odpowiedz
eLeLeL - 08.01.2019 / 08:42, *.play-internet.pl

Nie chlać za dużo... biegać kur...!

odpowiedz
Afro - 08.01.2019 / 07:43, *.chello.pl

@Kibic Legii: Pazdan, zgodnie z informacją z innego artykułu, jest w kadrze i będzie się przygotowywał do sezonu. Mam nadzieję, że wróci do formy jak Jędza.

odpowiedz
L - 08.01.2019 / 07:16, *.plus.pl

ale ..... sa pinto, chociaż ładnie wita swoich piłkarzy

odpowiedz
Michu - 07.01.2019 / 22:59, *.centertel.pl

Podpinam sie pod pytanie czy Vukovic jest jeszcze w Legii?

odpowiedz
AliBaba34 - 08.01.2019 / 11:15, *.tpnet.pl

@Michu: Jest ale siedzi cicho :)

odpowiedz
Kibic Legii - 07.01.2019 / 22:25, *.206.13

Pazdan miał zachwianie formy przed MŚ , ale dochodził do formy , po mistrzostwach potrzebował trochę więcej czasu na regeneracje , ale został odstrzelony . I nie dostawał szans na grę . Bo wystawienie zawodnika w meczu , który nie przepracował przygotowań do sezonu tak jak każdy inny piłkarz , który miał na to odpowiedni czas bo nie brał udziału w MŚ to jest tylko dokopanie takiemu piłkarzowi . Pazdan powinien dostać szansę teraz na normalne przygotowanie się z całym zespołem do sezonu i pokazanie swoich umiejętności , bo , że ma spore chyba nie podlega dyskusji . Pazdan powinien zostać w Legii z jednego powodu , bo to najlepszy obrońca w lidze . Dwa to Legia powinna skupić się na pozyskaniu zawodnika , na środek pomocy takiego jak kiedyś w Wiśle był Mirek Szymkowiak , a u nas Ofoe zawodnik na odpowiednim poziomie z umiejętnościami kierowania grą zespołu , taki który umiałby poklepać piłką , zagrać prostopadłe podanie do napastników , porozrzucać piłkę po skrzydłach , przytrzymać , zagraniem wciągnąć w grę większą ilość zawodników do akcji . Taki zawodnik z większymi predyspozycjami do gry piłką , ale i myśleniem na boisku Legii na dziś bardzo brakuje , a takiego piłkarza to na dziś w kadrze zespołu nie mamy ani jednego . Dlatego taki playmaker Legii byłby na dziś jak na zbawienie + Plus torpedy na skrzydle , co by wnosili wiatr na skrzydłach typu coś ala grosik , też nam bardzo brakuje szybkich skrzydłowych i tu Legia powinna bardzo skupić się na pozyskaniu zawodników o wymienionych przeze mnie predyspozycjach .

odpowiedz
magoo - 07.01.2019 / 22:23, *.chello.pl

No Pani blond chyba daje radę, się tak Pinto do niej uśmiechnął szeroko. Kto to ??

odpowiedz
Razowy - 07.01.2019 / 22:20, *.246.156

Panowie, co by nie pisać to Jędza wygląda jak za najlepszych lat. Oj chyba za wcześnie był skreślany, On ma sporo do udowodnienia, jak dla mnie to będzie wiosną kosior nie do zatrzymania!

odpowiedz
Do grzesiek - 07.01.2019 / 22:17, *.chello.pl

Nie mierz wszystkich swoją miarą

odpowiedz
grzesiek - 07.01.2019 / 22:13, *.centertel.pl

Po wynownym przyeitaniu Ricardo z rocha powatpiewam ze ten transfer to.tylko kwestia umiejetnosci pilkarskich

odpowiedz
Mix - 07.01.2019 / 22:41, *.darnet.pl

@grzesiek: Na zdjęciu wita się z Wieteską... Idź do okulisty

odpowiedz
Ernit - 07.01.2019 / 22:12, *.centertel.pl

Kim jest ta blond pani ? Dietetyk ? Psycholog ?

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 07.01.2019 / 22:25, *.netcabo.pt

@Ernit: Pani kucharz.

odpowiedz
magoo - 07.01.2019 / 23:26, *.chello.pl

@Woytek (Legionisci.com): Jadłbym od niej wszystko :)

odpowiedz
k0m3t4 - 08.01.2019 / 11:28, *.181.43

@magoo: nie zazdroszcze Ci wyposzczenia, widać tylko jej włosy a Ty byś już od niej WSZYSTKO jadł :D

odpowiedz
sprite - 08.01.2019 / 11:59, *.play-internet.pl

@magoo: A blondi byś nie zjadł? :-)

odpowiedz
sprite - 08.01.2019 / 14:28, *.play-internet.pl

@Woytek (Legionisci.com): Czy będzie jakieś zdjęcie na którym lepiej widać Panią kucharz?

odpowiedz
magoo - 08.01.2019 / 16:02, *.tpnet.pl

@k0m3t4: na moim telemonitorze widać dużo więcej ;)

odpowiedz
Daniel - 07.01.2019 / 22:12, *.chello.pl

Do redakcji,
Czy coś wiadomo co sie dzieje z Vuko?

odpowiedz
Krupnik - 07.01.2019 / 22:07, *.cyfrowypolsat.pl

Do redakcji, czy wiadomo coś o codziennych relacjach ze zgrupowania tak jak to miało miejsce podczas poprzednich zgrupowań?

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 07.01.2019 / 22:24, *.netcabo.pt

@Krupnik: będziemy takowe przeprowadzali. Zapraszamy :)

odpowiedz
Brat - 07.01.2019 / 22:38, *.chello.pl

@Woytek (Legionisci.com): Woytek, a będzie tradycyjny mecz sztab szkoleniowy vs dziennikarze? :)

odpowiedz
Krupnik - 07.01.2019 / 22:53, *.cyfrowypolsat.pl

@Woytek (Legionisci.com): dzięki za szybką odpowiedź, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć chłopakom zdrówka i determinacji

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 08.01.2019 / 00:31, *.netcabo.pt

@Brat: nie ;)

odpowiedz