Aleksandra Mierzejewska - fot. Legia Sztanga
REKLAMA

Mierzejewska zaczyna przygotowania do Mistrzostw Europy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Aleksandra Mierzejewska z Legii otrzymała powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski w podnoszeniu ciężarów, które w dniach 13-26 stycznia odbędzie się w Spale. Dla sztangistki Legii będzie to początek przygotowań do Mistrzostw Europy, które szóstego kwietnia rozpoczną się w Batumi. Te będą o tyle istotne, że będzie można na nich wywalczyć kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Tokio.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.