fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

We wtorek sparing z portugalskim trzecioligowcem

Woytek, źródło: Legia.com

Legia Warszawa poinformowała o dacie rozegrania pierwszego sparingowego meczu podczas przygotowań do rundy wiosennej. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 15 stycznia o godzinie 12 czasu polskiego w ośrodku OneTroia, w którym na co dzień trenują legioniści.

Rywalem Legii będzie trzecioligowa portugalska drużyna Clube Olímpico do Montijo. Klub został założony w 2007 r. Obecnie rywalizuje w grupie D III ligi portugalskiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
WH - 14.01.2019 / 19:41, *.t-mobile.pl

A jakie znaczenie ma wynik sparingu. Dajcie im normalnie poćwiczyć formę przed WAŻNYMI meczami ;) liczy się feta ma starówce x 3 i awans do Europy. Patrzcie bardziej dlugodystansowo.

Pozdrawiam,
WH

odpowiedz
BIALY484 - 14.01.2019 / 21:46, *.214.145

@WH: znaczenie wynik ma zawsze zwlaszcza jezeli chodzj o morale i pewnosc siebi zaufanie miedzy zawodnikami....

odpowiedz
WH - 15.01.2019 / 07:58, *.chello.pl

@BIALY484:
Ech. Oni tam grają żeby wypaść dobrze w oczach trenera i grać w pierwszej 11. A wyniki maja przyjść w lutym, nie teraz. Bo z tego, że poklepią 3 ligę jak w PL dostaniemy baty nawet w Częstochowie??

odpowiedz
HWDP JP100% - 14.01.2019 / 16:45, *.play-internet.pl

będzie transmisja na youtubie jak to miało miejsce w poprzednich obozach przygotowawczych

odpowiedz
lepszy - 14.01.2019 / 21:01, *.com.pl

@HWDP JP100%:

japa

odpowiedz
LWL - 14.01.2019 / 10:06, *.tpnet.pl

C.O.do M. - 7 w tabeli 3 ligi wiec nie powinno byc problemu odnosnie wyniku meczu ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 14.01.2019 / 09:52, *.tpnet.pl

ClubeOlimpico do Montijo 0 - 4 LEGIA ! "L"!!!

odpowiedz
artur(L) - 14.01.2019 / 05:45, *.orange.pl

Będzie jskaś transmisja ze soaringu ?

odpowiedz
magoo - 15.01.2019 / 08:31, *.chello.pl

@artur(L): będzie na YT na kanale klubu i w hybrydowej TV HbbTV.

odpowiedz
Michal do abcd lamusa z poznania lub konwiktorskiej - 13.01.2019 / 23:14, *.as43234.net

Moze byc i 0:10.
To jest sparing, w dodatku pierwszy.
Ma sluzyc sztabowi szkoleniowemu w zebraniu informacji o stanie druzyny i przecwiczeniu roznych opcji, ktore juz wyprobowali w gierkach mdzy soba.

odpowiedz
artur(L) - 14.01.2019 / 06:01, *.orange.pl

@Michal:
Nie trać czasu na te lamusy z krainy podziemnej pomarańczy !!!
Nawet w pisowni jest przy czwartej literze alfabetu :) nie zapominając o ich godnej postawie całej amici i poznańskiej w meczu kończæcym sezon 2017/2018 i Koronacji Mistrza Po(L)ski !!!
Dupy do dzisiaj bolą na bułgarskiej, no ake cóż mają to już zapisane w swoim DNA !!!

odpowiedz
BIALY484 - 14.01.2019 / 21:55, *.214.145

@Michal do abcd lamusa z poznania lub konwiktorskiej: nawet na pelnym zmeczeniu i probie zmiany taktyki porazaka byla by nie na miejscu.....choc nie wydaje mi sie ze trzecioligowy zespol z portugali jest duzo slabszy od niektorych polskich klubow z ekstraklsy....aczkolwiek zeby stworzyc dobry zespol trzeba wygrywac by miec poczucie wlasnej sily.....to o wiele wazniejsze niz zrealizowanie taktyki trenera na tle zespolu trzecioligowego bo ni jak to sie nie odnosi do rzeczywistosci....

odpowiedz
Abcd - 13.01.2019 / 23:03, *.vectranet.pl

W plecy 1:2

odpowiedz