REKLAMA

Dwa medale legionistów w Pilznie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W czeskim Pilznie w miniony weekend rozegrane zostały międzynarodowe zawody Grand Prix w strzelectwie sportowym. Zawodnik Legii, Tomasz Bartnik zajął drugie miejsce w konkurencji karabinu pneumatycznego 60 strzałów. Legionista w finale uzyskał wynik 248,6 pkt., o dwie dziesiąte punktu mniej od Tejasa Krishnaprasada z Indii. W tej samej konkurencji, Kpn60 wśród juniorek trzecie miejsce zajęła Julia Grzybowska. Legionistka uzyskała wynik w finale 225,2 punktu i uplasowała się za Niemką, Melisą Ruschel oraz Weroniką Bykowską, która w ostatnim czasie zmieniła barwy klubowe i z Legii przeszła do TKS LOK Tarnów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.