Andrzej Fonfara - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

9 marca walka Fonfary w Los Angeles

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Znany jest dokładny termin najbliższej walki Andrzeja Fonfary. Legionista skrzyżuje rękawice podczas gali, która będzie miała miejsce 9 marca w Los Angeles. Przeciwnikiem Fonfary będzie pochodzący z Dominikany, Edwin Rodriguez. Najbliższy rywal legionisty ma na swoim koncie 30 wygranych (z czego 20 przez KO) i dwie porażki. Zaplanowana na marzec walka, będzie drugą dla Andrzeja Fonfary w kategorii cruiser. Ostatnia walka Fonfary, a zarazem pierwsza w kategorii junior ciężkiej, miała miejsce w czerwcu zeszłego roku, kiedy na Torwarze nasz zawodnik pokonał przez TKO w szóstej rundzie Ukraińca, Ismaila Sillakha.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Bródno - 19.01.2019 / 13:41, *.play-internet.pl

@xaxa12: ogór z ogórem to cię zrobił

odpowiedz
Tomecky1975 - 18.01.2019 / 12:07, *.net.pl

Andrzeju, Twoje zwycięstwo będzie dla mnie najlepszym prezentem urodzinowym.

Powodzenia !

odpowiedz
M3 - 17.01.2019 / 23:39, *.vectranet.pl

Jak Andrzeju szanowny nie wrócisz do ostrych treningów jak przed kilkoma latami to będzie koniec zagranicznej kariery. Życzę Ci mistrzowskiego pasa !!! (L)

odpowiedz
Barczi - 17.01.2019 / 20:51, *.chello.pl

Jakaś transmisja w tv planowana?

odpowiedz
xaxa121 - 17.01.2019 / 21:22, *.tpnet.pl

@Barczi: Borka się spytaj i Polsatu.

odpowiedz
FiroZS - 17.01.2019 / 15:50, *.186.77

Jedziesz z nim Legionisto!!!

odpowiedz
xaxa12 - 17.01.2019 / 17:54, *.tpnet.pl

@FiroZS: serio? Ogor z Ogorem:)

odpowiedz
RS6 - 18.01.2019 / 11:31, *.zus.pl

@xaxa12: Sam kur... jesteś ogór. I do tego parówa.

odpowiedz
git - 18.01.2019 / 15:27, *.virginm.net

@RS6: i dzban jeszcze !

odpowiedz