Wyniki legionistów w PP

W Drzonkowie odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Polski, w międzynarodowej obsadzie, w których startowało troje pięcioboistów Legii. Najwyżej z legionistek sklasyfikowana została Oktawia Nowacka, która zajęła 15. miejsce. Legionistka była czwarta zarówno w szermierce, pływaniu, jak i biegu ze strzelaniem - niestety Oktawia nie zdobyła punktów w jeździectwie. Również w przypadku Dominiki Karolak koń odmówił współpracy i nasza zawodniczka ukończyła zawody na miejscu 35. Daniel Ławrynowicz był 34., zajmując drugie miejsce w szermierce i jeździectwie oraz ósme w pływaniu, ale bez punktu w biegu ze strzelaniem.