REKLAMA

Wyniki legionistów w PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Drzonkowie odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Polski, w międzynarodowej obsadzie, w których startowało troje pięcioboistów Legii. Najwyżej z legionistek sklasyfikowana została Oktawia Nowacka, która zajęła 15. miejsce. Legionistka była czwarta zarówno w szermierce, pływaniu, jak i biegu ze strzelaniem - niestety Oktawia nie zdobyła punktów w jeździectwie. Również w przypadku Dominiki Karolak koń odmówił współpracy i nasza zawodniczka ukończyła zawody na miejscu 35. Daniel Ławrynowicz był 34., zajmując drugie miejsce w szermierce i jeździectwie oraz ósme w pływaniu, ale bez punktu w biegu ze strzelaniem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
m4 - 04.02.2019 / 10:49, *.51.162

w okularach plywa ?

odpowiedz
ja - 03.02.2019 / 22:47, *.chello.pl

Ona juz zdobyla co miala zdobyc. Cos co jest najwazniejsze w zyciu kazdego sportowca.
Zdobyla dla Polski medal Igrzysk Olimpijskich.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.