REKLAMA

Wyniki Nogala w PŚ w Hamar

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W norweskim Hamar odbyły się zawody Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim. Panczenista Legii, Artur Nogal startował w wyścigach na dystansie 500 metrów. W sobotnim wyścigu dywizji B, legionista był czwarty z wynikiem 35,335 sekundy, tracąc zaledwie 0,03 sekundy do miejsca na podium. W niedzielę Nogal startował na tym samym dystansie, tyle że już w dywizji A i uplasował się na miejscu 14. z wynikiem 35,382 sekundy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.