Carlitos - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Carlitos wyjedzie do USA?

Wiśnia, źródło: Radio Cope

Jak podają hiszpańskie media, amerykański klub New York City FC jest zainteresowany sprowadzeniem w tym oknie transferowym Carlitosa. Zespół potrzebuje wzmocnienia linii ataku po sprzedaży do Japonii Davida Villi. Trenerem NYC jest Hiszpan Domènec Torrent, który widziałby rodaka w swoich szeregach

Nieoficjalnie mówi się, że Amerykanie są gotowi zapłacić za Carlitosa ok. 2,5 mln euro. Legia z kolei oczekuje większej kwoty. Sprzedaż najlepszego strzelca tuż przed rozpoczęciem rozgrywek na pewno byłaby ryzykowna, choć Ricardo Sa Pinto już wcześniej deklarował chęć pozyskania jeszcze jednego snajpera.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (144)

+dodaj komentarz
Are - 08.02.2019 / 14:58, *.centertel.pl

Nicolic wroci do legii

odpowiedz
News⚽️Legia - 08.02.2019 / 13:26, *.193.48

Carlitos spakowany... zdecydował NY!

odpowiedz
Misiu - 08.02.2019 / 18:02, *.cyfrowypolsat.pl

@News⚽️Legia: Czy moglbys podać zrodlo

odpowiedz
grzesiek - 08.02.2019 / 08:07, *.centertel.pl

Gdzie są kur*** transfery do klubu? W lato bedzie za pozno jak sprowadzimy nowych pilkarzy

odpowiedz
Zawisza - 07.02.2019 / 16:15, *.orange.pl

o 16:50 do Nowy Jork JFK (JFK) dzisiaj odwołany. A już by leciał i byśmy dokonali wzmocnienia.

odpowiedz
Pi(L)ot - 08.02.2019 / 12:10, *.lsas.aero

@Zawisza: JFK odlatuje dzisiaj planowo o godz. 16:50

odpowiedz
Javan - 07.02.2019 / 12:36, *.chello.pl

Skoro można zarobić ok. 2 mln to sprzedawac. Nie był to gracz wybitny. raczej rozszyfrowany przez obrońców zawodziłł. Oczywiście Kulenovic z niezgoda to za mało. szkoda Kante, zwlaszcza że zrozumiał swoje błędy. Legia Sa Pinto nastawia się glównie na defensywę a tu bez zmian

odpowiedz
Gienek - 07.02.2019 / 12:36, *.netfala.pl

Carlitos nie jest taki dobry, aby walczyć za niego. Jeśli zapłacą 3 mEUR to niech idzie. Musi jednak ktoś dobry przyjść w zamian, bo jednak Kulenović z Niezgodą to za słaba jakość z przodu.

odpowiedz
m4 - 07.02.2019 / 22:13, *.chello.pl

@Gienek: Prio tez nie byl znawcy spod biedronki

odpowiedz
Kibic - 07.02.2019 / 11:29, *.chello.pl

Najświeższe info do Legii przyjdzie nowy napastnik, oczywiście będzie to Portugalczyk a będzie to Cristiano Ronaldo. Nie wiem tylko po co przecież będzie tylko ławę grzał....

odpowiedz
News⚽️Legia - 07.02.2019 / 03:09, *.200.28

odpowiedz
Marianek - 21 godzin temu, *.tpnet.pl
Nie zarobimy nawet 2.5 mln euro bo wisle trzeba oddać 30% ktore sobie zaklepala od następnego transferu czyli jakieś 750 tyś euro
odpowiedz

odpowiedz
Koszor85 - 07.02.2019 / 09:15, *.231.1

@News⚽️Legia: kolego 30%od różnicy transferu czyli trochę mniej.

odpowiedz
xsdfewfr - 07.02.2019 / 12:28, *.inetia.pl

@News⚽️Legia: czyli 2,05 mln juro w kieszeni Legii i jeszcze treba napastnika zakupić, pewnie wypożyczą po taniości, kolejny szrot portugalski. Ehhh to sabotażyści! W końcu Legia przegra mistrzostwo.

odpowiedz
Pio - 06.02.2019 / 21:28, *.chello.pl

Jeśli go sprzedadzą i nikt lepszy nie przyjdzie to mnie to bardzo do nich zniechęci.moze ten Słoweniec z Saint etienne

odpowiedz
Hiszpan - 06.02.2019 / 21:22, *.play-internet.pl

Huk z Carlitosem. Ale jak sobie pomyślę ze zastapi go jakis Pedrito z portugalskiej B klasy to wku... nie zna granic. Legia sie konczy pod tymi rzadami i nie o wyniki tu chodzi...

odpowiedz
Tagi - 06.02.2019 / 20:13, *.chello.pl

Nie dziwię się ludziom , że sceptycznie podchodzą do kupna karnetów. Polityka transferowa Mioduskiego i kopanina naszych grajków powoduje ból zębów , dlatego frekwencja jest jaka jest.
Wiem , w kasie mało dudków , trzeba sprzedawać żeby załatać dziurę w budżecie itp. Ale tak naprawdę , mnie jako kibica GÓ ... O to obchodzi. Ja przychodzę na Legię , a nie na szombierki bytom czy inny badziew i mam prawo , a nawet obowiązek wymagać. Chu .... j mnie obchodzi , co zrobią z Carlitosem , ale dużo mnie obchodzi jak będzie grała Legia. A jak na razie pomimo dobrej sytuacji wyjściowej w tabeli , entuzjazmu u kibiców nie widziałem na jesieni i nie widzę teraz.

odpowiedz
Acid - 06.02.2019 / 20:56, *.tpnet.pl

@Tagi: Za bogusia było lepiej?Przypomnij sobie Radovica przed meczem z Ajaxem.

odpowiedz
lenio - 06.02.2019 / 19:19, *.79.31

@Adam,
Z dużo piszesz widać że siedzisz cały czas przy kompie i tylko oglądasz mecze z tv na żylecie pewnie bys chciał być lecz cię"golasie" nie stać szkoda prądu na takich jak ty......to ty pewnie piszesz że znowu podnieśli ceny biletów i każdemu odpisujesz na @ ale cóz tak maja wazony z pod sklepu

odpowiedz
Adam - 06.02.2019 / 22:23, *.vectranet.pl

@lenio: chciałbym Cie zrozumieć lecz nie potrafię mistrzu jestem na Żylecie kiedy mogę nie dla wyników czy piłkarzy bo czy to Portugalczycy grają u nas czy inni i tak mało ogląda się mecz ma być atmosfera ma być jazda przez 90 minut i chyba Tobie też na tym zależy biletów czy karnetów nie kupuje się bo ktoś bo coś tylko dla własnej satysfakcji a takowa jest po każdej wygranej i nie marudzi my po przegranych, fakt wkur... jest ale nic się nie zrobi. Masz okazję kupuj karnet czy bilet i Wszyscy pełna mocą bo przecież czy wygrywasz czy nie... Nie mam choć ciut dla Ciebie mistrzu racji powiedz...

odpowiedz
PLBBOY - 06.02.2019 / 17:32, *.227.22

Do czasu kiedy w Legii trwać będzie wieczna promocja i wyprzedaż, do tego czasu każdy będzie sobie na luzaku wyciągał najlepszych zawodników z naszego klubu.

odpowiedz
eri - 06.02.2019 / 13:11, *.vectranet.pl

Jak dla mnie może być i 11 portugalczyków... oby był mistrz i awans do LE bo o LM na razie nie myślę.

odpowiedz
Karol - 06.02.2019 / 19:30, *.net.pl

@eri: Kuchy nie zgodzi się zmienić narodowości:-)

odpowiedz
Manekin - 06.02.2019 / 11:59, *.net.pl

Do dupy a nie do USA najpierw mistrzostwo

odpowiedz
Prawda - 06.02.2019 / 11:46, *.25.51

dzieki Tomek 82 za mile powitanie...ty pewnie jeden z tych co rozdaje plaskacze innym legionistom na trybunach albo i na stadionie:) tez cie pozdrawiam.

odpowiedz
Bie(L)any - 06.02.2019 / 11:32, *.lsas.aero

No i ch... takie są prawa ekonomii .... więcej płacą amerykanie i tyle
My wcześniej daliśmy więcej jemu niż skisła i trafił do Nas....
Jeszcze Niezgodę sprzedać do Dani a zostaniemy z Kulenowiczem i trzeba będzie ściągać z wypożyczenia Sanogo...

odpowiedz
Tomek 82 do Prawda - 06.02.2019 / 10:33, *.play-internet.pl

Ciekawe gdzie byście byli gdyby nie Amica wronki?To raz!A dwa to spadaj na swoje kartoflisko Pyro jedna zakompleksiona.

odpowiedz
LWL - 06.02.2019 / 09:37, *.tpnet.pl

Niedlugo sie rozstrzygnie o ile jest w tym troche prawdy ! "L" !!!

odpowiedz
grzesiek - 06.02.2019 / 08:04, *.centertel.pl

Pewnie zwykłe plotki. Alw gdyby się potwierdziło byłby to szczyt skąpstwa

odpowiedz
DzyndzeL - 06.02.2019 / 06:57, *.chello.pl

Otwiera się szansa dla Kuchego na koronę króla strzelców!!!

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 06.02.2019 / 07:58, *.inetia.pl

@DzyndzeL: A dla ciebie korona króla idiotów tego forum !

odpowiedz
DzyndzeL - 06.02.2019 / 09:07, *.plus.pl

@ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o: wyjazd z tej strony farfoclu, wracaj do siebie na bułgarską

odpowiedz
Roma - 06.02.2019 / 09:19, *.plus.pl

@ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o: Od jakiegoś czasu podziwiam Twoją czujność i szybką reakcje na takie wpisy. Jak trzeba być zakompleksionym (chociaż wydaje mi się, że są to wrzutki z autu), żeby pod artykułem dotyczącym Carlitosa czepiać się Kucharczyka. Z tego trzeba się leczyć.

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 06.02.2019 / 10:12, *.inetia.pl

@Roma: 100 % Jeszcze się liga nie zaczęła a już jadą po Michale ! A najciekawsze, że ta pała dzyndzel wysyła mnie na Bułgarską gdy staję w obronie Legionisty ! O ironio losu.
Pozdrawiam

odpowiedz
lhm - 06.02.2019 / 12:12, *.t-mobile.pl

@ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o:
Tym samym dzyndzel potwierdza, że jest w czubie walczących o koronę króla idiotów

odpowiedz
ANTY OSET, AAA, HUGON, e(L)o - 07.02.2019 / 11:52, *.inetia.pl

@lhm: Po Twoim wpisie i Romy potwierdza się moje przekonanie, że na tym forum większość to normalni ludzie. Z tyłu głowy mam w pamięci, jak kiedyś hejtowali Rzeźniczaka i wyrzucam sobie, że Go wtedy nie broniłem. Pozdrawiam

odpowiedz
Marianek - 06.02.2019 / 06:05, *.tpnet.pl

Nie zarobimy nawet 2.5 mln euro bo wisle trzeba oddać 30% ktore sobie zaklepala od następnego transferu czyli jakieś 750 tyś euro

odpowiedz
zduneq - 06.02.2019 / 00:25, *.play-internet.pl

Dziwi mnie że większość już odpaliła Carlitosa.A może prezes się nie zgodzi na 2.5mln tylko 4.5mln? a tyle to raczej nie zapłacą za 29latka, to nie Zlatan.A nawet gdyby to byłby to świetny interes.Wziety niemal za darmo a sprzedany za sensowne pieniądze.
A co na to sam zainteresowany?Może nie chce ruszyć jeszcze na podbój USA?
A jeszcze są managery którzy też muszą się swoją dolą zadowolić, za frytki nikt robić nie będzie.

odpowiedz
jo - 05.02.2019 / 23:48, *.tpnet.pl

Powinniśmy skończyć ze sprzedażą za przysłowiową czapkę gruszek... Dzwoni taki słodkopierdzący klub kokosa za 5 dwunasta, rzuca ochłap i liczy, że padniemy na kolana za 2,5 mln euro... szanujmy się.

odpowiedz
oLaf - 06.02.2019 / 00:20, *.vectranet.pl

@jo: 100% racji, to samo chciałem napisać - już sprzedaliśmy za grosze Nikolica - króla strzelców każdej ligi (w USA też chyba) i... cudem obroniliśmy mistrzostwo!

Może tym razem nauczymy się na błędach???

odpowiedz
tomiacab - 06.02.2019 / 06:21, *.virginm.net

@jo: miodek pada na kolana przed każdym milionem.

odpowiedz
gresko04 - 06.02.2019 / 08:53, *.play-internet.pl

@tomiacab: ja też jestem chętny na każdy milion na moim koncie

odpowiedz
Manekin - 05.02.2019 / 22:27, *.net.pl

Kuchy KING ! Co wy tak narzekacie na niego przecież jest grającą legendą Legii

odpowiedz
m4 - 07.02.2019 / 10:47, *.51.162

@Manekin: tak razem z Malario i DynioGlowym obaj trzymali morde w kuble bo by skonczyli jak farfocel z bramki

odpowiedz
XDD - 05.02.2019 / 22:16, *.vectranet.pl

niech idzie w sina dal :D wiecej strat niż pożytku, niby w liczbach wyglada dobrze, ale się na niego patrzec nei da., Kula i Niezgoda spokojnie sobie poradza, bo to sa typowe "dziewiatki", a nie typ co ma 10 pilek am 8 strat ;/

odpowiedz
LWL - 05.02.2019 / 22:16, *.tpnet.pl

Zobaczymy jak wystrzela w niedziele i czekamy na start ! "L" !!!

odpowiedz
A - 05.02.2019 / 22:14, *.centertel.pl

Krzyzyk na droge. Tylko pamiętaj Miodelski ze jak sprzedsjesz za dużą kase to i zmiennik przychodzi za duążą kasę. Nikogo nie interesuje ze umowe zes slabą z Wisłą podpisał

odpowiedz
... - 05.02.2019 / 22:05, *.chello.pl

Radovic znów będzie napastnikiem Kuchy pewnie też. A może bez napastników zagramy. Jeśli ten obóz był dobry wystrzelą i będziemy się cieszyć z 15 tytułu

odpowiedz
News⚽️Legia - 05.02.2019 / 21:48, *.188.162

A oddać go za 5baniek I kupić w tym samym czasie młodszego napadziora z Kolumbi a najlepiej Panama lub Wenezuela it'd z America płd bo tam po Bogu futbol pierwsza gra !za 1bańke dolaròw!z drugiej ligi no tam sà talènty albo sie zacpajà lub grajá w noge!4 bańki wracajá do klubu!

odpowiedz
Wojtek (L) - 05.02.2019 / 21:47, *.ap-media.pl

Jak dla mnie 2,5 mln euro to dobra cena za Carlitosa. Sprzedać i kupić nawet jakiegoś dobrego Portugalczyka jeśli trener ma znajomości

odpowiedz
oLaf - 06.02.2019 / 00:23, *.vectranet.pl

@Wojtek (L): Wojtek, kurna, to tak nie działa - tu się sprzedaje za grosze (2 mln euro) żeby ... kupić szrot za 300 000 euro i ''może odpali'''...

odpowiedz
Rafi - 05.02.2019 / 21:08, *.chello.pl

No to szkoda że Kante poszedł na wypożyczenie.Dostalby szansę i pewnie by odpalił a za Carlitosa wpadły by $$

odpowiedz
lenio - 05.02.2019 / 20:46, *.79.31

niezgoda na wypożyczenie a carlitos do usa a PAN trener se sprowadzi kolejnego podtugalczyka?
panie prezes wiesz cos o tym?
szymański do rosji i będziemy grali wieśniakami z portugaliii brawo
karnet se daruje bo szkoda prądu na sporting

odpowiedz
Adam - 05.02.2019 / 21:12, *.play-internet.pl

@lenio: Leniu siedź w domu i nie wychodzi do ludzi nie chcemy takich jak ty na stadionie a nie daj boże na Żylecie twój niezgoda i carlitos poradzą sobie tam gdzie pójdą a My Kibice i Legia za tobą nie będziemy płakać ani wspominać "cierpie" ty na jakich forach klubów jeszcze się napinasz kibicu lepszej drużyny LA ligę przegapisz siedząc w internecie

odpowiedz
r - 05.02.2019 / 20:19, *.orange.pl

swietnie sprzedac najlepszego zawodnika ktory byl nim mimo slabszej formy tydzien przed liga to swietne posuniecie i zostaniemy z mlodym sandro oraz niewiadomo jakim jarkiem . jeden zlapie kontuzje i jest dramat albo sciagnac kante i tyle ... z Legii wyciagnac grajka to dwa mln i kazdy idzie a nawet mozna i za darmo wyjac dobrego zawodnika. dziwne ze nikt nam nie chce dac zawodnikow za darmo ... amatorka i zenada i tyle w temacie. przestancie pisac ze mamy grac zawodnikami co maja L w sercu bo co z tego ze maja legie w sercu jak umiejetnosci brak i takim kuchy to my europy nie zdobedziemy ...

odpowiedz
Skrz@t - 05.02.2019 / 22:23, *.play-internet.pl

@r: Andre Martins przyszedł za darmo. A jak widać byle jaki grajek to on nie jest

odpowiedz
Madafaka - 05.02.2019 / 20:02, *.play-internet.pl

O kur......

Dobrze że nie kupilem jeszcze karnetu.
Wstyd!

Ligę portugalską to mam w doopie.

odpowiedz
Adam - 05.02.2019 / 20:07, *.centertel.pl

@Madafaka: i nie kupuj zostanie więcej w kieszeni albo jedz na barcelone czy hipermarket (by nie reklamować) tam masz fantastyczna piłkę by się jarac po co Ci Legia skoro jest kuchy i portugalska nawalnice

odpowiedz
miler - 05.02.2019 / 21:17, *.chello.pl

@Adam:

Wlasnie dla kuchego nie warto przychodzic. Jakbym chcial patrzec na drewno to bym poszedl do lasu.

odpowiedz
Adam - 05.02.2019 / 21:30, *.play-internet.pl

@miler: a jak chcesz patrzyć na piłkę to co oglądasz? Mam nadzieję że i w lesie jesteś ze swoim życiem won z forum wielki kibicu obraź się i więcej by Cie tu nie było po co tracisz czas pisząc o Kucharczyku? Co wogole tu robisz odpowiedź szczerze Kuchy był jest i będzie czy strzela czy ma asystę czy kopie krety na boisku. Nic na to nie poradzisz

odpowiedz
Adam - 05.02.2019 / 20:00, *.centertel.pl

Zablokować komentarze ludzi bez głowy nie macie co robić umyjcie okna w domu bądź większość pewnie won do książek.
Żal to czytać oczy bolą od wypowiedzi od zdań na temat Kucharczyka jeszcze będziecie dziękować nie raz mu za bramkę.
Zespół zrobi co zrobi nic nie zmienicie. Nie pozdrawiam chyba że tych normalnych chociaż ciężko przebić się do Waszych komentarzy przez bełkot który tu panuje..

odpowiedz
Afro - 05.02.2019 / 18:57, *.chello.pl

Sprzedać i sciągnąć Kante z wypożyczenia. Niezgoda na 9, Kulenovic rezerwa, jeszcze jest Hama i Kuchy.

odpowiedz
Szelka - 05.02.2019 / 19:43, *.chello.pl

@Afro: Twoja propozycja ew. obsady personalnej legijnego napadu jest dość interesująca. Sądzę jednak, że nieomylny - jak na razie - trener Sa Pinto będzie wdrażał własną (czyt.: portugalską) koncepcję. Oby nie przesadził...

odpowiedz
DO WSZYSTKICH - 05.02.2019 / 18:49, *.207.12

PROSZE PAMIETAC ZE WISLA MA ZAGWARANTOWANE 3O PROCENT ZYSKU Z TRANSERU WIEC LEGI ZOSTAJE 70 PROCENT KWOTYZA SPRZEDAZ

odpowiedz
Janusz - 05.02.2019 / 18:46, *.telkab.pl

Ludzie płakaliście jaki to Carlitos słaby a teraz sraka że najlepszego oddajemy...litości jest Niezgoda a Carlitos niech idzie nawet za 1 mln euro.

odpowiedz
tomiacab - 05.02.2019 / 18:30, *.virginm.net

jak sprzeda Carlitosa za pięc dwunasta, to będzie oznaczało, że jest za glupi żeby wyciągnąć jakiekolwiek wnioski z przeszłości.

odpowiedz
morne pocieszenie - 05.02.2019 / 21:21, *.206.103

@tomiacab: Bo nie dość , że mamy słabych napastników w porównaniu z napastnikami którzy u nas grali to najgorsze jest to , że jest opcja pozbycia się wśród słabych napastników tego najlepszego z nich .

odpowiedz
Podajpiwo - 05.02.2019 / 18:26, *.tpnet.pl

jak poleci do Usa to wisla jeszcze lapy po procenty wyciagnie

odpowiedz
Juri - 05.02.2019 / 18:19, *.centertel.pl

Sprzedać najlepszego piłkarza,broniącego różnicę.
Pieniądze marne jak na europejski rynek piłkarski.
Super interes.

odpowiedz
Paweł - 05.02.2019 / 18:35, *.t-mobile.pl

@Juri: Czym takim zasłynął w Legii? Słabiutka jesień.

odpowiedz
lhm - 05.02.2019 / 18:17, *.153.161

Pytanie do Redakcji i przy okazji do komentujących...
Dlaczego komentarze nie są dodawane chronologicznie?
Czyli najnowsze na dole strony.

odpowiedz
Bart - 05.02.2019 / 18:03, *.vectranet.pl

5 mln! Nie mniej. Niech Legia nauczy się cenić swoich piłkarzy.
Już Prijo i Odidje oddali praktycznie za darmo...

odpowiedz
??? - 05.02.2019 / 17:26, *.158.141

,NYC FC interesowal się Carlitosem ale już sie nie interesuje.
Kupił Rumuna Mitrita za 3.5 mln funtów.
Rumun strzelil w sezonie 20 bramek dla Unversitatea Craiova.
Alexandru wcześniej gral w Pescara.
Mlody chlopak 23 lata.
Koniec tematu.''

odpowiedz
Bhfss - 05.02.2019 / 17:05, *.plus.pl

I będzie wszystko i nie będzie niczego, w czerwcu odejdzie Szymański i dupa blada,
dobrze że uefa utworzyła nowy puchar to może Legia się załapie

odpowiedz
Slup - 05.02.2019 / 16:47, *.opera-mini.net

Dobry biznes jak za 29 latka.ale czy dobrze że odejdzie?pewnie nie.nie wiem zobaczymy

odpowiedz
Bubu - 05.02.2019 / 16:42, *.vectranet.pl

Nawet jak by byli Ronaldo i inni to u nas i tak za 2 ml by byli sprzedani

odpowiedz
Czesio - 05.02.2019 / 16:13, *.net.au

A przecież od dziecka w Legii chciał grać, nawet mu mamusia kupiła piżamkę z eLką, a nad łóżkiem powiesiła portety Deyny, Mieciela i Kowalczyka, a tu nawet jednego sezonu nie da rady wytrzymać?

odpowiedz
eLka - 05.02.2019 / 16:59, *.tpnet.pl

@Czesio: A to już zdecydował? Raczej nie hahaha To jest dopiero oferta :)

odpowiedz
JZW - 06.02.2019 / 00:04, *.47.243

@Czesio: A ty już lekarstwo wziąłeś?

odpowiedz
dobre bo po(L) skie - 05.02.2019 / 16:05, *.plus.pl

Bardzo dobrze! Niezgoda-Kucharczyk taki powinien być duet napadziorów, a nie jakieś ogórowate Carlitos czy Kulenowicze (ten to dopiero się porusza jak wóz z węglem). Chłopaki z charakterem i związani z Legiunią a nie wkłady do koszulek!

odpowiedz
Erni - 05.02.2019 / 16:14, *.tpnet.pl

@dobre bo po(L) skie: Taa ten ogór strzelił 11 goli tylko jesienią...

odpowiedz
BIALY484 - 05.02.2019 / 18:20, *.214.145

@Erni: lepiej polskie sredniaki niz zagraniczne marniaki...

odpowiedz
Darek - 05.02.2019 / 15:48, *.t-ipconnect.de

Sprzedac i kupic w jego miejsce Portugalczyka hehe.I kolejny raz liczyc na zdobycie mistrzostwa psim swedem.A później drapac sie po glowe i zastanawiac sie jak to jest ze listonosze z Luksemburga sa od nas lepsi.

odpowiedz
tomiacab - 05.02.2019 / 18:48, *.virginm.net

@Darek : w samo sedno kolego

odpowiedz
Kamil - 05.02.2019 / 15:46, *.184.187

Carlitos nic nie pokazał przez pół roku. Nich idzie byle by dało radę sie zarobić. Żeby nie wyszło jak z Niezgoda że się targowali a teraz nawet 1 zł nie będzie. Historia zna takie przypadki jak Citko.

odpowiedz
K - 05.02.2019 / 15:35, *.play-internet.pl

I z tego 30% dla Wisły....

odpowiedz
L - 05.02.2019 / 16:09, *.tpnet.pl

@K: no to szef będzie się mógł pochwalić, że jednak pomógł Wiśle... XD

odpowiedz
Dickson Chotowski - 05.02.2019 / 15:32, *.btcentralplus.com

Nowy napastnik nazywa sie Sagres Superbock. Portugalczyk.

odpowiedz
Ale jaja - 05.02.2019 / 15:29, *.skranetcan.pl

Nie pasuje mi ostatnie zdanie RSP już wcześniej deklarował chęć pozyskania jeszcze jednego snajpera
CHYBA POWINNO BYC NIE SNAJPERA TYLKO PORTUGALCZYKA

odpowiedz
Władeczek - 05.02.2019 / 14:51, *.netfala.pl

Niech jedzie, mamy Aruabarene!

odpowiedz
Pęk - 05.02.2019 / 14:50, *.tpnet.pl

Kupić kogoś - źle, słaby itp. Sprzedać kogoś - niech idzie, słaby itp. Ktoś daje miliony za naszego piłkarza - MAŁO!!
Prawie co roku mistrz Polski...
Coś tu nie pasuje do tej układanki :)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 05.02.2019 / 15:42, *.play-internet.pl

@Pęk:

Wyjaśnienie układanki jest proste. Ch.jowa liga.
Puchary to potwierdzają.

odpowiedz
drapała - 05.02.2019 / 14:47, *.vectranet.pl

Może się zgodzić ale ewentualnie za pół roku no i do tego czasu trzeba zaklepać kolejnego lepszego napadziora

odpowiedz
tekken (L) - 05.02.2019 / 14:45, *.230.92

Oby nie, bo to byłoby duże osłabienie.

odpowiedz
W skrocie, - 05.02.2019 / 14:37, *.55.81

Chca kupic, wiec musza sprzedac.

odpowiedz
Rogal - 05.02.2019 / 14:36, *.tpnet.pl

Niezgoda i kulenovic wystarcza ale carlitos nie za 2,5 tylko 4,5-5 a jak nie to nie. Cisnienia nie ma

odpowiedz
wodz - 06.02.2019 / 08:58, *.ennet.pl

@Rogal: misiek - Carlitos to najlepszy napadzior może grać ewentualnie na skrzydle więc tak szybko go nie sprzedawajmy.

odpowiedz
Karlito - 05.02.2019 / 14:29, *.0.5

Po pierwsze, kto da więcej za 29-letniego napastnika? On ma przed sobą 3 lata kariery na dobrym poziomie i koniec.
Po drugie, Legia jest klubem, który zawsze będzie sprzedawał wyróżniających się zawodników. Tu nie chodzi o Mioduskiego lub innego prezesa. Tak funkcjonują kluby w gorszych ligach.
Po trzecie - nie chciałbym jego sprzedaży, ale Carlitos wyraźnie nie pasuje do taktyki Pinto.
Gdybyśmy mieli drugiego dobrego napastnika, to Carlitosa już by nie było. Ale Kulenović nie daje jeszcze oczekiwanej jakości, a Niezgoda dopiero wraca po kontuzji. Carlitos pewnie zostanie, bo zwyczajnie nie mamy nikogo innego.

odpowiedz
Obcy - 05.02.2019 / 14:28, *.t-mobile.pl

Prezes go opchnie. Zresztą Carlitosowi jest nie po drodze z trenerem. I vice versa. Te 2,5 mln. trochę mało.

odpowiedz
LWL - 05.02.2019 / 14:27, *.tpnet.pl

Jeszcze tego brakowalo !

odpowiedz
Raf - 05.02.2019 / 14:26, *.186.110

Na meczykach jest napisane że 2,5 mln euro taką klauzulę ma w kontrakcie Carlitos

odpowiedz
SEBO(L) - 05.02.2019 / 14:23, *.centertel.pl

A potem zdziwienie,że nie ma pucharów,że trener nie może skonstruować drużyny,że ludzie nie chcą przychodzić na trybuny...A kogo tu mają oglądać?Jedyny cokolwiek rozpoznawalny (poprzez bycie królem strzelców) w skali ligi zawodnik jest na sprzedaż za "więcej " niż 2,5 mln. €... To ile więcej będzie trzeba dać? 2,6 mln już będzie dobrze? Prezes Mioduski chyba będzie pierwszym,który zazna liścia od podwładnego ... ;)

odpowiedz
Wolfik - 05.02.2019 / 14:22, *.179.238

Wyjazd Carlitosa w ogóle mnie nie zdziwi. Polski biznes za 2,5 mln ojro sprzeda staruszkę matkę razem w fotelem bujanym na którym siedzi. O innych aspektach tego ewentualnego transferu nawet nie chcę pisać.

odpowiedz
krys008 - 05.02.2019 / 16:11, *.serv-net.pl

@Wolfik: 2.5 milina ojro faktycznie nie powala, ale jeszcze bardzie dobija czas ewentualnej transakcji. Na tydzień przed startem ligi sprzedawać głównego napastnika, w obwodzie młokos bez doświadczenia i Niezgoda, który wraca po ciężkiej kontuzji, że o o ewentualnej grze w ataku Kucharczyka nie wspomnę. Delikatnie rzecz ujmując mało profesjonalnie.

odpowiedz
m4pierwszy - 05.02.2019 / 14:19, *.atman.pl

my friend.stop. 2,5 mln is a joke. stop. have a nice day. stop

odpowiedz
Bolo - 05.02.2019 / 14:17, *.plus.pl

Po co nam Carlitos mamy #KuchyKing!!!

odpowiedz
prawda - 05.02.2019 / 14:14, *.25.51

a wymyslicie, ze za ile te gwiazdy nasze maja byc sprzedawane? za 5 mln? przepraszam, Legia to nie lech czy zaglebie gdzie sa wychowankowie z potencjalem i gdzie nikt nie odejdzie ponizej 5 mln. Nasze gwiazdy to gwiazdy medialne, rozbuchane przez dziennikarzy i chciejstwo kibicow....Szymanski tez pojdzie ze 2 max.

odpowiedz
Pio - 05.02.2019 / 14:26, *.play-internet.pl

@prawda : zakompleksiona pyro pilnuj lepiej nawałki i jego metod , gdzie każdy że swoim smartfonem biega gdzie ma aplikację podłączona żeby puls mierzyć i do tego siatkonoga przez 3/4 treningu buhehehe.mistrz na bułgarskiej 20maja smakował wyjątkowo:))

odpowiedz
Prawda - 05.02.2019 / 15:34, *.25.51

@Pio: kolego Pio, wykaz w ktorym momencie nie napisalem prawdy. Nie ma wstydu przyznac, ze nasza akademia nawet nie jest srednia a nasi wychowankowie (tudziez pilkarze grajacy) sa po prostu slabi. Dobry to moga miec co najwyzej PR ale tylko w polskiej gaszecie.

odpowiedz
Franco - 05.02.2019 / 15:59, *.plus.pl

@Prawda: Odstawiajac kibicowskie elementy na bok. Lech może grać wychowankami bo nie ma presji na mistrza. I dlatego cieszę się że Legia nie idzie drogą Lecha (U nas tak kiedyś było "jedzmy łyżką nie chochlą). Dodatkowo ilu u was gra wychowanków na poziomie mistrzostwa? Żaden.

odpowiedz
Prawda - 05.02.2019 / 16:10, *.25.51

@Franco: nie zauwazasz jednej rzeczy. Finanse. Legia moze wygrywac MP nawet 3. razy z rzedu, moze grac w pucharach (bedzie z tego jakas kasa) ale nigdy lechowi nie odjedzie. Wystarczy, ze oni sprzedaja jednego wychowanka za 6 mln euro (co juz sie stalo i pewnie bedzie czesciej) i kase beda mieli duzo wieksza niz Legia ze sprzedarzy 2 pilkarzy plus kasa z pucharow (np. gra w grupie LE plus wyjscie z grupy). W takiej sytuacji nigdy ligi nie da sie zdominowac. A niech lech wygra MP ze dwa-trzy razy z rzedu wtedy zobaczysz co znaczy odjazd. Pozdrawiam.

odpowiedz
Legionista - 05.02.2019 / 16:36, *.cyfrowypolsat.pl

@Prawda: Szymański może spokojnie odejść z Legii za około 7-8 mln.euro bo jest bardzo utalentowanym piłkarzem i już rozegrał 3 sezony w Ekstraklasie. A jak jeszcze pogra dobrze na Mistrzostwach Europy u-21 to będzie większa cena. Jeszcze jest Wieteska który też pewnie zagra na tych Mistrzostwach. W Legii jest jeszcze Kulenović który odejdzie za większą cenę niż 2 mln. euro. Młody Majecki który prawdopodobnie będzie pierwszym bramkarzem Legii i Reprezentacji Polski u 20. A w kolejce jeszcze czeka Misztal, Praszelik, Karbownik i wielu innych.

odpowiedz
Prawda - 05.02.2019 / 17:14, *.play-internet.pl

@Legionista: z tej Twojej listy zyczeniowej to tylko sie zgadzam w punkcie o Majeckim. Fakt, on moze odjesc za dobre pieniadze, dlatego ze Legia ma marke w tym obszarze. I nawet jesli bramkarz bedzie slaby, to za to ze z Legii odejdzie za dobra kase. Reszta to wybacz...twoje zyczenia. Zobaczysz REALNIE za ile odejdzie Szymanski, Wieteska, Praszelik i inni. Wybacz, ale Ty tez poddales sie PRowi. To, ze przeglad sportowy wycenia Szymanskiego na 8 albo 10 mln euro nie oznacza, ze ktokolwiek tyle zaplaci (jestem pewny, ze nikt) Masz przyklad Carlitosa. I nawet to, ze ma 29 lat nie jest usprawiedliwieniem tak niskiej ceny. Z innego klubu odszedlby za wieksza kase.

odpowiedz
Balde - 05.02.2019 / 17:16, *.176.9

@Prawda: Z tym Zagłębiem to żeś popłynął. Zarówno z kwotami jak i potencjałem. Co do Lecha się zgadzam. Tylko trzeba sobie uświadomić ile lat oni nic nie wygrali. Prawda jest taka, że Carlitos ma 29 lat a nie 19 -21 więc i kwota inna.

odpowiedz
Prawda - 05.02.2019 / 17:23, *.play-internet.pl

@Balde: sprawdz najpierw np ostatnie 5 lat ilu pilkarzy 'wyprodukowala' szkolka zaglebia i za jaka kase zostali sprzedani. Oczywiscie to nie poziom lecha, ale Legii do nich brakuje lata swietlne. Zobacz tez jak oni szkola...

odpowiedz
Legionista - 05.02.2019 / 17:31, *.cyfrowypolsat.pl

@Prawda: Ondrej Duda odszedł z Legii za 4.20, a jak odejdzie do innego klubu to Legia zarobi więcej. Jestem jakoś spokojny, że Szymański odejdzie za około 5-8 mln. euro, a ma na dodatek lepsze statystyki niż taki Jóźwiak który jest od niego o rok starszy. Transfermarkt który nie jest Polski tylko Niemiecki jakoś widzi, że Szymański jest wart 6 mln.euro więc wszystko się okaże. Wieteska za mniej niż 2 mln. euro nie odejdzie. Mała szansa, że odejdzie za większą cenę. Na tą chwile ta wielka "przewaga" Lecha nie istnieje w piłce - Mają kasę, ale żadnych trofeum nie mają. Na dodatek mają teraz 6 pkt stratę do Legii, 9 pkt do Lidera i prawdopodobnie mają ten sezon stracony.

odpowiedz
Prawda - 05.02.2019 / 17:41, *.play-internet.pl

@Legionista: zgoda...Duda czy nawet wczesniej Janczyka to pojedyncze wystrzaly...mozna rzec przypadek. Zauwaz, ze po przejsciu do tych klubow przepadli. Wniosek? Legia slabiutko szkoli. Wiekszosc klubow ma takie przypadki, np. ostatnio Cracovia z Piatkiem. Czy to oznacza, ze dobrze szkoli? Nie. Chodzi o to, by takich mlodych za 8-10 baniek wypychac regularnie. I przyznasz, ze tylko lech ma taki potencjal. My nie mamy nic. Pewnie, ze od czasu do czasu sprzedamy kogos za moze nawet 4 mln euro (dla nas to bedzie max). Tylko co to jest jak w tym czasie lech opchnie np. 5 mlodziakow za 8-10 mln euro? Jak pisalem, na razie to my tylko bramkarzy mozemy za sensowna kase sprzedac. Na rynku liczy sie MARKA. My jej nie mamy i dlugo miec nie bedziemy. Dlatego wlasnie NIE BEDZIEMY sprzedawac mlodych i niemlodych za taka kase za jaka tu wszyscy by chcieli. To znaczy bedziemy 'sprzedawac wirtualnie w onecie i innych mediach' Na pewno nie realnie. Pozdrawiam.

odpowiedz
Prawda - 05.02.2019 / 17:53, *.play-internet.pl

@Legionista: a co do lecha i tego, ze niczego nie wygrali...dzieki Bogu, ze nie wygrali. Bo jaesli zaczna wygrywac, to, jak pisalem wczesniej, moga nam spokojnie odjechac. Gdyby np. wygrali jak my 3. razy z rzedu MP albo gdyby zagrali w LM. Wtedy ich wychowankowie pojda nie za 10mln ale za 20. Jestem w stanie to sobie wyobrazic. Choc mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie. A my? Coz...wygramy teraz, wygramy za rok i gdzie bedziemy? W tym samym miejscu, zapewniam Cie. Czyli znow co roku bedziemy bic sie jak rowny z rownym do konca ostatniej kolejki. Chodzi mi glownie o to, ze my nie mamy szans zdominowac tej smiesznej ligi bez porzadnej akademii i kasy z niej. Nie ma na to szans. A dlaczego? Ano dlatego, ze w niejpracuja dyletanci i ludzie bez pojecia. I tak jest od lat. Smutne, co?

odpowiedz
Legionista - 05.02.2019 / 18:08, *.cyfrowypolsat.pl

@Prawda: Duda nie przepadł i ma się dobrze - W tym sezonie zagrał 21 meczach, zaliczył 9 bramek i 2 asyst. Lech sprzedał jedynie Bednarka, Kownackiego i prędzej czy później Gumny, a może też jóżwiak odejdą za dobrą kwotę. Reszta została sprzedana za mniej niż 4 mln.euro. Na pewno pod względem struktury akademii jest lepsza i ma bardzo dobre obiekty we Wronkach, a teraz mają Trenera który daje młodym szanse więc pewny zysk do nich prędzej czy później przyjdzie. Sprzedaż piłkarza za więcej niż 8 mln. euro w naszej EKSTRAKLASIE jest niemożliwy i tego Lech na pewno nie dokona. Dobrą Markę w naszej Lidze żaden klub nie ma. Legia miała przez pewny czas jak grała w Europejskich Pucharach. Jakby Lech grał w LM/LE i dawał młodym szanse w tych rozgrywkach to spokojnie 10 mln. euro mogliby zgarnąć, ale ta obecna reforma pogorszyła im szanse. Legia na tą chwile ma dobry ranking i jeszcze jakieś szanse ma.

odpowiedz
Legionista - 05.02.2019 / 18:11, *.cyfrowypolsat.pl

@Prawda: Za 20 mln. euro jest mała szansa, ale za 10-13 mln.euro już tak. Bo Marka Ligii (mamy słabą) też się liczy. Jakby Lech grał w Serie A lub innej silniejszej lidze to możliwe, że takie ceny byłyby.

odpowiedz
Prawda - 05.02.2019 / 19:13, *.25.51

@Legionista: lech moze sprzedawacza 8 mln euro skoro sperzedal gracza defensywnego (bednarka) za ponad 6. My mielismy marke grajac w pucharach? To ja sie pytam dlaczego nikt nie przyszedl z oferta nie do odrzucenia za Szymanskiego po lidze mistrzow gdy gralismy z najlepszymi na swiecie (Real, Borussia). Czy moze byc lepsze okno wystawowe? Nie sadze...to tylko pokazuje jak slabi sa nasi mlodzi. Jestem pewien, ze lech po takim epizodzie w LM jak nasz sprzedalby kilku grajkow za ceny baaaaardzo wysokie. My nawet grajac rok w rok w LE nie potrafilismy przeprowadzic JEDNEGO spektakularnego transferu Polaka-Legionisty. To sa smutne fakty, a nie PR uprawiany przez Mioduskiego, gazety i innych naokolo. To rynek weryfikuje wartosc. lech sprzeda gumnego, jozwiaka ma teraz klupsia, marchwinskiego i mozna by tak wymieniac (nota bene jakiegos ich mlodziana zdarnal nawet ManU- to tez cos mowi). ..My co mamy? Praszelnika? Wieteske? Karbownika? No prosze cie...Moim marzeniem jest bysmy choc jednego mlodego w rok wypromowali. Ale w tym dziesiecioleciu to sie nie spelni.

odpowiedz
Prawda - 05.02.2019 / 19:15, *.25.51

@Legionista: Nie musi byc serie A. Dinamo Zagrzeb sprzedaje za takie ceny. Ja wiem, ze to chrowat...ale to oznacza, ze ci ze 'wschodniej' (umownie, bo Chorwacja jest blizsza nam mentalnoscia) Europy moga isc za duze pieniadze

odpowiedz
Balde - 05.02.2019 / 19:36, *.176.9

@Prawda:
No tak szukam tych sprzedanych talentów z Zagłębia i widzę Jacha i teraz Jagiełłę (na razie ciężko powiedzieć że mają jakiś super potencjał), chyba że liczysz Piątka ale on od nich odszedł bodajże za 500k E do Craxy ( nie liczę go, podobnie jak u nas Lewego, czy Walukiewicza). Więc obstaje przy swoim że z ZL popłynąłeś:)

odpowiedz
Prawda - 05.02.2019 / 21:19, *.25.51

@Balde: mowilem, ze to nie kaliber lecha. Ale nawet tych 3 mlodych pokazuje duzy potencjal I mysl w szkoleniu. A to poczatek Bo w representscjach mlodziezowych maja kilka talentow, o ktorych uslyszymy. Mowiac talent nie mam na mysli talent medialny, ktory takim jest obwolany przez media, ale prawdziwy talent. Faktem jest, ze ich akademia to top 3 w POlsce. Wiec chyba nie poplynalem...a jak znasz lepsze 3 akademie w POlsce to chetnie poslucham.

odpowiedz
Prawda - 05.02.2019 / 21:24, *.25.51

@Balde: I jeszcze jedno...blagam nie pisz, ze lewy to produkt naszej akademii bo ocierasz sie o smiesznosc. Walukiewicz od nas nigdy nie poszedlby za 4 mln euro. A jesli twierdzisz inaczej, to dlaczego nikt sie nie zabija o inne nasze talenty jak praszenik I pozostali? Czyzby skauci z innych krajow to ignoranci?

odpowiedz
Legionista - 05.02.2019 / 21:50, *.cyfrowypolsat.pl

@Prawda: Może, ale jeszcze nie sprzedał. Legia też może i w lato wszystko się okaże. Dla mnie Szymański to najbardziej utalentowany piłkarz w Polsce, a jak jeszcze popracuje nad siłą to osiągnie więcej niż Zieliński. Ma dopiero 20 Lat, czasami popełnia błędy, ale jest zdecydowanie pewniejszy niż np: Jóźwiak czy Klupś choć wspomnianych piłkarzy też nie skreślam bo mogą też zrobić dużą karierę. Wszystko zależy od nich czy będą się starali. Ja bym Karbownika i Praszelika też nie skreślał - A jak jeszcze jest ten przepis z PZPN dot. młodych to możliwe, że coś zagrają. Jeszcze nie zapominajmy, że mamy Kwietniewskiego (leczył kontuzję, ale nadal jest młody) I dwóch kupionych w tym okienku (Skibicki który w wieku 17 już gra w 2 Lidze oraz Kostorz który prawie całą rundę jesienną grał w 1 Lidze) Za Wieteske więcej niż 3 mln. euro chyba nie będzie, ale może coś zagra na wspomnianych Mistrzostwach .

odpowiedz
Legionista - 05.02.2019 / 21:57, *.cyfrowypolsat.pl

@Prawda: Ja się z tobą zgadzam, że Akademia Lecha jest bardzo dobra jak na nasze warunki- Tak samo Zagłębia i ostatnio Pogoni Szczecin, ale nasza też jakoś istnieje. W tym roku odbędą się Mistrzostwa Świata u 20 oraz Mistrzostwa Europy u 21. W tych turniejach pewnie zagra 4-6 z Legii i jest to dobry znak. Może coś pokażą. Zagrają turniej życia.

odpowiedz
Prawda - 05.02.2019 / 22:00, *.25.51

@Legionista: ok ok daj Boze by to byla prawda co piszesz. Tylko ja mam takie dziwne wrazenie od kilku lat, zr nasi mlodzi to maja tylko potencjal, a jak przychodzi co do czego to ida za garsc orzechow albo z adarmo. Szymanski moze I talent ale bez liczb. A za tskiego nikt nie da duzo kasy, Bo to sie nie oplaca. Oby go sprzedali za duza kase. Ale niestety bedzie jak zwykle...dobranoc

odpowiedz
Legionista - 06.02.2019 / 00:01, *.cyfrowypolsat.pl

@Prawda: Tu się zgadzam, że Szymański ma słabe liczby, choć patrząc się na takich piłkarzy jak Szymon Żurkowski czy Kamil Jóźwiak to nie ma aż takich słabych. (liczę tylko ekstraklasę.) Szymański ma 18 meczów, a zaliczył 1 bramkę i 3 asyst. Żurkowski zagrał 15 meczów, a zaliczył 2 bramki i 1 asystę. Jóźwiak 15 meczów i tylko 2 asyst.

odpowiedz
jasiek - 05.02.2019 / 14:08, *.play-internet.pl

Pewnie już jakiś Portugalczyk się pakuje na samolot do Warszawy.

odpowiedz
Gregbe - 05.02.2019 / 14:07, *.79.114

Nie zapominajmy o nowym prawym obrońcy, który ma doświadczenie w grze w ataku.

odpowiedz
daniel - 05.02.2019 / 14:06, *.chello.pl

No to zostanie nam Kulenovic.
Niezgoda ktory sie nadaje na 30 minut gry.
Za Carlitosa przychodzi na wypozyczenie Medeiros.
Za pol roku wraca Kante.
Do konca lutego jest czas na kupno kogos, potem w letnim kogos kupic jak portugalczyk wroci do siebie.
Transfery lubia cisze.

Ps. O co lament z odejsciem Carlitosa jak po kazdym meczu byl placz, ze on slabo gra?

odpowiedz
eth - 05.02.2019 / 14:03, *.tpnet.pl

2,5 to żart.

odpowiedz
eth - 05.02.2019 / 14:05, *.tpnet.pl

@eth: I dobrze by było powiedzieć to Amerykanom prosto w oczy.

odpowiedz
Mioduski - 05.02.2019 / 16:26, *.t-mobile.pl

@eth: Słusznie! Już odpalam skype. No bo przecież nie będę tracił czasu ani pieniędzy na loty samolotem do USA.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.02.2019 / 14:01, *.play-internet.pl

Ludki-jeżeli naprawdę myślicie,że Mioduskiego trzyma w Legii cokolwiek innego,niż potrzeba odzyskania"zainwestowanych"pieniędzy w klub,to gratuluje Wam postrzegania rzeczywistości.Zaprawdę powiadam Wam-koniec Legii w eksraklasie zbliża się wielkimi krokami,bo Mioduski shandluje co i kogo się tylko da opchnąć i odejdzie z Legii pozostawiając po sobie popiół i zgliszcza.Jak pragnę zdrowia,do 4 ligi nas spuszczą.

odpowiedz
Opanuj się - 05.02.2019 / 14:37, *.com.pl

@FOREVER LEGIA: Kogo lub co do tej pory zhandlował Mioduski? Konkretne przykłady poproszę.

odpowiedz
tomiacab - 05.02.2019 / 18:28, *.virginm.net

@Opanuj się: ty tak powżnie pytasz?

odpowiedz
radzisz - 05.02.2019 / 14:00, *.forcepoint.net

Jak nie zaczniemy brać za graczy po 10 bańek to nigdy nie zaczniemy zarabiać i nigdy nie będą nas brali za sensowny zespół.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 05.02.2019 / 13:55, *.centertel.pl

Minimum 5 baniek albo wogole nie gadać, musimy zacząć się cenić i szanować.

odpowiedz
L. - 05.02.2019 / 13:54, *.plus.pl

Jeżeli kudłaty puści Carlitosa teraz, to będzie oznaczało, że jest dupa, a nie biznesman...

odpowiedz
eLeLeL - 05.02.2019 / 13:53, *.play-internet.pl

To po kiego ch... był ten obóz jak teraz wszystko zamierzają rozpieprzyć

odpowiedz
woot - 05.02.2019 / 14:36, *.neteter.pl

@eLeLeL: bo obóz przygotowuje również zawodników, którzy mają zostać sprzedani za jak najlepszą kasę. Myślisz, że ktoś chętnie wyłoży 3 bańki na kogoś bez przygotowania pod sezon? Po co? Po to żeby zainwestować kolejne środki na przygotowanie gościa do gry a ten jeszcze się nie zwróci? Total manager to już stare czasy. Zajmij się swoją robotą lepiej.

odpowiedz
Bear - 05.02.2019 / 13:53, *.orange.pl

Gdyby odszedł , zostanie nam tylko Kulenović i Niezgoda który dopiero wraca do dyspozycji. Nie wyglądałoby to ciekawie.
Chyba że udałoby się jeszcze ściągnąć w jego miejsce następce.

odpowiedz