Kontynuacja współpracy | fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Fortuna sponsorem głównym do 2022 roku

Woytek, źródło: Legionisci.com

W czwartek Legia Warszawa ogłosiła podpisanie nowej umowy z dotychczasowym sponsorem głównym klubu, firmą Fortuna zakłady bukmacherskie. Dotychczasowa umowa obowiązywała do końca obecnego sezonu. Obie strony zdecydowały się na przedłużenie współpracy o 3 lata - do 2022 roku. Wartość nowego kontraktu jest o ponad 20 procent wyższa od obecnie obowiązującego i w zdecydowanie mniejszym stopniu uzależniona jest od wyników osiąganych przez zespół.

Fortuna jest sponsorem głównym mistrzów Polski od 2014 roku. Nowa umowa zakłada m.in. stworzenie wspólnego budżetu marketingowego.

- Nowa umowa Legii z Fortuną jest bez wątpienia największą umową, jaką kiedykolwiek podpisano w polskiej piłce klubowej i pokazuje pozycję naszych marek na polskim rynku. W ciągu 5 lat dotychczasowej współpracy Legia wypracowała dla głównego sponsora ponad 400 mln zł w postaci ekwiwalentu reklamowego. Nowa umowa oznacza także wiarę we wspólne sukcesy, ale przede wszystkim jest też dowodem wzajemnego zaufania, za które bardzo zarządowi Fortuny dziękuję - powiedział Dariusz Mioduski, prezes Legii Warszawa.

- Ostatnie lata współpracy między Fortuną a Legią, zwieńczone były wieloma wspólnymi sukcesami klubu ze stolicy. Mam nadzieję, że ta dobra passa będzie trwała a nowa umowa wesprze mistrzów Polski w dalszym rozwoju sportowym i organizacyjnym - powiedział Konrad Komarczuk, prezes Fortuny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 16.02.2019 / 16:34, *.ip-point.pl

Znowu bendą ustawiane mecze

odpowiedz
Do Pteken - 16.02.2019 / 09:58, *.play-internet.pl

Herb Polski?!

odpowiedz
News⚽️Legia - 15.02.2019 / 02:02, *.02.net

Juventus zmienił herb na nowoczesny I stylowy,czemu nie Legia?!drobny lifting nikomu nie zaszkodzi!

odpowiedz
ADHD - 15.02.2019 / 03:30, *.centertel.pl

@News s⚽️Legia: jak chcesz taki lifting jak zrobił to Juventus to wypad na konwiktorską

odpowiedz
Klik - 15.02.2019 / 07:49, *.plus.pl

@News⚽️Legia:
Juventus stracił wizerunkowo i wśród wiekszosci swoich kibiców wywołał ogromne oburzenie gdy swój tradycyjny herb zamienił na obecny korpo logotyp.

odpowiedz
Tadziro - 15.02.2019 / 08:09, *.72.124

Dlatego że nasz herb wygląda dumnie, tak jak dawny herb Juventusu, który teraz wygląda nowocześnie, ale nie jest ani kozacki, ani nie ma w nim żadnej dumy. Jest bezpłciowy

odpowiedz
Bródno - 15.02.2019 / 16:58, *.chello.pl

@News⚽️Legia: A chcesz lekki lifting facjaty ?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 16.02.2019 / 10:52, *.vectranet.pl

@News⚽️Legia: lifting to niech sobie twoja stara robi.

odpowiedz
Darek - 14.02.2019 / 23:36, *.t-ipconnect.de

Bardzo dobra wiadomość.

odpowiedz
grzesiek - 14.02.2019 / 21:01, *.centertel.pl

Prezes zadowolony. Do lata pozbedzie sie z 10 pilkarzy o wysokich kontraktach. Sprowadzil z tego co wiemy 3 za pewne o niskich kontraktach. Umkwa na dodatkowa kase z fortuna podpisana. Kij w poziom sportowy wazne ze kasa sie zgadza.

odpowiedz
quba - 14.02.2019 / 20:32, *.lukman.pl

Kiedyś mówiło się nie oficjalnie że sponsorem miały być jakieś katarskie linie. I już nie aktualne???

odpowiedz
Etihad Airways - 16.02.2019 / 11:58, *.vectranet.pl

@quba:
ما زلنا نفكر في شراء ناديك

odpowiedz
Artur L - 14.02.2019 / 17:27, *.chello.pl

Super :) będzie nadal grane na fortunie ;) oby z lepszym skutkiem niż dotychczas :) wysokich wygranych każdemu Fanatykowi Legii !!!

odpowiedz
Mg - 14.02.2019 / 23:26, *.centertel.pl

@Artur L: Totomix też spoko , wspiera sekcje koszykówki

odpowiedz
Kurek85 - 14.02.2019 / 16:44, *.eircom.net

Kolejny raz brawo. Ciągłość współpracy w biznesie jest bardzo ważna. Tylko LEGIA WARSZAWA!!!

odpowiedz
Stary dziadu - 14.02.2019 / 15:37, *.play-internet.pl

Legia-Fortuna mam nadzieję tylko na tej koszulce. Nigdy nie zapomnę i nie wybaczę tego, że kiedyś się sprzedaliśmy Koreańczykom i mieliśmy nazwę Legia-Daewoo, wstyd i hańba na lata. To było zszarganie historii, tradycji i prestiżu klubu. Sponsor tak ale nie za wszelką cenę, powinno się szanować pewne wartości. W koszykówce czy siatkówce niech sobie zmieniają nazwy klubów na sponsorów, tam każdy leje na historię klubu. Mam nadzieję, że Mioduskiemu nie przyjdą do głowy pomysły jak za np. ITI i nie będzie zmieniał nazwy czy herbu.

odpowiedz
Tekken (L) - 14.02.2019 / 18:00, *.chello.pl

@Stary dziadu: Herb mamy fajny, ale można go trochę odświeżyć dodając złotą koronę z krzyżem;), miecz i gwiazdki za mistrzostwa wokół, ale głównego motywu bym nie ruszał. Oczywiście najpierw głosowanie i akceptacja kibiców. W końcu herby często się zmieniają podczas lat.

odpowiedz
Autor - 14.02.2019 / 18:11, *.play-internet.pl

@Tekken (L): Mózg sobie odśwież, dzbanie, a nie herb. Wyjazd na K6, tam herb podobnie, jak rok powstania jest zmienny.

odpowiedz
tekken (L) - 14.02.2019 / 18:20, *.chello.pl

@Autor: Herb Legii też się zmieniał na przestrzeni lat. Wiele herbów przechodzi odnowienia i to jest normalne. Herb Polski sobie popatrz, czy herby innych klubów. Nie zrozum mnie źle, nie jestem za jakimiś wielkimi zmianami tylko dopuszczam myśl o lekkim liftingu.

odpowiedz
Kipkorir - 14.02.2019 / 23:34, *.chello.pl

Panowie bez spiny. Każdy ma sporo racji, ale żeby tak od razu od K6 się wyzywać!? Niech Fortuna nam sprzyja ;)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 14.02.2019 / 15:12, *.play-internet.pl

I git. Jesteśmy najwięksi i najlepsi to i pieniądze muszą być największe.

Moja noga ani przeglądarks w sts-ie nie postanie jeszcze długo.

odpowiedz
News⚽️Legia - 14.02.2019 / 14:19, *.188.188

I znowu hazard sponsorem,.....

odpowiedz
cieciu - 14.02.2019 / 14:14, *.84.95

a jaka wartość kontraktu???

odpowiedz
Odpowiedz jest w tekscie. - 14.02.2019 / 19:21, *.55.108

@cieciu: o 20% wieksza

odpowiedz
cieciu - 15.02.2019 / 10:02, *.84.95

@Odpowiedz jest w tekscie.:
to nie jest odpowiedź... 20% większa od jakiej? 100 milionów euro? czy 2 milionów złotych?

odpowiedz
Witkacy - 14.02.2019 / 14:02, *.centertel.pl

Będzie jakaś promocja od Fortuny dla starych graczy??

odpowiedz