Marta Barszczak - fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Wyniki Barszczak w PŚ w New Delhi

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W New Delhi odbyły się pierwsze w tym sezonie zawody Pucharu Świata w strzelectwie sportowym. W zawodach wzięła pistoleciarka Legii, Marta Barszczak, która w konkurencji pistoletu sportowego zajęła 52. miejsce - by awansować do finału zabrakło jej 17. punktów. W konkurencji pistoletu pneumatycznego MQS (poza konkurencją), legionistka uzyskała 10. wynik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
K - 01.03.2019 / 16:12, *.234.56

Piekna kobieta

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.