Sebastian Szymański - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Co z kolanem Szymiego?

Urazy Szymańskiego i Martinsa

Fumen, źródło: Legionisci.com

Sebastian Szymański oraz Andre Martins opuścili plac gry w meczu z Miedzią z powodu kontuzji. Szczególnie uraz Polaka wyglądał poważnie i istnieją uzasadnione obawy o stan zdrowia pomocnika Legii. W 49. minucie spotkania "Szymi" wraz z Bożo Musą wyskoczyli do zagranej piłki. Zawodnik gości niefortunnie spadł na nogę zawodnika Legii. Uraz był na tyle poważny, że podopieczny Ricardo Sa Pinto został zniesiony na noszach z grymasem bólu.

Pierwsze informacje są takie, że legionista może mieć uszkodzone więzadła w kolanie. Więcej szczegółów dowiemy się po dokładnych badaniach.

Z kolei Andre Martins zszedł z boiska w 77. minucie utykając i trzymając się za udo.

Zobacz jak doszło do kontuzji Sebastiana Szymańskiego

fot. Mishka / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Rogal - 02.03.2019 / 18:53, *.tpnet.pl

Ogladajac to raczej nie widzi mi sie zeby poszly więzadla. 2-3 tyg i wraca do gry

odpowiedz
Sinisa - 02.03.2019 / 16:06, *.centertel.pl

Mamy Agre !

odpowiedz
PrzemoL - 02.03.2019 / 13:58, *.chello.pl

Jak obejrzałem powtórkę tej kontuzji to aż mnie zabolało. Lekarzem nie jestem, ale nie zdziwię się jak faktycznie poszły mu więzadła. Jeśli tak, to sezon ma już z głowy. Trzymaj się Seba, zdrowia!

odpowiedz
lkp - 02.03.2019 / 13:07, *.centertel.pl

Bylo sprzedać póki jtos cos placil

odpowiedz
Bubu - 02.03.2019 / 16:36, *.t-mobile.pl

@lkp:idiota ,czy jak

odpowiedz
lkp - 02.03.2019 / 21:40, *.centertel.pl

@Bubu: Bubu ... Podobno dawali 7 mln trzeba bylo pchać za 4-5. A teraz nie ma ani kasy ani kopacza. To szansa dla Agry :) a czy idiota ? Nie mierz ludzi swoja miara.

odpowiedz
jano - 02.03.2019 / 12:45, *.orange.pl

Ale to nie był faul skądże !!! Jakby legionista tak sfaulował to by było wrzasku na 2 miesiące!!!!

odpowiedz
fg - 02.03.2019 / 18:25, *.vectranet.pl

@jano: bo to nie był faul

odpowiedz
Kipkorir - 02.03.2019 / 11:57, *.chello.pl

Niektórzy tak psioczyli, co to za wypożyczenie Medeirosa na pół roku. A może się okazać zbawienne w wypadku (odpukać) poważniejszej kontuzji Sebastiana.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 02.03.2019 / 10:54, *.chello.pl

Statystyka fauli: Legia - 4, Miedź - 16. Żadnych kartek. I niech jakiś palant powie, że RSP nie ma racji odnośnie sędziowania przeciw Legii.

odpowiedz
Slup - 02.03.2019 / 10:52, *.opera-mini.net

Nie wierze jaka cisza o tej kontuzji.ludzie to bedzie pauza do jesieni conajmniej

odpowiedz
mrsn - 02.03.2019 / 10:04, *.orange.pl

Szkoda Sebka, zapitala za dwóch.

odpowiedz
Do loko - 02.03.2019 / 09:48, *.mm.pl

Zmień stronę pseudo znawco, Sebastian ma może więcej strat i gorsze statystyki, ale przez to że nie podaje zawsze w linii obrony na 5 metrów tylko próbuje ryzykownych zagrań itp. Nie mam nic do Hamy ale porównaj ich grę we wczorajszym meczu

odpowiedz
sknera - 02.03.2019 / 08:39, *.209.212

i 10 baniek w pi..du wylądowało

odpowiedz
Toma(L) - 02.03.2019 / 08:10, *.t-mobile.pl

Uraz Szymańskiego to efekt fatalnego upadku bezpośrednio po dotknięcie ziemi nienaturalnie podwinal noge

odpowiedz
loko - 02.03.2019 / 07:19, *.vectranet.pl

brak szymanskiego tylko wyjdzie na dobre

odpowiedz
eduardo - 02.03.2019 / 00:09, *.tpnet.pl

to teraz Muso powinien dostac 50 meczow kary

odpowiedz
Rafał N. - 01.03.2019 / 23:51, *.t-mobile.pl

Panie treneiro, uraz Szymańskiego najprawdopodobniej spowodowany jest fatalnym stanem murawy...

odpowiedz
Rafi - 02.03.2019 / 09:58, *.centertel.pl

@Rafał N.: ale ty jesteś pustak..

odpowiedz